Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Pomoc wzajemna

Porównawczy -prośba
Bionda 2014-10-29, 09:51:13

Witam wszystkich ciepło :) Jowisz minął descendent i poznałam kogoś, narazie jest dobrze,ale zastanawiam sie co dalej z tą znajomością?Może ktoś znajdzie chwilkę i zerknie jakie są szanse na poważny związek?Jutro kończę 31 lat i chciałabym w końcu ustabilizować życie uczuciowe.Każda opinia na wagę złota, bo ja niestety nie znam się na porównawczych

pozdrawiam :)

 

Tematów: 13
Odpowiedzi: 34
Dołączył/a: 2013-12-12
Odpowiedzi
winetu 2014-10-30, 13:00:41

Ja też się słabo znam :)

 

Wydaję mi się, że ta relacja może być dla niego bardzo transformująca. Twoje Słońce wypada na jego 8 dom. Jego Pluton z kolei wypada na Twój 8 dom. Ma raczej miejsze w tej kwestii znaczenie z uwagi na pokoleniowy charakter. Jego Wenus jest w kon z Twoim ASC, a to już wskazuje na sympatie ze strony Pana. Wydajesz mu się atrakcyjną kobietą. Wenus Pana jest w opozycji do Twojego Księzyca. To wzbudza tu pewnie jakiś rodzaj niepokoju. Księżyc i Wenus to Twoje sygnifikatory, Twoja kobiecość. Coś tej Wenus Pana tu nie pasuje. Ale może to tylko strach przed zranieniem (Paa Wenus w 12 jego domu). Ale przymknij na to oko i nie bierz do siebie, bo ja się ucze dopiero. Wenus Pana na asc Pani dobrze wroży. Przynajmniej temu, że Pan na Panią uwagę zwróci. No i jeszcze kon Wenus Mas w trygonie do Słońca. Z tej strony, źle raczej nie jest.Dodatkowo Księżyc na DSC. Twój od strony 6 domu, jego w bardzo luźnej koniukcji. Myślę, że to bardzo silna więź emocjonalna, porozumienie emocjonalne. A chyba o to chodzi :) Możecie wychodzić naprzeciw swoim potrzebom.

 

Zwróciłabym uwagę a aspekty Uranów-Twój w kwadracie do jego Księzyca, jego w trygonie do Księzyca. Trochę to studzi. Ale to tylko wybiórcze. Coś to Uran musi aspektować. U mnie i męża też aspektuje :) A zresztą może tymi Uranami się nie przejmować ;) Inaczej byście spali w swoim towarzystwie ;)

 

Tak skromnie w kilku zdaniach to widzę. Moim zdaniem jest naprawde ok. Ale ja nie jestem profesjonalistą. Dobrze by wypowiedziałby się ktoś jeszcze.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Bionda 2014-10-30, 15:49:29

Winetu dziękuję pięknie za poświęcony czas :) pozdrawiam serdecznie :)

Tematów: 13
Odpowiedzi: 34
Dołączył/a: 2013-12-12
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.