Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Horoskopy znanych osób

Janusz Palikot
Jasmin 2010-10-02, 15:56:06

Chciałabym zaproponować wspólną pracę- ćwiczenie nad rektyfikacją horoskopu natalnego Janusza Palikota. Obok wklejam moją propozycję rektyfikacji, ale absolutnie nie upieram się, że jest właściwa. To takie wyjście do rozważań.

Dane osobowe, życiorys itd. potrzebne do rektyfikacji są tutaj:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot">http://pl.wikipedia.org/wiki/Janusz_Palikot

 

Jeżeli ktoś wie o innych faktach z życia badanej osoby, proszę o podanie ze wskazaniem źródła. Może macie dostęp do wywiadów prasowych itd. , z których wynika coś więcej niż z Wikipedii.

Jeżeli widzicie coś w proponowanej przeze mnie godzinie urodzenia, co nie zgadza sie z życiorysem JP, to proszę śmiało o wskazówki. Zmienimy godzinę i popatrzymy jeszcze raz.

 

Ja tu wypisuję, a może ktoś zna godzinę urodzenia ....po prostu? Usmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
acrux_79 2010-10-02, 22:02:11

Najgorsze, że ja znam godzinę... prosto od źródła (!!!), ale... obiecałem nie ujawniać... (!)

Piszę prawdę. To nie jest żarcik.

Podpowiem jedno - rzeczy oczywiste same się nasuwają "przy tej godzinie" . Wystarczy popatrzeć na całokształt działalności tego polityka, karierę i ślady.

 

Niestety, więcej nie napiszę na tym wątku ... a szkoda ! Zamierzam jednak w przyszłości postawić horoskop i opublikować ( za zgodą... ).

Żadnego "rąbka tajemnicy", psss.....

 

Pozdrawiam ! :-)

 

P.S. Tak głupio wyszło, badanie nt "dzieci" i Janusz Palikot, no, mam nadzieję, że to koniec "tajemnic" :-)

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-10-02, 23:30:41

Może ktoś jeszcze wie ale za to powie?

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
starybosman 2010-10-03, 20:37:28
20-002 Lublinul. Krakowskie Przedmieście 10/5Tel.: (81) 534-80-72Fax.: (81) 534-80-73 To są dane dot. biura posła Palikota. Wystarczy więc zadzwonić w godzinach urzędowania biura. Zapewne nie odpowiedzą " od ręki",  ale istnieje możliwość ustalenia godziny.
Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Jasmin 2010-10-04, 11:32:04

Tak zrobiłam , teraz czekam na odpowiedź. Dzięki.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2010-10-04, 13:08:51

Zobaczymy, czy będzie się pokrywało z moją półokrągłą godziną, którą otrzymałem Usmieszek

 

Najgłupsze, że jeszcze się nawet nie zająłem tym horoskopem... A Palikota, wstyd się przed "poprawnymi politycznie" przyznać, bardzo lubię. Nawet pewne rzeczy są mi bliskie: "Tako rzecze Zaratustra" przy której wszedł na scenę, to moja ulubiona książka "w ogóle". Retoryka, uwodzenie publiczności, mocne słowa - to do mnie przemawia i, co dziwne, nie czuję lepperyzmu.

 

Fajnie, że na happeningu była m.in. Bielik - Robson, czytałem jej parę artykułów, mądra osoba. Tych osób "postawionych" i tak za mało jeszcze było, ale mam nadzieję, że to się jeszcze rozrusza...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2011-09-11, 18:01:03

No widzę ,że odpowiedzi nie było odnośnie godziny urodzenia Janusza Palikota.

Jaśmin ,nie wiem  dlaczego ale mi w Urani i Zet 9 pokazuje dzień urodzenia poniedziałek.

Sprwawdzając metodą animodora ,pełnia progresywna wypadała 21-10-1964 godz 5,45 Biłgoraj. Horoskop  nocny więc władcy troistości nocnej ognistej (Księżyc w Baranie)). Szukają animodora trzeba najpierw rozważyć położenie Jowisza,nastepnie Slońca,a na koncu Saturna. Najmocniejszy jest Saturn w Wodniku więc to on będzie animodorem. Jego pozycja 28,22 ,więc ASC  lub MC będzie w granicach + /-  tych stopni. Jeśli sprawdzimy ASC w Baranie na godz 15,55-16 to ASC będzie w tych stopniach. Saturn tworzy też sekstyl do ASC .

1.Matura 1984 rok Jowisz na MC

2. Studia KUL a po roku w 1985 przeniósl się na Uniwersytet Warszawski 

3.Po studiach rozpoczął pracę w Instytucie Filozofii Polskiej Akademii Nauk, przygotowując rozprawę doktorską. Ostatecznie jednak zrezygnował z drogi naukowej.

A to wspomnienie pierwszych zarobków.

''Byłem studentem na KUL-u. Miałem kolegę Krzysztofa Kleina, który studiował archiwistykę. To były jeszcze czasy gospodarki socjalistycznej. Każdy zakład był wówczas zobowiązany do archiwizowania dokumentów, a na tę pracę wyłączność miały spółdzielnie emerytów i studentów. Tam płacono za godzinę pracy, więc usługa ciągnęła się miesiącami. My zaś, dzięki tak zwanej reformie Rakowskiego, wprowadzającej pewne elementy gospodarki rynkowej, oferowaliśmy wykonanie tej pracy w kilka dni. Zatrudnialiśmy kolegów studentów i pracowaliśmy po nocach. To robiło furorę. Byliśmy aktywni, wysyłaliśmy ulotki i tak powoli zdobywaliśmy rynek. W czasie prac w gdyńskiej Baltonie ktoś zagadnął nas o palety. I tak, dzięki pomocy ojca i teścia, zacząłem jeździć po wsiach i skupować, a raczej zamawiać palety. Ponieważ chłopi znali ojca, to palety dawali mi na kredyt. W konsekwencji z każdą kolejną dostawą rosła moja wiarygodność. Kiedy więc po latach handlowania upadł komunizm i przyszły reformy Balcerowicza" 

4.Po przemianach w 1989 r. zajął się biznesem.Rozpoczął od produkcji drewnianych palet do transportu alkoholi, co okazało się strzałem w dziesiątkę. Zarobione pieniądze zainwestował w winiarnie i destylarnie spirytusu. 

Wtedy  w czerwcu 1989 Saturn i Neptun na MC

5.W 1990 r. założy firmę Ambra ,która rok później jako pierwsza w Polsce zaczęła produkcję win gronowych

za pomocą naturalnej fermentacji. Palikot był prezesem zarządu firmy od 1990 do 2001 r. 

6W 2001 r. Palikot założył firmę Jabłonna SA, za pośrednictwem której kontrolował m.in. Polmos Lublin (główna marka firmy: Wódka Żołądkowa Gorzka), w którym miał 80-procentowy pakiet akcji.  

7 Wyprawa z Markiem Kamińskim na Biegun ,data rozpoczęcia wyprawy 18-04-2001.

W progresjach Księżyc na Neptunie.

Wyprawę zorganizował Marek Kamiński, z którym studiowałem (Uniwersytet Warszawski) i znałem

się od lat 

 

''Co się w Panu zmieniło po powrocie z bieguna? Umiał Pan rozmawiać z ludźmi po tylu dniach milczenia? Skutki były takie, że wyprowadziłem się z domu. Rozstałem się z żoną i sprzedałem swoją pierwszą firmę. Znalazłem się w sytuacji granicznej, czyli takiej, gdy trzeba sobie odpowiedzieć na wiele ważnych pytań. Przez pewien czas nie byłem w stanie mówić. Wymiotowałem słowami. Słowa wydawały mi się nieadekwatne do rzeczywistości, do tego, co w niej ważne, mówienie nie miało więc sensu i męczyło mnie. Zapewne doświadczenie to stanowiło cezurę w moim życiu: wkroczyłem na nową drogę, stałem się trochę innym człowiekiem" . ''Kiedyś zwykłe życie wydawało mi się nieważne, ważne było, by zbudować fabrykę, walczyć i wygrywać. A przecież dobre, zwyczajne życie jest równie cenne. '' 

8 W 2003 marzec-kwiecien nów progresywny w znaku Strzelca

Cytaty z ksiązki 

''Czy Pan medytuje?Tak, codziennie staram się krótko medytować. Rano wykonuję kilka ćwiczeń odblokowujących swobodny przepływ energii przez ciało. Chodzi o skupienie się na swoim organizmie, wyciszenie, osiągnięcie świadomości, że każda część ciała jest swobodna i że nie odczuwam napięcia. Wstaję dosyć wcześnie, między szóstą a siódmą. Poranne czynności zajmują mi do półtorej godziny: krótka medytacja, gimnastyka rozciągająca, bardzo powolne wstawanie, przygotowanie sobie śniadania. Najczęściej jadam kaszę na wodzie albo kleik ryżowy, czasem mocno przyprawiony imbirem, kurkumą czy goździkami, ale bez mleka, serów, mięsa i tłuszczów zwierzęcych. Pijam gorącą wodę lub herbatę ze świeżego imbiru, albo łagodne zielone herbaty. Generalnie w dzień wchodzę łagod-nie, w skupieniu. Jak wiecie Panowie, potem chętnie i dużo jadam i lubię wypić trochę dobrego wina, a do śledzia kieliszek wódki. Od lat w ogóle nie pijam kawy. Najchętniej sięgam po zieloną herbatę, a często także po zioła.  

O   S O B I E   S A M Y M

Urodziłem się 26 października 1964 roku w Biłgoraju. Moi rodzice, Czesława z domu Czyż i Marian Jakub Palikot, zawarli związek małżeński w Biłgoraju 30 września 1963. Ochrzczony zostałem w roku 1972. 15 grudnia 1965 przyszedł na świat mój brat Bogdan.Nauczyłem się pisać przed pójściem do szkoły, co zawdzięczam mojej mamie i jednej z nianiek. Byłem jednak leworęczny i jak to dzisiaj widzę, miałem dysleksję i dysgrafię. To stało się przyczyną licznych kłopotów w szkole i mojej późniejszej z nią wojny. Pierwsza nauczycielka języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 1 w Biłgoraju biła mnie piórnikiem po dłoni za pisanie lewą ręką. Nauczycielka polskiego w Liceum im. ONZ w Biłgoraju czę-sto wyrzucała mój zeszyt za okno, za pretekst biorąc niewyraźny charakter pisma, a w rzeczywistości z powodu moich wyraźnych poglądów na polską literaturę. Do tej pory strzelam jedynie z lewej ręki i tylko nią mogę naszkicować prawy profil. Piszę głównie prawą ręką, ale bez kłopotu mogę używać także lewej, czasami nawet zdarza mi się tygodniami używać tylko jej. Nie zapamiętuję formalnej strony tekstu i często zmieniam kolejność wyrazów, a nawet przekształcam pojedyncze słowa. Mam skłonność do przekręcania nazwisk i do nowotworów językowych. Nigdy też nie pojmowałem osobliwości skojarzeń, jakie rodzą się w moim języku.

Liceum w Biłgoraju nie skończyłem. Zostałem usunięty ze szkoły w lutym 1982 roku, w trakcie stanu wojennego. Oficjalnie ze wzglę-du na zły wpływ na kolegów, a faktycznie z powodów politycznych. W tym też czasie byłem na krótko zatrzymany w więzieniu w Zamo-ściu. Naukę w szkole średniej ukończyłem w Warszawie w Liceum im. Ruya Barbosy przy rondzie Starzyńskiego. Miałem głównie dobre i bardzo dobre oceny. Nauczyłem się wówczas języka niemieckiego, wiele czytałem i często chodziłem do teatru. Jako że miałem tak zwany wilczy bilet, nie starałem się o przyjęcie na uczelnie państwowe. Wybrałem Katolicki Uniwersytet Lubelski. Ponieważ nie wykładano tam matematyki, którą zamierzałem studiować, zdecydowałem się na filozofię. Po dwóch latach nauki moi najbliżsi koledzy wyjechali studiować do Niemiec. Ja nie dostałem paszportu. Przeniosłem się więc na Uniwersytet Warszawski i tam ukończyłem studia przed terminem w roku 1987. Pracę magisterską pisałem z  Krytyki czystego rozumu Kanta, jej promotorem był profesor Marek Siemek. W czasie studiów założyłem swoją pierwszą firmę - AKT. Moim wspólnikiem był wówczas Krzysztof Klein, student historii na KUL-u. Pracowaliśmy głównie w trakcie wakacji, porządkując archiwa i handlując paletami.Po studiach zacząłem pracę w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN, w Zakładzie Estetyki. Pisałem pracę doktorską z Husserla, ale jej nie skończyłem. W roku 1988 ożeniłem się z Marią Nowińską. Rok później urodził się mój pierwszy syn, Emil, a w roku 1991 drugi - Aleksander. W latach 1988-1996 mieszkałem w Biłgoraju, najpierw z teściami, a od roku 1991 we własnym domu. Prowadziłem wówczas firmę Kram, produkującą wina, która w roku 1995 została przekształcona w Ambrę. Ambra jest dziś notowana na giełdzie w Warszawie i kontrolowana przez niemiecki koncern SSW. Firmę tę zbudowałem z dziesięcioma wspólnikami zupełnie od podstaw. Byli to między innymi Tadeusz i Andrzej Kuźmińscy, Edward i Stanisław Warząchowscy, Krzysztof Klein, Zbigniew Borowy, Aleksander Łukasz, Michał Zubrzycki i mój brat Bogdan. Wraz z upływem lat zmieniali się zarówno wspólnicy, jak i należące do nich udziały. Swoje akcje sprzedawałem partiami, ostatnią w roku 2003. W roku 1996 przeniosłem się z rodziną do zrujnowanego majątku w Jabłonnej pod Lublinem. Mieszkałem tam w latach 1996-2002. Wówczas wszystkie zarobione pieniądze przeznaczałem na remont parku i willi. W tychże latach wiele działałem w organiza cjach społecznych i biznesowych. Byłem członkiem Rady Głównej Business Centre Club, wiceszefem Polskiej Rady Biznesu oraz wiceprezydentem Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Współzakładałem Biłgorajską Agencję Rozwoju Regionalnego, Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, Kolegium UMCS w Biłgoraju oraz wiele innych instytucji. W roku 2001 założyłem firmę Jabłonna SA i kupiłem osiemdziesiąt procent akcji Polmosu Lublin od skarbu państwa. Wówczas lubelski Polmos miał zaledwie osiem dziesiątych procenta udziału w rynku wódek w Polsce, dziś ma dziesięć procent. Firmę te sprzedałem w roku 2006 po wcześniejszym wprowadzeniu jej na giełdę. W roku 2002 rozstałem się z Marią Nowińską i zamieszkałem w Warszawie. Rozwód uzyskałem w roku 2005.W roku 2002 opublikowałem wspólnie z Krzysztofem Obłojem książkę Myśli o nowoczesnym biznesie (drugie wydanie - 2005). W 2004 byłem przewodniczącym Roku Gombrowicza w Polsce. Rok później wstąpiłem do Platformy Obywatelskiej i zostałem posłem na sejm. W pierwszym roku poselskiej działalności byłem też członkiem Prezydium Klubu Parlamentarnego PO.W roku 2006 ożeniłem się z Moniką Kubat. Mieszkamy w Lublinie w jednym z najstarszych domów tego miasta. Jestem szczęśliwy."

 

http://www.polityka.pl/kraj/ludzie/212474,1,palikot-janusz.read">http://www.polityka.pl/kraj/ludzie/212474,1,palikot-janusz.read

http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/janusz_palikot-a_6462.htm">http://www.gazetapodatnika.pl/artykuly/janusz_palikot-a_6462.htm

http://palikot.eu/ksiazki/Plona_koty_w_Bilgoraju.pdf">http://palikot.eu/ksiazki/Plona_koty_w_Bilgoraju.pdf

http://czat.wp.pl/id_czata,365,zapis.html?T%5Bpage%5D=2">http://czat.wp.pl/id_czata,365,zapis.html?T%5Bpage%5D=2

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-09-12, 13:43:06

Mi też wychodzi poniedziałek, tamten wykres nietrafiony to go wykasuję.

 

Wklejam nowy - bez godziny. Podana w wykresie godzina dwunasta wstawiana jest przez program automatycznie, gdy nie zaznaczam domów i przy założeniu tradycji astrologicznej, żeby przy braku godziny ustawiać ASC  na 0 stopni Barana.

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2011-09-25, 01:16:58

 

Wklejam horoskop na reaktyfikowaną godzinę urodzenia Janusza Palikota z  ascendentem w Baranie.

 

Silne znaki Skorpiona i Raka daje typ marsowo-wodny ,czyli kogoś kto lubi  silne emocje upartą i nieufną i na przekór innym realizująca swoje cele ,wytrwałą w sytuacji zagrożenia.

Znaki Raka i Panny -typ dobrego gospodarza a znaki Panny i Skorpiona głowę na karku,ktoś kto na przekór wszystkim dochodzi do celu.

Księżyc w Raku w punkcie  pięciokrotnym powietrznym18  stopniu Raka przypomina Marsa w żywiole powietrza. Rozbudzony żywioł powietrza  przejawia się jako intelektualna wnikliwość ,krytyczność i twórczość , która osobom postronnym wydaje się zagrażająca ponieważ ktoś taki nie szanuje świętości  i podważa zastany obraz świata. Krytyka ta kieruje się przeciw rodzinie i tradycjom ,choć zwykle jest to krytyka łagodna ,raczej dobroduszne naśmiewanie się.

Mars w 24 Lwa w punkcie pięciokrotnym ognistym  to jak dodatkowa koniunkcja Marsa i Wenus . Można sobie kogoś takiego wyobrazić jako osobę z rozpalonymi policzkami i płonącym wzrokiem. Przypomina  Lwa entuzjastycznego i teatralnego i ekstrawertycznego.

Merkury w 10,14 Skorpiona położony w punkcie siedmiokrotnym ziemnym  który ma charakter merkuryczny  daje talent do interesów.

Saturn w horoskopie Janusza Palikota jet w retrogradacji wg K. Konaszewskiej jest planetą wolnej woli. Saturn może otworzyć nowe horyzonty,spowodować docenienie dyscypliny lub przeciwnie,osoba może się czuc ograniczana,przymuszana,przytłaczana.

1. Wojciech Jóźwiak "Astrologia Samopoznania"

 

 

 

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2011-09-25, 01:50:40

 

Progresje sekundarne na lipiec 2010 rok .W  lipcu 2010, po kontrowersyjnych wypowiedziach Janusza Palikota na temat katastrofy w Smoleńsku, które zaowocowały m.in. wnioskiem o wykluczenie posła z partii, zapowiedział on powołanie Ruchu Poparcia Palikota. Następnie zadeklarował utworzenie na bazie ruchu stowarzyszenia. Wniosek o rejestrację stowarzyszenia Janusz Palikot złożył 20 sierpnia. 

Ascendent progresywny jest przed zmianą znaku,Mars władca ascendentu na IC progresywnym oraz koniunkcja Marsa i Plutona.

Horoskopy wykreślone w programie Urania B. Krusińskiego.

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
acrux_79 2011-10-01, 19:24:18

Witajcie po dłuuuugiej, dłuuuugiej przerwie. Byłem mocno zapracowany, zaganiany, mam nadzieję, że będę wchodził częściej. Tymczasem dodaję swój głos nt. Janusza Palikota: http://gwiazdologia.wordpress.com/2011/10/01/ezoteryczny-janusz-palikot-historia-prawdziwa/">Ezoteryczny Janusz Palikot – „historia prawdziwa”. Ť Gwiazdologia

 

Słuchając jego książki wielokrotnie ... zadziwiłem się tym co usłyszałem. Tu jest trochę więcej informacji. Usmieszek

 

Ciekawe, czy moją propozycję da się "skontrować" inną godziną ? Głowy bym ściąć nie dał, ale wszystko wskazuje, że propozycja jest poprawna.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
maszowa 2011-10-01, 21:00:17

Acrux, gratuluję bardzo ciekawego artykułu.

Ja z zasady stronię od polityki i od osób, które się tym w jakikolwiek sposób pasjonują, a ten wpis przeczytałam z zainteresowaniem. Pewnie dlatego, że główny bohater nie jest takim zwyczajnym politykiem Oczko.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
acrux_79 2011-10-01, 23:17:17

Boję się, że mocno stronniczy, ale ja nie potrafię uprawiać hipokryzji. Lubię go, nic na to nie poradzę...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2011-10-01, 23:29:47

Ma poparcie ludzi młodych ja po przeczytaniu książki o nim ,też go polubiłam. Głosować na niego chce mój syn.

Patrzałam teraz na zaćmienia w 2010 i 2011 roku i wpływ na jego horoskop.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
acrux_79 2011-10-01, 23:39:09

O, coś może odkryłaś ciekawego ? Usmieszek

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2011-10-01, 23:56:57

Tak  ascendent zaćmienia Księżyca w dniu 15 czerwcaw 14,07 Koziorożca ,a Dsc na Księżyc, na MC zaćmienia jest Neptun radix

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2015-03-07, 00:20:48

Janusz Palikot ostatnio nie ma dobrego okresu  w swojej karierze politycznej. W solariuszu na ten rok( wg danych podanych w Sollunari godzina urodzenia 7,00 )Wenus  władca MC solarnego znajduje się w cazimii Słońca na szczycie domu XI (partie polityczne). Dom XI zamyka Saturn na szczycie domu w opozycji do natalnego Jowisza władcy ascendentu solarnego.

 1 czerwca 2011 powstała partia "Ruch Palikota" , która odniosła duży sukces w wyborach parlemantarnych. W horoskopie Janusza Palikota na czas powstania nowej partii węzeł wschodzący był w koniunkcji z węzłem zachodzącym. Partia została rozwiązana 6 październiaka 2013 i powstała nowa partia "Twój Ruch" kiedy Saturn przechodził przez ascendent horoskopu natalnego Janusza Palikota  a  tranzytujący Mars był w koniunkcji z natalnym Marsem.

Wg K.Konaszewskiej ten tranzyt niesie niebezpieczeństwo ,że rozpoczęcie jakiejkolwiek działalności  niekoniecznie przebiegnie bezkonfliktowo do końca jego realizacji.

4 marca 2015 roku gdy Mars tworzył zerowy aspekt 145 stopni do Marsa natalnego i Marsa "Twojego Ruchu" doszło do zgrzytu w partii.

Słońce "Twojego Ruchu" znajduje  w 13,08 stopniu Wagi  w punkcie zaćmienia z 7 pażdzierniaka a tranzytujące Słońce 4 marca tworzyło   zerowy kwinkus .

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.