Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Domy, aspekty, figury planetarne

Pluton na MC - pomocy nie daję rady
j0aska 2013-11-18, 09:23:21

Witam bardzo bardzo wszytskich serdecznie...

w astrologii dopiero raczkuję ale już co nieco wiem...

proszę o pomoc bo mam problemy z pracą - to nie dziwne -Pluton wszedł na moje MC do tego Uran robi kwadraturę do Marsa w Xdomu i miesza mi potwornie ( od maja 2012 nie pracuję - zdrowie siadło, dopiero w kwietniu tego roku miałam zabieg) wcześniej praca typowo fizyczna- doszłam do siebie -w sierpniu zrobiłam szkolenie na aganta ubezpieczeniowego ,zdałam egzaminy - nowa zupełnie praca - ( to jedyne co na obecną chwilę mogę robić - zabieg drugiego nadgarstka grudzień- styczeń 2014r) odpowiada mi to bo sama sobie jestem szefem, ale finasowo ciężko -zaczynam dokładać z alimentów do tego badziewia, po prostu mi nie idzie...zastanawiam się czy nie zawiesić działalności...tylko co dalej??? mam ambicję i parcie na pracę - tylko w czym mogłabym się spełnić? chciałam pójść na stadiuda ( oligofrenopedagogika) wiem że późno - nic nie poradzę tak mi sie potoczyło życie - ale brak finansów uniemozliwia opłacanie czesnego... wiem że w parcy z dziećmi mogłabym się spełnić - no ale nie przeskoczę już swojego wykształcenia ( średnie - skończone technikum).. Powiedzcie mi kochani czy spełnie się zawodowo, czy jest szansa na to że w końcu będę miała pracę która przyniesie mi zadowolenie... dołuje mnie to strasznie.. źle znoszę porażki...mam silnego Marsa -ale dlaczego on mnie teraz zawodzi? nigdy nie miałam problemów z podjęciem decyzji - myśl -pach! I dodzieła!!!! teraz siedzę rozmyślam -analizuję - strach... i brak pomysłu na wyjście z sytuacji... a ja muszę mieć pracę!!! mam córę na utrzymaniu!!! Help! Na domiar złego staram się o odszkodowanie z zakładu w którym wcześniej pracowałam a straciłam zdrowie - i widzę że nie za pieknie -chyba jednak choroba zawodowa nie będzie mi przyznana a to warunek do odszkodowania za moje chore łapki... adwokaci prowadzą mi tą sprawę... robią co mogą ale zmierza to w złym kierunku.. jak nie "wygram "tego odszkodowania to chyba na dobre się załamię...jest to jedyna szansa na obecną chwilę na podratowanie budżetu - mam zobowiązania w banku i chciałabym je spłacić... ale teraz nie mając pracy to już nie wiem...no i ciagnie mnie do astrologii..

Sorkki że tak się rozpisała ale..ach.. dużo się dzieję w moim życiu-ani chwili wytchnienia - a tak bardzo chciałabym stabilizacji - a wiecznie jej nie mam

aa.. najwazniejsze

30.03.1971 szamocin godz 6.05 to moja data..

jakby ktoś mógłby spojrzeć w mój horskop czy mam szanse na minimalną stabilzację w życiu,pracę która da mi spełnienie - i delikatnie podratuje budżet - czy już zawswze będę miała pod górkę i mam się nastwić że lepiej już nie będzie...

pozdrwiam

 

Fajne to forum -dużo widomości - opisy domów i planet - rewelacyjnie opisane...Alan na formu jest niesamowity..Usmieszek

Podoba mi się tu...

 

 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
Odpowiedzi
alan 2013-11-18, 21:50:16

No hej!

Hm, zaczniemy nietypowo, kazdy dla mnie to jakiś indywidualny przypadek, prawda?

Pamietasz rok 1987? Miałas 16 lat, ale nie do końca czułaś się jak pełna życia nastolatka. W kraju kryzys, jeśli się uczyłaś to było pod górkę, nędza jak nie wiem.... Z chłopakiem też nie szło się dogadać. W domu Ci poluzowali już śrubę, powoli zaczęłaś robić co chcesz ale to ciągle nie było to.... A potem przyszedł 1988....17lat....lepsze niż 18tka W kraju burdel totalny, ale Ty odżyłas, seksu nie za wiele ale powinna być nieodwzajemniona do końca miłość jako rekompensata No i nowe perspektywy, ludzie wokół Ciebie, dodajmy pod Twoim wrażeniem itd itp

Zgadza się? dzieki za miłe słowaUsmieszek

Studia. Na razie odpuść. Za dwa lata zaczniesz, w dodatku za darmo, nic Cie nie bedą kosztowały, a żeby było jeszcze weselej "prześlizgniesz" się po nich, skończysz z wyróżnieniem! Jak przysiadziesz to i stypendium Ci wpadnie. Pierwsze 1,5 roku chodzisz regularnie, następne to częściej będziesz w knajpie niż na wykładach A i tak zdasz ekstra oceniona.

Pluton na MC. Słońce, bez przesady To znaczy tylko tyle, ze nie bedziesz ludziom rzucać się w oczy Ot, pracujesz realizujesz się, ale nikt nie wie, co Ty tak naprawdę robisz! A przecież nie bedziesz każdemu tłumaczyć no nie Najlepiej to widać po krajach Anglia ma Plutona na MC Zobacz że o tym kraju niewiele słychać Gdyby nie ślub pary królewskiej  to by nikt nie wiedział że oni jeszcze istnieją Mówi się o Niemcach, Włochach, Grecji nawet o angielskich klubach ucichło Taki czas A przecież oni tam żyją, tworzą, działają ale na własny użytek,bez publiki

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 22:27:23

Zdecydowanie ten Pluton tu mąci. U mojego męża też zbiera się do tranzytu przez 10 dom-juz 3 raz zmieniał prace. Twierdzi, że to niezależnie od niego-jakby wszytsko sie tak układało pod zmiany. Nie wiem czy one są dobre. Raczej nie-Pluton to bomba zegarowa..Wprowadza dużo zmian. Tym bardziej dom 10-praca kariera, chleb :) U Ciebie natalnie jest w 6 domu-więc podwójnie podkreśone srodowisko zawodowe. Natalny Mars jest pod jego pręgierzem. Ale być może zmiany i zqawirowania nie będą złe. Już Twój post jest dosyć "optymistyczny", lekki, pomimo problemów. Pluton może prztransformować Twojego Marsa, czyli Ciebie. Do tej pory pracowałaś fizycznie, a taka praca raczej wiąże się z podporządkowaniem, zaszeregowaniem, anonimowością, Pluton może uwolnić Cię, może jakaś praca w której zabłysniesz? Przebojowy agent ubezpieczeniowy. Wreszcie będziesz taka jak chcesz by Cię postrzegano. Może zmierza to do zmiany spojrzenia na samą siebie w kategorii pracownika. Werwy Ci raczej nie brakuje. Ale natalna kw Uran Mars-tym bardziej z Ur w 6 domu-tak mi się wydaje, może sugerować wypadki przy pracy..

Poza tym realizuje się kwadratura natalna Mars Uran. Uran aplikuje z 12 domu-karze Ci coś mzienić, przepracować.. Czy w pracy nie czułaś się szarą myszką? Byłaś usatysfakcjonowana? Neptun na Wenus-mąż też tak ma-nie wiem, problemy w związku, zakochanie?Uran na Słońcu-władcy 5 i 6 domu domu-jakieś zmiany w związku z dziećmi, ew. relaks-potrezba relaksu, podreperowania sił, problemy ze zdrowiem-wypadek przy pracy, powód-roztragnienie? No i też Jowisz w 4 domu. Qrcze nie wiem, nie potrafie być obiektywna. Jowisz w emocjonalnym raku-dom, rodzina a praca-na tej płaszczyźnie konflikt. O to chodzi w tym tranzyycie, ale jak to rozwiązać, przeczekać, walczyć, zapobiec, nie wiem..

Ja się uczę..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 22:41:58

Pluton na Marsie na MC? Poznasz faceta który "odmieni Twoje życie" Taki "guru".... 3 miesiące przed urodzinami

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 22:55:11

Alan, "faceta" w sensie partnera do kochania, czy do interesów? Jeżeli do kochania to patrzysz na tradycyjne współwładztwo Skorpiona(Mars, Pluton) z 7 domu, którego jest współwładcą (masło maślane :) )? Netpun na Wenus to nie jest też zauroczenie? Tym bardziej że Waga na wierchołku 7 domu?

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-18, 22:56:19

Chyba że masz na myśli siebie ;) Guru :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 23:08:49

Wiesz co Młoda niech właścicielka posta jutro sama podejmie decyzje kto z nas będzie jej doradzał na forum....

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-18, 23:24:15

Alan, no i masz-tak jak pisałam, ludzie źle rozumieją moje intencje .. przywykłam. Chciałam jakoś odwdzięczyć się na forum za odpowiedzi w moim wątku-zgodnie z zasadami pomocy wzajmenej. U dołu pierwszego posta napisąłam, że się ucze.. A jako że się ucze to nie daje gwarancji-napisałam o moich osobistych przemyśleniach-odnośnie tych tranzytów, bo obserwuje podobne aktualnie w rodzinie. Nie oczekuje od Autorki wątku wdzięczności, bo wiem że pewnie się myle. Wiem Alan, że masz duże doświadczenie sądząc po postach i ogromną wiedze. Nie chciałam wejść w Twoje kompetencje. Chciałam jedynie w jakis sposób "udzielić" sie, żeby odwdzięczyć się forum za możliwośc zamieszczenia przeze mnie wątku i otrzmania odpowiedzi.

Ciebie rownież j0aska przepraszam, jeżeli nie chciałaś abym cokolwiek pisała, mam nadzieję że nie jesteś zła, i pamiętaj że ja się dopiero ucze, Alan ma doświadczenie i wiedze znacznie większe od moich skrawków astrologicznej wiedzy :)

Alan, a z tym guru , to też chyba nie zrozumiałeś. Guru- Ty pojawiasz się na forum, pomagasz znaleźć odpowiedź i dajesz spokój, spokój w realizacji tego co ma być. Wewnętrzny spokój, ot co. Rozjaśniasz, tym samym zmieniasz podejście, dodajesz otuchy, przygotowujesz. I miało być miło, a wyszło jak zawsze.Zupełnie jak z naszą reprezentacją w piłce nożnej..

A co do tego aspektu, to chciałam poprostu dowiedzieć się z czego tak wnioskujesz-ja się uczę, każda wiedza jest przydatna.

No nic przepraszam, ale nie wiedziałam..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-18, 23:26:10

Alan, no i masz-tak jak pisałam, ludzie źle rozumieją moje intencje .. przywykłam. Chciałam jakoś odwdzięczyć się na forum za odpowiedzi w moim wątku-zgodnie z zasadami pomocy wzajmenej. U dołu pierwszego posta napisąłam, że się ucze.. A jako że się ucze to nie daje gwarancji-napisałam o moich osobistych przemyśleniach-odnośnie tych tranzytów, bo obserwuje podobne aktualnie w rodzinie. Nie oczekuje od Autorki wątku wdzięczności, bo wiem że pewnie się myle. Wiem Alan, że masz duże doświadczenie sądząc po postach i ogromną wiedze. Nie chciałam wejść w Twoje kompetencje. Chciałam jedynie w jakis sposób "udzielić" sie, żeby odwdzięczyć się forum za możliwośc zamieszczenia przeze mnie wątku i otrzmania odpowiedzi.

Ciebie rownież j0aska przepraszam, jeżeli nie chciałaś abym cokolwiek pisała, mam nadzieję że nie jesteś zła, i pamiętaj że ja się dopiero ucze, Alan ma doświadczenie i wiedze znacznie większe od moich skrawków astrologicznej wiedzy :)

Alan, a z tym guru , to też chyba nie zrozumiałeś. Guru- Ty pojawiasz się na forum, pomagasz znaleźć odpowiedź i dajesz spokój, spokój w realizacji tego co ma być. Wewnętrzny spokój, ot co. Rozjaśniasz, tym samym zmieniasz podejście, dodajesz otuchy, przygotowujesz. I miało być miło, a wyszło jak zawsze.Zupełnie jak z naszą reprezentacją w piłce nożnej..

A co do tego aspektu, to chciałam poprostu dowiedzieć się z czego tak wnioskujesz-ja się uczę, każda wiedza jest przydatna.

No nic przepraszam, ale nie wiedziałam..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 23:32:43

I co tu zrobić? Trzeba jakos dziewczynę podbudować, sprawić żeby nie żyła w poczuciu "winy" (mówiłem zmień ten kretynski pseudonim) sprawic żeby Strzelec znów nabrał chęci do życia i do pomagania innym Eeee, squaw, jesteś tam? Wiesz że jesteśmy "ziomalami" Słodkich Snów

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-18, 23:41:47

o matko - jesteście... hm... no naprawdę kochani...

jeju dziekuję - nie spodziewałam się takiego odzewu ... poczekajcie chwilę musze ze spokojem poczytać..

ogromne dzięki - każda wskazówka jest dla mnie ważna - bo już nie pamietam kiedy tak zagubiona byłam...

rozwód to pestka w porównaniu z tym co terz przechodze... a rozwodziłam się trzy lata i nie było prosto.. ale... mam to za sobą i nawet byłam szczęśliwa że nie mam tyrana przy sobie...

dajcie mi chwilę...zaraz popiszę jak to u mnie było...

dzięki jeszcze raz...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
winetu 2013-11-18, 23:52:20

Qrka wodna, przepraszam, na chwile tylko sprostuje-przecież Pluton tak jak pisze Alan to "coś ukrytego". Ale tak mi sie skojarzyło z tym Marsem, że ten Pluton go uwolni. Nagłego Marsa targanego uranicznymi wpływami, uspokoi i uwolni Pluton- Mars zabłysnie. Nie wiem czemu ale tak mi się wydaje że mogło to tak wyglądać, mimo że Pluton to raczej tajemnica.. Chyba że chodzi o to że sam Mars poczuje się doceniony wreszcie. I to pozwoli mu zabłysnąć. Na innym polu.. Może praca wreszcie nie popędzana, bez ciągłego dyrygowania, na niewyeksponowanym  oku kierownika stanowisku. Zmaśliłam. Jak pisałam uczę się. No w dalszym ciągu nie moge się pozbyć tego skojarzenia.

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-18, 23:57:02

Odmieni.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-19, 00:29:55

winetu...

za co chcesz przeraszać - ja też dopiero się uczę i za pewne masz więcej trafnych spostzrerzeń -  również myślę że  -  że Pluton - juz mam dosyć tej trasformacji - zmieniałam pracę często - pierwszy raz w 2009 roku tu jeszcze podejrzewam jeszcze nie Pluton - byłam zmuszona bo córa dorastała byłam w trakcie rozwodu - moje podejście do parcy jest yyyy.. no angażuję się bardzo i stram się zawsze pracowac na maxa - nawet nie zauważyłam kiedy "traciłam" dziecko - a jest ona dla mnie bardzo ważna. rzuciłam dobrą pracę, umowa na czas nieokreślny, dobre wynagrodzenie stanowisko "prawie" kierownicze - za-ca kierownika - ale mi to wystarczało - coś się ciągle dzialo - dobrze się tam czułam... no ale praca zmianowa, częste wizytacje... byłam zmuszona szukać pracy jednozmianowej, żeby córkę do szkoły wozić i ją odbirać, psycholog, padagog... wyszła na ludzi - kończy teraz liceum na mat-fizie - jest okej ... tylko ja od tego czasu nie moge dojśc do siebie ... ostatnia praca fizyczna dlaego że za coś musiałyśmy żyć - mi nie przeszkadzała parca fizyczna - nie boje się cięzko pracować - co prawda satysfakcji z niej żadnej no ale była.. pracowałam od 2010 do 2012 - krótko ale zdrowie siadło ( tu  myślę Pluton natalny 6dom ) - a nie jestem jakimś churchlakiem... teraz po zabiegu pracowaćfizycznie praktycznie nie mogę - ten agent to tylko dlatego ze nie mogłam nic znaleźć - ale to nie dla mnie - to mi nie przyniesienie zadowolenia, ja nie mam cierpliości do tego - dzwonić po ludziach i pytac o ubezpieczenia - odpowiada mi to tylko dlatego że nikt mną nie kieruje nie stoi nade mną - to możesz tego nie - przerwa od do ... tego tu nie ma... pod tym względem jest extra... czuję po sobie że mam potzrebę pracy dla ludzi -jakaś pomoc - jestem wrazliwa (wenus w rybach ) nie wiem cos w sobie mam że dzieci do mnie lgną ... chciałam cos w tym rodzaju...  no ale... za późno już na takie kształcenie...

A Neptuna czuję zupełnie inaczej - nie wierzę w zauroczenie - on u mnie bardziej zakłada klapy na oczy omamia i pakuję się w jakieś dziwaczne relcje... idealizuje i zakłada różowe okulary - zkłócenia rzeczywistego odbiru co do wad partnera... juz się nauczyłam -i staram się patrzeć tzreźwo - żeby znowu nikt nie skrzywdził... Boję się tej koniunkcji Neptuna na moja wrażlwą Wenus - bo ona bardzo łatwowierna i "łyka" każde" kocham " i bierze to za rzeczywistość bo w natalnym mam kwadrurę Wenus 12d do Naptuna 8d.. ( w Strzelcu zresztą ) - omamia mnie cały czas ten Neptun...

ale faceci i związki - pewnie byloby cudownie jakbym nie była sama - ale na ten momemet to ja praca, paraca,paraca ... i juz wiem że te ubezpieczenie nie dla mnie... jasne postaram się pociągnąć jak najdlużej ale już wiem że bez zadnej sytsfakci.. a ja mam juz córkę odchowaną - i chciałam się w końcu sama realizowaća.. tylko kurcze w czym...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
j0aska 2013-11-19, 00:41:44

Alan ale ja w wieku 16lat - pochłonieta kierą sportową byłam - rodzcie zmarnowali mój talent - chciałam jechać do Wrocławia ternować ale miałam zakaz - żal do teraz został - dla mnie sport do 20-21 roku życia stał na I miejscu - i ztym wiązałam wszelkie nadzieje na swoją przyszłość.

Nniestety poznałam męża i mi się odminilo o 360 stop ...

 

no jak mi się mój Marsik znowu uwolni  tak jak piszesz-( ja go bardzo lubię jestem wtedy sobą)... to..to... nie wiem... na rękach pewnie Cię nosić nie będe ale ...wdzięcznosć za podbudowanie... jakoś w to nie wierzę bo cały czas pod górkę mam... do tej pory jetem czarną owcą w rodznie wszyscy studia pokończone tylko ja taki oś - do tej pory rodzice mi wypominają ..

musze jeszcze raz pczeczytać jak to wydedukowałeś..

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
j0aska 2013-11-19, 00:46:09

Alan a Ty nie pomyliłeś sięz tymi studiami - widzisz który ja rocznik jestem??? tożto ja stara będę - nie mogę czekac tyle czasu...Płacz... o rzesz... skończę je to będe mieć yyy.. 46lat!!!!!!!!!!!!!!!!

Matko jak Ty widzisz?

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
winetu 2013-11-19, 00:53:08

"A Neptuna czuję zupełnie inaczej - nie wierzę w zauroczenie - on u mnie bardziej zakłada klapy na oczy omamia i pakuję się w jakieś dziwaczne relcje... idealizuje i zakłada różowe okulary - zkłócenia rzeczywistego odbiru co do wad partnera... juz się nauczyłam -i staram się patrzeć tzreźwo - żeby znowu nikt nie skrzywdził... Boję się tej koniunkcji Neptuna na moja wrażlwą Wenus - bo ona bardzo łatwowierna i "łyka" każde" kocham " i bierze to za rzeczywistość bo w natalnym mam kwadrurę Wenus 12d do Naptuna 8d.. ( w Strzelcu zresztą ) - omamia mnie cały czas ten Neptun..." no własnie, ja też nie wierze w zauroczenie, bo to dla mnie takie klapki na oczach, jakby kto urok rzucił, a logiki w tym żadnej. Chodziło mi właśnie o te klapki.Zauroczeniu daleko do miłości .. To właśnie takie mgliste coś.

No z ubezpieczeniami ciężko, choć ostatnio sama się zastanawiałam czy nie wziąć się za to, trafiwszy na kilku tatlanie niezorientowanych w oferice agentów :) Ale to chyba też nie dla mnie-odradzałabym im większośc ofert :D

i kazała brać najtańsze, byle nnw wysokie było :)

Praca z dziećmi-ci sami władcy 5 i 6 domu, ale ?Uran opp Słońce, kwadrat Mars Uran-może byc ciężko. Słońce w 12 domu, raczej praca podporządkowana, nie do końca odpowiadająca wyobrażeniom(?) (uczę się-więc pewnie nie tak), może w odizolowaniu, nie lubiąca zmian, w kwadracie z Marsem. Ale właśnie, oligofrenopedagogika, praca w szpitalu, na przykład z dziećmi, na oddziale, w domowym zaciszu.. Słońce w sekstylu z Jowiszem, władcą 9 domu-studiów wyższych. Tak jakby łatwo nie było, ale się zrobiło-Alan wcześniej już pisał. Ja tylko próbuje poćwiczyć :) Ten Jowisz może cosik domienić jak dojdzie do 5 domu.

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
j0aska 2013-11-19, 01:13:34

jetseś Usmieszek

no w ubezpieczenie nie wchodź - katasrofa normalnie...

och dzięki ...

taa.. z Neptunem dokladnie tak - chyba nie zrozumiałm... też mi cos w tego guru nie chce się wierzyć - jakos po neptunowych wpadkach odechciało mi się związku...

a Jowisza też nie mogę rozgryźć - ja za młodu przerwałam sudia AWF  - gdyby jakiś silny był tym 8d to pewnie skończyłabym ... nie kumam do końca jeszcze wszytskiego... no i najbardziej co teraz... nie mogę tak samemu sobie - niech się dzieje co chce zostwic - bo nerwowo się wykończe... czekac... ja muszę działac , teraz już...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-19, 07:23:05

Przypomniałaś sobie ten  1987 rok? No bo obecna Twoja sytuacja przypomina końcówkę tamtego roku, ma wiele odniesień. Lada dzień, lada bo po 12 grudnia Twoje życie nabierze kolorków, Twój ulubiony Mars, w progresjach wchodzi do znaku Lwa, w dodatku w V domu! Nędza powoli ma się ku końcowi...

Studia. 46lat. A jakie ma to znaczenie? Ty się wczytaj, ja Ci napisałem co zrobić żeby bez kasy zdobyć tytuł Bez kasy, małym nakładem sił, w dodatku w iście rozrywkowy sposób Zaliczenie, imprezka, egzamin imprezka no coś z tej nauki trzeba miećOczko

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-19, 07:47:50

Jeśli chodzi o guru to napisałem że "poznasz" Tak jak się poznaje sprzedawcę, hydraulika itp Ich też informujesz o swoim stosunku do facetów? Dziewczyny pomału, patrzcie co czytacie, wyobraźnie zostawcie w spokoju

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-19, 08:42:47

"do tej pory jetem czarną owcą w rodznie wszyscy studia pokończone tylko ja taki oś - do tej pory rodzice mi wypominają .." a kto powiedział, że ze studiami to lepszy, mądrzejszy, piękniejszy? no kto?ja mam 2 kierunki-perspektyw na prace-zadnych, nie czuje się przez to lepsza, za to mam gro znjomych bez studiów, a z łbem na karku-firmy mają, pracują, zarabiają, nie tracili czasu na studia, które teraz może mieć każdy.

j0aska, a zastanawiałaś się nad kursem animatora? opiekuna kolonii obozów? córe już masz odchowaną, mogłybyście zresztą obie na tym skorzystać- opieka nad dziećmi podczas wakacji, darmowe wakacje dla ciebie i córy. Super sprawa. Chodzi ci o wyzwanie z tą olfped? Na koloniach są różne dzieci, mniej grzeczne, bardziej grzeczne, możesz im pomóc stawiać pierwsze kroki w dorosłaość z dala od domu.

Druga sprawa- które studia teraz gwarantują prace, raz że jakąklwiek, dwa w zawodzie?

Ostatnio mam wrażenie że ci co nie tracili czasu na studia posiadają jakas tajemną wiedze, która kazała swego czasu nie tracić im czasu.

Na marginesie, ja na swoich studiach miałam kilka osób po 50. I co? Swietnie dawali rade-rożnica wieku nieodczuwalna, jeden teraz będzie się doktoryzował, ktoś na aplikacje się wybiera.. :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
j0aska 2013-11-19, 11:08:45

Alan dobra istotka z Ciebie 

wiesz coś mi tam świta - to był początek mojego technikum - ja skupiona na trenowaniu byłam - i zaczęłam się pomału "wybijać"sportowo - naukę miałam w 4literach -( żeby tylko pozaliczać żeby ojciec nie brąchał - moi rodzice obydwoje nauczyciele - mam trójkę rodzeństwa oni wszyscy po studiach )- ternowałam, ternowałam... no i  poczułam Neptuna, platoniczna miłość - ale mi to dawało kopa - jeszcze więcej dawałam z siebie na treningach... ach jak ja bym chciała jeszce raz wrócić do tych czasów.... beztroskie życie miałam - co prawda użerałam się z rodzicami bo oni przeciwni byli nie chcieli mieć sportowca w rodzinie - po treningu do domu - lekcje na kolanie dla świętego spokoju - pisemne odbebnione, przeleciec mniej więcej co w zeszycie - i dalszy ciąg terningu w domu - skakanka 2godz, bo przecież muszę wyskok porawić, później 30min bieganka na łąki i z powrotem - nad kondycją i wytrzymałścią też pracowałam sama - ( yyy.. piłka ręczna wiesz ) ... tak wyglądało moje 5lat technikum - jednorazowy wyskok w międzyczasie bo hormony buzowały... no tyle pamiętam... nauka to odrębny temat - do szkoły chodziłam bo trzeba było - nie miałam znjomych tam zadnych, klasa jak klasa - coś się zmieniło 91r jak maturę zdwałam - trochę znajomości szkolnych się pojawiło - kurde no nic ciekawego - nie martwiłam sie o byt bo wiadomo od tego miałam rodziców...

a teraz nie mam tej werwy w sobie, zagubiona jestem - to do mnie nie podobne - skąd to zagubienie? z reguły jak coś się działo złego - rozpaczałam 2godz i do dzieła - a teraz siedzę tygodniami rozmyslam dołuję się... co się ze mną dzieje???

martwię się kasą bo jej po prostu nie mam i liczyłam po cichu że uda mi się to odszkodowanie wyciągnać za nadgarstki - ale już tracę nadzieję...

Alan pomyślę jeszcze - muszę kończyć - do pracy musze podjechać - jacie już po 11tej...

dzięki za wsparcie...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
j0aska 2013-11-19, 11:37:49

no... i ja teraz jestem na takim etapie że nie mam z czego zeby już w siebie zainwestować - a te ubezpieczenia to kicha - z tego się nie wyżyje - nawet na kase do marketu nie moge iśc dorobić bo ten przeklety nadgarstek czeka na zabieg...

a rachunki, opłaty... moja Micha studniówkę bedzie mieć - za co ja jej sukienkę kupię? ja musze gdzies do pracy dodatkowej jeszce... jessuuu!!! wykończę się... rok temu siedziałam w domu i już mnie ponosiło - ale na chorobowym byłam więc liche pieniądze na życie miałam - teraz mi brakuje - w takiej sytuacji to ja jescze nie byłam...  bezradość dopadła... zawsze ambitna byłam i jaoś jak nawet nie szło - cięzko bo cięzko ale na 4łapy spadałam - pod górkę szło ale w ekremalnym momencie jakoś wychodziłam...

Jowisz w 4domu gdzieś wyczytałam ze niby daję perspektywy na polepszenie bytu... że domek chroniony... a ja za chwilę pod mostem skończę... wiem... pewnie dramatyzuję...

biegnę do pracy buziaki - dzięki za wszystko...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
cs 2013-11-19, 11:50:14

Witam

 

Przepraszam że tutaj ale bardzo chcę dodać post a nie wiem w jaki sposób. Proszę o pomoc.

Tematów: 22
Odpowiedzi: 51
Dołączył/a: 2013-11-16
alan 2013-11-19, 13:18:11

Post jOaska  Post jOaska  Post jOaska   Porządek musi być.

Błąd

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-19, 14:41:53

dobra lej tyłek za kare - za ten bałagan...

Alan ja nie nadążam - oki - niech będzię wstrzymam się z nuką - zobaczymy czy faktycznie za zupełną darmochę i czy aż tak bezproblemowo te studia...to tam moze poczekać - swiatełko w tunelu dałeś..

wracam jeszcze do tego 87r... jedyne co mogę porównać to była szkoła - bo czułam się w niej obco, ale  wiedziałam co robić - jakiśplan na zycie był- treningi,sparingi,turnieje,obozy... fakt- był tranzyt uran-pluton kwadratura -to jedyny ciężki tranzyt jaki był w tym czasie - a teraz kwadratura kwadraturą pogania i Ty ze podobnie?

ja chyba mam za mało wiadomości żeby Cię zrozumieć.

a widzisz jakąś szansę na to moje odszkodowanie? chodzi mi tez o sparwiedliwośc - zdrowa przyszłam dozakładu a wyszłam z nadszarpnietym zdrowiem...  - praca cięzkie warunki ponad siłę -przez co podupadło zdrowie - bo 6d to też zdrowie... nie wiem czy dobrze myślę..

progresji na razie nie kumam - wiem że to przesunięcie - ale jak to się przesuwa, liczy to na razie zostwiłam w spokoju. więc nie mam wyjścia - musze Ci uwierzyć w Vd romansów, lew,mars i te sprawy że się zmieni, no zobaczymy -

co ja mam z praca zrobić... to jest dla mnie problem... nie wierzę żeby ubezpieczenia na tyle się rozkręciły... Alan jak masz jeszcze siłe to luknij  co Ty tam ciekawego w mojej pracy widzisz.. czy zmienię znowu na cos innego czy te ubezpieczenia pociągnę... ja u siebie same czerwone kwadratury widzę i już miałam nawet mysli tydzień temu czy mi Uran 12d  koniunkją do nat. Słońca zycia nie odbierze  jakimś wypadkiem z Marsem... czarne mysli czy sobie poradzę...

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-19, 14:57:22

Wysłałem Ci wcześniej

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-19, 15:02:31

 

tak jeszcze myslę - Uran w retro jest - jak wejdzie na prosty to moze Mars będzie w stanie zadziałać...

dzieki jeszcze raz - chylę czoła - wiedza u Ciebie niesamowita.

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-19, 15:07:55

Hm, później masz ekstra czas, parę miesięcy, ale coś trzeba znaleźć teraz, przecież Micha..... a i Ty Świeta musisz za coś wyprawić Poszukamy wieczorkiem

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-19, 15:16:44

będę wdzięczna...

oki do wieczorka

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-19, 22:43:09

Skarbie na weekendzie ok? Nie bedzie mnie parę dni, mam robotę "na boku"

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-19, 22:59:03

jasne... cierpliwość nie jest moją mocną stroną -ale przeczytanie widomości zajmie mi trochę czasu - mam co robić - to miejsce to skarbnica wiedzy- zresztą warto poczekać - jesteś Słońcem na tym forum -( to moja skromna opnia )

 

 

dzięki za poświęcony czas, za zaangażowanie, za wsparcie które dajesz a jest niezastąpione - za wszytsko...

buziaki

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-19, 23:08:32

Słońcem jest Jasmin ja.....w cały świat Merkury Ale dzieki, ciesze się że przypadły Ci do gustu moje posty Ty też jak na Księżyc przystało ściągasz do siebie ludzi, czytają Cie Wczoraj było 1/10 wyświetleń a dzis ile tam masz? Usmieszek Buziaki....hm no musze być "lepszy"...tulę i całuje Pa!

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-20, 13:13:04

Usmieszek

trzymaj się pa pa

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-24, 00:12:27

Buziaczki Skarbie!

No, jeśli to się okaże prawdą to wisisz mi  0,7 KrupnikaOczko

Wiele wskazuje na to że w ciągu 20 dni dostaniesz pracę. Ta praca będzie miała związek z Twoim ostatnim zatrudnieniem Wiele wskazuje na to że jest to coś "przed czym uciekasz" Na razie nie liczyłbym na extra zarobki ale w dalszej perspektywie na pewno się poprawią Charakter umowy o pracę też może być chwilowy No ja bym to wziął i po prostu przeczekał do kwietnia Ot, coś takiego na zimę i na suknię dla Michy Wiele wskazuję ze jest to praca właśnie dla Ciebie Poczekamy zobaczymy

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-24, 08:58:03

och...Słońce Ty moje Usmieszek pamietałeś...

wiesz... nawet 2 -0,7 dostaniesz w prezencie tą drugą jak bedę miała 46lat moją naukę będziesz świętować...Głosny smiech Zaklejone usta...

Jest duże prwdopodobieństwo że możesz mieć rację - firmę mogę zawiesić dopiero w lutym, więc muszę jakąś umowe zlecenie łyknąć... więc chwilowy charakter jak najbardziej... tam do kwietnia dam radę - zepniemy się -byle gorzej nie było...dzieki za pomoc - będziemy w kontakcie...

Alan ale ja i tak uważam że to wszytsko zasluga Plutona... Oczko...

dzieki winetu rozgryzam uranię i ja naprawdę nie wiem jak Ty widzisz Marsa w Lwie -on u mnie w Wodniku siedzi...Księżyc  z Jowiszem w Stzrelcu... nie ważne - zaufałam Tobie Buziaczek...

Dzieki przeogromne...

Tobie i winetu również - papatkik...

pewnie jeszcze nie raz będziesz moją podporą...

Trzymajcie się cieplutko - będę komunikować na bierząco -hmmmm...jak ja Ci tego Krupnika mam podrzucić?Niezdecydowany

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-24, 11:05:46

Tego się nie podrzuca, jego się "obala" Kiedyś tam "obalimy" go na zdrowieOczko

Proponuję przyjrzeć się teraz WSZYSTKIM Twoim Marsom, może w ten sposób załapiesz

Pozdrawiam Twego...

1 Marsa w Koziorożcu.......to ten w horoskopie urodzinowym jest na MC

2 Marsa w Pannie..............to ten co dziś jest nad Twoją głową, tranzyt, gdzieś tam sobie leci, wieczorem go widać

3 Marsa w Baranie.............to ten w Twoim SOLARIUSZU na 2013r Jest w X domu z Wenus Słońcem i Uranem

4 Marsa w Wodniku..........to ten który wypada z Dyrekcji  jest w 22* Wodnika przesunięcie o 41stopni

5 Marsa w Wodniku..........to ten który w progresjach sekundarnych jest w 4* Wodnika

6 Marsa w Lwie.................to ten który w progresjach miesiąc/rok wchodzi do Lwa. Wejdzie 12 grudnia

7 Marsa w Wadze...............to ten z progresji lunarnych, mniej znaczące ale są takie też

8 Marsa w Pannie...............a ten to jest jeśli do końca miesiąca zadasz pytanie taki Mars horarny, pytaniowy

Do ustalenia tych 20 dni posłużyłem się pozycjami 3, 6, 8 Pokryły mi się

Wszystko to są Twoje planety nie tylko Mars widziane z różnej perspektywy czasu i obliczeń Często będziesz słyszeć że astrolog musi mieć TRZY wskazania żeby wydać osąd Musi z czegoś wybrać sobie i wybiera z tych wymienionych

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-24, 11:40:09

Część 2

Jak to działa masz Marsa w Koziorożcu z urodzenia i tak w życiu działasz jak on pokazuje i znaczy. Ale może się zdarzyć że wyjedziesz do ruskich (kraj spod Wodnika) i tam będziesz się zachowywać trochę inaczej, dopasujesz się do tamtych ludzi, warunków i będziesz sprawiać wrażenie dla Marsa z Wodnika (np pozycja 4) Jesteś u ruskich jesteś sobą ale trochę zmieniona Pojechałaś tam na rok czasu a więc spoglądasz na swój solariusz roczny (pozycja nr 3) A tam Mars w Baranie w domu kariery Jesteś sobą, trochę zmieniona, zaczynasz tam działać, robić karierę, sama, no bo na czas pobytu tam Mars jest w domu Kariery. Oczywiście przed praca przegladasz horoskop dnia i sprawdzasz jak Ci służy i co przyniesie ten Mars któremu machasz rączką do góry. Jesteś sobą, trochę zmieniona, u ruskich, lansujesz się, sprawdzasz bieżace tranzyty za dnia, i masz pytanie: Czy wygram ten kontrakt? (pozycja nr 8) Wygram jeśli mi pomoże ten Mars na Asc (tu Mars to np osoba) A wiec facet A jednak Wracasz wspomnieniami do faceta, cofasz się 6,5 roku wstecz czasy wielkiej miłości (pozycja nr 5) itd itp

Spokoijnie mozesz zaliczać wszystkie kolejne Marse prawda? Oczywiście to jest uproszczenie ale daje jakiś obraz Zawodowiec tych osiem pozycji przeleci w 20 min i Ty też dojdziesz do wprawy będziesz je interpretować i rozróżniać

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-24, 12:06:13

Część 3

Te osiem odsłon jest jak Polska w latach 966, 1410, 1525, 1918, 1939, 1945, 1989, 2005 Polska jest jedna ale za każdym razem inna, widziana z różnej perspektywy, tamtych czasów wydarzeń ludzi praw Inny obraz przywołasz dla roku 966 a jeszcze inny 1939 I tak jest tutaj Dla każdej z 8 pozycji obowiązują inne zasady i znaczenia Cierpliwie ich wszyscy się uczymy. I dlatego dobrym farmaceutą zostaje się po 5 latach a dobrym astrologiem po 15 latach. Zleci zobaczysz, warto zgłębiać, fascynujący świat nauki wszystkich dziedzin życia Górna półkaOczko

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-24, 12:09:04

no i co ja mam Tobie odpisać .... barkuje mi słów ....

świetnie objaśnione - łopatologicznie - ale ja własnie na tym etapie

coś wymyślę z tym obaleniem - możesz być pewny...

dzięki za wszytsko - będziesz informowany o kazdym moim marsie Buziaczek

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-24, 12:19:56

Takie tam....

Co by Ci się jak najmniej myliło....

Skarbie nie ma pośpiechu, Młoda ma na mnie namiary, coś tam kiedyś pomyślimy, może nawet w trójkę Przewiezie tyłek dobrze jej to zrobi

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-24, 12:25:45

i masz rację - astrologia warta największego wysiyłku tego też nie odpuszczę.Pięknego RTG mi zrobiłeś -to 6,5 roku wstecz szczególnie - ale się cieszę - nie mam nic do ukrycia, czego się wstydzić - nikogo nie zabiłam, nic nikomu nie ukradłam - nie jest ze mną aż tak źle -potworem nie jestem - choć wad mam multum...

nić sympatii nawet poczułam do Ciebie Uśmiech - bardzo mi pomogłeś.. wiesz o tym ..Oczko

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-24, 12:39:54

No wiesz, jak dziewczyna ze swoim Marsem, siedzi facetowi na jego Księżycu w ścisłej koniunkcji (prawie co do sekundy!) no to usprawiedliwiona jest nić sympatiiZawstydzenie i nikogo tu nie będzie to dziwić A jeśli dorzucimy do tego trygon od mojej Wenus z Byka no to robi Ci się komfortowo i tak właśnie się czujesz (działa w obie stronyOczko) Cieszę się że mogłem przybliżyć i objaśnić w zrozumiały sposób zawiłe arkana astro Wpisałem 4 lata, ale potem szybko policzyłem ze to przecież sekundarne no i wyszło 6,5 Co się przeżyło wspominać miło!

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-24, 13:06:07

Zap....z tą astrologia co sił wystarczy Masz "wiele mówiący" solariusz na 2015 rUsmieszek Dobrze by było co byś go sama zinterpretowała, czy będzie warto czy nie warto? I Młoda ma siedzieć cicho, niech nie będzie taka dobra ciocia Sama musisz, taki mały dopingOczko

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-24, 13:18:02

Alan plisss... nie tak szybko - zaczęłam dopiero w progrsje się wgłębiać + urania - druga nocka nieprzespana - solarariusz owszem... dojdę i do tego -tylko ja potrzebuję czasu - zobaczę ...zobaczę co tam mi się święci i czy wytrwam...

na na razie analizuje marsy...

(co ja mam z tą literówką - za szybko myślę - palce nie nadążają ) - proszę o wybaczenie...

razem z winetu z nieba mi spadliście Buziaczek...

oficjalne jeszcze raz Wam bardzo,bardzo dziękuję

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-24, 16:24:37

Dasz radę ja Ci daję ROK tak że bez pośpiechu, weź głęboki oddech, rób przerwy bo się przeje Teraz jest bogactwo materiałów masz łatwiej i szybciej No są te plusy Czy wytrwasz? no w coś wejdziesz, uważam że astro jest lepsze od pozostałych dziedzin bo daję wgląd w całość sytuacji, oceniasz wszystko, masz komplet informacji Kiedyś pytałem się ludzi "Co słychać?" Teraz nie pytam się, odpalam radix i widze co słychać Jeśli będziesz miała trudności dostaniesz materiały, wejdziesz w wydarzeniówke, zawsze sama sobie pomożesz Po roku to Ty opiszesz moje mieszkanie, mój ubiór, relacje ze wszystkimi dookoła, powiesz co mi sie śniło, albo co robię gdy dzwonisz, znajdziesz to co inni usilnie szukają, rzeczy, osoby, nieograniczone możliwości Dlatego zachęcam tych którym nie idzie natalna

Ano widzisz, Kielce Cię wzieły w obroty To miasto ma tranzyt Neptuna przez XII d a więc z nie jednym jeszcze wyskoczymy, zaskoczymy medialnie Zodiakalne Rybki jeśli chcecie się realizować to tylko

Warszawa (Znak Ryb) - praca, wynajęte mieszkanie, grupy przyjaciół, fajnie się żyje, tak jak chcecie i lubicie, sielanka, spokoijny wdzięk z I-Cinga, rozwój duchowy, akceptacja  ale się nie dorobicie. Samotna 40-tka odpowiada, ale 20 letnia panienka raczej nie.

Kielce (Asc Ryb) - tu ciągle jesteście niezadowolone, a że 3 pokoje a nie 4, a że 2,5 tys na rękę a nie 3, a że dwuletni samochód a nie nowy, a że 2 dzieci a nie jedno, a że Chorwacja a nie Egipt, a że stanowisko kierownik a nie dyrektor itd Wybór miasta zależy od was w zależności od znaku lub ascedentu przyniesie to co chcecie..

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-24, 17:03:38

Alan... ale mi dałeś kopa do życia ... pewnie to też wiesz... Oczko... tego tez się nie spodziawałam...

ja już nie wiem co mam Tobie pisać... Głosny smiech ale wiem jedno - kontakt się nie urwie - na tyle to ja już siebie znam... tak jak pisałeś - we trójke Buziaczek - myslę że Kielce nie będą się buntować by obadać stalicę Usmieszek. Teraz to ja potrzebuję czasu na przyswojenie...

dzieki za wszytsko

buizaczki

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-24, 20:44:45

Tak mi mów tak mi piszUsmieszekZawstydzenieBuziaczek No właśnie, to "na tyle to ja już znam siebie" to brzmi jak "pomruk" Pamiętaj że pod tą Twoją koniunkcją jest mój biedny, wystraszony Księżyc! Od paru dni Ci zapowiadam tranzyt Plutona przez Marsa na MC, u dziewczyny spod znaku Barana zespolenie energii Władcy i współwładcy znaku musi przynieść wyzwanie. I to jakie? Całą klatką piersiową do przodu, aż podskoczą miseczki! Cała naprzód! Moc jest z Tobą! Ruszasz...

Aspekt się uściśli 12-15 grudnia. Jak każda koniunkcja daje przypływ energii, brak aspektów sprawi że możesz wykorzystać ją na realizację swoich planów, przetarcie ścieżek Dziewczynom po takim aspekcie nie trzeba mówić co mają robić, same wiedzą I to jest ta dobra strona medalu

Natomiast nie zapominajmy co oznacza połączenie tych 2 planet Skarbie Daje zaborczość przy pierwszym kwadracie Ta zaborczość ma caly czas wsparcie od Marsa w Lwie który jak taran sunie do przodu nie uznając żadnych kompromisów No całe szczęście że się wyleczyłaś z facetów, będziesz obserwować działanie aspektu w kapciach, w fotelu, z fajną książką (a nie odstawiona w szpilkach, w Intercity) Kielce są spoko nie b się buntować

No to co, tulę i całuję Pa!

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-24, 23:35:12

Alan ale Ty mnie najwyraźniej źle zrobiłeś z tym pomrukiem... widać nie do końca mnie rozgryzłeś Oczko... Zweryfikuję pod koniec grudnia - oki Usmieszek. Ja teraz priorytet praca, za raz za tym astrologia co by mniej błądzić w życiu - tymczasem dobrej nocki życzę...

pa pa

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-25, 08:30:08

BuziaczkiUsmieszek

Żartowałem Skarbie, choć powiem Ci że Pani Baran biorąca sprawy w swoje ręce to tak jakby huragan zerwał się z uwięzi. Na Twoją koniunkcję mnie tam nie ma, napędzasz się sama, idziesz jak burza, ja do niczego już nie jestem Ci potrzebny Swoje zrobiłem wcześniej Natomiast kwadraty np od Urana do Marsa na MC....pożyjemy zobaczymy

Z tym RTG to też nie jest tak jak myślisz... Bliskich, tych których szanujemy, na których nam zależy "patrzymy" ale nie "podglądamy" Ciebie popatrzyłem i tylko bieżacy liczący się tranzyt Tak trzymaj praca, astro a faceci "tego kwiatu to pół światu"

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-25, 11:39:06

mam nadzieję że żartowałeś Złosć Usmieszek... może już nic więcej nie będę pisać bo znowu coś nieopatrznie zrozumiesz Oczko

( jak chociażby RTG- to nic innego jak dokładne prześwietlenie a nie podglądnie )...i pomimo że mam całą listę "100 pytań do Alana" - pokombinuję sama...

Buziaczki i życzę miłego dzionka,popłudnia,wieczorka i nocki.

Usmieszek

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-25, 12:31:07

Przeceniasz mnie, szukam potwierdzeń dla swoich obserwacji, nie interesuję sie i nie podniecam tym co tam było lub będzie u kogoś Wejście progresywnego Marsa do Wodnika nastąpiło 6,5 roku temu. I już. Bez analizy i filozofii.

Można się przyjrzeć Uranowi kiedy 7 lat temu będąc w 10* Ryb tworzył sekstyl do Marsa lub 21 lat temu kiedy tworzył koniunkcję z Marsem w 10* Koziorożca. Daje oryginalne znajomości, nowe nieznane doznania, męzczyzn którzy robią wrażenie na Tobie. Zobaczysz kogo Ci podeśle w przyszłym roku

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-25, 15:30:16

Nie przeceniam - bardzo,bardzo mi pomogliście, za każdym razem jak coś nowego dopisujesz :

"Można się przyjrzeć Uranowi kiedy 7 lat temu będąc w 10* Ryb tworzył sekstyl do Marsa lub 21 lat temu kiedy tworzył koniunkcję z Marsem w 10* Koziorożca. Daje oryginalne znajomości, nowe nieznane doznania, męzczyzn którzy robią wrażenie na Tobie. Zobaczysz kogo Ci podeśle w przyszłym roku"

to analizyuję i to  tylko dowód że astrolgii zaufałam , a dla Ciebie ze obserwacje są w 100% trafne, bez dokładnego i głębnego analizowania - o Marsach a teraz  Uranach.. Alan to dla mnie wiadomości - nowe rzeczy... i jeszcze na dodadatek mnie dotyczną - a jak mnie dotyczą to i uczą podwójnie... i się oromnie cieszę jak co post to nowe info bo jeszcze to "dopatrzyłeś" i" tamto"... i nie odbieram że Cię inetresuje cudze życie, jakby tak było to podglądczem byś był a ty LUDZIOM POMAGASZ.

Wiedze masz przeogromną, spostrzeżenia bardzo trafne - pomagsz nie tylko mnie - no dobry człowiek z Ciebie -dlatego Cię lubię.Buziaczek

Buziaczki.

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-25, 18:00:39

Powiem Ci w zaufaniu, że na portalu jest dużo lepszych ode mnie Kiedy dojdziesz do "trudnych" pytań napewno nie zostawią Cię samej ze sobą i z problememOczko Ja też Ciebie bardzo lubię powiem więcej na ten kwadrat Twego Słońca do mojego Księżyca będą się pojawiać niedopowiedzenia, spory, ale moja Wenus w Byku ułagodzi Twego Saturna (zasady, sztywność) i uspokoi Twój Księżyc (emocje, poczucie braku zagrożenia z mojej strony) Pomału to rozpoznasz, w przyszłości przymkniesz oko, co najwyżej westchniesz sobieUsmieszek Przy takich wzajemnych aspektach obowiązuje zasada że "Ci ludzie sobie krzywdy nie wyrządzą"

Masz Plutona na Marsie, przenika Cię pasja, skanalizowana jest na astro, i dlatego przez jakiś czas tak musi pozostać, musisz godzić życie z nauką W przeciwnym razie skierujesz się na najbliższych, zaczną się ataki na nas, same z siebie bo Ty tego nie chcesz przecież

Fajnie, że masz zapał, że nie odpuszczasz, w każdej chwili chętnie Ci pomogę bo uważam ze każdy powinien poznać siebie i świat przez pryzmat astro.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-29, 09:30:01

Powiem Tobie w zaufaniu że nie twierdzę że nie.... ale.... Jesteś Wielki...-Alan -BINGO!!!!!!!!!!!!!! mam prace od 5tego grudnia - hura!!!!! Głosny smiech

No jestem uratowana... nie pozostaje mi nic innego jak z pierwszej wypłatki kupić 0,7 - schować do lodówki - niech się chłodzi... kiedyś tam łykniemy...

Stokrotne dzięki -teraz tak myślę... może już mi więcej nie patrz w to kółko bo zbankrutuje - albo braknie miejsca w lodówce - teraz czas na "faceta który odmieni moje życie" plus darmowa nauka .... oj ..... lodówka poważnie zagrożona brakiem miejsca Zaklejone usta Buziaczek....

 

Dziękuję bardzo bardzo Usmieszek

 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-29, 10:56:46

Dzięki Skarbie, w Twojej sytuacji naprawde się cieszę że to nie było pocieszanie a konkretna prognoza No teraz czekam na Miśkę84 aż ruszy tyłek....

Mars w Lwa no to też sprawy związane z Niką Stanie się bardzo absorbująca, nie martw się tu Mars jest bardzo silny i przez znak i przez dom dlatego chodzić może...nie to czego się obawiasz Wydaje mi się że wszyscy zauważą jest większą mobilność, zaradność, może nawet przedsiębiorczość i będą Cię o tym informować np sąsiadka: "Aśka, wszędzie jej pełno..." babcia: "Wpadła i już leci z powrotem"

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-29, 14:24:51

mam taką nadzieję - w końcu wmoim horoskopie aż takiej tragedii nie ma to na bank byłoby widać ... Alan o wszytskkim będziesz wiedział - będę informować na bieżąco - tak jak teraz...

buziak za wszytsko Buziaczek

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2013-11-30, 10:24:45

Jak .... Wschodząca Gwiazda Astro....ma się szybko połapać ....wśród Panów spod różnych znaków Zodiaku?

Ty Kochanie jesteś sobie Baran. Takie ognisko na polance w lesie, zrobione z ustawionych pionowo żerdzi i podpalonych. Płonie sobie jak pokropi to przygaśnie, jak zawieje to się rozhula na nowo... Pani Baran Sama

Spotyka na swojej drodze:

Byka ZIEMIA Ziemia przygasza, dusi ogień. Byk to ogródek,zagroda.A więc Grill.

I tak się czujesz jak ten grill Ogień pod kontrolą, kratka z kiełbaską nad głową, do smażenia nie używa się szybko wypalającego drewna tylko wydajniejszego brykietu i tego będzie się od Ciebie oczekiwać-wiekszej wydajności.

Bliźniaka POWIETRZE Wznieca ogień. Bliźnięta to towarzystwo. A więc zabawa przy ognisku

Na początku jest fajnie. Skaczą przez Ciebie, dokładają drewna, palisz i wypalasz się zgodnie ze swoją naturą. Realizacja w pełni. No potem, kiedy kończy się drzewo zaczynają Ci podrzucać torebki, papierki, jednorazówki śmieci, żebyś tylko się jeszcze paliła gdy oni się ciągle bawią... Ogień może i jest ale energii z siebie już nie wykrzesasz

Raka WODA Woda gasi ogień Rak to tradycja, konserwatyzm, a więc co rozbłyśniesz to zaraz Cię przygaszą ze nie wypada, nie można, tak ale wolniej. Przy grillu Rak to ten kto trzyma butelkę ze spryskiwaczem

Lew OGIEŃ Ten sam żywioł U Lwa to Ty jesteś "ogień w kominku w salonie" Wreszcie możesz się palić zgodnie ze swoją naturą, całym blaskiem, dać z siebie wszystko Oczywiście szału nie ma, bo jakby co to przymkną szybkę Na salonie króluje Pan Lew a Ty....tam za szybką. Ale wszyscy Cię widzą itd.

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
misia84 2013-11-30, 13:26:55

ja swoje 4 litery ruszam na dół  coby się dotlenić 2 razy dziennie :P

Tematów: 3
Odpowiedzi: 69
Dołączył/a: 2012-02-27
alan 2013-11-30, 15:39:56

Cóż, to już chyba "ten wiek" widać Aha, nie mogę Ci zagwarantować że ta "łapa" będzie owłosionaUsmieszek

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2013-11-30, 16:12:57

Cudo objaśnione,Usmieszek to mi ten lwiczek najbardziej pasi- robię swoję - a jak coś nie tak, delikatna kontrola - nie mam problemów z podporządkowaniem się ( delikatnym ma się rozumieć ) -

dzięki, dzięki ...

żeby  każdy miał taki dar przekazu - geniuszem bym była Głosny smiech

Buziaczek

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.