Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Planety i znaki Zodiaku

Mars w koniunkcji ze Słońcem, z Wenus i z Uranem w Baranie
Jasmin 2013-03-25, 14:40:34

Witam,

 

trochę za dużo tej energii ognistej, którą trudno jest zharmonizować. Można tylko ograniczać i to drastycznie, nakładając sobie Saturnowe buty. W przeciwnym razie "samo się będzie działo".

Mamy bardzo wiele sytuacji przymusowych, coś przeszkadza w parciu do przodu, hamuje, nie pozwala wejść w fazę rozwoju wiosennego, gdyż Saturn w tym pędzie jest hamulcowym. W dodatku Merkury w Rybach w sekstylu do tut. stelli powoduje kłopoty medialne. Od kilku dni tytułowa konfiguracja ogranicza dostęp do sieci, miałam najpierw problem ze spamami i z serwerem, potem wysiadł światłowód. Naprawiono go dzisiaj ale spodziewam się dalszych kłód komunikacyjnych. Przeszkodą w kontakcie ze światem jest niesprawna skrzynka e-mailowa.  

 

Z tego ograniczenia są i dobre strony: było trochę odpoczynku od śmiecia  reklamowego i organizm oczyścił się z niepotrzebnej energii. Porządki można było zrobić z uwagi na większą ilość czasu i ukierunkowanie energii marsowej na rewolucyjne sprzątanie. Jakoś tak lżej się zrobiło i przestronniej.

 

pozdrawiamUsmieszek

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
Jasmin 2013-03-27, 07:52:04

Wenus jest w tej konfiguracji spalona, czyli co to znaczy?

 

„Planetę znajdującą się w odległości do 17’ od dokładnej koniunkcji ze Słońcem uważa się za leżącą „w sercu Słońca”. Przy takiej pozycji planety Słońce wzmacnia jej potencjał i daje jej dodatkową energię umożliwiającą pełny rozwój. Średnica dysku Słońca równa się 30 minutom, dlatego w odległości 15 minut do i po ścisłej koniunkcji planeta rzeczywiście znajduje się „w sercu” naszej gwiazdy. Planeta znajdująca się w odległości do 3 stopni (według niektórych starożytnych traktatów do 6 stopni) od dokładnej koniunkcji ze Słońcem w jedną i drugą stronę uważana jest za „spaloną planetę”. Przy tej pozycji planeta staje się niewidzialna, promienie Słońca ukrywają ją i ona jakby ślepnie i traci orientację na skutek czego nie jest w stanie w pełni się realizować. Człowiek, który w swoim horoskopie ma taką planetę często ma wiele idei i planów związanych z realizacją funkcji tej planety, ale nie ma możliwości wcielenia ich w życie. Planeta znajdująca się w odległości 3 stopni-17stopni od dokładnej koniunkcji ze Słońcem, uważana jest za znajdującą się „w promieniach Słońca”. Przy tym położeniu planety sytuacja radykalnie się zmienia. Promienie Słońca znajdują się już w bezpiecznej odległości od niej, dlatego tę pozycję można traktować jak aspekt koniunkcji, przy którym i Słońce, i planeta działają wspólnie, w tandemie.” (S. Wroński, "Astrologia klasyczna tom IV”, tłum. A.Chrzanowska).

Dzisiaj około 13:30 Wenus znajdzie się w pozycji "w sercu Słońca" , czyli bardzo korzystnej. Utrzyma się ta pozycja wg orby 17 minut kątowych dość długo. 28. marca około 18:08 koniunkcja Wenus ze Słońcem będzie ścisła, po czym Wenus zacznie się separować od Słońca. Przestanie być w sercu Słońca 29. marca około godz. 20-stej. Powodzenia:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2013-03-29, 21:16:20

Światła w czasie ostatniej pełni tworzyły ścisły kwadrat z moim Saturnem, włożyłam więc, wyżej wspomniane, "saturnowe buty" i starałam się wyłącznie stać z boku wydarzeń, obserwować i wyciągać wnioski. Astrologiczne wnioski, ma się rozumieć Oczko. Niestety, awarie sieci internetowej i mnie nie ominęły, a firma, w której pracuję, poniosła z tego tytułu spore straty finansowe.

Moje własne konto bankowe się dodatkowo zasiliło akurat wtedy gdy Wenus stała w samym "sercu Słońca", ale zaraz potem zadziałał mój Saturn i czymprędzej kazał założyć lokatę, żeby dodatkowych pieniążków nie przepuścić na byleco. Oczko

Skaranie boskie z takim Saturnem Złosć - zdążyłam raptem dwie bluzki kupić i już, po herbacie. Oczko

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2013-04-02, 11:57:29

Kiedy Wenus znalazła się "w sercu" sama naprawiłam sobie skrzynkę nadawczą. Okazało się, że autorzy programu obsługującego skrzynkę e-mailową, przesyłając kolejną aktualizacje programu, samowolnie zmienili ustawienia portu komunikacyjnego, bez mojej wiedzy i zgody, a nawet w swej samowoli zapomnieli poinformować mnie o tym. Hucpa komunikacyjna , podobna do platformy NC+. Przypomina mi się scena z "Zabójczej broni", w której Leo z zięciem Glovera prześcigają się w pomstowaniu na telefonię komórkową,  zgodnie twierdząc, że firmy komunikacyjne walą nas w tylną część ciała, jak chcą.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Kaśka Kariatyda 2013-04-16, 00:01:52

Maszowo, sknero jedna, nie potrafiłaś sobie nawet kupić jeszcze chociaż jednej apaszki lub gawroszki do tych bluzek?Oczko  Powiedz chociaż, czy działanie Wenus w sercu Słońca było totalne i niezaprzeczalne, tzn, czy wynegocjowałaś korzystną  stopę lokaty, np. powyżej 6% ?Niezdecydowany  Szpece od lokat twierdzą, że  oprocentowanie poniżej 6%  nie daje minimalnego zysku, ponieważ pożera go inflacja (w rzeczywistości wyższa, niż oficjalnie komunikowana) oraz podatek Belki.  Złosć  Polityka rzeźbienia  oszczędzających  przez banki sprowadza się więc do tego, że  po zakończeniu lokaty nie kupisz już całej gawroszki, lecz  tylko pół. Uśmiech

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
maszowa 2013-04-16, 22:43:28

No masz ci los, teraz znowu sknerą się ostałam Oczko. Ale cóż zrobić - takie życie, jak się ma silnego Saturna w kwadraturze z uszkodzoną Wenus, to się człowiek nie da rady długo nacieszyć, bo zawsze coś będzie pilniejsze, ważniejsze niż własna przyjemność. Obeszłam ten 'mus' podstępnie i szerokim łukiem - zamiast apaszki kupię sobie nowy aparat telefoniczny do domu, bo akurat teraz (złośliwie) stał mi się niezbędny. Głosny smiech

A lokat nie zakładam dlatego, że umiem liczyć i liczę na procenty, tylko dlatego, żeby nie przepuścić pieniędzy - na lokacie leżą i są bezpieczne, dokładnie tak samo kiedyś (w dzieciństwie) drobniaki siedziały bardzo długo w 'śwince', bo żal mi było ją rozbić.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Kaśka Kariatyda 2013-04-18, 00:29:40

 

Maszowo,

 

„tykanie"  twojej cechy oszczędności  miało służyć jedynie za „zagajenie"  do podpatrzenia skuteczności Wenus w sercu Słońca  ( nie tylko w kwestii samego zapisu na koncie, ale i okoliczności następującej w postaci stopy lokaty; dzięki, już się dowiedziałam).Uśmiech

„W temacie" sknerstwa  biję cię na głowę, a może i dwie. Pieniadze, pieniadze Ostatnio przez jakieś 3 m-ce oglądałam w sklepie internet.  pewnego producenta piękne klasyczne sukienki. Podobały mi się wyjątkowo, ale czekałam na posezonową wyprzedaż  oraz  zastanawiałam się,  czy aby na pewno  taka sukienka jest mi potrzebna. Nagle, 3 dni po ostatnim oglądzie wszystkie znikły  z oferty.

 

Załączam krótką koresp. z producentem w tej sprawie;  pewnie  obsługa miała świetny ubaw.Głosny smiech

(Czytać trzeba od początku, tj. od dolnego  szlaczka )

 

#######

 

Dziękuję  b. za ekspresową odp. He.he, oglądałam wrzosową przez prawie  3 m-ce i zastanawiałam się, czy aby na pewno będzie mi potrzebna;  teraz mam sprawę "załatwioną".

Pozdrawiam i życzę  pomyślności i db biznesu w  Nowym Roku.

Katarzyna

 

### 

----- Original Message -----

From: konfekt

To: kaska.t

Sent: Wednesday, January 16, 2013 3:40 PM

Subject: Re: sukienki wizytowe kolor wrzos, granat, czarny, w cenie ok. 300 zł

 

Dzień dobry,

 

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą.

 

Sukienki, cieszyły się dużym zainteresowaniem Klientek i zostały wyprzedane.

 

 

Pozdrawiamy

Zespół Sklepu Online 

 

 ###

Subject: sukienki wizytowe kolor wrzos, granat, czarny, w cenie ok. 300zł

 

Imię i Nazwisko / Firma

kaska.t

Adres

 

Telefon

 

Email

 

Temat

sukienki wizytowe kolor wrzos, granat, czarny, w cenie ok. 300 zł

Wiadomość

Co się stało z tymi sukienkami, że nie ma ich już na stronie? Czyżby w ciągu 2-3 dni była jakaś wyprzedaż i niesamowity popyt?Pozdrawiam, Katarzyna

 

#########

 

 

Widać więc, że mój Saturn jest jeszcze surowszy, niż Maszowej.

 

Mniejszą „sknerą" niż my obydwie razem wzięte jest np.  z pewnością  moja Prześwietna Świekra, która po 80- ce nabywa jeszcze odzież,   „bo to takie tanie i  ładne".  Wolnoć Tomku,  niech jej służą i niech się cieszy. Tylko niech nie przychodzi skomlić, że „czasem  mamy  na mleko na cały tydzień 5 zł".  Tu też jest widoczna  negatywna emanacja energii  Saturna (stała)  w relacji do Wenus (przyjemność strojenia się).  Więc „klin klinem Saturna"  wbija się tak, że  babunia nie dostaje od nas kasy do ręki, bo u niej  to jak „zapałki w rękach dziecka  to pożar".  Niewinny,Aniołek

 

 

 

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.