Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Tranzyty

Tranzyt Marsa przez domy...
Nati 2017-06-14, 09:38:18

Witajcie :)

rn

Ponownie do Was piszę... Ostatnio pisałam w dziale horarnej o pewnym mężczyźnie, który pojawił się w moim otoczeniu, a potem zniknął. Sprawdziło się to co pisali Użytkownicy- wrócił ale ja już nie byłam zainteresowana. Obecnie zniknęłam i ja i on.

rn

Potem opisywałam moje stosunki z mamą-w czasie tranzytu Marsa przez IV dom. Wręcz konflikt domowy czy wojna domowa. Gdy Mars wkoczył do V domu temat rozpuścił się a moje życie zmieniło się. Natalnie mam Marsa w X domu kariery, Słońce w Baranie. Otóż gdy Mars wkroczył w V dom pewien Pan związany z moją pracą którego znam wiele lat z impetem zaczął nalegać na bliższe rozmowy. Wręcz nie było mowy o odmowie, o zastanawianiu się, wahaniu. Mężczyzna oczekiwał że go polubię i przyjmę. Tak też się stało. Mama i dom rodzinny stały się odległe. Moje życie nabrało nowego zabarwienia. Obecnie Mars jest w VI domu, więc nadal związany temat z karierą.

rn

Ów mężczyzna okazało się że ma Marsa w Baranie w koniunkcji do mojego Merkurego. Obecnie tranzytuje tam Uran (koniunkcja). Ów mężczyzna ma opozycję w horoskopie natalnym Marsa do Urana. Jego Pluton jest w opozycji 4 stopniowej do mojego Słońca. Reszta w bazie danych. Mój Pluton łapie jedynie trygon z jego Saturnem. Naprawdę nie wiem jak dalej sytuacja się potoczy i czy oboje się poddamy wzajemnemu wpływowi, przekraczając wszelkie ograniczenia.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 20
Dołączył/a: 2017-04-26
Odpowiedzi
gringe 2017-06-14, 18:19:12

Cześć Nati, czy mam rozumieć, że dane horoskopowe owego mężczyzny są w bazie danych Sollunari?..

Czemu skupiłaś się w horoskopie porównawczym na Plutonie i Saturnie? Jak dla mnie to w sprawach damsko-męskich patrzę na Marsa, Wenus, stosunek planet osobitych do Asc, czy domy partnera padają na 4,5,7 dom naszego horoskopu natalnego itd. A gdzieś daleko, daleko na planety pokoleniowe..

Na pewno byłby łatwiej gdybyś wkleiła po prostu wykres horoskopów.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Nati 2017-06-14, 22:01:56

Witaj GRinGE. Problem w tym że nie znam godziny urodzenia więc nie znam dokładnego horoskopu. Z rzeczy które ty piszesz szału wielkiego nie ma.. Brak aspektów do ASC, brak jego planet w moim domu 4 5. Brak aspektów do jego WenuS. 

Skupiam się na PlutObie bo związek głęboki, uzależniajacy ukryty, tajemniczy.  Tak go odbieram ale może to podświpodświadomość.A co z domem VIII jak interpretować jego planety w moim domu VIII? 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 20
Dołączył/a: 2017-04-26
gringe 2017-06-14, 23:41:21

Nati, na wstępie powinnam napisać, że laik ze mnie i sama szukam informacji gdzie się da;) 

Patrzyłaś wogóle na swoje tranzyty?Progresje? Może to teraz taki szczególny czas, że intensywniej przeżywasz relacje z ludźmi.

 

Może poczytaj trochę o tranzycie Neptun w koniunkcji z natalną Wenus plus Pluton w sekstylu do Wenus:)

To takie typowe jak się zakochujemy:D

 

Wracając do horoskopu porównawczego, nie zauważyłaś połączeń między Światłami a planetami osobistymi? Nic a nic? 

Szkoda, że nie masz Jego godziny urodzenia- to w sumie 75% horoskopu porównawczego i chyba nie ma sensu porywać się na jego interpretację.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Nati 2017-06-16, 10:38:17

W progresjach Asc jest w koniunkcji do natalnej Wenus. Pierwszy raz widzę horoskop porównawczy z tak dużą liczbą połączeń między planetami osobistymi. Sama nie wiem czy to się często zdarza? Jego Księżyc w aspekcie do mojego Jowisza i mojej Wenus, jego Wenus do mojego Jowisza, jego Słońce aspekt z moim Księżycem i moim Słońcem. Jego Merkury z moim Marsem i moim Merkurym. Jego Mars w koniunkcji do mojego Merkurego, mój Księżyc w koniunkcji do jego Jowisza. No wydaje mi się że jest tu wszystko i wzajemna fascynacja fizyczna, i chęć budowania czegoś wspólnego, tworzenia, i porozumienie na gruncie intelektu. Ale ma on Wenus i Księżyc w Pannie, a to daje pewną stabilność, stabilizację, Merkury też w Raku, więc pewna zachowawczość moze tu być, zgaduję że może zamiłowanie do tego gniazda które już założył? Jego Księżyc i Wenus są w kwadracie do mojego Urana, więc jakiś konflikt się tu pojawia?

Kiedyś czytałam że by zmienić życie, związek na nowy potrzeba silniejszych bodźców niż świateł.. nie pamiętam gdzie to czytałam. Do rozwodu potrzebny jest Uran lub któraś tak silna planeta. Stąd moje zainteresowanie mocniejszymi planetami. Ja nie chcę mu burzyć życia, nie zrozumcie mnie źle.. Cieszę się że ma stabilizację. Ja po prostu sprawdzam czy my jesteśmy sobie pisani, czy to przeznaczenie, Siła wyższa stąd moje dociekania. Nie zamierzam mu wchodzić w butach w życie.

 

Jego Słońce, moje Słońce i mój Uran tworzą wielki trygon, więc myślę że to ten element tego horoskopu który mówi o silszniejszych bodźcach, uczuciach niż powierzchowność. Jeszcze z moim Księżycem powstaje Latawiec.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 20
Dołączył/a: 2017-04-26
Nati 2017-06-19, 13:09:54

Ehh poddaje się nikt nic nie odpisał... Chyba jakieś głupoty napisałam. Widzę że ten pan ma ciężkie tranzyty ale to tego pana osoba,problem tyczy się mnie.

 

Nie rozumiem mojego Węzła Ksieżycowego w V domu (???) i Merkurego w III domu jako władcy domu V, VI, i VIII , co to oznacza jeśli mam do Merkurego tranzyty? To dziedziny tych domów automatycznie sie aktywują?

Tematów: 6
Odpowiedzi: 20
Dołączył/a: 2017-04-26
Nati 2017-07-06, 08:59:49

Powiem szczerze że utrzymuję względną równowagę.. Zasypałam Was tutaj swoimi oczekiwaniami, nadziejami, planami...  Tymczasem od pewnego czasu jestem pogodzona ze światem, z rzeczywistością. Przyjmuję życie takim jakie jest. Cieszę się że ludzie żyją w rodzinach i się wspierają wzajemnie. Ja również żyję szczęśliwie.

 

Odkryłam nat. Ceres w koniunkcji do nat. Słońca i wezbrały moje matczyne uczucia. Zrozumiałam jak bardzo zawsze pragnęłam być matką i jak jest to cudowne. Moje dziecko i tata dziecka mają wzajemne koniunkcje Słońc do Wenus. Gdy rodziłam córkę Wenus była dokłądnie na moim DESC, tam gdzie tata dziecka ma swoje Słońce.

Pozdrawiam.

Tematów: 6
Odpowiedzi: 20
Dołączył/a: 2017-04-26
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.