Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Zaćmienie Księżyca w Bliźniętach
maszowa 2011-12-09, 21:11:53

Jako że Księżyc w Bliźniętach, to spodziewałam się zagubienia przesyłek, jakichś nieporozumień i tym podobnych przypadków, ale tego, co się "zadziało", nikt się nie spodziewał. I nie wszystkim było do śmiechu. Oczko

 

Zaczęło się już wczoraj, gdy jeden z moich kolegów przez nieuwagę zablokował szefowi możliwość korzystania z telefonu komórkowego. Awantura wisiała na włosku, szef z trudem zdołał się opanować - skończyło się na groźbie odebrania premii.

 

Dziś z samego rana burza rozpętała się na dobre - telefony się dosłownie urywały, a zewsząd było słychać skargi i wyrazy oburzenia na naszą tzw. "centralę". - Otóż znienacka, dosłownie z dnia na dzień zmieniono nam (na niekorzyść) zasady współpracy z klientami. Polecenie było odgórne, obowiązujące natychmiast i nieodwołalne. Klienci poumawiani, ale nikogo to nie interesuje, że odejdą z przysłowiowym "kwitkiem".

I, jak to zwykle bywa, niektórzy szukali winnego gdzie popadnie, czyli grzmieli na najbliższego współpracownika tylko dlatego, że akurat był pod ręką.

 

Ciekawe, co będzie jutro. Dziś to mogło być preludium. Zaskoczony

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
Jasmin 2011-12-09, 23:00:12

Może być nerwowo, to prawda. Pyskówki raczej powstrzymywane, bo Księżyc w XII domu (w horoskopie zaćmienia) więc nerwy skrywane, dla dobra ogółu (co bardziej wyrywni mogą nie wytrzymać). Poświęcenie na rzecz innych, które wcale nie pomaga, bo jak tu milczeć, kiedy chce się wrzasnąć i okazać emocje. Pozycja Księżyca w XII domu to także błędy popełniane przez podopiecznych w stosunku do szefa (Słońce w opozycji). W sumie nie dziwię się, że w pracy u Ciebie takie zdarzenia miały miejsce.

 

Właściwie tylko banalna rada o zachowaniu spokoju ciśnie się na usta. Co poradzić na sytuację, na którą nie ma się większego wpływu? Po prostu tak bywa czasem, że jakkolwiek człowiek stara się unikać problemów to one i tak pojawiają się bez uprzedzenia.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Marsjanka 2011-12-10, 08:18:48

Nerwowo mam też z szefem jednej z firm z którymi współpracuje, to są doradcy finansowi i bardzo cisną mnie, żeby umawiała więcej spotkań. Nawet podsyłają mi jakieś swoje kontakty, bo maja nadzieje że cos z tego wyjdzie. Oczywiscie mimo moich starań i przekonywania klientów nic z tego nie wychodzi,  Postanowiłam sobie nie denerwować się bo to tak naprawde nie ode mnie zalezy cała ta sytuacja - nie ten czas po prostu. Rozumiem ich, bo wiadomo, że dusi ich plan, ale tak jak napisałaś Jasmin - są sytacje ktorych sie nie przeskoczy, nalezy przeczekac i juz.

w czwartek  pracowałam na słuchawce 6h (umownie mam tylko dwie) i to nie dało rezultatów, wiec skłaniam sie ku temu, że to taki czas, kiedy trzeba dostosować sie do sytuacji i przeczekac. Księżyc tranztyuje mojego Jowisza dlatego do takich wniosków mądrych  dochodzę i się nie denerwuje:)

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
lupka 2011-12-10, 11:38:24

Na Onecie pojawił się na stronie głównej artykuł „Scenariusze końca świata”. Pasuje do zaćmienia Księżyca- takie sianie paniki. Miejmy nadzieję, że ten artykuł nie jest objawieniemUsmieszek. Adam Lipiński, o którym również pojawił się artykuł, posądzany o bycie „kretem”, ma Słońce w 18°40 Panny w opozycji do Marsa w 17°59 Ryb (a Księżyc w zależności od godziny urodzenia, między 6°-18°35 Strzelca (Jowisz w 13°39 Panny) .

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.