Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Jowisz przez ascendent
joanna_diana 2015-11-17, 16:56:37

U mnie jowisz w sekstylu z saturnem i jowisz  w koniunkcji z  ascendentem. Podniesienie kwalifikacji i awans:) 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 70
Dołączył/a: 2011-09-17
Odpowiedzi
starybosman 2015-11-17, 19:09:09

Oczywistym jest, iż można wyrazić stanowisko o tranzycie Jowisza przez natalny ASC i w aspekcie z natalnym Saturnem. Tyle tylko, że sam tranzyt jest jednym z elementów składowych mozaiki, bowiem wskazane jest dokonać najpierw  jego oceny przez analizę samego natywnika, a następnie przez ocenę aktualnego solariusza. Problem w tym, że mam wątpliwości, czy podana godzina urodzenia jest momentem rzeczywistym. Bez znajomości szczegółów, m.in. związanych z potomstwem, nie sposób zająć żadnego stanowiska. Ocena  aktualnego solariusza także  wymaga wiadomości o tym, czy w tym zakresie nie zajdzie konieczność dokonania relokacji ( wszak aktualne miejsce pobytu może wskazywać na zupełnie inną miejscowość). Chcę być dobrze zrozumiany. Nie idzie  o " odkrywanie kart", ale zechciej sama spojrzeć, czy w 1 domu solarnym nie masz czasem Marsa, a w 6 domu solarnym Saturna.Na dodatek natalny Mars gości w 8 domu i aktualnie do jego pozycji aspektuje bieżący Uran. Koniec końców, zamiast oczekiwania na awanse ( czego szczerze życzę ) rozważyłbym sprawy zdrowia.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
joanna_diana 2015-11-17, 19:32:37

Godzina urodzenia podana jest przez mamę i z "paseczka na dzidziusiowa łapkę".  Jestem pierwszym dzieckiem, to taki moment sie pamięta.Mars solarny wraz ze slońcem w pierwszym domu solarnym, saturn w 6 według Placidusa. Zdrowie już od ponad roku marne(radziłam się na forum specjalistów). astrolog ze mnie kiepski, tak mi sie nasunęło ponieważ dziś awansowałam i to już pewne. Chciałam troche się pochwalić, wydawało mi się jasne,że moje sprawy na plan pierwszy w tym solariuszu, ale się nie upieram, bo taka była moja pierwsza myśl.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 70
Dołączył/a: 2011-09-17
joanna_diana 2015-11-17, 19:39:13

Dzięki Starybosmanie, co do relokacji, to mieszkam w miejscu urodzenia. A z tym zdrowiem to może być jeszcze gorzej:(

Tematów: 6
Odpowiedzi: 70
Dołączył/a: 2011-09-17
Jasmin 2015-11-19, 10:44:05

Witam serdecznieUsmieszek

 

Joanno a gdybyś mogła porównać poprzednie przejścia Jowisza przez ASc, to czy widzisz jakąś różnicę w przejawieniach, w intensywności, w sferze życia, itd. Mnie to bardzo interesuje, jak planety, które przechodzą przez ASC w ciągu życia jednej osoby kilka razy , wchodzą po spirali na wyższy poziom, po drodze rozwoju. Jeżeli nie ma progresu to powtarzamy wtedy doświadczenia z poprzedniego przejścia przez ASC.

I jeszcze mała prośba: czy owe przejścia Jowisza przez ASC wpłynęły na sposób prezentowania się innym, a i na wygląd ewentualnie. Teoretycznie, w okresie pomiędzy 40 - 50 rokiem życia, Jowisz jest najsilniejszy.

 

pozdrawiam:) 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
joanna_diana 2015-11-19, 10:52:10

Witam Jasmin:)

W poprzednim przejściu jowisza przez ascendent(nie interesowałam się jeszcze astrologią), bardzo łatwo znalazłam pracę. Poszłam w jedno miejsce i jak na zawołanie zostałam przyjęta. Wydaje mi się,że w moim przypadku dzieje się coś w sferze zawodowej. Oprócz tego był bardzo istotny awans zawodowy, połączony z egzaminem, który oczywiście zdałam.Przytyć nie przytyłam, teraz też nie, ale chuda to nie jestem niestety. Teraz natomiast zauważyłam,że pewne rzeczy, które musiałam "zaliczyć", szły mi łatwiej.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 70
Dołączył/a: 2011-09-17
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.