Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Czy tak miało być ?
cs 2019-02-15, 10:20:57

Witam

rn

Zwracam się o pomoc z krótkim pytaniem. Mianowicie okoliczności domowe Zmusiły mnie do zmiany planów skutkujących przeprowadzką i zakupem mieszkania. Czułem że nie do końca miałem kontrolę nad sytuacją i jak się przed tym obronić.

rn

Moje pytanie jest takie czy może mieć to związek z progresywnym księżycem w koziorozcu 3 dom robiącym kwadraturę do ascendentu. Również tranzytujacy pluton z 3 domu robi taką kwadraturę. Oprócz tego mam Urana na IC również w koziorożcu.

rn

Pytam ponieważ łatwiej mi się pogodzić z czymś co wynika z horoskopu.

rn

Pozdrawiam 

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
Odpowiedzi
starybosman 2019-02-15, 21:26:00

Warto zwrócić baczniejszą uwagę na wydarzenia poprzedzające zmianę miejsca zamieszkania. I na osoby zaangażowane w sprawę. Niewątpliwie dyrekcje to dobry kierunek, ale moim zdaniem więcej powie aktualny solariusz, wszak władcą solarnego ascendentu, władcą firdarii, jak i profekcyjnym władcą roku jest Merkury. Tak się składa, że solarnie jest w Raku, na szczycie 10 domu natalnego, w opozycji do urodzeniowego Urana. A taki Merkury zwykle działa pod wpływem emocji, instynktu, i nie ma czasu na zdrowy rozsądek. Solarny Uran w znaku Byka, w upadku, zawiaduje napięciami, a tworząc aspekt z solarnym Merkurym, daje taką bezmyślną upartość. Księżyc, władca 10 domu, jest w znaku Wodnika, tworząc z solarnym Merkurym aspekt kwinkunksa. To taki bardzo napięciowy stan,  przypominający kamyk w bucie, co podkreślił jeden ze znanych astrologów.  Iść można, ale jakoś tak " nieskładnie". Wskazane jest poszukanie nie tylko dynamicznego, ale przede wszystkim twórczego rozwiązania, by wytwarzane napięcie wyeliminować. Po czasie sam dochodzisz do wniosku, że miało być inaczej. Na spokojnie poszukaj odpowiedzi, zaczynając od siebie.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
genny19 2019-02-16, 00:42:18

No jeśli szukasz winnych w swoim horoskopie to proponuję jeszcze wziąć pod uwagę zaćmienie Słońca z 11 sierpnia 2018 roku w 19 stopniu Lwa ,które wypada na twoim dyrekcyjnym MC i jest w opozycji do IC(dom ,korzenie)

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
cs 2019-02-16, 00:49:59

Dziekuje za odpowiedzi

 

Osoba zaangażowana w sprawę jak to określiłeś ma Saturna w miejscu mojego IC.

 

A propo Słońca to dyrekcyjne zaraz wejdzie do Lwa i może faktycznie pomoże mi to uzyskać jakiś tam status quo w zamieszkiwanych 4 kątach i wyjście z cienia. 

 

Obserwuję co się dzieje w gdy progresywny księżyc przechodzi przez kolejne znaki i to się sprawdza. Aż strach pomyśleć co będzie na jesień gdy wejdzie do znaku Wodnika, choć czekam na to z ciekawością.

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
starybosman 2019-02-16, 12:35:53

Po rozwiązaniu wszystkich problemów z dyrekcjami, w ramach relaksu, zechciej spojrzeć na horoskop natalny.  Masz na MC koniunkcję z gwiazdą Procjon, a ta, jak utrzymują znawcy, niesie z sobą kłopoty i problemy. Tenże Procjon w aktualnym solariuszu jest w aspekcie z Merkurym. Kiedy do tego dodasz solarnego Marsa jako profekcyjnego władcę roku, powinieneś dojść do wniosku, że taki konglomerat nie daje możliwości wnikliwej analizy sytuacji, stąd i brawura w reakcjach. Na solarnym ASC znalazł się Regulus w znaku Panny, też zagrzewający do dowodzenia swoich racji, co niekiedy kończy się problemami o  różnej amplitudzie. Solarny Jowisz w koniunkcji z gwiazdą Gemma ( zwaną też Alphecca) podkreśla godność osobistą, ale jak to z Jowiszem w retro, ma też nieprzewidziane konsekwencje. Na solarnym IC zadomowiła  się inna gwiazda, zwana Zuben Eschemali ( Zubeneschamali), związana z ambicją, co nie oznacza, że wszystko płynie bez niemiłych kaprysów losu ,a bywa, że  upadków też.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.