Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Horoskopy znanych osób

Victor Orban
starybosman 2015-09-09, 10:16:42

"Tfurcom"  nowej teorii ewolucji, mocą której ślimak to ryba, zaś marchewka owoc, i innym specom od krzywizny banana, węgierski premier nakazał puknąć się  w czoło, gdy ci zaczęli protestować w sprawie tzw. uchodźców. Unijne prostaczki cwaniaczki uznały, że jest to niewykonalne. Z powodu? One kodu zapomniały. Ot, obatele. 

Spójrzmy na natywnik Victora ( jak nie tłumaczyć - zwycięzca ). Nie jest to typ indywidualisty, ale daleko mu do uzupełniania własnych zasobów potencjałami unijnych " fachowców". To osoba sympatyczna, przyjazna, o wzniosłych ideałach, składająca na tym ołtarzu ofiarę z własnych korzyści, z dobrym usposobieniem zabarwionym melancholią i spokojem sangwinika ( dopóki nikt go nie rozwścieczy ). Typowy introwertyk, czerpiący  - mimo braku ognia - niezwykłą energię rozwoju z kontaktów ze światem zewnętrznym. Czuje się swobodnie zmierzając do odgrywania głównej roli, pokazując kanclerskiemu dyrygentowi, gdzie się pomylił odczytując partyturę. Solidarność z obywatelami, asymilacja z mądrymi premierami Czech i Słowacji, prowadzi do działania opartego o ustalone zasady zaprogramowane w jego rozwoju. To osoba ambitna, zachowująca niezależność, mimo presji Brukseli, działająca na obrzeżach ( 12 dom ) awangardy ( dom 11). Słońce potwierdza, że potrafi rządzić, śmiało prezentując własne stanowisko w sprawach istotnych. Co prawda przychodzi mu działać w warunkach kolektywnego przymusu, ale - jak dotąd - postawą swą zaprzecza stanowisku, że Herkukles niewiele może. Ten trzeźwy teoretyk, o zdolnościach silnie krytycznych, z chłodnym, zdroworozsądkowym materializmem, żyje w swojej przestrzeni, odporny na wpływy wszelakiej maści "mędrców". Tylko wtedy, gdy ci nakazują " wziąść" ( jak piszą profesory, co to do szkół nie chodziły, lecz byty posyłane ) do ręki unijne przepisy, Victor Orban staje się skuteczny w działaniu, gdyż angażując się emocjonalnie,  posyła doktrynerów, na szczaw i mirabelki, czy inne drzewo, czyli tam, gdzie ich miejsce.

 

Dane dotyczące godziny urodzenia pochodzą ze strony  astrotheme.com

 

Horoskop wykreślono korzystając z  programu Urania

 

Biografia  na stronie  wikipedia.org/wiki/Viktor Orban

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
Jasmin 2015-09-09, 18:20:09

No dziękiUsmieszek. Ostatnio dość politycznie się zrobiło. 

 

Orban, jak dla mnie to ma dużo Ognia, gdyż dominujący w kardynalnym znaku i domu Jowisz w Baranie dostarcza tej energii całkiem sporo. Mars w koniunkcji z gwiazdą Regulus także. Ja nawet powiedziałabym, że jak na polityka, to jest aż nadto wyrywny;). (Przemawiają teraz przeze mnie antypatie polityczne, więc weźcie na to poprawkę.)

 

Moim zdaniem polityczna ascendentalna Waga powinna być postrzegana przez jej posadowienie w Byku oraz w VIII domu , w dwadzie Skorpiona. Plus przez aspekt Wenus z Neptunem w Skorpionie w II domu. Najistotniejsza cecha władczyni horoskopu to właśnie ta opozycja. Daje upodobanie a jednoczesnie łatwość przeprowadzania misji, przywództwo postrzegane jako powołanie aniżeli rola życiowa czy zajęcie zawodowe. Orban jest "pasyjny" i to w znacznym stopniu. Neptun w 14 stopniu Skorpiona daje silny charakter, sprzyja szczęściu i powodzeniu przy jednoczesnym podkreśleniu energii Marsa i Jowisza. Przy podkreśleniu znaków Byka, Raka - Neptun w tym stopniu obdarza wielodzietnością (Orban ma 5 dzieci i silnego Saturna w V domu!- uwaga dla tych, co postrzegają Saturna w tym domu jako przeszkodę w posiadaniu dzieci). Niestety opozycja ta także kieruje w stronę skłonności do ekscesów. Wobec opozycji Neptuna z Wenus i posadowienia znaku Wagi na ASC, powiedziałabym, że do ekscesów politycznych. Ta opozycja związana z II domem kojarzy mi się z nieudaną próbą poprawy sytuacji podatkowej Węgier za czasów poprzednich rządów Orbana.

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.