Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Planety i znaki Zodiaku

Mój Saturn
Susan 2014-02-12, 16:27:44

Witajcie, to mój pierwszy post na forum. Szukam odpowiedzi co do mojego Saturna. Otóż od jakiegoś czasu wszystkie moje zawodowe działania stoją w miejscu. Nie ukrywam, że cel, który sobie postawiłam jest dość trudny ale jednak do tej pory nie zrażało mnie nic w jego realizacji. Gdybym mogła prosić o interpretację ( wiem że Saturn znajduje się teraz w I ćwiartce mojego horoskopu) pod kątem zawodowym mojego horoskopu byłabym bardzo wdzięczna. Pozdrawiam.

PS: Mój kosmogram znajduje się w bazie danych.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2014-02-12
Odpowiedzi
Jasmin 2014-02-20, 09:11:59

Sama sobie odpowiedziałaś na to. Zwróć uwagę, jak przeszkody wpływają na ciebie. Czy wzbudzają lęk przed tym, że nie dasz rady czy też wypracowujesz z czasem sposoby radzenia sobie z opóźnieniami w realizacji celu zw. z karierą? To opóźnianie trwa od dłuższego czasu ,więc jakoś sobie z tym radziłaś. To, co już doświadczone i przeżyte jest wsparciem na resztę tranzytu przez I ćwiartkę.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2014-02-20, 09:54:24

Pozycja Marsa na MC w Lwie wraz ze Słoncem w X domu jest korzystna dla kariery, daje dużą energiczność w jej budowaniu a przy władztwie Marsa VI domem umiejętność kierowania swoją drogą zawodową i odważne starania o jej rozwój. Obecnie tr. Uran jest w trygonie do Marsa i MC, więc doświadczasz zmian rewolucyjnych , prawdopodobnie jednych z tych największych w swoim życiu. Następne duże zmiany nastąpią, kiedy Uran będzie w trygonie do Słońca. Ur. Saturn w ur. I domu (dom Marsa) oznacza, że stawiasz sobie sama ograniczenia, które wynikają z ur. opozycji Saturn- Księżyc. Jedną z cech tej opozycji jest skłonność do depresji i wpadanie w dołki psychiczne, kiedy następują zmiany. Księżyc w Byku jest w takich sytuacjach wystraszony "spodziewaną" utratą bezpieczeństwa. Władczynią horoskopu jest Wenus w Raku, a więc przeszkody w karierze powoduje sytuacja w rodzinie lub doświadczenia z dzieciństwa, jakieś zapamiętane i zakodowane wzorce (piszę skrótem, pominęłam w opisie  IV dom i związek Księżyca z Wenus i Jowiszem). Ja nie mówię o bezpośrednich przyczynach utrudnień w obecnym stanie kariery ale o przyczynach podświadomych. Nie powinnaś mieć większych trudności z karierą, co nie znaczy, że ograniczeń nie będzie.

 

najlepszego:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Susan 2014-02-22, 11:44:39

Bardzo dziękuję Jasmin za odpowiedź. Zgadzam się, że większość ograniczeń wynika z wewnątrz ( mąż). Na pozór mam idealny czas aby działać ale wewnętrznie czuję strach przed niepowodzeniem i zawodem, który mogę mu sprawić. W zasadzie to trochę jakby nie ja, bo kiedyś parłam do celu bez względu na okoliczności. Podsumowując- mogę działać i nie oglądać się na innych? Mimo ciężkiego Saturna mam jednak zielone światło? Pozdrawiam

Tematów: 1
Odpowiedzi: 1
Dołączył/a: 2014-02-12
Jasmin 2014-02-24, 11:00:40

Możesz robić wszystko, co tylko chcesz ale (zawsze jakieś "ale" jest) nie można szkodzić innym. Jesteś więc ograniczona tylko tym, jakie konsekwencje to przyniesie. Jeżeli działania nie przynoszą szkody innym Twoje pole działania jest nieograniczone.

 

powodzenia:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.