Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Tranzyty Neptuna
gringe 2016-04-22, 17:55:24

Muszę to napisać by gdzieś się wygadać, wyrzucić to z siebie, choć nie wiem czy przyniesie mi ulgę. Moj horoskop torpedowany jest podwójnie przez Neptuna - koniunkcją z Księżycem i kwadraturą z Merkurym. Kwadratura uderza we władcę Ascendentu(obecnie mieszkam w UK i wypada on w znaku Panny a nie Wagi). Koniunkcja działa na uczucia i emocje. Czy to możliwe bym nagle tak oślepla? Nie sądziłam, że można wpaść w takie zauroczenie. Od tygodnia nie mam apetytu, gdzie zwykle w stresująch sytuacjach pochłaniam słodycze. Nie wiem czy mam się upić(nie piję alkoholu, baaardzo okazjonalnie), a wczoraj po pracy duszkiem wypiłam 3 kieliszki, czy może mam się śmiać cały czas. Jeśli to szaleństwo, zgłoszę się do lekarza po jakieś tabletki bo to niemożliwe by być tak pod wrażeniem innej osoby.

Do tego dochodzi jeszcze "ostatni przejazd" Plutona po Wenus.

Dodam, że nie dziwi mnie to "zauroczenie" - Neptun w koniunkcji z Księżycem władcą VII domu(po relokacji na UK).

Może powinnam rzucić tą pracę(tutaj poznałam mój obiekt westchnień)? Co śmieszniejsze już raz z niej zrezygnowałam zanim ją podjęłam na poczet innej, która się skończyła po 2 tygodniach. I znów dostałam tą samą ofertę pracy. I wylądowałam tu gdzie jestem.

Wiem, że Neptun to perfumy, złudzenie - w pracy dostaję szału jak tylko poczuję Jego zapach. Dziś wracając ze sklepu czułam zapach jego proszku do prania u co drugiej osoby(rynek proszków do prania w UK jest dosyć wąski;)

Jestem zrównoważoną osobą, tak mi się wydawało do tej pory. Odpowiedzialną, w związku...Ale nigdy się tak naprawdę nie zakochałam jak czuję się teraz. I wydaje mi się(może przemawia przeze mnie Neptun), że on też coś czuje...

Czy ktoś może rzucić okiem na mój horoskop? Sama nie wiem co myśleć i co robić.

Dodam tylko, że Jego wygląd nigdy nie był moim typem - taki mały przekorny pstryczek od losu dostałam:(

Poniżej załączam relokowany horoskop. Będę wdzięczna  góry za każdą odpowiedź. Pozdrawiam.

 

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
genny19 2016-04-23, 13:14:21

Witam.

Co prawda Stephan Arroyo w książce "Cykle życia i związki interpersonalne " pisze  o tym ,że jeśli progresywny Księżyc  tworzy koniunkcję z Wenus to z reguły pojawia się wówczas jakiś związek,który okazuje się ważny. Nie zawsze jest to romans jako taki,ale zawsze jakaś osoba wzbudza w nas ciepłe uczucia albo w jakiś inny sposób zostajemy rozbudzeni na doświadczenia emocjonalne.

W twoim horoskopie dyrekcyjny Księżyc tworzy koniunkcję z natalna Wenus a dyrekcyjna Wenus  tworzy koniunkcję z solarnym Księżycem w Byku.Dyrekcyjny Uran znajduje się na IC- zmiany w domu.

W solariuszu na Polskę koniunkcja  Słońce i Księżyc wg domów Placidiusa  wypada na różne domy ale wg domów Alcabitiusa i Regiomontanusa na dom IX.

Progresywny Księżyc w koniunkcji z Merkurym angażuje w nowe doświadczenia,pcha ku zmianom. Aktualnie tranzytujaćy  Saturn jest w opozycji do tej pary stąd skłonnośc do niepokoju.

Pozdrawiam.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
gringe 2016-04-23, 19:32:17

Dziękuję Ci Genny19 za dodatkowe informacje. Dokladajac to, co sama napisałam powyżej- coś się dzieje lub będzie dziać. 

Dziś jestem spokojniejsza- będzie co ma być, wrzucam na luz, nie będę się z niczym wychylać ani wychodzić z inicjatywą. Szkoda nerwów na zapas i tego myślenia "co by było jeśli...".

Dodam jeszcze, że solarne Słońce na 2016/17 wypada na VII dom.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
marcinka 2016-04-25, 15:02:33

Witam Gringe,

Z innych obserwacji - w dyrekcjach łuku solarnego Pluton w opozycji do Słońca, Słońce nadal w opozycji z Neptunem, a Księżyc koniunkcja Wenus. Mars (urodzeniowy władca VII domu) koniunkcja Jowisz. Za całość pewnie odpowiada jeszcze Pluton, który w tranzytach tworzy kwadraturę do osi Wenus - Saturn (Wenus urodzeniowo włada VIII domem, Saturn V) na dodatek Księżyc progresywny w sekstylu do Wenus. Wkrótce (początek 2018) sytuacja może się w Twoim zyciu ustabilizować. Saturn wejdzie na szczyt IV domu, progresywny Księżyc w Raku koniunkcja Węzeł Północny, zaś progresywna Wenus uczyni koniunkcję ze Słońcem (postawiłbym na ślub, a być może narodziny dziecka).

 

Tak się składa, że moja partnerka urodziła się tego samego dnia tylko o godzinie 21.00. Planety powpadały zatem do innych domów. Na AS ma Urana, a na MC Marsa, no i Księżyc zdążył się przesunąć o 3 stopnie. Także tranzyt Neptuna tuż przed nią (za rok). Jestem ciekaw jak się u niej to objawi. Macie jakieś pomysły? I jeszcze trochę poboczne pytanie - o czym może świadaczyć obsadzony 3 malefikami znak Wagi?

Z góry wielkie dzięki za komentarz.Pozdrawiam.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2013-09-13
gringe 2016-04-25, 22:54:31

Marcinka dzięki, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami. Potwierdzają powyższe- coś się dzieje. Po dzisiejszym dniu dochodzę do wniosku, że pewnie więcej w mojej głowie niż a realu- ale jest to niesamowicie przyjemne:) Na ułamek sekundy poczułam dziś uczucie spokoju, ulgi, zadowolenia...nie wiem jak to nazwać- w momencie gdy pojawił się zaraz za moimi plecami. Dochodzą inne detale. Pewnie nic więcej się nie wydarzy, on wie, że jestem mężatką a w dodatku wszyscy razem pracujemy...

W 2018 ślub kolejny pewnie mi taczej nie grozi- stawiam na 2019 na urodzenie dziecka, wynika to po trochu z horoskopu m9jego i bliskich osób.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.