Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Planety i znaki Zodiaku

Znak Raka i Księżyc w Raku
genny19 2011-11-04, 19:45:16

Interesuje mnie ostatnio Księżyc w Raku. Mój Księzyc w solariuszu znajduje się w znaku Raka,reaktyfikowany horoskop mojej mamy ma Księżyc w Raku a także Janusz Palikot i inna osoba nad którym horoskopem pracuje.

Cytat z książki W.Jóźwiaka "Astrologia Samopoznania" str 109,110

"Księżyc w Raku przejawia się  rozbudowanym życiem rodzinnym. To rodzina bywa często nie tylko źródłem samorealizacji ale i zmartwień, często dlatego,że Księżyc w Raku stara się skupić swoją rodzinę i mieć ją w sposób dużo intensywniejszy niż tego sobię życzą  pozostali członkowie rodziny.

Osoby z Księżycem w Raku zwykle nie są łatwe w kontakcie,gdyż nawykowo przyjmują postawę tego,kto od kogos drugiego czegoś chce i wymaga:pragnie,by mu uczyniono uprzejmość czy wyświadczono przysługę.

Chce tez mieć przy sobie ludzi w jakiś sposób zobowiązanych wobec niego-co łatwo przechodzi w pretensję.Sytuacja regresji,jak się zdaje ,nie jest dla nich dokuczliwa,ponieważ jak ryba w wodzie czuja się w środowiskach przesyconych gęstymi więzami emocjonalnymi,zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi,tam gdzie każdy dla każdegocoś czuje,za coś jest wdzięczny,o coś ma żal,kogoś kocha i kogoś nienawidzi.Sytuacja taka,dla niektórycjh jest przytłaczająca,dla Księżyca w Raku wydaje sie jego naturalnym środowiskiem."

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
kaf_ka 2011-11-04, 20:12:29

Księzyc w raku Duzo miłosci dla dzieci Idealna matka  Ksiezyc w raku jest wyjatkowo wrazliwy ale tłumi emocje Kisi je wręcz Czasem zdarza mu sie wybuchac z powodu drobiazgów choc tak naprawde powodem sa wyparte problemy Zaobserwowalam ofiarnosc nawet takie meczennictwo postawa ja dla Ciebie tyle robie poswiecam sie a ty nie doceniasz To co moge jeszcze dodac ze ksiezyc w raku dla swoich dzieci zrobi wszystko Moja mama rowniez ma ksiezyc w raku Nie zauwazylam nadopiekunczosci ale wiem ze sercem jest zawsze przy mnie Jest komunikatywna ale niech tylko ktos jej wejdzie na uczucia to cala sympatia mija W ogole raki takie troche sa jak sie je zrani to az do krwi i ciezko to naprawic a zwlaszcza jesli chodzi o wrazliwy ksiezyc

Tematów: 9
Odpowiedzi: 59
Dołączył/a: 2011-11-03
lupka 2011-11-04, 20:29:46

Moja siostra ma Księżyc w znaku Raka. W rodzinie największa z niej przytulanka, od dziecka ważne były dla niej czułości , topiła wszystkich zatwardziałe serca wyznaniami miłości. Nie uważam żeby była w jakiś sposób trudna, a już tym bardziej nie zauważam u niej postawy oczekującej. Od dziecka otaczała wszystkich ciepłem, jest opiekuńcza i jako dziecko zawsze była gotowa coś dla kogoś zrobić, nie pomyślałam, że intencją mogło być uwiązanie na linach wdzięczności. Jakoś to mi do niej nie pasuje, ale kto wie, kto wie? Ma stellium w SkorpionieGłosny smiech, więć podejrzewam, że to zwiększa emocjonalność znacznie. Słabym punktem jest, że można ją złapać na współczucie, ale mam nadzieję, że z tego wyrośnie.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Magnolka 2011-11-05, 04:07:36

Oj znam ja taki Księzyc, znam dość dobrze  dlatego mogę potwierdzic jego rozczeniową postawę ale i to przywiazanie do rodziny też, jak najbardziej.Wprawdzie ten "mój" raczy Księzyc troszkę skrzywiony koniunkcją z Marsem i może przez to troche bardziej drażliwy i apodyktyczny w swych rządaniach nie moge mu jednak odmówić zasług na polu stawania murem za rodziną w doli i niedoli...Znam tez drugą raczą Lunę również naznaczona koniunkcją...aplikacyjną ze Słońcem tym razem...i tu niestety widzę wręcz jakąś awersje do rodziny i niechęc do bliższych kontaktów...dziwne...ale prawdziwe.

Tematów: 7
Odpowiedzi: 173
Dołączył/a: 2011-06-22
lupka 2011-11-05, 22:23:07

Moja siostra przeczytała tekst, który zacytowała  Genny i wyznała mi, że się pod tym podpisujeUsmieszek.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
Eliza 2011-11-06, 15:40:35

Ja mam Księżyc w Raku. Rodzina jest dla mnie ważna, ale najbardziej w wąskim obszarze, czyli w zasadzie moje dzieci. Nie jestem opiekuńcza, a tym bardziej nadopiekuńcza, ale dbam o rozwój moich synów, wspieram, motywuję, pichcę obiadki i stwarzam ciepły, radosny, twórczy dom. Nie oczekuję nadzwyczajnej wdzięczności, ale docenienie moich starań - konieczne :) , bo jest sprawczą siłą napędową do kolejnych działań :) Jestem domatorem, ale mój dom jest ciągle otwarty na gości. Lubię gwar, zapach piekarnika... palące świece... ale to nie tylko Księżyc, to już MC w Byku działa.

 

Pozdrawiam

Tematów: 2
Odpowiedzi: 36
Dołączył/a: 2011-09-11
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.