Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

zaćmienie
melania 2016-08-31, 21:41:14

Witam wszystkich

Ja w temacie jutrzejszego zaćmienia Słońca, które przypada dokładnie na moje MC. Czego mogę się spodziewać? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
Odpowiedzi
starybosman 2016-09-01, 11:24:36

Witam,

polecić wypada artykuł Jasmin w dziale Ciekawe tranzyty z 26.08.2016 związany z omówieniem opozycji Słońce/Neptun , a także z portalu Astrotranslatio ciekawe uwagi na temat zaćmienia Słońca pióra Moniki Dykier.
Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
melania 2016-09-01, 12:02:59

Tak, czytałam już wcześniej. Nie wiedziałam tylko jak odnieść to zaćmienie do swojego kosmogramu. W marcu przeszłam rewoltę w pracy w związku z wykrytą przez siebie aferą finansową. Po tym incydencie w kwietniu dostałam sporą podwyżkę i moje aktywa wzrosły (lojalność, zaufanie). Teraz zastanawiałam się, co może zwiastować to zaćmienie, zwłaszcza, że w solariuszu na 2016 Uran przechodził przez MC, więc spodziewałam się zmian w pracy, choć w życiu bym sobie nie przepowiedziała, że aż takich. To był ogromny stres i nerwy. Osoba zwolniona obwieszczała się wszędzie moją przyjaciółką. Poza tym nie ujawniając sytuacji, stałabym się współwinną, choć nic złego nie zrobiłam.

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
starybosman 2016-09-01, 13:48:19

To, co dotyczyło pracy, już się zmieniło. Jak sama podnosisz, na lepsze. I tak pozostanie. To, że sama się nakręcasz, to sprawa Neptuna w swojej egzaltacji, stąd skłonności do przejaskrawień. Z jednej strony niby pogodzenie się ze zdarzeniem zawodowym, z drugiej, by jednak było po staremu,czyli, że powinnaś w tej sprawie zachować milczenie wobec pracodawcy. To, że bieżący Neptun jest w kwadraturze do natalnego Księżyca, podkreśla Twoją niestabilność emocjonalną i nakręca irracjonalny strach, który faktycznie nie ma racji bytu. Swoje dokłada też Mars zmierzający do koniunkcji z natalnym Neptunem. Trygon Merkurego do bieżącego w retro nie pomaga w logicznym myśleniu. Zatem, spokojnie, i do przodu.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
melania 2016-09-01, 14:33:07

Zgadza się. Lęki, zamartwianie, a w tym dużo pracy - staram się równoważyć emocje, bo wiem, że stres jest moim największym wrogiem. A w zamartwianiu się jestem specjalistką :).

Tylko z tym milczeniem było inaczej. Dla mnie to było jednoznaczne - przekazanie sprawy pracodawcy, itd. Natomiast milczenie zostało mi narzucone odgórnie - to jest temat tabu w firmie - czego moralnie nie pochwalam, bo uważam, że każdemu należała się prawda. Dostrzegam ten paradoks i przejrzałam obydwie strony. A osoba, która odszeszła wyrobiła sobie bardzo silną pozycję; ownięła się wokół wszystkich jak bluszcz, więc musiałam mieć bardzo mocne argumenty.

 

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 106
Dołączył/a: 2013-02-21
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.