Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Tranzyty

Wypadek
INEZ 2012-11-01, 21:59:05

witam! w poniedziałek miałam wypadek samochodowy. jechałam z rodzicami do lekarza, wpadliśmy w poślizg i dachowaliśmy do głębokiego rowu, samochód obrócił się półtora raza. wylądawaliśmy między dwoma drzewami. to cud, ze poza potłuczeniami nic nam nie jest. samochód jest w bardzo kiepskim stanie. To był pierwszy wypadek w moim życiu, bardzo mocno to przezyłam, i psychicznie jeszcze jestem rozwalona. Popatrzyłam na kosmogram, po za tranzytującym Marsem przez mój 3 dom, który w tym dniu był w konukncji z Uranem, nic nie widzę. Czy Mars mógł spowodowac to zagrożenie, przy krótkich podróżach które reprezetuje 3 dom, nie wydaje mi się.... może ktoś zauważy coś jeszcze? pozdrawiam!

Tematów: 7
Odpowiedzi: 43
Dołączył/a: 2011-11-07
Odpowiedzi
maszowa 2012-11-01, 22:18:38

Tranzytujący Mars w koniunkcji z natalnym Uranem to bardzo niebezpieczna pozycja, wyzwala wiele energii, nad którą nie zawsze umiemy zapanować.

W Twoim horoskopie jest ścisły nieharmonijny aspekt między tymi planetami, więc niesłusznie piszesz "nie wydaje mi się" Usmieszek - moim zdaniem tu właśnie tkwi główna przyczyna zaistniałego wypadku, zwłaszcza że jechaliście samochodem, co bardzo pasuje do 3 domu.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
INEZ 2012-11-01, 22:28:40

hmm, tylko że ten Mars biegnie dość szybko, to w takim razie coś jakiś czas powinnam w tym czasie bardzo uważac?aha, i zapomniałam dodać, że prowadził mój Tata, ale od rana miałam przeczucia by nigdzie nie jechać, zwłaszcza w dłuższa drogę, jak wsiadłam do smaochodu miałam skurcze żołoądka, tak jakbym coś czuła.... i w zasadzie do wypadku doszło na samym początku.

 

Tematów: 7
Odpowiedzi: 43
Dołączył/a: 2011-11-07
maszowa 2012-11-01, 22:43:45

Niestety trzeba uważać. Mój tata też miał dziś wypadek samochodowy - przy parkowaniu rozwalił drzwi garażowe w domu i szybę w samochodzie a miał tylko kwinkunks tranzytującego Marsa do natalnego Plutona w Raku. Oczko

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2012-11-02, 14:24:35

Uważać na drodze powinnaś stale przy takim Uranie w radix.

 

W chwili wypadku jednocześnie miała miejsce koniunkcja tr. Saturna do natalnego Plutona a dodatkowo tr. Saturn jest w koniunkcji z ur. Słońcem (sygnifikatory ojca). Szczęściem tr. Jowisz był w zerowym trygonie do ur. Jowisza w silnej pozycji horoskopowej (IV dom) .

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
INEZ 2012-11-02, 22:22:50

dziękuję za odpowiedzi, i za wskazówkę jak chodzi o urodzeniowego Urana - na to  nigdy nie zwróciłam uwagi. Ps. jeżeli powinnam uważać na coś jeszcze to proszę o sygnał. pozdrawiam!

Tematów: 7
Odpowiedzi: 43
Dołączył/a: 2011-11-07
Jasmin 2012-11-06, 17:06:21

Właściwie sama możesz najwięcej sobie podpowiedzieć, gdyż Mars z uwagi na średnio 2-letni cykl przechodził już nie raz przez pozycję urodzeniowego Urana. Jeżeli pamiętasz, albo notowałaś sobie zdarzenia z lat ubiegłych, to możesz łatwo wyłuskać analogie tego tranzytu Marsa. Ciekawam twych doświadczeń także, więc jeżeli zechcesz się podzielić informacją, to będzie mi miło. Doświadczeń nigdy za mało, można się podszkolić i czegoś nauczyć.

 

Maszowo, a jak wypadek zniósł tato?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2012-11-06, 22:30:37

Mój tato jest człowiekiem nie do zdarcia i zaprawionym w bojach, więc taki nieudany wjazd do garażu to dla niego bułka z masłem Głosny smiech - na szczęście nic mu się nie stało, tyle że się trochę zezłościł... głównie na wiatr, że mu "złośliwie" drzwi zaczął zamykać.

O tym, że to jest człowiek nie do zdarcia już wspominałam przy innej okazji, teraz tylko przypomnę to, co mi się wydaje główną tego przyczyną - ojciec w horoskopie ma Wielki Krzyż z znakach kardynalnych: Pluton w Raku - Saturn w Koziorożcu i Uran/WK w Baranie - Ceres w Wadze. Od najmłodszych lat przyzwyczajony do najróżniejszych przypadków i upadków, często bolesnych ale zawsze szczęśliwie się kończących, do dziś jest wesoły i skłonny do robienia psikusów.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
INEZ 2012-11-07, 19:27:02

Niestety nic a nic sobie takiego nie przypominam, a napewno bym pamiętała, ponieważ mam Księżyc w Byku i nigdy nic mi nie umyka ;) ... ale to było pierwsze tak traumatyczne przeżycie na drodze ...choć jak chodzi dodatkowo o tranzyt Saturna na moim Plutonie, to raczej wydawało mi się ze jest on pozytywny!

Tematów: 7
Odpowiedzi: 43
Dołączył/a: 2011-11-07
Kaśka Kariatyda 2012-11-16, 21:43:00

Doświadczyłam pięciu wypadków samochod..; każdy poważny, ze znacznymi zniszczeniami aut, ale bez ofiar i dużych urazów.  Sama spowodowałam 2, Ślubny 2 i 1 nie z jego winy.

Charakterystyczne jest to, że mieliśmy te wypadki  w tych samych dniach m-cy: ja 21.  paźdz. i stycznia,  a  mąż  6. kwietnia 1997  i 6 listopada 2006 oraz 3.06.2005.

Datami tych wypadków  także (poza datą  m.in. ślubu i porodów)  weryfikowałam najbardziej realną godz. urodzenia.

W tym moim  najbardziej  prawdopodobnym Radix  nieharmonijne aspekty  tworzą: Uran kwink.apl. Mars,  Uran kwadr. apl. Neptun .  Ponadto Merkury (3.d. krótkie podróże) w kwadr. z Ceres i Proz.   Alcyone np., zwiastująca  także wypadki losowe,  nie leży na osiach, ale ma   30 min. kwadr. apl. z Wenus  oraz  apl. kwink. 3 st. z Saturnem i Marsem

 

W 1. epizodzie, 21.10.1999. na dużym skrzyżowaniu  nieczynne było oświetlenie uliczne i prawdopodobnie sygnalizacja świetlna.  Skręcając w lewo  patrzyłam tylko w prawo , kontrolując, czy zdążę przed tabunem aut nadjeżdż. z przeciwnego kierunku.  Wjechałam na lampę uliczną stojącą na szczycie pasa zieleni między jezdniami, a coś rąbnęło w dach auta.  W tym szoku wyszłam z auta i pozbierałam  jakieś niewielkie żelastwo (obowiązek najpierwGłosny smiech),  okazało się potem z lampy, później  odjechałam  na pobocze.

 

W godz. wypadku T Uran i Neptun w 3.d. w Wodniku.

T Pluton  w 1.d. kwink. Merkury, kwadrat MC, trygon Proz.

T Mars  separ. 5 st. kon.  N Mars,  sekstyl  Saturn..

T Słońce  sekstyl Mars.

T Merkury  kon. ASC, kwadrat. Pluton.

Gapiostwo  kojarzę z T Neptunem w kwink. z N Wenus i kwadrat. z N Saturnem.

 

Myślę i wierzę, że z polecenia Cezara Cezarów, który dla mnie  wyraźnie trzymał kciuk w górę,  ratowały mnie energie:

- T Wenus kon. MC  i sekstyl  do N Jowisza.

- T Jowisz trygon N Wenus .

- Harmonijne asp. T Ceres do Merk., Ceres, Jowisza, MC.

Miałam jeszcze na tyle rozsądku, (kłania się  Saturn  przy ASCUsmieszek)  żeby po  wezwaniu lawety postarać się o badanie trzeźwości  "na wszelki wypadek" Do dziś w moich pryw. papierach pers. tkwi   kwit za alkomat na izbie wytrzeźwień, bo tam skierowali mnie „niebiescy" z dwóch  komend, gdzie się zgłaszałam na dobrowolne badanie trzeźwości , wprawiając  ich w dobre humory.

 

Do 2. zdarzenia doszło, a  właściwie poślizgało do poprawki 3 m-ce później,  na podobnej lokalizacji  T Neptuna i Urana w 3.d.;  T Neptun w kon. z T Merkurym .  T Pluton  kwink. Jowisz.

21. 01. 2000 r., jadąc rano do pracy,  w ost. dniu przed zimowym urlopem, za szybko skręciłam w prawo, nie widząc że na peryferyjnej ulicy  asfalt zmienia się w bardziej śliską  kostkę brukową. Z poślizgu trafiłam w tylne koło ciężarówki  jadącej z naprzeciwka. Znowu  porządnie rozwaliłam to samo  auto i tylko miałam parę stłuczeń. ( policjant nawet "nie uhonorował" mnie badaniem trzeźwości, mimo, że zrealizował  stówkę przychodu  moim kosztemZaskoczony).

Tym razem głównym faktorem poślizgowego epizodu był  T Saturn  (  do natalnych  sygnif.: sekstyl Merkury, kwink. Ceres,  sekstyl Jowisz,  trygon MC ) oraz  energia N Saturna  aspektowanego  5 kwadraturami  tranzytującego Słońca, Księżyca, Merkurego, Neptuna i Głowy Smoka. Mars w biegu jałowym.

Ratowała mnie energia Nieba w konkretnych  aspektach: T Wenus  kon. Mars,  T Jowisz trygon Mars,   T Ceres Kon. N Ceres i  opoz.  N Proz.

 

Zastanawia mnie zbieżność  dnia 21. w obu wypadkach. Możnaby się spodziewać, że któraś z planet  retrogradujących  w stosunku do 1. daty  przyczyniła się do  zderzenia, powodując powtórkę emisji tej samej lub podobnej energii.

Tak jednak nie było.  Od 12.01.2000  do 4.02.  nie było żadnej retrogradacji.

Możliwa była natomiast sytuacja odwrotna, jako, że w 2. półroczu 1999 r. wiele planet pozostawało w ruchu wstecznym,  kończąc R w paźdz., listop., grudniu.  Ostatni skończył Saturn  12.01.2000.

Nie znalazłam jednak żadnego identycznego w stopniach  położenia  planet w obydwu datach.

 

Natomiast, szukając tych zależności,  przypadkowo uruchomiłam tranzyty  najstarszego dziecka  na  datę 21.10.  Też wydają się korelować  z  wypadkiem matki!  Mianowicie Pluton  aplikował do kon. z sygnifik.  mnie Wenus  (szczegółowo jako władczynię MC) .  Natalna Wenus  przyjmowała kwadraturę  od T Księżyca  i kwink. od T Saturna.  N Księżyc  (jako sygnif. ogólny matki) „brał" trygon a0 od T Marsa.

Z ciekawości sprawdziłam też  ówczesne tranzyty męża.  Są z pewnością charakterystyczne:  T Księżyc  w 3.d. miał kwink. z N Słońcem i Neptunem, a T Mars traktował  kwadraturą Wenus  (wtedy jeszcze  byłam dla niego WenusNiezdecydowany)   oraz trygonem Księżyc.

 

Idzie zima,  zachowajmy maksymalną ostrożność i zdejmijmy nogę z gazu.Usmieszek

 

 

 

 

 

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
zakretka 2012-11-17, 10:49:59

Witam :) uczestniczyłam w wypadku motocyklowym 19.8.2008 r. Jadąc motocyklem w korku zostałam rozjechana przez samochód włączający się do ruchu. Doznałam licznych połamań itd. Na szczęście to już po za mną, a wszytsko dla mnie dobrze się zakończyło. W momencie wypadku występowała u mnie

- Kwadratura Plutona do Marsa (w jechał we mnie samochód - ingerencja sił zewnętrznych).

- Mars tranzytował moją Wensu w domu 11.

- Kwadratura Marsa do Księżyca dom 8 i Neptuna dom 2.

- Kwadratura Księżyca do Urana w domu 1. 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2010-09-15
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.