Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Planety i znaki Zodiaku

Jowisz jako planeta wskazująca na rozwój ale nieaspektowana
Jasmin 2010-04-03, 20:50:16

Każdy z nas ma zaplanowany rozwój w horoskopie natalnym. Mówię o Jowiszu. Nie ma tak, że komuś tego Jowisza brak i w ten sposób ma odpuszczone starania o rozwijanie się.

Posadowienie tej planety w radiks w znaku zodiaku wskaże nam możliwy zakres rozwoju a dom horoskopowy dziedzinę życia, w której możemy go zrealizować. Aspekty i planety, z którymi Jowisz jest związany wskażą szczegóły ekspansji życiowej albo powody jej braku czy ewentualne przeszkody.

Ciekawi mnie, jak ten rozwój jowiszowy może wyglądać, w przypadku gdy jowisz w horoskopie natalnym jest pozbawiony aspektów lub ma tylko jeden aspekt tzw. mały.

Czy macie jakieś przykłady horoskopów, w których rozwój zrealizował się jakoś nietypowo?

 

pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
maria 2010-04-04, 01:06:10

Witam Serdecznie

po przeczytaniu Twego postu sobie uzmyslowilam ze chyba cos w tym jest kiedy mamy jowisza  bez wyraznego aspektu .moj jowisz jest w 10 domu  orba 7 do MC i orba 9 do ksiezyca  mysle ze zbyt duze zeby je brac pod uwage

analizujac zycie to co bym nie robila to zawsze po jakim czasie umieralo smiercia naturalna tz  w szkole  po  roku  uczniowie odpadli  i trzeba bylo szukac innej szkoly  ,zaklad pracy sie rozwiazal  czy redukcja etatow albo prywatna firma przestala przynosic dochody . wyglada to tak .jak by trzeba bylo ciagle  zaczynac od poczatku a tych poczatkow  w moim zyciu bylo sporo a kiedy bylo sie pewnym ze wszystko zaczyna isc super znow koniec  i najdziwniejsze ze nie zwiazane z bezposrednio z moja osoba  ale  zmiany dotykaly mnie .

pozdrawiam swiatecznie maria

Tematów: 1
Odpowiedzi: 6
Dołączył/a: 2010-01-21
Jasmin 2010-04-08, 08:10:28

Mario, a czy zgodziłabyś się z tym, co napisała Tracy Marks o planetach nieaspektowanych:

 

" Planeta nieaspektowana (...) ma szczególne znaczenie w kosmogramie ze względu na brak integracji z pozostałą jego częścią. Często funkcjonuje autonomicznie i automatycznie, w oderwany i kompulsywny sposób, zmuszając, by człowiek wyrażał energię nie zważając na inne strony swojej natury. Kiedy indziej jej wyraz pozostaje utajony, usunięty z obrazu siebie i nieobecny w autoekspresji.

(...)

Większość ludzi, którzy mają jakąś nieaspektowaną planetę, musi wkładać spory wysiłek w to, aby wcielić jej energię w swoje życie. Pomocne mogą być przy tym małe aspekty, a także aspektujące tranzyty i progresje. Bardziej pozytywną ekspresję nieaspektowanej planety ułatwiają również bliskie stosunki z osobami, których planety znajdują się w trygonie lub sekstylu do nieaspektowanej planety u danego człowieka."

 

pozdrawiam

jasmin

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.