Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > blog Acrux_79

zapraszam
Jasmin 2010-03-06, 20:58:27

Zapraszam.

Acrux_79 jak widzisz to , nie jest prawdziwy blog, ale "cóś w podobie". Nie wiem, jak się sprawdzi ten pomysł, czy będą inni chętni. Ta tymczasowa forma ma tę zaletę, że można odpowiadać na poszczególne posty osobno, także nie obawiaj się , że będziesz prowadził monolog.

Zachęcam.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
kasia_u 2010-03-11, 16:04:38

Czy jest możliwe zapoznanie się z wpisami innych osób i jak to zrobić? Jestem zalogowana, ale nie wiem jak dotrzeć do postów?

Tematów: 0
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2010-03-03
Jasmin 2010-03-11, 16:20:24

Witaj Kasiu,

wystarczy kliknąć na tytuł posta podkreślonego ciągłą linią. Tu gdzie się wpisałaś, Acrux na razie ma swoje miejsce ale jeszcze nic nie napisał. Czeka to miejsce na niego ale to Wodnik, wiec trudno przewidzieć, kiedy sie pojawi, aby coś napisaćUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2010-03-11, 22:19:32

Ha ha :-)

 

Pół biedy że Wodnik, ale taki niestabily i nieprzewidywalny przy okazji, bo nawet jak cos chce napisać, to układa sobie w głowie coś tam i mu nie pasuje... ;-)

 

Najśmieszniejsze, że zostałem zasypany niczym jesienna ścieżka liśćmi masą ofert na postawienie horoskopów, co jest dla mnie zaskakujące, ale na pewno konstruktywne i pozytywne.

 

Poza tym mam wiele pomysłów na napisanie różnych tematów, ale... niczego nie mogę dopiąć. Stany emocjonalno - intelektualnego napięcia szybują tak wysoko, że nie jestem w stanie zejść na ziemię i ogarnąć jeden temat. Ale obiecuję, że jak się ogarnę, to z miłą chęcią będę pisał. W końcu darowano mi wielkie pole hektarów na intelektualne rozważania i jestem zobowiązany się odwdzięczyć ...

 

Ale tak przy okazji, przejazdem, co mnie ostatnio nurtuje:

Dlaczego Księżyc i Pluton tak źle współpracują, chociaż Rak i Skorpion są teoretycznie w trygonie ? Dlaczego Pluton potrafi zawłaszczyć i zdominować ten Księżyc.... ? ( mówię jedynie o koniunkcji, na razie mam 6 kobiet w mojej "biblioteczce" ). Dlaczego Pluton, ten mistrz wytrzymałosci i sił psychicznych, po zbliżeniu się do Księżyca, potrafi ten Księżyc niejako "połknąć".... ? I sprawić, że to, co ma być chronione, niejako wewnętrznie jest narażone na jeszcze większe niebezpiczeństwa ? Jak to się ma w mitologii, symbolice, historii ... ? Nie powiem, nurtuje mnie to.....

 

To wątek wiodący, a nuż ktoś mi pomoże ? Wzajemne wiązania Księżyca czy IC z Plutonem, czy Skorpionem to mój "konik".

 

Pozdrawiam ciepło !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-03-12, 07:50:55

Witaj Acrux_79

Księżyc  i Pluton. A dlaczego to ma być zła współpraca? Czy z gotującej się (Pluton)  wody (Księżyc) nie masz pożytku? Zawsze to herbatę można zrobić – chociażbyGłosny smiech.

Ale poważnie, to ja nie zastanawiałabym się, czy to dobra współpraca czy zła (Księżyca z Plutonem), no owszem jakbym miała taką żonę – będąc mężczyzną- to może niepokoiłabym się trochę…tylko jaka z tego nowa jakość wynika. Przypuśćmy przychodzi Jasia do Stasia i tworzą więź, to dla mnie ważne jest, że oni się w ogóle spotkali i są razem, a nie czy ona to Skorpion i w związku z tym on ma jakieś problemy zagwarantowane. A tak swoją drogą, to powiedz, czy mężczyźni nie reagują silniej , w sensie większej ekscytacji na kobiety plutoniaste, femme fatal-e i takie , co mają na czole napisane „bo we mnie jest seks gorący jak samba”. Taka np. Scarlett Johansson albo nasza Hanna Banaszak wykonawczyni tej piosenki.

Jeszcze wracając do połączenia tych dwóch energii. Zobacz, jaka to jest siła sprawcza. To jaki tu matriarchat byłby możliwy, gdyby nie kobiety wojujące lub dominujące. Żaden - tylko woda z kisielem. A czasem to, jak drzewiej bywało, przetrwanie zależało od tego. A bogini płodności? A widzisz.

Wyszło na to, że bronię czegoś, a tu nikt nie atakuje przecież. Jeszcze co do zawłaszczania Księżyca przez Pluton. No znowu mi się wydaje, że to jednak jest połączenie energii a nie niwelowanie jednej na korzyść drugiej.

pozdrowienia Usmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2010-03-12, 18:57:41

:-)

 

Ano, widzisz, ja marzę o tym, by poznać kobietę, która ma koniunkcję Pluton - Księżyc i u której:

- nie widać jaskrawo, że działa magnetyzmem i seksualnością, w "zakamuflowany" sposób, "psychicznie", że tak się wyrażę...

- nie ma intensywnych, impulsywnych huśtawek emocjonalnych, które potrafi w sposób bezbłędny kamuflować i trzeba wdać się naprawdę w niesamowite łaski, by przełamała tabu i powiedziała coś o swoich "słabościach"

- nie działa w dwojaki, sprzeczny sposób: z jednej strony może zdobywać popularność i wydawać się osobą silną, a tak naprawdę jej sila polega na tym, że w bardzo umiejętny sposób potrafi oddziaływać na emocje innych ludzi.

 

Takie połączenie zawsze kojarzy mi się z "władczynią emocji", taką osobą, która potrafi włożyć w słowa czy gesty tyle przeżyć i tyle mocy, że niejednen mówca, intelektualista, czy szalony ekstrawertyk polegnie. Bo "władczyni emocji" pociąga za sznureczki towarzystwa, zawsze wie, kiedy się uśmiechnąć, w jaki sposób to zrobić, jak pokierować emocjami, jak skumulować moc.

 

To nie tyle zazdrość przeze mnie przemawia ( choć, bez ogródek, przydałoby się nieco magnetycznej mocy oddziaływania, widzę tą swoją moc w progresji Księżyca w Skorpionie - od niedawna ), co czysta ciekawość. Po prostu chciałbym ten aspekt Pluton/Księżyc odkryć, a tu... blok tajemniczej mocy :-)

 

Lubię pisać. Mam nadzieję, że blog będzie rósł :-).

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2010-03-12, 19:08:59

Część druga:

 

Nie, ja nie niepokoję się tym Plutonem w połączeniu z Księżycem. Mam partnerkę z opozycją Księżyc do Plutona, ale... to już jest zupełnie inna historia. Opozycje jednak nakłaniają ludzi do rozwiązania "problemu napięciowego" w towarzystwie ( w końcu opozycja kojarzy się z Wagą... ) i ja "tak mam". Jestem świadkiem fascynujących zdarzeń emocjonalnych, które jednak chowane tak drastycznie nie są, nie tylko przede mną. Ale to akurat mała dygresja, tak, żeby nie bylo że demonizuję aspekt Księżyc / Pluton. Mnie po prostu zadziwia "polykanie" Księżyca przez Plutona. Zdaje mi się, że Pluton jest potężniejszy od Księżyca i ma nad nim wielką przewagę, do tego stopnia, że Księżyc traci swój blask.

Oczywiście, w podręcznikach i nie tylko pisze się, że Księżyc w koniunkcji z czymkolwiek przybiera cechy tej planety. Ale Pluton jest w tym zestawieniu dla mnie wyjątkowo łapczywy....

 

A propos mojej "męskości" to moge oznajmić, że bardzo podobają mi się "wyzwolone" kobiety. Ba ! Ja nawet promuję wiele kobiecych cech. Kobieta jest dyplomacją, mężczyzna wojną... pierwsza przewaga... Kobieta jest glębią i poezją, mężczyzna ścisłością i prozą... mimo wszystko plus dla płci pięknej... Kobieta jest opiekuńcza i emocjonalna, mężczyzna pragmatyczny i syntetyczny... remis... Jedyną "męską" cechą, jaką doceniam, jest szybsze dążenie do celu i szybszy refleks intelektualny, ale z tym się wiążą zarówno korzyści i niekorzyści...

Gaduła ze mnie..... ( można się przyzwyczajać pomału... ) :-) Ale dygresje i afryzmy są specjalnością Wodników :-D

 

Pozdrawiam ciepło :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-03-15, 21:38:27

Acrux_79 napisał:

Bo "władczyni emocji" pociąga za sznureczki towarzystwa, zawsze wie, kiedy się uśmiechnąć, w jaki sposób to zrobić, jak pokierować emocjami, jak skumulować moc.

 

No co ty, ona to robi bezwiednie, albo raczej jej samo tak wychodzi, bo ta moc plutoniasta wypływa z jej wnętrza. Mówię o prawdziwej władczyni emocji a nie takiej, co to przybiera taką pozę. I teraz pytanie, jak to się przekłada w zapis horoskopowy, gdzie to widać, i gdzie jest odpowiedź na pytanie, czy mamy do czynienia z autentykiem czy z podróbką.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2010-03-16, 17:07:34

"Bezwiednie" ? No, to mnie zaskoczyłaś... Do tej pory stawiałem na większą świadomość plutoników, ale może faktycznie, nie znają siebie dość dobrze ?

 

Ciekawe. Ale jeśli "ja" to dom I, a dom VIII i dom VI są w kwinkunksach, zatem dwie trudne i niewidoczne rzeczy to:

- poznaj swoje demony i przełam swoje tabu ( VIII )

- poznaj swoje głupie nawyki i zajmij się nimi w higieniczny sposób ( VI )

 

Albo jeszcze inaczej: Mars jako władca ASC i I d - ja działam, i Pluton - ja ukrycie działam, oraz Ceres - ja też "w ukryciu działam".

Pluton działa w ukryciu na poziomie emocji i kumulacji energii.

Ceres działa w ukryciu na poziomie "plonów" i "dbałości o nie", ale... one natychmiast się nie pojawiają i musimy mieć pewną wiedzę i systematykę ( dlatego astrologowie lubują się w eksponowaniu silnej roli Merkurego w domu VI, większość chyba dalej uznaje go za silniejszego władcą Panny niż Ceres ... )

 

:-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-03-18, 07:57:57

Na wstępie powiem, że zaskoczyć Wodnika to jest coś, bo on sam chętnie zaskakuje innych.Usmieszek

 

Ta "bezwiedniość" to raczej sformułowanie niezbyt szczęśliwe a ponadto chodziło mi o tę wyjatkową osobę, którą nazwałeś "władczynią emocji." Nie każda -moim zdaniem- koniunkcja Księżyc-Pluton da moc nad innymi. Chodzi mi o różnicę tego rodzaju, np. Księżyc-Pluton w Wadze a Księżyc-Pluton w Rybach.

Zgadzam się z Tobą, że Skorpiony lub ludzie z silnym Plutonem w horoskopie mają co do zasady uzdolnienia do autoanalizy i grzebania w swojej i cudzej psychice, ale trzeba pamiętać, że posadowienie Plutona , VIII domu horoskopowego oraz znaku Skorpiona wiele może zmienić w sposobie wykorzystywania tych uzdolnień oraz wyeksponowania tej cechy, którą celnie wskazałeś.

 

Co do Ceres , to ja nie wypowiadam się, gdyż nie badałam działania tego sygnifikatora. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej od Ciebie.

 

pozdrawiam serdecznie

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Marsjanka 2011-04-17, 20:51:59

..... ja marzę o tym, by poznać kobietę, która ma koniunkcję Pluton - Księżyc i u której:

- nie widać jaskrawo, że działa magnetyzmem i seksualnością, w "zakamuflowany" sposób, "psychicznie", że tak się wyrażę...

- nie ma intensywnych, impulsywnych huśtawek emocjonalnych, które potrafi w sposób bezbłędny kamuflować i trzeba wdać się naprawdę w niesamowite łaski, by przełamała tabu i powiedziała coś o swoich "słabościach"

- nie działa w dwojaki, sprzeczny sposób: z jednej strony może zdobywać popularność i wydawać się osobą silną, a tak naprawdę jej sila polega na tym, że w bardzo umiejętny sposób potrafi oddziaływać na emocje innych ludzi.

 

chyba to Ci się nie uda, ja mam koniunkcję Księżyca i Plutona w III domu w Wadze.... jak dla mnie to strzał w 10-tkę, ale czasem ten Pluton bardzo daje popalić, aż się sama boje...

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
acrux_79 2011-05-12, 00:26:54

Witam po dłuższej przerwie. Mnóstwo wyjazdów, porządkowania, oraz tworzenie nowego bloga zajęło mi sporo czasu, ale oto moje "dziełko". http://gwiazdologia.wordpress.com/">Gwiazdologia

 

W miarę możliwości powrócę też tutaj i będę się pojawiał, tak jak do tej pory.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2011-05-12, 00:28:40

Mam nadzieję, że zamieszczone pozycje są ścisłe, przejrzyste, oraz ciekawe. Swoją drogą zastanawiałbym się nad zrobieniem czegoś "tutaj", ale proszę dać mi czas i hmmm... "koncepcyjne rozważania". :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2011-05-12, 07:44:36

Życzę powodzenia w nowym projekcieUsmieszek.

 

Czas jest coraz cenniejszy a z wejściem Urana w znak Barana wyraźnie przyśpieszył. Teraz obietnice mają inny smak.

Liczę, że w zamian dostaniemy od Natury coś innego.

 

W sprawie powracania do Sollunari i napisania czegoś w stałych działach- trzymam za słowo!

 

pozdrawiam wszystkich

Jasmin

 

 

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2011-05-25, 19:51:34

Zrobiłem mnóstwo wpisów o "seksie" w "Gwiazdologii", dużo a dużo czytania, zapraszam ! :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2011-05-30, 20:33:56

Wysłałem pocztą artykuł niespodziankę, wielki, oj wielki załącznik, trzeba będzie go trochę poczytać i dostarczyć tu :-). Ale skóra warta wyprawki :-) . Jak już będzie wszystko poustawianę, usunę ten wpis !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2011-05-31, 08:21:28

Acrux,

odbierz pocztę i dokonaj nadzoru autorskiego swojej publikacjiUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-05-31, 19:21:16

Artykuł Acruxa zamieszczony jest w VARIA.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2011-05-31, 21:13:52

Axrus , jeśli w dniu urodzin Jacksona przypadała progresywna pełnia czy wtedy nie trzeba brać pod uwagę progresywnego nowiu.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2011-05-31, 21:22:38

Artykuł  jest bardzo ciekawy. Podziwiam zaangażowanie i duży wklad pracy. Gratuluję.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
maszowa 2011-05-31, 22:35:58

Gratuluję. 

Bardzo ciekawy artykuł. I inspirujący Oczko - zachęcił mnie do (ponownego) głębszego zastanowienia się nad własnym animodarem.  

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
acrux_79 2011-06-01, 05:44:22

Z tym animodarem to jeszcze ostrożnie ! :-) Myślę, że jednak pełnia, nie nów, bo pełnia była przed 1:00 czasu lokalnego. Zresztą, tu jest sporo zagadek...

 

Pomyślałem sobie jeszcze, że jest tu jeszcze multum różnych podpowiedzi i interpretacji. Ale zdecydowanie obstawiam tą 19:25 (wg oficjalnych 19:33). Ja jednak mam taką cichą nadzieję że lekarze zrobili "byka" i przesunęli o kilka minut.

 

W ogóle M.Jackson w kontekście Anthony Hopkinsa (Neptun również na VIII-mym) wskazuje mi na pewną z kolejnych ścieżek poszukujących klucza do wodnej natury człowieka. IV dom działa na zasadzie ASC wodnego (ja staję się - tożsamość), VIII dom na zasadzie IC wodnego (jakość emocji, tabu, żywioł stały, samooszukiwanie się, albo oddziaływanie na innych - w zależności od mocy, kontekstu, itp), a XII dom to coś w rodzaju VIII domu wodnego (uśmiercenie nadziei, otumanienie, chaos).

Tu tkwi potężny klucz do samopoznania czegoś, co nazywamy irracjonalnością, fobiami, nałogami, przywiązaniami, albo uczuciami. Myślę, że warto by to jeszcze mocniej otworzyć. Im więcej horoskopów, tym lepiej ten kontekst wyłapuję. Pluton na Wenus w tej chwili (Wenus rządzi VII i XII d.), w trygonie do Księżyca i Saturna być może daje mi pewną pomoc.

 

Michael Jackson zaś świetnie pasuje do całościowej koncepcji, bo IV dom ma uszkodzony Saturnem (poblokowanie świadomości odczuwania), władcę ASC na wierzchołku VIII wspartego innymi siłami (wejście w serca wielu fanów, współczucie, oraz dziwne relacje psychiczne moim zdaniem ! - z dziećmi). A Księżyc w Rybach w I domu wzmacnia chaos i uwypukla empatię. To dla mnie bardzo klarowny, mocny, rewelacyjny horoskop. Na moich oczach M.J. oczyszcza się. Nie wierzę w jego "pedofilię", to inna kategoria emocji. To niedojrzałość, która nie powinna mieć styczności z tzw. sądownictwem, a powinna mieć pomoc postaci udchowionej, albo psychologa. 

 

Pozdrawiam !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2011-06-09, 01:45:49

Zapraszam na mój nowy artykuł o związkach. Chyba muszę podlinkować jakieś forumowe tematyki o związkach poruszane tutaj. Zupełnie o naszym forum zapomniałem Zawstydzenie . Proszę o ewentualną pomoc, wstawię do jako komentarz ("dodaj komentarz" na dole) to do mojego wpisu.

A oto link doń: http://gwiazdologia.wordpress.com/2011/06/08/problematyka-zwiazkow-w-horoskopie-oraz-w-polskim-internecie/">Problematyka związków w horoskopie, oraz… w polskim internecie. Ť Gwiazdologia

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2011-06-09, 10:08:56

Już wstawiłeś przecież linkZaskoczony

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Blanka 2011-06-09, 13:19:30

Doskonały artykuł o związkach z punktu widzenia astrologii Acrux. Czytalam z zapartym tchem.

Juz mam Twoj blog w zakladce ULUBIONE :D

Pozdrawiam serdecznie.

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
acrux_79 2011-06-13, 07:39:51

No to możesz kontynuować czytanie, bo jest c.d. :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Blanka 2011-06-15, 16:36:50

:)

Tematów: 10
Odpowiedzi: 213
Dołączył/a: 2011-02-24
acrux_79 2011-10-21, 05:14:25

Nowy wpisik: http://gwiazdologia.wordpress.com/2011/10/20/siodma-kadencja-sejmu-i-senatu-przeglad-po-sejmach-rp/">Siódma kadencja Sejmu i Senatu. Przegląd po Sejmach RP. Ť Gwiazdologia . Tak, przyznaję, jakiś polityczny się ostatnio zrobiłem. Poświęciłem na to sporo czasu: szukając dat, zastanawiając się co poszczególne Sejmy zrobiły dla Polski, jak można je było scharakteryzować. Zapraszam do przeczytania.

 

Przy okazji odkryłem "perełkę", zupełnie przez przypadek - Awiessołam Podwodnyj "Domy". To jest jakby coś w rodzaju poszerzenia "percepcji interpretacyjnej", jak myślimy sobie o domach. To samo "uczynił" we mnie Rudhyar, Huber, Arroyo, lub Pałagin. Polecam ich wszystkie wizje dotyczące domów. W przeciwieństwie do P. Wojtka Jóźwiaka jestem absolutnym zwolennikiem domów astrologicznych. Najpierw zastanawiałem się i wątpiłem w ich "działanie", aby jednak dojść do wniosku, że ... niemożliwym jest ich przekształcanie, albo co gorsza, wymazywanie z astrologii.

Zresztą - pro-domową precyzję pokazuje... astrologia horarna. W tym sensie... ją za to lubię !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2011-10-21, 09:39:49

Interpretacja horoskopu bez domów jest dla mnie niewykonalna. Ja nigdy nie mogłam skapować, jak bez domów wyinterpretować szczegóły radixu, przejścia tranzytów,  jak prognozować i w ogóle.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2011-10-21, 15:20:56

Ja miałem taki moment, że próbowałem "po jóźwiakowemu" - zwracając uwagę na dominanty, znaki. Ale jak ujrzałem, że "domowa" astrologia (czyli krótko mówiąc - klasyczna) naprawdę działa, to zmieniłem zdanie. Można więc powiedzieć, że miałem moment wewnętrznej walki.

 

Idąc dalej tym tropem P. Wojtek powinien więc radykalnie odrzucać horarną. Ona domy posiada. Ale szkoda czasu na rozważania natury personalno - światopoglądowej.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
greys20 2012-01-29, 15:23:44

Jeżeli chodzi o koniunkcję Plutona z Księżycem w domu VIII, oto jestem! Młodziutka, wcale nie jakaś wulgarna, czy nie wiadomo jaka, ale faktycznie - analizuję siebie i otoczenie. Pewnie dlatego trafiłam na to Forum ;). Nic strasznego, ot człowiek, który siebie nie rozumie, a byloby mu może łatwiej jakby zrozumiał.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2012-01-29
greys20 2012-01-29, 15:25:08

a! no i w skorpionie :) rybka x 2 ;)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2012-01-29
acrux_79 2012-03-23, 13:20:57

Witajcie po dłuższej, większej, itp, przerwie. 

Nie było mnie na żadnych forach astro przez miesiąc czasu (biję się w piersi).

Powstała potężna baza astrologiczna obejmująca całą sieć: http://gwiazdologia.com/blog/">http://gwiazdologia.com/blog/

 

Pozdrawiam!

M.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
acrux_79 2012-03-23, 13:23:35

Aha.

 

Może po tym wszystkim będę tu... pojawiał się częściej. 

Wydaje mi się też, że muszę koniecznie uzupełnić artykuły o osobach i wydarzeniach z Sollunari. Tak - jest jeszcze sporo robót do ogarnięcia, by to zespolić i scalić. 

 

Więc przy następnej aktualizacji muszę sprawdzić dział VARIA. Myślę, że w ciągu tygodnia powinno się to udać. Jeszcze mam sporo różnych luk.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2012-03-23, 23:25:52

Gratulacje za bazę astrologiczną. Bardzo ciekawa. Zrozumiałam czas EET ,bo miałam z tym trudności.

Na blogu jest opcja login. Nie wiem jak się rejstrować pierwszy raz. Pozdrowienia.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
rebecca 2012-03-24, 20:06:40

Potężne przedsięwzięcie! - gratuluję pomysłu i organizacji. Przejrzysta, prosta szata graficzna zachęca do czytania, a świetnie uporządkowany zbiór horoskopów do korzystania!Usmieszek Od razu mnie to zainspirowało do przejrzenia stron i zapoznania się z artykułami, których nie znałam.

Życzę powodzenia i wielu sił do uporania się z tą "czarną robotą" Oczko

Tematów: 8
Odpowiedzi: 171
Dołączył/a: 2012-02-14
Teksty w działach stałych
acrux_79 2012-03-26, 15:54:29

Bardzo dziękuję !

 

Tak - czarna robota, ale za mną, a nie przede mną. Jest to powód do wewnętrznej satysfakcji.

 

Z tym "log in" to mój kolega nad tym pracuje.

 

Pozdrawiam!

M.

 

P.S. Ooo, 600 post. Wasze zdrowie ! :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Marsjanka 2012-03-26, 16:12:53

super robota, wszystko pięknie uporządkowane, aż chce się czytać . Ja bardzo lubię taki porządek:) pozdrawiam i sukcesów życzę...

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
acrux_79 2012-03-27, 22:56:06

Dzięki. W dzisiejszym wpisie zrobiłem kolejne parę uzupełnień. 

 

Dołożyłem SŁOWNICZEK ASTROLOGICZNY Sollunari (http://www.sollunari.pl/slownik-astrologiczny">http://www.sollunari.pl/slownik-astrologiczny), gdyż uznałem - myślę że słusznie, że niewiele takich rzeczy jest w sieci.

Dołożyłem do zbioru osób i wydarzeń elementy z FORUM, z dwóch miejsc - czyli HOROSKOPY ZNANYCH OSÓB (http://www.sollunari.pl/forum,28">http://www.sollunari.pl/forum,28), oraz CIEKAWE WYDARZENIA (http://www.sollunari.pl/forum,32">http://www.sollunari.pl/forum,32).

 

Jako, że najczęściej pisywały tam Maszowa i Starybosman, oznaczyłem to w wielkich katalogach źródło jako "forum Sollunari*". Mam nadzieję, że społeczność jest zadowolona Usmieszek . Może dzięki tej małej ingerencji wejdą tutaj nowe osoby.

 

Myślę sobie jeszcze o tych opisach planet i dwunastu domów [http://www.sollunari.pl/domy">http://www.sollunari.pl/domy], może w przyszłości też dodam. Szkoda tak fantastycznie skrojonych opisów nie wyeksponować w sieci. 

 

Pozdrawiam!

Pracuś M.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.