Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Domy, aspekty, figury planetarne

Relokacja
gringe 2015-12-08, 16:58:05

Witam,

Nie bardzo wiedziałam gdzie miałabym umieścić moje zapytanie o doświadczenia innych z relokacją. Więc jest to tutaj:)

Lupka zwróciła moją uwagę na relokację kiedy pytałam się o pracę męża. Idac tym tropem, to znaczy relokacji, zaczęłam analizować horoskopy bliskich. Moją uwagę zwróciło to, że w momencie kiedy siostra zabrała się z mężem do UK wkońcu udało się jej zajść w upragnioną ciążę. Osie horoskopu przesunęły się i jakby "znikł" problem poronień, sygnalizowany w horoskopie natalnym siostry.

Moja mama obecnie przebywa w USA, jej Asc przesunął się z rodzinnego Raka do smutnego Koziorożca. Sama mama mówi, że czuje się w Stanach jak na pustkowiu, jak mnich w izolacji.

Ja sama się zastanawiam jak to wpłynie na mój horoskop. Moje pójscie do upragnionej pracy miało zapoczątkować się w okolicy lutego 2017, ale teraz kiedy osie horoskopu się przesuneły, zmienił się władca VI domu.

Czy to nie ma znaczenia? I należy tylko patrzeć na natalny?

Wydaje mi się dość naturalne, że zmieniając miejsce pobytu, inne tematy przesuwają się na pierwszy plan, niż miało to miejsce w momencie kiedy się było w starym położeniu.

Opuszczając miejsce urodzenia, siedząc w samolocie, jadąc autem w długa podróż mam wrażenie, że zostawiam za sobą stare problemy. A pojawiają się oczywiście inne...

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
Odpowiedzi
lupka 2015-12-08, 20:42:12

Hi Gringe,

relokacje działają tak właśnie jak to opisałaś. U Ciebie zmienia się nie tylko  Asc ale też Mc, domy, położenie planet w domach- np. Słońce przechodzi do 9 a Wenus do 8; Neptun do 4. To w sumie spore przesunięcie. Na tamtą miejscowość masz Merkurego centralnie na Mc(!) i zamiast Raka –Bliźnięta. Po relokacji będziesz bardziej przyciągać ludzi swoim lokalnym descendentem a szukając pracy będziesz trafiać bardziej na firmy z zaznaczoną osią Bliźnięta-Strzelec itd.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
gringe 2015-12-10, 14:43:35

Lupka, dzięki za tak szybką odpowiedź. Patrząc na mój relokacyjny horoskop wydaje mi się, że Wielka Brytania jest dla mnie korzystniejszym miejscem do życia, a przynajmniej do pracy. Moje pytanie może wydać Ci się głupie ale co oznacza, że firma ma zaznaczoną oś Bliźnięta-Strzelec? Charakter, branża firmy podporządkowane tym dwom znakom? Jak mogę to sprawdzić? Dodam, że mam możliwość dostać się do pracy zajmującej się edukacją. A dokładnie jest to sprawdzanie egzaminów w Cambridge(hehe, mój angielski nie jest aż tak biegły-chodzi o zliczanie punkcików, czy profesor się nie pomylił;). Czy to może byc tego typu praca?

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
lupka 2015-12-10, 17:18:42

Jak najbardziej może to być taka praca, na początek. Jeśli chodzi o oś Strzelec-Bliźnięta to jak napisałaś- osie, planety w tym miejscu itd. Co do pytania jak to sprawdzić- to jest to bardzo dobre pytanie:). Jedno z ciekawszych zdań astrologów to wyszukiwanie historycznych informacji- i tutaj pojawiają się różnego rodzaju dylematy, bo niby znajdziesz datę założenia firmy, później szukasz godziny, jeszcze później okazuje się, że następowały w poszczególnych latach znaczące reorganizacje, zmiany nazwy, zmiany właściciela itd. czasami jest tak, że zastanawiasz się czy to w ogóle jeszcze ta sama firma co kiedyś. W przypadku uniwersytetu można np. szukać nie tylko informacji o uniwersytecie ale też o wydziale, na którym będziesz pracować- no i horoskopy szefów.

Cambridge obchodziło 800-lecie w 2009, rozpoczęcie uroczystości zdaje się- 17.1.2009 (nie na 100%). Horoskop rozpoczęcia uroczystości na pewno zahacza o ważne punkty horoskopu założenia uczelni.

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
gringe 2015-12-13, 13:41:34

Lupka, dzięki za odpowiedź:)

Tematów: 50
Odpowiedzi: 251
Dołączył/a: 2014-12-30
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.