Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Pomoc wzajemna

Prośba o pomoc...
ewa1972 2014-10-20, 15:44:54

pomozecie mi...

 

 

jestem na zakrecie życia... nie chce opisywać szczegółów....bo to zbyt bolesne...moze pózniej 

chcialbym zeby ktoś sprwdzil mi horoskop...bede wdzieczna ...Bardzo tego potrzebuję czy znajdzie sie ktoś z dobrym sercem i rozwieje moje watpliwości ....

co do losu ktory mnie nie oszczędza..

moja data urodznia 12.05.1972. godzina 22:45 w Łasku

moze ktos mi podpowie co dalej mam z soba zrobić ....

 

 

ewa

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
Odpowiedzi
winetu 2014-10-21, 12:21:17

Ostatnimi czasy masz napięciowe tranzyty Saturna wczęsniej do Ksiezyca (to m.in. emocje, stan ducha, możliwe czarnowidztwo, depresje, Księzyc to też kobieta-matka-tu w 4 domu), teraz dociska opozycją Słońce-ego, siły witalne, energia, możliwe zaniżanie samooceny, zbytni krytycyzm -tak sądzę (uczę się). Dodatkowo na dokładke wyolbrzymiający Jowisz, który potęguje te stany- w kwadraturze do Księzyca, niedługo do Słońca. On pójdzie retro i znowu w przyszłym roku (początek) można będzie go odczuć. U mnie taki Jowisz wyolbrzymił lęki i obawy. Pluton (tranzyt pokoleniowy na ASC) daje juz od dawna przymus tranformacji- myślę że może chodzić o relacje koleżeńskie (kwadratura do 3 domu), siostrzane/braterskie/ z krewnymi, w ogóle komunikacja szeroko pojęta. Choć 3 dom w którym jest tranzytujący Uran to też dom nauki-jakis kursów (nie studiów wyższych).

 

Wydaję mi się, że cały horoskop naładowany jest teraz aspektami, które mogą nastręczać trudności. Jednak sam natalny myślę, że nie jest zły. Jowisz wyjdzie z Lwa, zaaspektuje jeszcze kwadraturą z dorbiazgowej Panny natlanego Saturna,  Saturn wyjdzie ze Skorpiona, gdy będzie apsektował opozycją natlane położenie wszytsko się zacznie układać. Choć zmiany i roszady wydają się konieczne konieczne. Ostatnia opozycja była w 1986 mniej więcej. poprzednie kwadratury 2002 /2003 jakoś (jeśli dobrze liczę), kryzysowo z Jowiszem również 2009 jakoś. W 2016 może powinny te transformacje powoli zacząć odpuszczać.

 

Pozdrawiam, co nas nie zabije to wzmocni :) tranzyty wymagają teraz duzo cierpliwości i pracy, ale myślę, że powoli powoli i będzie lepiej:) Byleby się nie poddać tym kwadraturom!

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-21, 16:33:28

Bardzo ci dziękuję Winetu,

masz racje chodzi o emocje stan ducha zostały bardzo nadszarpniete...W ostatnim miesiącu...

nie wiem czy uda mi sie to poskaladać w całość.

 

mam tylko pytanie czy widzisz tam gdzies osobe z znaku Raka( w ktorym kolwiek z domów) obok mnie czy juz nic nie uda sie zrobić z nami ...

 

oboje bardzo sie zawzieliśny a i nic nie dociera do niego ...

moze to juz czas... zapomnieć 

 

 

Ewa

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
genny19 2014-10-21, 21:54:01

Jeśli jesteś na zakręcie życia to czas się zatrzymać i pomyśleć  w którą stronę chcesz skręcić i pójść dalej.

Nie jest to łatwe przy obecnych tranzytach i  solariuszu .

Nie naciskaj zbyt mocno na partnera ,gdy masz Księżyc solarny w Skorpionie w koniunkcji z  zaćmieniem Słońca  Księżyca i Wenus.Jest artykuł Jaśmin w ciekawych tranzytach  ,który możesz przeczytać. 

W tym Roku Władcą Solarnym jest VII dom horoskopu i znak Raka. Osie horoskopu i solariusza pokrywają się na osi ASC ,DSC. Może to rodzić  konflikty na lini partner,ty , praca.

Uran w koniunkcji z ascendentem solariusza to wskaźnik zmian w życiu co potwierdza  tranzyt Urana do natalnej pozycji. Jest to okres zmian i rozliczenia z dotychczasowej działalności

 Twoje progesywne Słońce znajduje się obecnie w znaku Raka(2,54) stajesz się prorodzinna ale znajduje się na DSC  co przynosi kłopoty dla mężczyzn z nami związanych.Jednocześnie masz opozycję Słońca do  Jowisza progresywnego-błędy w ocenie sytuacji, kłótnie z otoczeniem,rozwody.

Progresywny Księżyc (władca domu VII partner) w opozycji do Saturna(Ty) jest niekorzystny dla patnerstwa a koniunkcja progesywnego Księżyca z Neptunem   powoduje niepokoje i pytanie " Co dalej"

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
winetu 2014-10-21, 21:58:52

Jeżeli chodzi o mężów to liczymy od 7 domu-pierwszy, drugi- to dom 9 itd.

 

Teraz masz opozycje tranzytującego Marsa do natalnej koniunkcji Wenus Mars. Myślę, że może to powodować jakieś "dysfunkcje" związkowe, tym bardziej że owa koniunkcja jest w rodzinnym emocjonalnym Raku. Ale i całe Twoje tym poddenerwowanie. Wenus z eklipsy (spalona) raczej potęguje niepokój, choć wspiera trygonem. Troche brniesz na oślep. Myślę, że póki co nie powinnaś podejmować wiążących decyzji, z uwagi na chwilowe ociemnienie ;) Mam wrażenie, że bieżące tranzyty i sytuacja w związku jest konsekwecją jakichś zaszłości.

Wszystkie zamiany jakie teraz zachodzą po coś są-przygotowują miejsce pod nowy grunt. Jowisz w koncu uderzy sekstylem do natalnej kon Wenus-Mars. I powinno zrobić się lżej.

 

Tym bardziej, że chyba na kon Plutona do Jowisza i tak sporo się pozmieniało i to co do tamtej pory ukrywane musiało zostać obnażone.

 

Rak włada u Ciebie 7 domem-partnerem. Saturn tranzytuje opozycją Księżyc. Podobno tranzyty Saturna burzą to co zostało zbudowane na niezdrowych podstawach, nagradzają za dobre, karają za złe. U Ciebie tranzyt jest opozycyjny, więc trzeba będzie odebrać "nagrode" za to co było, na co zapracowałaś. Jowisz rówież idzie kwadraturą.

 

W solariuszu Pluton w opp do Jowisza, aspektuje Wenus i Marsa solarego. Wenus jest co prawda w opp do Marsa, ale i w recepcji. Myślę, że tragedii nie będzie, trzeba będzie jednak przetransformować to i owo w związku, podejściu do związku itp. Księżyc solarny w 7 domu sugeruje zmiany w kwestiach dot. spraw tego domu- a więc w parterstwie, włada też 4 i 5 domem solarym, a więc rodzina, dom, romanse, flirty, dzieci. Możliwe też zmiany na płaszczyźnie kariera/dom, kwestie relacji dom- poświęcenie/ojciec też mogą być ważne, przy czym wydaje mi się, że Słońce w 1 domu solarnym wskazywać możę na skupienie na sobie, na znalezieniu w tym wszytkim swojego miejsca. Ale w solariuszach wybitnie tępa jestem.

 

Zastanawia mnie wyjazd za granicę, ale może źle patrze...

 

Pod kątem partnerstwa, dopasowania najlpiej zrobić porównawczy, Raków jest dużo ;P

 

 

 

 

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-22, 07:15:44

Jestescie nie ocenieni :)

 

czytam wszysko i oczom nie wierze tak zgadza sie ten wyjazd za granicę ...

Najpierw ja miałam jechać ( jak sie pokłocilismy chcialam poprostu ciec do USA do znajomych... )

A oststnio sie dowiedziałam , ze wlasnie doszedł ten kontrakt nad ktorym pracował i najprawdopodobniej bedzie czesto przebywal w Francji...

Zgadza sie ze dwa lata temu narozrabiał i ja oczywiscie ja jak ,, mala dziewczynka na zlość"traktowalam go okropnie... Nigdy sie nie kluciliśmy nie bylo awantur.... az do wtedy od tamtego czasu poprostu mu docinalam i tak było dwalata ....

Miał duzo pracy a ja stwierdziłam ze sie nie interesuje juz domem i na smsach sie posprzeczalismy i przyjechal stwierdzil ze skoro tak ma byc to on nie ma juz siły...

I  stwierdzil ze to koniec ze sie wyprowadza .... mnie jak by ktos młotem trzasnoł ....

Tak wyprowadzil sie do brata od dwuch tygodni, tak sie wyprowadzil ze wszysko zostawil a zabral jakies stare rzeczy demnstracyjne w walizkę ...pozniej powiedzial ze po reszte przyjdzie i zawsze coś mu sie nie składa...

Ja nie nie naciskam....bo nie wiem co mam zrobić....

Byl juz tyle razy w domu ze dawno mogl wszysko zabrać 

a to po dokumenty a to po bluze itp. 

Staram sie wtedy wyjść zeby mnie nie było... nie dzonie do niego od tygodnia ani nie pisze smsów...On tez nie...

pytałam czy kogos ma odpowiedział ze nie... ze zawsze sie go czepiam... Nasza komunikacja nie działa...

I to mnie dobija ...Bo nie wiem co zrobić dalej Kocham go bardzo ,ale czy on mnie jeszcze kocha tak jak to zawsze mowił- tego nie wiem ...

 

 

Dlatego myslalm ze gwiazdy mi pokazą droge gdzie iść...Bo strasznie pobładzilam.

Widze w tych horoskopach ze strasznie bladze , ze wszysko jest nie korzystne a w niektórych momentach mowicie ze wszysko bedzie dobrze :) i to mnie tak podnosi na duchu...

 

A mozecie zrobic porownanie naszych dat...

Moze tam pokaze sie sciezka ze to przjsciowe kłopoty...

Moja Byk 12.05.1972 Łask godzina 22:45

Jego Rak 18.07.1981Warszawa godzina 17

 

 

chyba nic nie pomyliłam, ale si napisalam az mi lzej...

winnetu dzikuję...

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-10-22, 14:59:26

W synastriach jest sporo odwalających dobrą robotę użytkowników. Ja nie umiem prawidłowo zinterpretować, wydaje mi się, że może w relacji jest sporo nacisków, prób oddziaływania z Twojej strony, takie może "matkowanie", wskazywanie najlpeszej drogi i najlepszego wyjścia.

swiatła nie są aspektowane, opozycja Urana do słoca jest takim aspektem "wyzwoleńczym" w relacji, możliwe poczucie osaczenia, ograniczenia- może chodzić o różne podejście do tematów rodziny, relacji, możliwy strach przed trwałym związkiem - tym bardziej, w kontekście tego co pisała wcześniej Genny-odezwała się w Tobie potrzeba stworzenia rodziny, nie jestem pewna czy ten Uran u niego jakoś tego nie blokuje. Uran to taki buntownik, chce się czuć wolny, takie ograniczenia mogą potęgować potrzebe wolności.

 

Jego Mars wypada na Twoim dsc-to chyba nie jest źle. Ale lepiej, żeby wypowiedział się ktoś bardziej doświadczony. Atrakcyjność seksualna i chemia gdzieś krąży między Wami. Istotny będzie też aspekt Wenus kwadrat Merkury i Księżyc-Genny pomożesz? Jowisz i Saturn jego kwadrat Twoja kon Mars/Wenus.

 

Porównawczy to długa robota, ajpierw analiza natlanych, potem porównawczy, tranzyty na porównawczy.... Był wątek o synastriach-spróbuj coś doczytać i przymknij oko na niesnaski.Może i inni pomogą? SagitariusA?

 

Mars opp Mars u niego i u Ciebie w tranzytach- nie wróży to sielance. Aż dziw że ciche dni ;) a nie talerze w ruchu ;) Saturn w tr aspektuje jego Wenus, Jowisz też. Neptun trygon Merkury sugeruje, że tak naprawde nie wiadomo o co chodzi? Może kawa na ławe najlepiej zrobi, a nie wypytywanie, sugerowanie, milczenie, wychodzenie, Oboje macie ciężkie tranzyty. A komunikacji nie ma. Neptun tworzy mgłe, tak naprawde poruszacie się po omacku, sugerując odczuciami, przeczuciami i przeszłością. Czy to związek idealny? Nie. Ale takich jest dużo. Czy przetrwa- nie mam na tyle doświadczenia, żeby osądzać, ale chyba czegoś tu brakuje, czegoś co by to wzięło do kupy. Tego elementu brak. Co prawda Słoce w 7 u Ciebie w porównawczym, ale tak jakby Słońce nie zrozumiałe. Tak jakbyście się nie rozumieli, nie rozpoznawali wzajemych potrzeb, nie potrafili wzajemnie zaspokoić.

 

U Ciebie i u niego ten Neptun buduje teraz (od jakiegoś czasu i jeszcze przez jakiś czas) mgłe niepewności, co do swoich oczekiwań wobec partnera, wobec jego potrzeb, wobec tożsamości w związku i samego związku. Może idealizować, wmawiać, oszukiwać umysł, ale może wyniknie z tego coś dobrego. Ja Neptuna nie ogarniam :/

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-22, 15:42:28

Witaj Winetu wszysko sie zgadza ...

 

to ja zawsze wiem najlepiej...

moze zeczywiscie moje ograniczenia potegowaly tą potrzbę wolnosci u niego....

 

Teraz sie wyprowadzil i jest wolny moze mu lepiej...

to nie ciche dni u nas to groboweeee.... nigdy tak nie mieliśmy

Albo ten Neptun żeczywiscie tak na mnie wpływa na mój umysl tego nie rozrożnia że ja sie tylko łudzę idalizuje ze bedzie dobrze ?

a moze juz jest po ...

 

dlatego tak chcialm zobaczyc ten porownwaczy abyscie mi podpowiedzieli ...

 

..chociaz Jego Mars wypada na Twoim dsc-to chyba nie jest źle...

daje do myslenia... że znowu moje chore pragnienia ...

 

Moze ktos pomoze z tym porownawczym...

 

Proszę  ...

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-10-22, 16:10:25

Ewa, głowa do góry, nawet jak nie wyjdzie- może inny jest Ci pisany? Sielankowo-małżeńska to ta relacja nie jest. Ale najlepiej jak wypowiedzą się inni, bo ja się dopiero uczę.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-22, 16:15:31

wiem ze nie jest sielankowa ;((

tylko głowa trzyma i serce niechce puscić ...

 

Nie doceniła co miałam wiesz i nie moge sie pozbierać 

 

Moze ktos mi jeszcze coś podpowie .... w tej materii

 

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
ewa1972 2014-10-22, 16:28:10

winetu a możesz mi podpowiedziec do kogo mogę poprosić o to ...

porównanie i zeby mi to sprawdził 

 

będę wdzieczna 

E

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-10-22, 16:47:47

Może Lupki, Genny, Jasmin, SagitariusA, Acruxa, Staregobosmana, Maszowej, Blanki, Alana itd.... no wszystkich :) Kwestia czy akuratnie dysponują czasem i zaglądną na forum :)Ja to tu się uczę-korzystam i próbuje coś samemu analizować- z różnym skutkiem. Dużo tu osób jest uczących, ale chętnych do pomocy :)

 

Ciebie zachęcam do opisania swoich wrażeń z koniunkcji tranzytującego Saturna do natalnych planet. np, czy w wieku 29/30 lat miały miejsce jakieś przełomowe wydarzenia, jakieś "krystalizacje" życiowe itp. (2002), kon Saturna do Księzyca i Słońca w 2000 r. mniej więcej itp. Oczywiście wszystko ogólnie, jeżeli pamiętasz. Jest na stronie głównej nowy wątek o tym :) Oczywiście niekoniecznie teraz- rozumiem że skoncentrowana jesteś na czym innym, ale w wolnej chwili, czy chwili nudy, może jako oderwanie się od marazmu tego czy innego deszczowego dnia-wkrótce ich coraz więcej będzie-jesień :)

 

Czy masz jakiś wgląd w swój radiks? Może Jasmin załączyłaby kółko? Jest w necie sporo darmowych programów, stron, na których można taki wykres wygenerować.

 

Zresztą, Ewo, spróbuj coś sama pointerpretować-internet to skarbnica wiedzy, wystarczy troche pogrzebać-wtedy wspólnymi siłami, a tym bardziej Ty sama dojdziesz jak to wygląda i jak się wykłada w życiu. Horoskop porównawczy to synastria. Poczytaj o niej w internecie. Arroyo ksiązki są też gdzieś chyba dostępne. Jeżeli chcesz szybciej, to jest mnóstwo opisów aspektów w synastriach na różnych stronach. Na forum też jest wątek o synastriach założony przez SagitariusA. Poczytaj troche :) W razie czego pytaj.W synastriach najściślejsze aspekty najważniejsze. Małe aspekty-półsekstyle itp. też istotne. Położenie planet jednej osoby w domach drugiej pokaże o jaką płaszczyznę będzie chodziło, nnp. dom, praca, dzieci, pieniądze itp.

 

Jasmin, wkleisz też synastrie? Wtedy Ewa miałaby wgląd co i jak i czego szukać.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-22, 16:56:45

tak i to bardzo duzo...wlasnie wtedy poznalam obecnego faceta zmienilam całe moje zycie ,

walczyl o mnie dlugo bo trzy lata ...

poznalismy sie w marcu 2002 i to przez telefon ( cala noc rozmawialiśmy ) rachunek zpalacił kosmiczny :))

 

Jak twierdził byłam jak gwiazda na jego niebie i zawsze to powytrza ze nikogo tak nie bedzie kochal nigdy...

i wszysko sie popsuło przez moje egoooo....

 

Nie mam Rediks-u :(

 

bardzo chetnie jak pomozecie to jestem za :)

 

a myslisz ze moge bezposrednio napisac na do nich o pomoc ?

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
Jasmin 2014-10-22, 18:30:28

Ewa, nie szalej tylko idź do niego i powiedz mu o swoich uczuciach i tym wszystkim, co nam powiedziałaś. Nie trzymaj tego w sobie i nie czekaj, aż coś samo się wydarzy. Cokolwiek my tu nie napiszemy, to słowa nie zastapią działania. Z tego, co piszesz on nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji. Idź i odzyskaj go, skoro tego chcesz.  Nie bój się, najwyżej stracisz nadzieję ale nie będą targać tobą wątpliwości i nie będziesz żyła w zawieszeniu. Musisz ugruntować się w życiu. 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
ewa1972 2014-10-22, 19:14:07

Dziewczyny jestescie kochane....

 

on wie tylko strasznie sie zawzioł powiedzial ze skoro przez dwa lata go odtracałam to teraz nie ma sily ...

wydaje mi sie ze klamie, ale tak sie zawzioł ze pokazuje mi ze to koniec a ja mu nie wierzę ....

 

I dlatego myslałm ze gwiazdy wskarzą mi kierunek dlatego prosilam o to porownwnie czy sie nie mylę w naszej kwestii...

Wiesz jak sa emocje mowi sie wszystko...

powiedzial ze ta decyzja kozstował go duzo ze ja podjoł jest to najtrudniejsza decyzja w jego zyciu ze nie widzi sesu walczyć bo sie nie da ze mna co by nie zrobil ...

wiec sie poddał i bedzie zaczynał na nowo....

Nikt mu w to nie wierzy a on wszyskim pokazuje ze tak mozna ... nasi najblizsi to mowia ze ma cos z głową ?

Dwa tygodnie temu buliśmy na imprezie i swiata nie widzial po za mną ... jak to skomentowala taka znajoma ze wygladamy jak para nastolatków zakochanych....a teraz przyjechał i sie rozchodzi... mowie wam nie wiem co myslec co robić jest tak cholernie cieżko

dlatego wyprowadził sie do brata...( a nic nie zabral ) Tylko tak dręczy czlowiek jak chce się  odejsc to bierze swoje zabawki i znika ....

 

Dlatego tak bardzo chcial porownać nasze horoskopy ze moze tam coś jest co ja nie widzę ....

 

Ale dzikie Jasmine za dobre słowo..

Ewa

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
Blanka2 2014-10-22, 20:08:53

Napisze tylko o najwazniejszych sygnifikatorach u Was w horoskopach , ktore mi sie "rzucily w oczy" .

A wiec, Ty masz Marsa w koniunkcji z Wenus w Raku na DSC, i tą zbitką planet aspektujesz koniunkcja jego Marsa w 7 domu ,a On Tobie wchodzi do siodmego domu horoskopu Marsem, Merkurym(wladca jego DSC), no i Sloncem.

Planety te, sprawiają ogromne przyciaganie ,ale Marsy sa  w upadku, bo Rak.

Ty wchodzisz mu do siodmego domu horoskopu Saturnem ,wladca Twojego ASC. Kontrolujesz go, na kazdym kroku i czasami jestes bezwzgledna ( w jego mniemaniu).

Ponadto, Twoj Neptun natalny jest w koniunkcji z jego ASC ( On nie wie, tak naprawde o co Ci chodzi i do czego zmierzasz w relacji)

A co do przyszlosci dla Was, to nie bede klamala i powiem Ci, ze bedzie wiele trudnosci w waszym zwiazkuw najblizszym czasie. Pod koniec roku przekonasz sie ,że On nie żartuje, i naprawde mysli o rozstaniu .

(listopad 2014)

Czy przetrwacie ,to glownie zalezy od Was obojga, i Waszej cierpliwosci.

Ty jestes bardzo uparta. Masz Nów w Byku, w 4 domu kardynalnym. Jak sobie cos wbijesz do glowy, to nie ma sposobu, żeby Cie przekonac, ze tak nie jest. Najgorsze jest to, że trudno Ci to zauwazyc.

Moze ten czas jest wlasnie po to , zebys sie zastanowila nad relacjami z osobami, na ktorych Ci bardzo bardzo zalezy? :)

Tematów: 9
Odpowiedzi: 189
Dołączył/a: 2014-01-12
ewa1972 2014-10-22, 20:55:57

Blanka bardzo Ci dziękuję ...

 

Wlasnie sie tego obawialam ... teraz mam jasność a za pasem Listopad ...

Nic juz nie moge zrobić ...

 

Jesteście super ....

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
Angeloo 2014-10-22, 22:20:13

Nigdy nie jest tak, że nic nie można zrobić. Czytaj to, co powyżej i zastanów się nad sobą, tym co chcesz. Ja od czasu jak zainteresowałam się astrologią i zaczęłam analizować i stosować się do tego, co pokazuje, mam trochę prościej w życiu. Wiem kiedy przystopować, nie robić wojny właśnie, a kiedy iść ostro, bo wiem, że moc jest ze mną. 

Zastanów się dlaczego tak, a nie inaczej postępowałaś, co wtedy czuła druga osoba, czy ty chciała byś być tak  traktowana. Jak już to zrozumiesz, to porozmawiaj szczerze i nie bój się przyznać komuś racji, przeprosić. To nie jest porażka. 

Coś czego nauczyłam się w ostatnim roku- jak dostaniesz sms, to nie odpowiadaj od razu. Emocje są złym doradcą. Poczekaj parę godzin, napisz odpowiedź, przeczytaj ją za pół godziny i dopiero wyślij. Nawet jeśli to jest jakaś dyskusja, daj sobie czas na ochłonięcie. Dużo zyskasz. Pamiętaj, raz powiedzianych/ napisanych słów nie można cofnąć. 

 

To takie rady życiowe, bo astrologicznych w tym temacie,  raczej nie jestem w stanie udzielać. 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 39
Dołączył/a: 2014-09-01
winetu 2014-10-22, 23:52:28

Ewa, myślę, że jest to dobry okres by nauczyć się efektywnej komunikacji w relacjach. Proste, czytelne komunikaty, komunikacja werbalna-konkret (ale nie jak w wojsku). Bez wypominania, zbytniego analizowania. Synteza. Kawa na ławe-tak po ludzku, z empatią. Musisz właściwie komunikować o swoich potrzebach - od teraz, bez drążenie tego co było-to nie pomaga; o swoich pragnieniach. Ale komunikują się dwie strony- zatem wysłuchanie drugiej strony, tego co ona chce przekazać, bez wypatrywania podtekstów. nie na zasadzie odbębnienia. Przeczekaj tylko zaćmienie-jutro jest, niech Wenus troche odsapnie od tego zaćmienia. Emocje zaczną się stopniowo klarować. Jeżeli teraz rozmowa-to luźna, nie sugestywna, nie dyscyplinująca, nie wymagająca. Ważniejsze kwestie niech troche poczekają. Kilka dni jeszcze chociaż. Jest kryzys. Ale każdy kryzys po coś jest. Oboje macie tego dyszącego nad wami Neptuna, choć nie tylko on gra tu pierwsze skrzypce. Obydwoje jesteście teraz niczym ślepcy z przewiązaną na oczach opaską z wyciągniętymi przed siebie rękoma poszukującymi "czegoś". Tak jak napisała Angeloo ostrożność, ważenie słów i emocji przede wszystkim jeżeli chcesz coś ratować.

Uwierz mi, po takich tranzytach będziesz świadoma siebie i Twojego miejsca, Twoich praw i obowiązków w relacjach.

 

Jeżeli relacja przetrwa- a oboje macie dość istotne tranzyty (możnaby w Jego solariusz zerknąć) to będzie nowy związek. Ten będzie zburzony, i trzeba będzie budować nowy. Na innych zasadach. Oboje tego potrzebujecie. Transformacja jest potrzebna obojgu. A czy dalej razem czy osobno to przynajmniej z większym doświadczeniem, które pozwoli zbudować relacje z inną już osobą. Byle się nie bać i nie chować pod kołdre, bo zmiany nadchodzą! Trzeba wyciągnąć ze zmian ile się da. Bo one idą- są już blisko....

 

I Ewo, czytaj kilka razy, bo to pomaga zrozumieć i ochłonąć :) Wiem po sobie :) Jutro możesz jeszcze raz przeczytać, może z innej perspektywy

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-23, 08:33:01

dzieki wielkie...

 

Winetu powiedz mi prosze co znaczy...,,dość istotne tranzyty??? (możnaby w Jego solariusz zerknąć),,

 

Wiesz co mam nadzieje ze razem ale oststnio jak był powiedzial , ze on sobie uklada na nowo życie i myslę ze to jego oschłość biorę że nie moze sie zdecydować a an juz podioł decyzje i szuka teraz nowych wyzwan tak mi sie wydaje ...

 

To co pisalm w glowe mi siedzi i w sercu i moj umysl oszukuje...

A juz dawno sie rozwaliło tylko ja tego nie widze moze nie chce tego widziec przez tą mgłe ....

 

tak masz rację poczekam dzis i jutro z tym zacmieniem nie zrobie nic ...

A moze w koncu bedzie musial przyjechac po rzeczy ....To uda sie porozmawiać ??

 

Ewa

 

 

 

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-10-23, 11:46:14

to znaczy, że coś się w horoskopie dzieje, o czym ogólnie pisze od początku wątku, o czym napisała Ci Genny (uwzględniając inne metody) i chyba troche Blanka- coś z prognoz musiała skorzystać piszać o listopadzie(a zerknąć w jego solariusz-oznacza ni mniej ni więcej jak w niego zekrnąć). Np jeśli chcesz to możesz zerknąć lub ktoś inny może zerknąć :)Ja nie dysponuje 24 godzinnym czasem wolnym niestety. A przyczyna zerknięcia? Ano, zobaczyć co się tam dzieje. Ja zerkam na swój solariusz, zerknęłam na Twój itd.

 

Ewa, nie zatrzymuj się na szczegółach, przeczytaj wszytsko raz jeszcze, trzeba to w kupie ogarnąć, a nie pojedynczo. Wiem, żę jest Ci ciężko, masz mętlik w głowie i czujesz że za chwile wszytsko stanie na głowie. Podstawa to komunikacja, z innymi z samym sobą, o czym wszyscy tu chyba pisali. Rozdrabianie na drobne i psychoanalizowanie nie wiem czy jest teraz dobrym rozwiązaniem. Wiem, że łatwo radzić, ale uwierz spokojny czysty umysł może pomóc.

 

Twój partner też odbiera tranzyt Neptuna- działają podobnie. Poza tym tak jak pisała Blanka, ale to w porównawczym Neptun na osi ASC-DSC itd...

Pozdrawiam Cię :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2014-10-23, 13:14:58

Ewo, nie wiem czy właściwego określenia użyłaś. "nowych wyzwań" - a może szuka tego czego potrzebuje. Związek nie powinien być wyzwaniem, to nie dziki rumak, zresztą rumak też i kiedyś musi się z "kowbojem" zabratać, bo jak nie to kowboj poszuka innego rumaka, z którym łatwiej będzie mu się współpracowało. Rozumiem, że zdobywanie kobiety może czasem przypominać ujeżdżanie dziekiego araba, ale w pewnym momencie trzeba się arabowi zdecydować, czy ostatecznie zrzuci kowboja z siodła, czy pozwoli się okiełznać.   Musi być porozumienie, wzajemne zrozumienie, wsparcie. U Was tego brakuje. Kto wie, może zmobilizujesz siły, on też, ale to wymaga dużo pracy, w tym przede wszystkim nad sobą. Tranzyty sugerują, że coś trzeba zmienić, nad czymś popracować i że łatwo nie będzie.  Ale doświadczenie jaki z tego wyniesiesz niewątpliwie da Ci zrozumienie.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-10-23, 18:19:36

Tak Winetu masz racje to co sie wysyła od siebie za jakis czas wraca ...

trzeba sie ogarnąc i zyc dalej ....

 

ale trudno z dnia nadzien pzryzwyczajc sie do samotności ....

 

dziekuję winetu:)

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-10-23, 20:01:29

Czarnowictwo to akurat chyba tranzyt opp Saturna do Księzyca. Nie bój się podjąć pracy nad ta relacją. Nawet jeżeli nie wyjdzie wyniesiesz z tego bezcenne doświadczenia. Więcej tych samych błędów nie popełnisz :) Weim, że ciężko teraz myśleć pozytywnie, ale spróbuj. Niedługo ten marazm ustanie. Co nas nie zabije to wzmocni.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-11-04, 17:27:02

Hej Winetu,

 

No moje czarnowidztwo sie sprawdziło nasze drogi sie rozeszły ostatecznie ...

 

Nic juz nie pomoglo w naszym ukladzie...

Teraz trzeba żyć osobno :(

 

Mam pytanie możesz zerknąc u mnie w horoskopie dotyczy zmiany pracy ?

 

 

będę wdzieczna :)

podpowiedz mi z jakiego programu kozystacie ?

 

Ewa

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-11-04, 18:31:36

Hej, przykro mi, no ale myślę, że wyniosłaś sporo cennych doświadczeń i więcej podobnych błedów nie popełnisz. Każda relacja czegoś nas uczy, kolejne są coraz to dojrzalsze :) Wiem coś o tym ;)

 

Ja korzystam z programu np. Zet9 oraz Urania. ZET9 jest anglojęzyczny. Sama musisz ocenić, który bardziej do Ciebie przemawia i którego obsługa jest dla Ciebie bardziej przystępna.

 

Zerknę wieczorkiem, oki? Może ktoś do tego czasu coś napisze.  Jestem pod wrażeniem przeczytanej "Potęgi podświadomości". Może to nie w temacie, ale polecam powtarzać sobie : "W dzień i w nocy wszystko mi sprzyja" , kilka razy dziennie, zawsze przed snem i po przebudzeniu. Mi się od tego humor poprawił :) Trzymaj się!

 

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2014-11-04, 22:18:17

Nie wiem co Ci napisać. Zastanawia mnie wyjazd, ewentualnie jakiś dokształcanie. W kontekście tez Marsa progresywnego.  Twój Mars solarny wypada na 6 dom solariusza i jest w opozycji do Wenus, zaś Pluton znajduje się w 10 domu. Myślę (uczę się), że może to wskazywać na dość nerwową atmosfere w pracy (Mars jest władcą Twojego solariusza), ewentualnie tam będziesz kierowała swoją energie. Tam może być też bardzo aktywna. Pluton w 10 domu może wskzywać na jakąś transformacje, mniej wyeksponowane stanowisko, ale ja totalnie solariuszy interpretować nie umiem. W kwadraturze z Marsem..  Separuje od kon z natalnym Jowiszem, który jest na ASC a włada 12 domem natalnym. Myślę, że może wyeksponować jakieś lęki.

 

Istotny może być też Saturn, który w solariuszu wypada na 7 dom, w tranzytach niedługo opuści dom 10, a więc dotyczyć będzie spraw związanych z karierą. Z końcem tego roku wejdzie do znaku Strzelca. Saturn w 4 ćwiartce generalnie pozwala zbierać owoce ciężkiej pracy, jaką WłH dokonał, gdy ten szedł przez 3 ćwiartke horoskopu. Jak jest w praktyce? Póki co zakładam, że mogło to nałożyć na Ciebie jakiś ciężar z pracą związany, nadmiar obowiązków itp. Saturn to jakiś brak. Będąc w opozycji do 4 domu, mógł wymagac poświęcenie spraw 4domowych, na które mogło brakowac czasu. I tu myślę, że ten Pluton wymusi jakąś zmiane. Możliwe, że będziesz chciała zmianić dotychczasowe proprcje dom/praca. Nieśmiało i bardzo niepewnie myślę, że może nawet praca i poświęcenie pracy, jakąs frystracja z nią związana mogły przyczynić się do takiego a nie innego obrotu spraw związkowych również. Napięcie w pracy w końcu wcale nie pomaga, a praca przynoszona do domu może skutecznie zburzyć spokój.

 

Co istotne to władca 6 domu solarnego znajduje się w 1 domu, a więc psrawy związane z pracą będą teraz na świeczniku. Opozycja Słońca do Saturna solariuszowych myślę, że też może zasługiwac na uwagę. To też w kontekście związkowym mi się kojarzy, choć i wszelkiego rodzaju umowy, spólki itd. gdzie Ty nie do końca masz ochotę iść na ustępstwa. Potrzebujesz zmian, ale myślę, że powinnaś sie spokojnie nad tym wszystkim zastanowić. Zarówno Neptun jak i inne tranzyty mogą wnosić pewne zamieszanie, myślę, że to bardzo duchowy czas, który warto poświęcić na wyciszenie i uspokojenie swojego wnętrza, po to by usłyszeć czego ono tak naprawde potrzebuje. Wiem- sama nie bardzo rozumiem o co chodzi, ale tak mi się wydaję :)

 

Istotna też będzie pewnie koniukcja Wenus i Urana na solarnym ASC (opp Mars solarny). Wenus włada 2 domem, więc może jakies dochody z którymi tak nie chcielibyśmy się afiszować?

 

No nie wiem solriusze nie bardzo mi idą, progresje też.

Wydaje mi się że czujesz potrzebe by przetransformować swoja kariere. Może nawet znaleźć coś innego, inna branża itp. Tak jakbyś chciała się odrodzić na nowo. Ale nie wiem w ogóle czy coś wiosłam-raczej nie :/

 

Pozdrawiam Cię! Trzymaj się!

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-11-05, 08:05:57

Hej Winetu,

 

no powiem Ci napisalas dużooooo ale jak dla mnie to duzo za duzo hi hi...

 

Bardzo ci dziękuję myslalam ze bardziej bedę cos wiedziała jak się pokierować....

Co do tego wyjadu zagranicę stale go widać bo moje mysli krążą caly czas przy (USA) tak jak juz wspominałam..

To tyczy sie tez nauki bo byla na Uniwersytecie tam mam nie dokonczone pewne przedsiewziecie i nic nie stoi na sprzeszkodzie aby to dokńczyć :) z tego co sie dowiedziałam...

 

Parca wiesz ja teraz nie pracowalam ....Bo nie musiałam ...

a teraz musze szysbko znalezc pracę i dlatego tak dopytwałam bo musze miec co kolwiek :(((

 

z tąd było moje pytanie?

Bo byłam na spotkaniu i myslalm ze sie uda :))

 

dziekuję winetu świetnie że jestes....

Liczę ze do konca roku cos znajdę :((

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-11-05, 08:33:23

No i skasowało mi się.Najlepiej zadać pytanie horarne:czy uda mi sie znaleźć prace do końca roku? albo czy uda sie znalezc prace w pół roku? wtedy -konkretne pytanie konkretna odpowiedź.

 

Studia/wyjazd-coś w temacie 9/3 dom- moim zdaniem wokół tego coś najbardziej będzie "hulać".

 

 

Generalnie po trazycie Saturna przez 3 ćwirtke powinnaś zebrać co zasiałaś. A że nie pracowałaś, to dopóki jest w 10 domu może powodować jakies trudności. Musisz realnie ocenić swoje możliwości, nie popadać w konflikt z autorytetami. O podporządkowanie może byc trudno, stąd powinnaś nad tym pracować.Chyba że masz coś co możesz rozwinąć z czasów, gdy Saturn był w 3 ćwiartce-z ostatnich kilku lat-tak myslę..

Musisz zrewidować swoje cele, odnaleźć powołanie. Może koniec związku też temu miał służyć, abyś odnalazła się w życiu i zaczęła robić co naprawde chcesz.Już poniekąd życie odrzuciło bezpieczny związek-może właśnie po to. Czas dojrzeć, usamodzielnić się.

 

Pobyt w domu 11-to już bardziej współdziałanie w grupie, organizacjach itp.

gdy Saturn wejdzie do 11 niewykluczone jakies  grupowe współdziałanie, albo kto wie? może i co inne ? ;)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-11-05, 20:13:52

Winetu...

 

Tak przeczytalam Twoje rady bardzo uważnie i dziś po dzwoniłam po starych kontaktach ...

 

To co napisałaś  i wiesz co moze cos bedzie :))

 

Jestes naprawde nie oceniona :)

 

Jesli bedę mogla ci pomóc w sprawa ch Bankowych :) pisz smiało albo podpowedziec w kwesti umów :)))

zawsze...

 

Najgorsze sa moje emocje po zakonczeniu sprawy osobistej ....

bo jestem klebkiem nerwów i nie wim ile jeszcze wytrzymam takiego napięcia ....

kazdy mowi ze czas... ale wiesz jak jak jest ...

 

Tak masz racje spraw pracy jest teraz u mnie na świeczniku ....

Musze sie cofnąc zeby wrócić na poprzednie stanowisko .....

 

Moze jeszcze widziśz w tych gwiazdach kiedy w końcu minie mi stres :)) i odpuści głowa :)

ewa

 

Będę powtarzać :))"W dzień i w nocy wszystko mi sprzyja" 

Przeczytaj sobie też ,, Osobowość plus ":))

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-11-05, 21:40:12

Przeczytam :)

Ale najpierw o przyciąganiu pieniędzy również autorstwa Murphego :)

Ja to wzięłam sobie do serca porady Marsjanki, m.in. na blogu na tej stronie i zainteresowałam się głębiej inwestowaniem w podświadomość. Coś w tym jest.Nie mogłam uwierzyć, otworzyć się na podświaomośc poczatkowo, ale po dwóch dniach odczułam zmiany. Stan ducha jest niezwykle ważny.

 

Trzymam kciuki żeby wszytsko się udało, zelży odczuwalnie- tak konkretnie, tak jak pisałam na początku wątku-bodaj 2016. Choć ja jako ucząca się mogłam czegoś nie wypatrzyć.

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-11-06, 17:26:20

Winetu...

 

proszę zobacz moj ogolny horoskop ....

bo cos mi sie komplikuje mial byc tak prostoooo...

 

mozesz mi opisac co widzisz ?

W miare mozliwosci oczywiscie ?

 

Ewa

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
ewa1972 2014-11-06, 17:28:47

Ale tak ogólnie ze wszyski nie tylko z pracą ...

 

bo to jest wazne ale cos sie dziej mam dziwne przeczucie niepokoj...

tak jak przed jakimś zdarzeniem..

 

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-11-06, 21:46:15

Ogólnie zapytam:Czy zauważyłaś jakieś zmiany na przełomie listopada/grudnia zeszłego roku? Twój prymarny asc wszedł do znaku Ryb. Władcą Ryb jest Neptun. Mi kojarzy się z iluzją, marzeniami, idealizowaniem.Ale to nie w temacie zbytnio. Może też idealizowanie przyjaciół-nie wszytsko złoto co się mieni...

Saturn z końcem tego roku, a na dobre w ii kwartale przyszłego odpuści Twojemu Słońcu, ja myślę, że to dobry czas żeby zrewidowac sowje cele i określić się choćby zawodowo. Z końcem tego roku i jak wyżej opuści też 10 dom, więc myślę, że wtedy już z pracą powinno być lepiej. Potem jeszcze opp Saturn Saturn- ale może rzucisz się wir pracy, bardziej będziesz ukierunkowana na innych i znajdziesz mniej czasu dla siebie i rozrywki przez to :)Jowisz też niebawem zejdzie kwadratem ze słońca.  Choć z zawodowymi sprawami to ja sama sobie dobrze nie radzę  :/ więc nie wiem zbytnio na co patrzeć.

 

Z natalnego władca MC w 8 domu, więc pieniądze innych, windykacja, kredyty, itp.

 

Ale ten Uran w 9 domu, władca 2 domu, nie wiem czy to nie wyjazd za granice, i stamtąd pieniądze właśnie? W tranzytach Uran opp Uran. Nie wiem cały czas jakoś te odległe lądy mi się nasuwają najbardziej, to jeszcze ew. stuadia wyższe. A jak relacje z Twoim tatą, mamą? Myślę tez o jakimś dziedziczeniu, schedzie, darowiznie itp.

 

Twój ASC solarny wypada na 3/4 dom solariusza, a więc kursy, podróże, relacje, krewni, pisma i pisemka, młodsze rodzeństwo, itp, no i 4 czyli ojciec/matka, dom, nieruchomości, itp. Pluton Jowisz odnosiły się do relacji z partnerem. Mars w 6 domu solarnym może sugerować frustracje z powodu pracy, ale i zdrowia, w opp do Wenus, itd....

Moim zdaniem albo wyjazd, albo koieczność podniesienia kwalifikacji/uaktualnienia coś z nauką/ karierą naukową.

 

Ale tak jak pisałyśmy Ci o aktualnych tranzytach koniecznośc zrewidowania siebie w relacjach bliższych, dalszych, mniej i bardziej profesjonalnych. Związek przeszedł kryzys, teraz czas na coś nowego, a póki co na choćby kariere zawodową.

 

Proszę- zadałam pytanie:Czy Ewa znajdzie prace w ciągu pól roku?

 

godz. 21.18; 50N53 20E37

Odp. Aspekt Wenus Saturn -jest koniunkcja. Aspekt w domach następujących w znaku stałym 7 stopni. Na astrolabium p. Beata Kibil podaje miare czasu, wychodzi czas średni- chyba tygodnie. Opozycja Księzyca z Wenus sugeruje przeszkody, niższe stanowisko i ryzyko .. utraty pracy- jak pisze Kirkwood. Ale biorąc pod uwagę, że najpierw zachodzi asp z Księzycem raczej niższe staowisko. Asp. Wenus z Jowiszem z 7 domu (1 domu horoskopu) może sugerować problemy w dogadaniu się co umowy, warunków pracy i płacy, niższe wynagrodzenie. Opozycja ze Słońcem -też coś w kontekście tych relacji. Zastanawia spalona Wenus -władczyni 10 domu i 5 domu, przez ową umowę, wspólnika itp. Problem może stanowić uzgodnienie warunków. Być może będzie budziła Twoją niechęc praca na takich zasadach. Ale aspekt aplikacyjny jest, tylko zastanawiam się czy nie mamy tu do czynienia z prohibicją? Dobrze żeby ktoś się wypowiedział. Bo jak tak to może być problem, ogólnie Słońce w 10 domu, wskazuje na prace na umowe, nie na czarno, to dobry znak, Twój sygnifikator też w 10 domu (to 4 dom horoskopu), to też dobrze, jednak w tej kon z Wenus- w końcu się zdecydujesz? :)

Jednak nie będzie to praca wprawiająca Cię w sielankowy nastrój i dająca 100 % satysfakcji, choć finansowo nie powinno być źle.

 

Zastanawia tez czy brac pod uwagę Twój drugi sygnifikator-Urana, ma kwadrature z Marsem z 12 domu- włada Twoim 1 domem i Twoimi pieniędzmi. Pod stołem pieniądze, ale jakoś niechętnie obnażone- dobrze się czują w ukryciu:) ale ja jakoś nie patrze na transsaturniki, więc pomijam Urana.

 

Jakoś oporna dziś jestem na astro, zaćmiona pełniowo-księżycowo, nie widzę nic konkretnie- łazienke zalałam, uszczelka puściła,  eh woda i z pralki i z umywalki, gdzie przekręciłam za mocno śrube próbując opróżnić odpływ z kociej sierści (pierun przesiaduje tam dniami i nocami w tej umywalce-myślałby kto pływak jakiś-leni się i tylko sierścią zapycha! :P) , urobionam po łokcie ratując chałupe przed potopem,

 

no i masło maślane o wszytskim i o niczym ;)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-11-07, 15:51:36

Winetu....

 

 

rany wszysko wyszło ....

szukalam daleko ale było pod nosem :)

 

wiesz jak sie pokłocilismy z moim to moj kolega znalazł mi taki dodatkowe zajecie u jakiegos znajomego takie ze by nie mysleć ...( czyli ciezka robotę)

Oczywiście zaczełam tez szukać normalnej pracy ....

 

no i byla to umowa zlecenie, bylam pewna ze dostane na koniec miesiaca 1500 PLN.

a dziś miałam rozmowe i ze nie zrobiłam targetu...i dostaje tylko prowizję i na koniec miesiaca 500 PLN.

Poprostu nigdy nie mialam doczynienia z czyms takim i jetstem takim szuku ze nie moge sie odnaleźć.

,,oblem może stanowić uzgodnienie warunków. Być może będzie budziła Twoją niechęc praca na takich zasadach. I to wlasnie sie stało....

Zastanawiam sie ile jeszcze muszę dostać kopów od losu....

tak jak by sie czarna serja dla mnie zaczeła ....

 

Winetu czy mozesz tam wiecej zobaczyć ,,Związek przeszedł kryzys" czy to juz po wszyskim??bomi sie nie wydaje cos sie złego dziej u niego... 

Albo ma jakiś zle towarzystwo albo ...

 

To cos ty zrobiła zta uszczelką ?ze cała lazienke zalalaś :))

A jakiego masz kota ? ja mam psa beagla :)

 

bardzo ci dziekuje za cenne wskazówki ....

zaczynam sie zastanawiać ze coś w tymjest ...

 

 

dziekuje dziekuje za rady .....

 

 

 

 

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
winetu 2014-11-07, 16:15:08

W kontekście tego horoskopu horarego, a więc pytania pisałam o tym co będzie, o przyszłości.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
ewa1972 2014-11-11, 10:15:06

Witaj Winetu :)

 

czy mozesz w wolnej chwili zobaczyć w gwiazdach :) moje uczucia ( a wlaście moje przyszle nastawienie ...)

bo cos sie dzieje mam jakies dziwne sny z tym związane a kiedy księzyc bedzie w znaku ryb mam miec wyczulna intuicje i przeczucia bardzo wyostrzone ...

 

mam wrażenie że coś jest nie tak ...( stad moje sny )

tak jakbym czegos nie zakonczyła caly czas ...

 

Dziekuję Ewa

Tematów: 2
Odpowiedzi: 18
Dołączył/a: 2014-10-20
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.