Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Uran kwadratura Uran Tranzyt
cs 2017-11-30, 13:51:27

Witam

 

W załączniku moje aktualne tranzyty.

 

Chciałem poradzić się Was, jakie odczucia towarzyszyły Wam podczas tranzytu Uran kwadratura do Urana natalnego ? 

 

Ja czuje się niesamowicie wyczulony na bodźce, nauka sprawia mi radość, słuchanie muzyki również. Ale też czuję się lekko zamotany, zakupiłem chelat magnezu. Byłem na badaniach lecz cukier, ciśnienie i temperatura na szczęście w normie.   Dla mnie to bardzo dziwny tranzyt. Chciałbym mieć go już za sobą. 

 

Pozdrawiam

 

 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Odpowiedzi
starybosman 2017-11-30, 17:07:48

Rebeliant Uran natalnie jest w 3 domu,kształtując ekscentryzm myślenia, krocząc swoją drogą. Ale jest tak blisko osi, że można go przypisać też do 4 domu, co sugeruje problermy rodzinne, raczej z ojcem. Uran w znaku Koziorożca nie czuje się dobrze, bo to patron nowego porządku, zaś Saturn będzie go kurczowo trzymał w ryzach. Tworząc urodzeniowo trygon z wygnanym  Marsem w Byku, będzie co rusz podpowiadał \" nowatorskie \" rozwiązania, dając skuteczną realizację zamierzeń.

 

 Aktualnie bieżący Uran tworzy kolejną kwadraturę do pozycji natalnej, a odbierając impulsy od Marsa wygnanego z Wagi może wywołać \" dni pechowe\", jako że powstaje niekotrolowana burza energetyczna. Warto o tym pamiętać, gdy pod koniec kwietnia 2018 Mars zawędruje do Koziorożca tworząc koniunkcję z natalnym Uranem.  Warto, moim zdaniem, przypomnieć sobie istotne wydarzenia,gdy tranzytowy Uran był w kwadraturze do natalnej pozycji ( lipiec 2016, maj 2017 i obecnie ) i jakie odbierał energie od innych planet.I nie dać się zwieść, że było dobrze, to i dalej będzie dobrze. Uran to szaleniec.

 

 Skoro Uran jest w 7 domu, można się spodziewać zmian w kręgu znajomych. Może się to objawić tym, że odchodzi się od grupy, bo nie pozwoliła rozwinąć skrzydeł. Ale nie sposób wykluczyć sytuacji, gdy zmienia otoczenie na krąg beztroskich osób, co jest wyborem kiepskim, nawet jeśli człowiek  sam będzie sie tam czuł dobrze. Gdyby do zmian nie doszło, to w zadziwiający sposób zmienią się relacje, na takie mniej skrępowane. Tyle tylko, że szalony Uran uwielbia odsłaniać to, co człowiek starannie ukrywa przed światem. 

 

Uran to planeta zmian, taki pstryczek-elektryczek, stąd warto zrobić porządki na podwórku 7 domu, najpóźniej do początków maja 2018 roku. Nie wolno dać się zwieść nowym trendom i ich głosicielom ( w szczególności), bo piękne perspektywy skończą się tym, iż cała odpowiedzialność spadnie... na Ciebie.  Nowe relacje, o czym nie wypada zapomnieć, nie mają perspektyw, trwają krótko , a bywa, że mają nieprzyjemne zakończenie. Szczególą ostrożność trzeba zachować przy zawieraniu umów, czy dokonywaniu transakcji.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
cs 2017-11-30, 20:52:02

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź.

 

Czuję się wyczerpany nerwowo, ten rok był dla mnie bardzo wymagający. Kłopoty rodzinne związane z partnerem mamy i jego wyprowadzką, przełożone egzaminy na wrzesień co spowodowało praktycznie brak wakacji, kolejny rok studiów i 3 miesięczny staż w międzyczasie.  Staż i egzaminy pomyślnie ukończone ale obecnie czuję się wypruty nerwowo. Dobiło mnie dzisiaj rozczarowanie z koleżanką z pracy która wygadała się, że ma jeszcze innego przyjaciela i ,że kino w tym roku nam nie wypali.  Złościłem się jakimiś bzdurami typu, że telefon mi upadł i się rozbił.  Czuję się tym przytłoczony. Za dużo przeżywałem wewnętrznie i odbiło się to na mnie chyba.

 

 

 

 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
cs 2017-12-01, 12:48:35

Prawdopodobnie nadchodząca pełnia w bliźniętach daje się we znaki. W poniedziałek zepsuła mi się myszka od komputera,  w tygodniu przepaliły dwie żarówki, dzisiaj laptop przestał działać a do tego 2 telefony mam w naprawie a trzeci pokazuje błąd ładowania podczas ładowania na włączonym. 

Będę musiał zrobić morfologię i EEG. Wczoraj wypiłem jedno piwo i dostałem slow motion. StaryBosman jesteś może z Pomorza żeby gdzieś porozmawiać?

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
starybosman 2017-12-01, 14:39:46

Awarie sprzętu, o których wspominasz, to raczej nie sprawka przyszłej pełni w Bliźniętach. Nie wskazuje na to też pobyt Słońca w znaku Strzelca, bo do gwiazdy Antares, gwiazdy końca i destrukcji,ma jeszcze kilka stopni. Bardziej podpowiada za ten stan rzeczy  układ bieżącego Marsa w Wadze w kwadraturze do natalnego Urana i opozycji z bieżącym Uranem, a razem te planety tworzą półkrzyż. Co do Pomorza, to jakoś mnie tam nie zaniosło.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
adamnowak 2017-12-02, 13:54:29

Ja  przechodziłem duzo kwadratur Urana do ksiezyca , neptuna wenus no i do Urana D\8

Ciagle psuly mi sie sprzety , komputer, ps4 , lodowka , tranzyt ogolnie tez bardzo odbil sie na.mojej psychice wpadlem w nerwice  

Wrecz az czułem jakby prądy przechodzily mi po glowie /somatyka/ to byl Uran kwadrat ksiezyc dom 10/  lęki , chaos emocjonalny, stres 

sięganie po medytacje , relaksacje itp itd.

Tematów: 4
Odpowiedzi: 5
Dołączył/a: 2015-11-14
8685
cs 2017-12-02, 17:13:37

Za bardzo subiektywnie jednak to opisałem 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.