Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Nów w znaku Barana
lupka 2012-03-22, 13:33:20

 Dzisiejszej nocy nawiedziły mnie bardzo wyraziste sny i chyba zaczyna docierać do mnie, że mamy wiosnę.Usmieszek  Nów w znaku Barana przy takiej pięknej pogodzie zachęca do entuzjastycznego rzucania się na nowe-dawne projekty, podejmowanie działań związanych z forsowaniem swoich pomysłów, łapaniem Byka za rogi. Ale dzisiejszy Nów jest w koniunkcji z retrogradującym Merkurym, we władzy retrogradującego Marsa, i w koniunkcji z Uranem. Retrogradacje wskazywać mogą, że ten Nów sprzyjać będzie  kończeniu rozpoczętych wcześniej zadań, różnego rodzaju korektur, albo wskazuje na ciągnące się sprawy z przeszłości-  może coś z jesieni ubiegłego roku? Kwinkunks do Marsa – władcy Nowiu  impulsywne, nieprzemyślane działania, którymi szkodzi się samemu sobie, do których trzeba będzie ponownie wrócić gdy planety zaczną poruszać się dyrekcyjnie. W 1 domu mamy retrogradującego Marsa, w VII domu Neptuna- i taką opozycją na osi I-VII kojarzy mi się to z celowym mamieniem przeciwnika. Niejasny sposób postępowania, brak zaufania? Nów jest w VIII domu horoskopu obliczonego na Warszawę, kwadraturze do Plutona, aktywuje zatem kwadraturę Plutona z Uranem?  Pluton jest jednak we władzy retrogradującego Saturna, Uran we władzy retogradującego Marsa. To kojarzy mi się ze wstrzymywaniem przed konfliktem zbrojnym, albo wywlekaniem dawnego konfliktu i wałkowaniem czegoś od nowa (np.te ekshumacje).

 

 

U mnie zbliża się uściślenie opozycji Urana do Merkurego- a konkretnie w niedzielę, więc nów aktywuje  układ w natalnym. Mam teraz trygon Urana do Mc z wierzchołka VI domu i opozycję do Merkurego. Mam nadzieję, że ten tranzyt nie przyniesie nic złego- podobno tranzyty Urana działają dosyć doraźnie i w realnym czasie (a ja mam w planie na ten weekend wycieczkę rowerową i będę się mijać czasami z tramwajami Głosny smiech) Jak dotąd- jak pisałam w wątku o Merkurym w retro- wróciła do mnie merkurialno-uraniczna sprawa z listopada i muszę teraz pracować w tempie prestissimo, pasuje więc do Urana jak najbardziej. Gorzej, że muszę się tym zajmować podczas retrogradacji Merkurego i to jeszcze do znaku Ryb. Niestety nie mogę pozwolić sobie na zbyt wiele fantazji.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
Jasmin 2012-03-22, 16:21:52

Witam,

 

jak pisałam w sąsiednim wątku jestem w Chinach i teraz tutaj jest po godz. 23. Nów zatem już separacyjny u mnie, jeżeli patrzeć na orbę. Trudy Nowiu przejawiły się obawami o stan zdrowia (Saturn w XII domu w opozycji z Ceres na wierzchołku VI domu w horoskopie efemerydalnym nowiu na miejscowość Kunming -China), gdyż rano była planowana wycieczka na Śnieżną Górę Nefrytowego Smoka (wysokość 4500 m). Wjeżdżać tam miałam kolejką i nie to było zmartwieniem ale wysokość i związane z tym ryzyko choroby wysokościowej. Trzeba było kupić butlę z tlenem dla wspomagania oddychania. Nie wiedziałam, jak to zniesie mój organizm. Okazało się, że mogłam obyć się bez tlenu, chociaż zawroty głowy i poczucie rozbicia miały miejsce. Nie miałam innych objawów. Niepotrzebne więc były nadmierne praktyczne zabiegi i obawy przed chorobą. 

 

Dalsza podróż zmierza w kierunku mistycznej krainy Shangri-la, gdzie niestety internet nie działa. A może znowu się mylę?

 

pozdrowienia dla wszystkichUsmieszek

 

Jasmin

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
lupka 2012-03-22, 17:11:50

Jasmin życzę udanego urlopu! I samych pozytywnych inspiracjiUsmieszek . Butlę z tlenem zostaw sobie mimo wszystko na te dni, kiedy będziesz zwiedzać chińskie miastaGłosny smiech.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Blanka 2012-03-23, 15:10:56

Jasmin pozdrawiam :)) Baw sie dobrze i uwazaj w restauracjach, bo chinczycy pieski na drugie danie serwują :(

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
rebecca 2012-03-23, 22:41:10

Też się przymierzałam, żeby opisać nów w Baranie za pomocą symboli sabiańskich, ale wyczerpał mnie wpis o ingresie Słońca do BaranaUsmieszek Swoja drogą, nie wiem, dlaczego tak mnie męczy pisanie, kiedyś mi się to nie zdarzało. Czyżby to Saturn kon. Słońce w III domu w solariuszu?

 

Co do nowiu, zaznaczyłaś, Lupko, retrogradacje planet i to, że różne sprawy z przeszłości będą wracać. I mamy:

 

-Sprawa Leppera i jego DNA + rola prokuratury za "panowania" Ziobry ( patrz:http://wyborcza.pl/1,75248,11402057,Sensacja_z_procesu_Kaczynski_kontra_Giertych__DNA.html, http://wyborcza.pl/1,75248,11404617,Wierzejski__Lepper_przy_swiadkach_potwierdzil__ze.html, http://wyborcza.pl/1,75248,11405153,Praca_za_seks__Prokuratura_sprawdzi__czy_Kaczynski.html )

 

Co ciekawe, mamy tu także połączenie VIII domu jako domu śmierci, w którym wypada nów, z ujawnieniem faktów dotyczących zmarłego przewodniczącego Samoobrony.

 

-wyrok w sprawie mafii paliwowej dot. Rutkowskiego i in. (http://wyborcza.pl/1,75248,11404536,Na_Slasku_byla_mafia_paliwowa__Skazani__Rutkowski_.html )

Sprawa jak najbardziej  z przeszłości + ósmodomowy nów w kwadraturze do Plutona ( korzyści majątkowe z relacji z innymi, pieniądze spółek, przekraczanie granic, nadużycia finansowe, sprawy ukryte, tajne i niejawne ).

 

-kolejna odsłona w sprawie śmierci Madzi z Sosnowca ( tu też Rutkowski - warto by spojrzeć w jego horoskop ), czyli "wałkowanie od nowa".

 

Ten Mars na Asc, jako władca nowiu, wynosi na wierzch, w sensie: ujawnia, sprawy z przeszłości - retro i dot. VIII d.

 

A co do wspomnianych symboli sabiańskich, to wylosowałam 19/3 następujące przesłanie odnośnie tego nowiu:

 

Lew 4: "Oficjalnie ubrany mężczyzna stoi obok trofeów, które przywiózł z wyprawy myśliwskiej"

Ten symbol może wskazywać na pragnienie albo potrzebę wywarcia wrażenia na innych. Dobrze zastanów się nad skutkami, zanim cokolwiek zrobisz, bo inni mogą poczuć zazdrość albo spróbują cię "zgasić" za to, że się popisujesz. 

 

Symbol koresponduje z tym, co napisałaś:

- "Nów w znaku Barana(...)zachęca do entuzjastycznego rzucania się na nowe-dawne projekty, podejmowanie działań związanych z forsowaniem swoich pomysłów",

- "Kwinkunks do Marsa – władcy Nowiu impulsywne, nieprzemyślane działania, którymi szkodzi się samemu sobie".

 

A przy okazji zastanawiam się, mimo że symboli nie powinno się interpretować dosłownie, kogo symbolizuje ten oficjalnie ubrany mężczyzna, który się chełpi swoimi trofeami?Usmieszek

Kogoś ze świata mediów mi to przypomina...

Tematów: 8
Odpowiedzi: 171
Dołączył/a: 2012-02-14
Teksty w działach stałych
rebecca 2012-03-28, 22:21:19

Kolejna sprawa z przeszłości, która wraca za sprawą nowiu w Baranie: tajne więzienia CIA w Polsce, zarzuty dla Siemiątkowskiego i ...utajnienie całej sprawy przez prokuraturę. A także burza medialna i wielka kłótnia Palikota z L.Millerem.

 

 http://wyborcza.pl/1,75478,11427345,Zarzuty_za_wiezienie_CIA___Polska_nie_moze_byc_kurtyzana_.html

 http://wyborcza.pl/1,76842,11425431,Wiezienia_CIA__polska_odpowiedzialnosc.html

 

Widać jak na dłoni działanie ósmodomowego nowiu (tajność, wywiad) w Baranie ( kłótnia polityków, skakanie do gardeł, grożenie sądem), Merkurego retro w Baranie ( artykuł w gazecie nt. sprawy z przeszłości dot. wojny z terroryzmem, której efektem były więzienia CIA w Polsce ) w recepcji z Marsem na Asc i we władzy tegoż.  Pluton w kwadracie do nowiu wzmacnia całość.

 

Dzisiaj Księżyc w Bliźniętach na MC nowiu i w kon z Ogonem Smoka we władzy Merkurego, który nadal retrograduje, ale przebywa w Rybach. Mętność wypowiedzi niektórych polityków była dzisiaj aż nadto widoczna.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 171
Dołączył/a: 2012-02-14
Teksty w działach stałych
lupka 2012-03-31, 11:49:04

W Niemczech do dyskusji wróciła(w ramach zbliżających się wyborów w NRW) sprawa zakupu przez niemieckich urzędników (podobno za 2,5 miliona euro- wg Focusa) płyt ze skradzionymi ze szwajcarskich banków danymi klientów z Niemiec, którzy nie płacą podatków w Niemczech, albo przynajmniej nie tyle ile powinni. Sprawa jest dla Szwajcarii jasna, niemieccy urzędnicy, którzy kupili skradzione dane złamali szwajcarskie prawo i są teraz przez nie ścigani za świadome paserstwo. Jeśli wpadną na pomysł wyjazdu do Szwajcarii na narty, wylądują prawdopodobnie za kratkami. Niemiecka polityk Kraft pluje w stronę Szwajcarii  bo twierdzi, że ten kraj postępuje niewłaściwie wciągając niemieckich urzędników w kryminalne wiry- a oni tak na prawdę święci- wykonywali przecież tylko swoją pracę. I tu rozpętała się dyskusja, bo niemieckie państwo, uznając nielegalnie pozyskane dowody za prawomocne,  złamało prawo- ale o tym nikt w Niemczech nie mówi- sama Merkel opowiedziała się za kupnem tych płyt. Jednym słowem państwo pokazało- co wolno wojewodzie, to nie tobie smrodzie. Prawo w Niemczech przestrzegane musi być przez obywateli – instytucje mogą najwyraźniej robić co im się rzewnie podoba. Głównym argumentem za kupnem tych płyt był święty cel, wydane 2,5 miliona miały się wielokrotnie zwrócić i tym samym podreperować państwową sakiewkę .

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.