Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Planety i znaki Zodiaku

Nów Księżyca w Wodniku z udziałem Marsa
Jasmin 2011-02-01, 09:13:43

Zapowiada się ten Nów po kątem walki o wolność (Egipt i Afryka Półn.)

 

W naszym codziennym życiu może być podobnie, ale na mniejszą skalę.

Czy rzeczywiście można spodziewać się tego, co piszą w książkach o Nowiu w Wodniku: o intelekcie wyostrzonym, nad wyraz wygórowanych wymaganiach względem innych, o odczuciach i emocjach nieokreślonych i przez to zmuszających do izolowania się i rozważań na temat siebie. Zapowiadają też niechęć do działania a jeżeli już to w sposób gwałtowny i domagając się korzyści tylko dla siebie, no i niechęć do podporządkowania się i adaptacji. Wolnościowe nie Urana i sprzeciw wobec ograniczeń i zmuszania do czegoś przez Saturna. Przy udziale Marsa może dojść do ciężkich naruszeń struktury ?

 

Napiszcie co u Was będzie się działo.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
maszowa 2011-02-03, 21:00:06

Dziś na moim spokojnym cichym osiedlu, tuż przed oknami mojego domu przed południem pojawiło się niespotykanie dużo samochodów z "kogutami" na dachach - dwie karetki, trzy radiowozy i straż pożarna. Sensacja rzadko spotykana w tej okolicy.

Sąsiad próbował skakać z dachu, a gdy go matka chciała powstrzymać, to zabarykadował się w mieszkaniu. Ona usiłowała nie dopuścić do wyjścia na dach, więc było też trochę szarpaniny, krzyków i emocji.

Próbę samobójstwa można uznać za chęć uwolnienia się (Wodnik). Ludzie w mundurach są na ogół "z Marsa". Matka (Księżyc) z nerwów zasłabła tak, że przydała się dla niej ta druga karetka.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-02-03, 21:22:05

Ja sama sobie zrobiłam "kuku".

Nacisnęłam coś nie tak w programie Astrolog i poszarpałam dane dot.spisów miast zagranicznych.W rezultacie nie działa ten spis. Będę musiała to naprawić przy pomocy innych, bo sama nie dam rady. A swoją drogą stało się to przy próbie wprowadzenia danych do radiksu Maty Hari. Przychodzi mi do głowy dzisiejsze działanie Hekate (Księżyc w 1 domu księżycowym) jako bogini piekieł, co niszczy i każe robić coś od nowa .  No to będę musiała prawdopodobnie ten spis miast zainstalować na nowo.

 

Inny przykład: pojechałam odwiedzić chorego do szpitala (zaraz po zepsuciu programu komp.) a na miejscu okazało się, że chory został wypisany do domu. Wybrał wolność, no i klasycznie jak przy Nowiu w Wodniku nie zadał sobie trudu poinformować o tym.

 

A w sejmie dzisiaj obrady w sprawie wykluczenia szefa MON-u czyli p.Klicha. Tu Mars dożylnie objawił się poprzez agresję dot.wojska, wojny, itp..Trzeba było widzieć plującego jadem posła (z całym szacunkiem) Dorna. Ta sama energia co czołgi w Kairze.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-02-04, 07:45:55

Zapomniałam o Ceres. Także bierze udział w stellium. W przykładzie Maszowej i moim ze szpitalem zaistniał element związany ze służbą zdrowia, chorobą, chęcią uleczenia (się) lub kogoś. Właściwie we wszystkich przykładach chodziło o naprawianie czegoś lub zmuszenie, skłonienie do poprawy, np. wyrzucając go z rządu. Przy Neptunie w Wodniku w koniunkcji z Chironem to "bicie piany"? Albo "pic na wodę-fotomontaż"?

Wiadomo bowiem, że sejm nie przegłosuje odwołania.

Jak to odnieść do np. sytuacji w Kairze?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
starybosman 2011-02-04, 13:28:10

Jak czytam, każdy miał przygody w księżycowym nowiu. I mnie nie ominęły. Rano stwierdziłem, że awaria prądu w garażu odeszła w niebyt. Aż się zdziwiłem. Na zawiadomienie miejscowego proboszcza,. Iż wydarzył się cud we wsi, czasu zabrakło. Potem też było wesoło. Na służbowym parkingu były derektor ( nie mylić z dyrektorem) uznał, że w dalszym ciągu ma przywileje. Zapomniał bidulka, że to se ne wrati, pane Hawranek! W krótkich żołnierskich słowach wyjaśniłem „miszczowi kierownicy”, a jakże – Wodnikowi, że jest w tzw. mylnym błędzie. Niewątpliwie zasługa Marsa. Nie minęła godzina, gdy inny Wodnik wyraził swoje stanowisko w sprawie zawodowej. Tylko fakt, że należę do brzydkiej połowy ( rodu ludzkiego) powstrzymał mnie od wyrażenia poglądu, co o tym wszystkim myślę. Tutaj energia natalnej Wenus , oświeconej bieżącym Słońcem, musiała kapinkę oślepić Marsa, przez co matczyna Ceres zaowocowała  wyrozumiałością wobec Wodnika. Nie ma tego złego, jak mawiali starożytni Rosjanie. Wieczorem, szukając potwierdzenia swoich założeń, trafiłem na interesujący artykuł w pełni potwierdzający moje stanowisko. Ale prawdziwa radość zagościła  dopiero wtedy, gdy inny autor, w tej samej kwestii, napisał coś kompletnie odmiennego. I to gdzie? W tygodniku Gwiazdy mówią . Jak się coś dobrze zaczyna, to i dobrze musi się skończyć. Uff, na szczęście minął już nów.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-02-12, 08:03:12

Nów minął, ale planety w Wodniku i tematyka wolności lub jej braku nadal jest aktualna.

 

Wczoraj miałam sądny dzień- nie w znaczeniu, że zły. Wręcz odwrotnie dzień, w którym sprawiedliwości stawało się zadość.

Może niektórzy pamiętają, jak w sierpniu potrącił mnie pijany rowerzysta.

Z uwagi na wezwaną policję sprawa stała się oficjalnie kolizją drogową. W grudniu składałam wyjaśnienia na policji, gdyż sprawca nie przyznał się do winy i twierdził, że był trzeźwy w momencie wypadku a napić, to on się napił dopiero później, ze zdenerwowania, że go jakaś baba najechała, jak on sobie po bożemu jechał rowerem. Dowiedziałam się wówczas, od policji, że to już 4 wypadek tego obywatela, po pijaku na rowerze. Wczoraj mieliśmy zeznawać z mężem jako świadkowie w procesie karnym przeciwko pijakowi. Oprócz nas jeszcze miało świadczyć dwóch policjantów, którzy pijaka wówczas odnaleźli schowanego w sławojce - po tym jak zbiegł z miejsca wypadku, boso i porzucając rower i buty.

Skracając, obywatel wczoraj przyznał się do winy, czym złagodził sobie wyrok, ale go nie uniknął. Jest zatem szansa, że podkuruje się z pijaństwa w osadzeniu i może już nie będzie stanowił zagrożenia na drogach.

 

Wracając do Wodnika: walka o wolność może dać rezultaty a pozbawienie wolności może być mniej represyjne, kiedy przyzna się do błędu.

 

Mubarak także dość wiele osiągnął, kiedy uznał, że czas ustąpić.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
nata 2011-02-12, 15:26:07

No i u mnie sprawiedliwości stało sie zadość:) a dokładniej stanie się....

Juz pisałam wcześniej jak mojej córce ukradli telefon, telefon ten jest zarejestrowany na moją firmę i oczywiście jest w abonamencie. Złodziej przez 3 godziny zdązył wysłać mnóstwo smsów specjalnych. Oczywiscie kradzież zgłosiłam na policje ale od razu panowie policjanci powiedzieli żebym sie zbytnio nie łudziła ze telefon sie znajdzie. Ha...a jednak sie znalazł:)))

Okazało się że pani X znalazła telefon i dała w prezencie swojemu synkowi. Pal licho ten telefon, jeśli była by odpowiedzialna wyciagnęłaby przynajmniej z niego karte.

Teraz Pani będzie miała sprawe o przywłaszczenie telefonu a jej syn o bezprawne korzystanie z mojego abonamentu.

Jednak paniX na policji zeznała że chce polubownie zalatwic sprawe i odda mi pieniądze.

Moja córka ( to jej przeciez tel. zaginał) zadzwoniła do pani X oczekując przeprosin za to co sie stało ale niestety...ta wykrzyczała jej przez tel że tylko dzieki niej odzyskała go:))) no co za bezczelne babsko, wiadomo że gdyby policja nie namierzyła ich telefon byłby nie od odzyskania.

Teraz moja córka powiedziała ze absolutnie nie bedzie polubownego załatwienia sprawy, ze pani X musi stanąc przed Sadem. Moja córka jest silnym koziorożcem dla której przepisy, zasady, prawo to rzecz święta, nie pomagają moje tłumaczenia że i tak sprawa w Sadzie zakończy się tym że zwrócą nam pieniądze a ona i tak nie bedzie ukarana więc po co to przeciągać.

W końcu i tak napisałam pismo do tej pani i dałam termin uregulowania rachunku, jesli nie zapłaci wtedy sprawę kieruje do Sadu.

 

Jeśli chodzi o USC to też mi zupełnie nie po drodze, może w tym tygodniu w końcu tam dotrę. Jednakże coraz bardziej się przekonuje do mojej "nowej" godziny urodzenia. Od samego początku panna na ascendencie zupełnie mi nie odpowiada! Przesunięcie 12 minut w godzinie urodzenia i lwem jestem!

Z wygladu i z zachowania bardziej widac lwa niż panne:)

Tak jak napisała Jasmin.....przesunięcie w godzinie urodzenia przedastawia zupełnie inną osobę no i to prawda!!! nagle władcą mojego choroskopu nie jest Merkury a Słońce...czyli jestem solarykiem i tak własnie się czuję:)))

Pamiętam jak pierwszy raz weszłam na zajęcia Astrologii do Józefa Onoszko...od razu powiedział.."ooo wygladasz jak lwica z silnym Słoncem"

 

Maszowa, czy u Ciebie po przesunięciu godziny również zmienia się ascendent?

Pozdrawiam serdecznie:)

 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 140
Dołączył/a: 2010-07-16
Jasmin 2011-02-12, 16:09:32

"Pamiętam jak pierwszy raz weszłam na zajęcia Astrologii do Józefa Onoszko...od razu powiedział.."ooo wygladasz jak lwica z silnym Słoncem"

 

Ja też uważam, że taka solarna bardziej jesteś.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2011-02-12, 16:43:12

Nata pyta: "Maszowa, czy u Ciebie po przesunięciu godziny również zmienia się ascendent?"

W godzinie urodzenia, w którą wierzyłam aż do czasu zajęcia się astrologią, miałam ascendent w Skorpionie i Plutona w pobliżu MC. Ale gdy już trochę poznałam główne zasady interpretacji horoskopu, coś mnie strasznie w tym ascendencie zaczęło "uwierać"... o Plutonie na MC to już nawet nie wspomnę, powinnam być bardziej demoniczna, hipnotyzować jakąś "podskórną" mocą, a  ja się go po prostu bałam po tym, jak przeszedł mi kolejno przez Merkurego, Marsa, Jowisza i Słońce.

Przebadłam trzy cykle Jowisza i niemal dwa Saturna, przeanalizowałam radix swojego syna, wyciągnęłam maksimum informacji od żyjącego rodzica i wyszło mi, że mieszczę się z ascendentem w zakresie Strzelca.  Ale to trochę za mało, potrzebuję dokładnych danych.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-02-14, 18:30:12

Problemy z wolnością lub z jej ograniczeniem mają też na Kubie. Zreszta od dawna, jak wiadomo :).

Ale co ciekawe i nowe, no i pachnie czystą analogią Wodnika :

Jak wynika z prasowych informacji władze chciały wypuścić więźniów politycznych z osadzenia, ale pod warunkiem ich emigracji do Hiszpanii. Jeden z więźniów-Hector Maseda nie chce wyjść z więzienia i stawia swoje warunki. To dopiero uraniczna sytuacja. To wyjątkowe, aby więzień nie chciał iść na wolność. Ale jakie tu nagromadzenie energii Urana i Saturna. Więzienie, wolność i jednocześnie emigracja - trzy analogie wodnikowe w jednym.

 

Jego warunki (Masedy)  są równie oryginalne i sformułowane na zasadzie wodnikowej zasady :równość, wolność i braterstwo. Nie chce wyjść bez chorych współwięźniów oraz nie chce emigrować z kraju. Dużo tu także esencji Ceres widać w tym upominaniu się o zdrowie innych.

A w ogóle warunki , ich stawianie to też takie działanie Wodnikowe a contrario przez znak Lwa, nieprawdaż?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-02-14, 18:33:40

A co myślicie na temat niusu o zdrowiu Mubaraka?

Czy to prawda czy też neptuniczny fotomontaż?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2011-02-14, 20:51:19

Na moje oko to Mubarak jest zdrowy jak rydz. W tej sytuacji choroba to świetny wybieg, może nawet "umrzeć" tu, po to, żeby nagle "zmartwychwstać" gdzieś na cichej i mało uczęszczanej ale luksusowo urządzonej wyspie.  

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
acrux_79 2011-02-15, 02:15:13

Obawiam się, że on... umrze w ciągu tygodnia. Te informacje są niepokojące,  po tym, co czytałem dziś o północy. Rzadko kiedy pisze się takie "plotki".

 

I chciałbym się mylić. Odnoszę dziwne wrażenie, że on może zejść z tego świata w krótkim czasie. 15 luty, 2:14 w nocy. Zobaczymy... ...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.