Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Tranzyty

Wypadek
Amber83 2013-05-13, 20:08:16

Witam Was serdecznie

 

Do napisania tego postu zainspirowała mnie dzisiejsza sytuacja. Mianowicie miałam dość poważnie wyglądającą kolizję na parkingu. Prędkośc nie była zawrotna, ale ucierpiały z mojej winy 2 auta z tego jedno poważnie na całej długości :-( Kiedy już upewniłam się, że nikogo nie poturbowałam i dotarło do mnie, że ucierpiały tylko maszyny, poszłam obejrzeć pobojowisko.

Moje auto wyszło z tego zdarzenia zaskakująco dobrze, ale bez lakiernika i tak się nie obejdzie. Poszkodowani osobno - kobieta i mężczyzna byli zaskakująco spokojni, zwłaszcza mężczyzna. We mnie się aż gotowało, ale na zewnątrz byłam zupełnie opanowana. Zaraz przyjechał mój chłopak, spisaliśmy oświdczenia dla poszkodowanych i się rozjechaliśmy. Wszyscy pracujemy w jednej firmie, ale się nie znamy. Ja w sumie pracuję tam od miesiąca. Miałam ubezpieczenie, więc pół biedy. Reasumując: po całym zajściu zadziwiająco spokojnie wszystko się potoczyło, bardzo pokojowo.

Zamieszczam radix z tranzytem na chwilę tej sytuacji.

Czy widać coś po czym moża się było spodziewać kolizji i takiego dalszego rozwoju sprawy?

Pozdrawiam

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
Odpowiedzi
Jasmin 2013-05-14, 11:00:21

Witam równieżUsmieszek.

W wypadkach, zdarzeniach losowych główną rolę grają tranzytowe osie i posadowione na nich tranzytowe planety. Także aspekty do natalnych osi. Dalej wskaźnikiem jest Księżyc, Merkury, Wenus- planety najszybciej biegnące. Także pozycja tranzytowych węzłów Księżyca.

Podczas kolizji widać, że na osiach mamy Plutona, Urana w domu komunikacji w Baranie, Ceres w Raku i Księżyca w Raku. Ogon Smoka (Węzeł Południowy Księżyca) w koniunkcji z Marsem a Merkury spalony Słońcem. Błąd podczas prowadzenia samochodu sygnifikuje tr. Merkury w kwadraturze z ur. Wenus w VIII domu. W tranzytach ogólnych (bez odniesienia do radix) mamy Wenus w zerowej kwadraturze z Neptunem. Tr. Wenus jest w opozycji zerowej z ur. Uranem a tr. Uran w III domu natalnym i VII domu tranzytowym, co wskazuje na to, jaki będzie skutek błędu. Głównym sprawcą (upraszczam celowo) kolizji jest Mars z Ogonem Smoka, jego tranzyty do wymienionych wyżej planet.

 

Spokojna reakcja poszkodowanych głównie z Byka chyba idzieUsmieszek a może sami czuli się trochę winni zajścia. Tr. Księżyc był w trygonie z Twoim ur. Saturnem, Plutonem i MC. Pomocna była energia Ceres a głównie Jowisz w koniunkcji z ur. Węzłem Północnym Księżyca w sekstylu do ur. Księżyca i ur. Ceres. Jak popatrzeć na tranzytową pozycję IC , gdzie Pluton w koniunkcji z nim ale w IV domu, to mamy wskazanie na to, jak się zakończy transformacja z Koziorożca, kiedy tr. Pluton w trygonie z ur. Słońcem a tr. Saturn na chwilę zdarzenia w II domu i w aspektach z Merkurym, Wenus i Uranem. W dłuższej perspektywie septyl Saturna do ur. ASC-endentu każe być uważniejszą.

 

dzięki za ciekawy wątek

pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Amber83 2013-05-15, 19:54:59

Bardzo dziękuję Jasmin za zinterpretowanie zaistniałej sytuacji z punktu widzenia astroligii.

Widzę, że już od dłuższego czasu Pluton tranzytuje trygonem natalne Słońce w domach 1-8, a Uran niedługo zajmie się trygonem - Marsem. Saturn retrogradując niedługo znowu przejdzie przez MC.

Około 20.06.2013 r. Słońce z Jowiszem będa dokładnie w koniunkcji na moim DESCendencie - Co z tego moze wyniknąć? Nie powiem, ale liczę na jakiś zwrot w moim życiu partnerskim, chociaż z drugiej strony powinnam oczekiwać czegoś więcej po mojej pracy? Bedę wdzięczna za ewentualne propozycje jak może się taki tranzyt przejawić. Dodam, że moj partner ma swoje osie w h.ur w odległości zaledwie 1 stopnia tam gdzie moje, więc będzie miał ten sam tranzyt u siebie. A może to będzie zwrot w Naszym życiu?

Przemysław 21.01.1984, godz 6:00,  Koło

Bardzo dziękuję.

 

Tematów: 7
Odpowiedzi: 37
Dołączył/a: 2011-08-27
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.