Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Tranzyty

Opozycja Wenus w Rybach- Mars w Pannie
Jasmin 2012-02-01, 14:44:23

Tutułowa opozycja jawi się jako aspekt napięciowy w odniesieniu do relacji z innymi ludźmi. Wenus w Rybach jest silna z uwagi na wywyższenie czyli egzaltację w tym znaku. Będzie się egzaltować nadmiernie emocjonalnie. W najlepszym razie obdarzy wielką kreatywnością  bo tranzyt wiedzie przez znak zmienny i wodny. Mars w Pannie nastawiony jest na praktykę dnia codziennego. Liczy się zatem tu i teraz a nie jakieś tam marzenia i obiecanki. Ale Mars jest w retrogradacji. Rozważa zatem, czy opłaca mu się ulec Wenus. Wszystko razem daje osobę "rozważną i romantyczną" ale która z energii tych planet przeważy w dłuższym niż doba okresie czasu trudno przewidzieć- tu raczej wielka zmienność postaw zaznaczyć się może. Raz tak a raz tak.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
Jasmin 2012-02-02, 11:20:25

Na zasadzie dużo wody w Rybach (Wenus) w opozycji do zmniejszonej energii Marsa w retrogradacji mam katar- nagle i niespodziewanie. Czyli czas na piguły i opiekę Panny.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Marsjanka 2012-02-02, 18:13:26

i ja mam katar - nagle i niespodziewaniePokazuje jezyk mam tak zapchany nos, ze nie moge oddychac, kombinuję na wszystkie sposoby, inhalacje , krople i nic mi to nie daje.... poddaje się

 

córka moja nalgle ni z tego ni z owego ma taki kaszel mokry, ze az sie boje....

 

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
starybosman 2012-02-02, 21:45:13

Przyznam, że  aspektu   Mars  ( w Pannie) opozycja Wenus ( w Rybach ) "nie widziałem" w swoich tranzytach postawionych na 2 lutego 2012, bowiem patrzyłem na aspekty planet pod kątem "wojny" prowadzonej z organem rentowym, wszak na ten dzień wyznaczono wokandę. Czarno to wyglądało, nawet bardzo czarno, ale  Muza miała swoje zdanie w tym przedmiocie. Pod koniec stycznia jakby coś się zaczęło zmieniać - na lepsze, bo wreszcie organ zechciał przyznać mi rację. Przesłanie Muzy zaczęło się powoli sprawdzać. Na dodatek dzisiaj, przez wyjazdem , niezastąpiona Muza, poszperała w astrologii chińskiej i orzekła, że mam wielkie możliwości, stąd  obowiązkowo mam je wykorzystać.  Stało się jak mówił heksagram. Wysoka sprawiedliwość orzekła, ze w zaprezentowanej sytuacji nie pozostaje nic innego jak tylko odroczyć rozprawę, bo w istocie rzeczy organ rentowy   wydaje swoje orzeczenia po kubersku ( był taki minister oświaty w ubiegłym wieku ), czyli bez oleju i bez głowy.

 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
genny19 2012-02-02, 23:58:49

Starybosmanie Mars w Pannie (tak jak i w innych znakach zmiennych oprócz znaku Strzelca) to wahanie z podjęciem decyzji a do tego jeszcze Mars w retrogradacji.

Cytat z wykładów Włodzimierza Lewina

''Jeśli człowiek ma mocną Wenus, może mieć mocne pragnienia, lecz przy słabym Marsie nie będzie miał możliwości realizacji swych pragnień. Będzie dokładnie wiedział, czego chce, lecz nie potrafi się zdobyć na żadne działanie. To bardzo łatwo zaobserwować, gdy Mars znajduje się w znakach podwójnych. Wówczas widzimy ludzi, którzy ciągle mają wątpliwości, długo wahają się zanim cokolwiek zrobią.''

 

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.