Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Mars, Wenus i Merkury w Byku
Jasmin 2011-05-21, 07:05:57

Tranzyt, w którym Wenus czuje się najlepiej. Mars skłania do leżenia na łące, zajmowania się kwiatkami, trawką a Merkury namawia do wydawania pieniążków na "zieleninę". Ceny w centrach ogrodniczych- dzięki Wenus - są po byku i na tym polega jej dobra pozycja?

 

Lenistwo także jest wypadkową tego satellitium w Byku. Można tez przytyć będąc na diecie, bo tłuszcz w tym znaku absorbuje się... z powietrza? Nie dosłownie ale w znaczeniu, że nie wiadomo skąd. No i popęd do łączenia się w pary, do przyjemności na łonie natury jest duży. Mozna mieć również chęć na upiększanie, nie tylko ogrodu, ale i własnej fizis, a także domu. Przy półkrzyżu Pluton-Saturn-Uran można w końcu zdecydować się na planowany remont domostwa.

A co tam u was?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
margaux 2011-05-23, 16:36:02

Sadzonki pelargoni bluszczolistnych zakupiłam jeszcze w kwietniu, gdy ceny w sklepach tak bardzo jeszcze nie szalały, ale wciąż nie potrafię oprzec sie pokusie  zakupu kolejnego kwiatka  do swojego ogródka na balkonie. Poczułam w sobie zew ogrodniczki, natalnie mam Saturna w Byku, i męża molestuje wyprawami do sklepów ogrodniczych. Zasiałam maciejkę, posadziłam groszek pachnący, zioła śródziemnomorskie i z niecierpliwością wyczekuję efektów swojej pracy.

Z przerażeniem tez patrzę na oponkę, która z "powietrza" zawiązuje mi się na brzuchu.

Z remontami w mieszkaniu szalejemy juz od roku czasu. Ciągle coś zmieniamy, a teraz korci nas  przeprowadzenie radykalnego remontu salonu, oczywiście wg mojego projektu:) Bardziej na ten remont naciska mój małżonek, który ciągle jest pod wpływem tranzytu Plutona przez Słońce i Merkury.

 

Tematów: 11
Odpowiedzi: 409
Dołączył/a: 2011-05-22
acrux_79 2011-05-25, 19:49:51

Mnie męczy Mars który lata po Byczku i moim DESC. Nie jest w swoim żywiole. Moje relacje stają się zanadto marsowe, na całe szczęście on już sobie niedługo pójdzie. Swoją drogą - na niebie koniunkcja Wenus-Mars !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2011-05-26, 06:28:27

Acrux - ta koniunkcja przechodzi zatem przez ważny punkt Twojego radix. Uważaj na siebie.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2011-05-26, 16:42:59

Przeżyję :-). Przeżyłem Urana na stellum i IC, Neptuna na stellum i IC, kwadraturę Plutona do Księżyca, przeżyję i progresję Księżyca na Urana (sierpień-wrzesień), oraz współczesnego Plutona na Wenus. Choć przyznam szczerze, że progresywny Księżyc uruchomił mnóstwo znajomości z Rakami - Księżycami, zaś ostatnimi czasy sześć z ośmiu intensywniej poznanych znajomych charakteryzuje się znaczącą (dominującą!) obsadą ósmego domu. Śmiem przypuszczać, że najlepszą metodą na przejście tranzytu jest przyciąganie tych osób, które są reprezentatywne dla tych energii. Wówczas astrologowi, i temu doświadczonemu i temu początkującego lepiej jest przyswoić pewne treści planet związanych z tranzytem.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2011-05-26, 17:28:53

Wiem, że przeżyjesz, ale uważaj. Punkt zaćmienia u Ciebie lokuje się na wierzchołku VIII domu a Mars z towarzystwem jest w tym czasie w VII domu. Jest wielu chętnych do zaćmienia Ciebie. 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2011-05-27, 02:46:31

Niezbadane są wyroki boskie, na szczęście błogosławiony los przynosił mi w momentach wsparcie, a moi wrogowie upokarzali sami siebie, albo miałem dobrych informatorów, którzy ostrzegali mnie (dosłownie!) przed "akcjami" tych osób, którzy byli ich przyjaciółmi/kolegami (!). Nie zastanawiałem się nad tym głębiej, może, hmm... teraz. Myślę sobie, że chroni mnie Acrux na ASC, władca III domu (sąsiedzi, informatorzy) w trygonie do władcy VII i władcy XII domu (wrogów otwartych i zamkniętych). Również Jowisz w IX, oraz prawdopodobny Regulus przy szczycie zawsze chronią mnie przed ciosami wrogów (ponieważ walczę publicznie, wiele osób wie o moich wojnach, albo moich nieprzyjaciołach). Liczę na to, że moja uczciwość (zwana "przyzwoitością", niestety nie jestem postacią jakąś specjalnie "krystaliczną"), oraz pracowitość zawsze będę znajdowały wsparcie u innych osób. Znany jestem z licznych prowokacji, ale osoby przebywające ze mną w cztery oczy po powrocie do domu zakopują topory wojenne. Będę trzymał kciuki za nich i za siebie. 

 

Z ciekawości patrzę na horoskop tego momentu: Saturn w siódmym w Wadze, władca ASC Jowisz zerowy trygon MC, Księżyc na ASC, zmienił znak na Barana przed kilkoma minutami. Musi być dobrze. Nawet jeśli potencjalny wróg się przed chwilą "narodził" i czyta ten tekst. Połowę życia broniłem się przed wrogim otoczeniem i plotką (władca ASC w III), uderzającymi w moją tożsamość i poczucie bezpieczeństwa (władca zaatakowany przez władcę IC). Nie miałem dobrego okresu między 15 a 19 r.ż. To upokorzenie pozwoliło mi zmienić wiele rzeczy w swoim zachowaniu.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.