Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Tranzyty

Spalony Merkury plus w retrogradacji plus przechodzący przed tarczą Słońca - jakie to może rodzić analogie?
Jasmin 2016-05-10, 13:44:23

Ciekawy tranzyt , zapomniałam w tytule dodać, że w znaku Byka. Jak to Wam się przejawia?

rn

 

rn

Mnie dość klasycznie, a mianowicie odczuwam potrzebę wychodzenia przed orkiestrę w celu \\\"zaistnienia medialnego\\\". Są plany zakupienia programu do obróbki zdjęć. Są też zmiany w poziomie informacji, a mianowicie na pierwszy plan wysuwa się dążenie do promowania siebie, podobno trochę agresywnie wg postronnych obserwatorów. Bezpieczeństwo finansowe na pierwszy plan i zagarniam pod siebie, w tym konta, inwestycje, instrumenty finansowe... Byczo jest też w ogrodzie, realizują się indywidualne plany projektowania przestrzeni wspólnej. Oczywiście wiele wsparcia jest w stacjonarnym Jowiszu w trygonie do Wenus w Byku i Plutona w Koziorożcu ale jednak metody Merkurego są skierowane na indywidualizm z klapkami na oczach. Przed tarczą Słońca idę...

rn

 

rn

Jak kto może proszę zadbać o lokaty finansowe i tym podobne , bo warto teraz to zrobić z dużym pożytkiem.\"\\"Usmieszek\\"\"

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
genny19 2016-05-10, 16:07:50

Wczoraj ok godz 11-12 znajoma  mi powiedziała ,że wczoraj w dzienniku mówil i,żeby obserwować zaćmienie.   Wiedziałam ,że nów był wcześniej był bo  6 maja i mówię jej ,że zaćmienie jest  niemozliwe.

Całkowicie zapomniałam o tym ,że Merkury jest w sercu Słońca. Uprzytomniłam sobie to ok go 20:00  gdy praktycznie obecność Merkurego w sercu Słońca kończyła się. Koniunkcja usadowiona na moim descendencie poprawiła znacznie mój nastrój. Wczoraj w godz 10-11  byłam w urzedzie ZUS ,by odebrać pismo na które ZUS miało czas odpowiedzi do 30 kwietnia. Wysłane przez nich 2 maja do wczoraj nie dotarło do adresata.  Wywalczyłam to,że Pani poszła do archiwum i skserowała  mi odpowiedź ,ale zażądano ode mnie  upoważnienia do odbioru pisma. Upoważnienia oczywiście nie miałam ,więc poporosiłam by udzielono mi odpowiedzi czy odpowiedz jest na "tak" czy "nie". Skończyło się na spotkaniu z kierowniczką a odpowiedzi jednoznacznej od niej nie było. Myślę,że gdyby to spotkanie odbyło się  w godz późniejszych to ksero bym otrzymała.

Dziś syn mi powiedział ,że potem dodzwonił się do ZUS-u i rozmawiał z tą kobietą otrzymując dużo cennych informacji a pismo dotarło do nas dopiero dziś o 15,00.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
starybosman 2016-05-10, 18:39:36

U mnie standardowo, czyli jak w książce pisze. Merkury w retro, zatem powrót do przeszłości, a detalicznie do zdarzeń  jakie miały miejsce na tzw. Dzikich Polach w XVII wieku. I było dobrze, ale diabeł podkusił, by wyrazić swoje stanowisko w  zakresie poruszonej sprawy. Klnę się na Seta i wszystkie demony, że racja po mojej stronie, ale zostałem zrozumiany błędnie, by nie powiedzieć - przewrotnie. Jako osoba nastawiona  wybitnie pokojowo, nie podejmowałem dalszej dyskusji, bo i po co. Zostałem przy swoim stanowisku, bo przecież poglądu adwersarza nie zaakceptuję. Merkury w retro w znaku Byka, najbardziej upartego znaku zodiaku nie dawał  żadnych szans, by przekonać  do zmiany  poglądu.  Oczywiście, miałem cały czas na względzie to, że w błędzie pozostawał  dyskutant. Przecież u niego Merkury w retro w upartym Byku, na dodatek w 6 domu. A ten, zamiast głowę popiołem posypać, wór pokutny założyć, odpowiedział, że to mnie należy przypisać  odmowę dążenia do konsensusu, bo  Merkury w retro w Byku, w 6 domu jest u mnie.  Trzeba mieć tupet ! Jak z taka osobą dyskutować? Ze spalonym Merkurym ?   Reasumując, wszystko prawidłowo, jak to w astrologii bywa.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
joanna_diana 2016-05-10, 18:54:09

U mnie natomiast merkury natalny jest w koniunkcji ze slońcem i retrogradacji. Podczas tranzytu zamanifestował się złymi wiadomościami, ktore mnie bolesnie dotknęły. Do tej pory zdawalo mi się,że merkury mój mocny jest, bo i władca ascendentu w pannie i w 10 domu w bliznietach. no cóż. nie wiem co mysleć. Fatalne samopoczucie, złe wiadomości. List awłaściwie paszkwil na mój temat. Widzę świat w czarnych barwach i czuje ogromny ciężar, który mnie przytłacza. 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 70
Dołączył/a: 2011-09-17
maszowa 2016-05-10, 23:10:51

 

W poniedziałkowe popołudnie i wieczór usiłowałam w wielowątkowej majlowej konwersacji przekazać ważne informacje i wnioski - upisałam się, utłumaczyłam .. a we wtorek rano odebrałam reprymendę.

Najwyraźniej chciałam wyjść za daleko i za szybko, zamiast cierpliwie poczekać na moment zrozumienia.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2016-05-11, 09:30:08

Czekać na moment zrozumienia? Zauważyłam, że Merkury sprawi, iż się doczekamyUsmieszek

 

Proponuję popatrzeć w tranzyty swoje na dzień 3 czerwca b.r., gdyż wówczas można zaobserwować kontinuum opisywanego tranzytu. Merkury w tym dniu bowiem wraca w biegu prostym na poprzednie miejsce ( 20 st. Byka) i znajduje się w b. korzystnej koniunkcji z tr. Księżycem w Byku. Wenus podczas spalenia Merkurego R była w sekstylu z Neptunem a 3.06. jest w zerowej kwadraturze z Neptunem i przede wszystkim w spalonej aplikacyjnej koniunkcji ze Słońcem w 13 stopniu Bliźniąt.

Powinny być wówczas wyjaśnione wszelkie wątpliwości co do podjętych decyzji.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
joanna_diana 2016-05-11, 15:50:37

Jasmin dziękuję za odrobinę otuchy. Zaraz popatrzę w swoje tranzyty. Mam nadzieję,że dla mnie, solarnego bliźniaka czas będzie łaskawszy no i nowy solariusz tuż tuż. Może lepszy rok, bo ten to jakiś trudny i męczący.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 70
Dołączył/a: 2011-09-17
Marsjanka 2016-05-15, 13:36:38

Tego dnia, mialam bardzo nieprzyjmne spotkanie w biurze - człowiek który wyprowadził mnie z równowagi dość że bezczelny i pieniacz to jeszcze mitoman

Obsługiwałam jako klienta jego kuzyna (księdza prałata mieszkającego na stale we Włoszech) on (pieniacz) był jego pełnomocnikiem - przez cały okres "wspolpracy" ściśle udowadniał mi jaki jest zajebisty, przedsiębiorczy  że tak naprawdę swietnie dawałby sobie sam radę, ale "pani jest fantastyczna a zyczenie mojego kuzyna jest takie zeby to wlasnie Pani obsługiwała i zarządzała nieruchomością"

w zwiazku z  tym jak doszło do transakcji i wystawieniu faktur przez BN, to pełnomocnik tak pokierował kuzynem (akurat ten zjechał na komunię córki pełnomocnika) ze ... zamiast dopinac transackji, zostałam wystawiona do wiatru, bo pan ksiądz (!) przyszedł wycofac ofertę z biura (tego dnia o 17 miała byc podpisywana umowa )

oprocz tego ze mnie wykorzystali to jeszcze oszukali i starali sie wmowic ze osoba ktora byla i ogladala mieszkanie do najmu jednak sie nie zdecydowała (nie prawda, bo podpisała juz z nimi umowę) 

Błąd jaki ja popełniłam, to taki , ze nie podpisałam jednego waznego dokumentu (jowisz w kwadracie z saturnem) z dziewcznyną - potencjalną najemczynią ( co i tak by niewiele dało, bo koniec koncem matka tej dziewczyny podpisala umowę najmu a ja z nią nie mialam zadengo kontaktu tylko z tą dziewczyną, wiec nie bylabym w stanie nic udowodnic)  - oszustwo w białych rękawiczkach. 

nie znam godziny urodzenia pełnomocnika, ale datę urodzenia znam.... koniunkcja jowisza i ksiezyca wiele mowi o takich "co maja zawsze rację"

a u mnie? doszła jeszcze koniunkcja tranzytującego ksiezyca z satrunem...... 

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.