Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Domy, aspekty, figury planetarne

Mars na Medium Coeli a konflikty
gringe 2015-07-01, 21:53:08

Witam, mam pytanie- Mars niedługo uściśli koniunkcję z Medium Coeli. Jeśli się nie mylę to utworzy też kwadraturę z Decendentem. Czy mogę się spodziewać jakiś przykrych starć z otoczeniem? Z ukrytymi wrogami- natalnie Mars w 12 domu. 

Starłam się poważnie z męża kolegą który współwynajmuje dom z moim mężem. Dużo facet ukrywa i nie wiem, co kombinuje....

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
starybosman 2015-07-02, 09:09:45

To nie Mars nawywijał, ale bieżący Neptun w Rybach w koniunkcji z natalnym Księżycem od dawna sygnalizował, że w kontaktach z zagranicą  będzie iskrzyło. Iluzja , brak samokontroli i subiektywizm wzięły górę.   Mars, planeta wojny, to nadmiar energii, nieodpowiedzialność, pośpiech, kłótnie, forsowanie własnych poglądów, wybujałe ambicje i ekspansja za wszelką cenę.  Mars  upadły w Raku pokazał całe swoje negatywne oblicze.

Tranzytowy Księżyc najpierw tworzył koniunkcję z natalnym Neptunem , podpowiadając, że będą rozczarowania, a na dodatek zmierzał do IC, stąd nie dziw, że sprawy rodzinne wzięły górę. Zważ, że Księżyc jest wygnany w Koziorożcu. Z bieżącym Marsem ( 10 dom) tworzy opozycję ( 4 dom). Więcej wyjaśniać nie trzeba.

Popatrz na to, że bieżące węzły księżycowe są w kwadraturze z Marsem i Księżycem , co przy ich położeniu na osiach ascendentu i descendentu też ma swoją wymowę. Tak samo wyglądają aspekty Księżyca i Marsa. Kwadratura bieżącego i natalnego Marsa  spowodowała, że spontaniczność oraz ekspresja osiągnęły szczytowy pułap.  Skoro impulsy nie były kontrolowane przez rozum, to obraz  po bitwie nie jest ciekawy.

Zamiast płakać nad rozlanym mlekiem trzeba zacząć ratować to, co pozostało. A swoją drogą z tranzytów wypływa wniosek na przyszłość,  że trzeba bardzo uważać na język, by nie podciął nóg.

 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
gringe 2015-07-02, 12:12:00

Płakać przestałam:( Zostałam wprowadzona w błąd przez własnego męża i wyszłam na wariatkę. Teraz to już zupełnie nie wiem co robić bo każdy pomysł będzie kulą w płot. Neptun tranzytuje natalny Księżyc- życiowa fatamorgana. I tak ma być przez trzy lata...

Okazuje się, że nie bardzo jest miejsce dla mnie i dziecka w nowym domu męża- więc powoli też sprawdza się pytanie horaralne o moją emigrację.

Dziękuję Starybosmanie za szybką odpowiedź- mam pytanie- czy za jakiś czas czeka mnie względny spokój, stabilizacja życiowa? Zamieszkanie w jedym, pewnym miejscu?

Słowa to mój wróg. Żebym nie wiem jak spokojnie ich użyła, często są wykorzystywane przeciw mnie. 

Mars w natalnym jest na bardzo słabej pozycji- w Wadze i 12 domu(Ryby). Wszelkie jego przejawy w tranzytach zawsze sieją spustoszenie. Czytałam, że jak malefik jest źle sytuowany to najgorsza z opcji dla właściciela horoskopu. Dobrze aspektowany/sytuowany malefik wyrzadza mniej szkody.

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.