Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Horoskopy znanych osób

Czy Putin stracił kontakt z rzeczywistością ?
Jasmin 2014-03-03, 19:22:48

Wątpliwości na temat niezbyt jasnego oglądu rzeczywistości przez W. Putina zgłosiła wczoraj Angela Merkel po rozmowie z nim. Rozmowa doprowadziła jednak do rozsądnej w miarę zgody Putina nt. wpuszczenia na teren Ukrainy obserwatorów z Europy Zach. Interwencja zbrojna wojsk Rosji na Krymie była przez Putina uzasadniana koniecznością obrony obywateli rosyjskich tam zamieszkujących. Powtarzana jak mantra kwestia obrony Rosjan nijak jednak nie da się zastosować wobec nieplanowanych manewrów na Morzu Bałtyckim. Tutaj bowiem nikogo nie trzeba ratować. Pchanie się w konflikt z całym światem wydaje się pozbawiony sensu. Istnieją zatem podstawy do wątpliwości zgłoszonej przez A. Merkel.

Zamieszczam radix Putina .  Zapraszam do rozmowy.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
lupka 2014-03-03, 22:10:25

Putin ma dosyć silny wpływ Neptuna co daje mu dużą wyobraźnię i na pewno zamiary, z którymi się nie obnosi. Pluton na Mc przymroczony Lilith, więc skłonny do łamania zasad gry, poza tym tr. Lilith za chwilę wejdzie do znaku Lwa (U Merkel Lilith też w 10, tyle, że na Saturnie). Dalej prog. Księżyc w znaku Lwa na Plutonie, gdzie Słońce włada Mc, co wskazuje mocno na to, że Putin teraz ma silne zamiary wzmocniena swojej pozycji. Słońce w 11 domu, w kon z Saturnem we władztwie 1 domowej, zachłannej power Wenus. W tranzycie moim zdaniem prócz Neptuna schodzącego z Księżyca (władca 9domu) nie ma teraz silnego wpływu Neptuna żeby mówić, że akurat teraz się ta cecha ujawniła jakoś szczególnie, albo? On ma urodzeniowo zapisaną neptuniczność co by znaczyło, że odloty, z którymi radzi sobie chyba silny Saturn to u niego raczej intuicja;). Ale pozostawiając Neptuna na boku, w dyrekcjach  schodzi się kwadratura Wenus do Słońca, - Wenus włada 12 i 7 (wrogowie)- przy czym Wenus jest we władzy Marsa i Plutona..władców asc, a z kolei Mars we władzy 7domowego Jowisza. W progresji kwadratura Wenus-Mars.

 

A w tranzytach rzuca się  też tr. retro Mars w 12, opozycja tr.Urana do Słońca. Natalnie Uran w 9 (zagranica) , w Raku (ludność) co daje razem bunt. Słońce Putina (władza) natalnie w kwadraturze aplikacyjnej z Uranem. Putin czuje potrzebę walczenia przeciwko  próbom osłabienia jego wizji władzy? Chce większej wolności w działaniu? Może w tym sensie oderwanie od rzeczywistości. Kwadratura tr. Plutona do Słońca w następnych latach podkreśla, że Putin czuje zagrożenie, apetyt mu rośnie i chce większych wpływów.

 

Tak na marginesie wypasiona Merkel podkarmiająca biedę uzależniającym mlekiem z tego swojego eurocyca tez oderwana jest od rzeczywistości. Interesujące, że ma teraz Marsa zaznaczonego i tranzyt Neptun opozycja Wenus.

 

Dla zainteresowanych tematem zaćmienia:

 

Księżyc:  15.4.2014 25,15 Wagi

Słońce: 29.4.2014 8,51 Byka

Księżyc: 8.10.2014 15,5 Barana

Słońce: 23.10.2014 0,24 Skorpion

 

Nie mam teraz w sumie nastroju na większą analizę, ale nie ukrywam, że temat mnie bardzo interesuje i chętnie sobie poczytam przemyślenia Szanownych Forumowiczów.

 

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
genny19 2014-03-03, 22:20:53

Jeśli dane odnośnie godziny urodzenia Putina są dobre,to w solariuszu Putina władcą ascendentu solarnego jest Merkury w Skorpionie w koniunkcji z Księżycem i Saturnem w III domu horoskopu(państwa ościenne w horoskopie mundialnym).Księzyc włada w horoskopie Putina domem IX-zagranica a Saturn domem III-komunikacja.

Władca ascendentu solarnego Merkury w horoskopie radix znaduje się w 23,10 st Wagi a 19 października 2013 roku miało miejsce półcieniowe zaćmienia Księżyca w opozycji do Słońca w 25 stponiu znaku Wagi . W progresjach sekundarnych w koniunkcji z natalnym Merkurym znajduje się Saturn władca domu III-komunikacji oaz Neptun  władca domu V a w dyrekcjach w tym punkcie znajduje sięPluton.Punkt lustrzany Merkurego z horoskopu radix znajduje się na DSC solariusza w 11,23 st znaku Ryb.1 marca miał w tym punkcie nów Księżyca i Słońca .

Słońce znadujdje się na Dsc solariusza  a więc władca chce być widoczny.

Poczekajmy do 13 kwietnia tego roku bo wtedy Księżyc znajdzie się  w 25 st Wagi w opozycji do Słońca w Baranie

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2014-03-03, 22:57:06

Zaćmienia mają tutaj spore znaczenie, to racja. W eklipsie Księżyca z kwietnia b.r. koniunkcja Merkurego z Uranem znajduje się w opozycji do ur. Słońca co daje bezkompromisowość w działaniach politycznych, agresywne, nagłe i nieoczekiwane zwroty akcji. O czym ten człowiek myśli w sytuacji, która go zaskakuje (myślę o tendencjach wolnościowych Ukraińców i zwrocie w kierunku Unii)? Dostaje histerii. Słońce w horoskopie eklipsy jest w VI domu radix. To chorobliwe dążenie do agresywnego rozwiązywania sporu. Saturn w eklipsie uruchamia ur. satelitium Merkury-Neptun- Saturn. Despotyzm powiązany z tendencjami psychopatycznymi.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2014-03-03, 23:05:42

W progresjach zwróćcie uwagę na MC progresywne w związku z bieżącą pozycją Marsa, który jutro, pojutrze będzie w koniunkcji z pr. MC a głównie na koniunkcję pr. Saturna z Neptunem. Saturn jest anaretą w radix i wpływa negatywnie na zdrowie. Tranzytując przez Skorpiona każe zwrócić uwage na Marsa, który w radix włada całym horoskopem i VI domem. IC progresywne w tymże VI domu radix w pozycji Słońca podczas zamieszczonej wyżej eklipsy Księżyca.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2014-03-04, 11:18:08

Księżyc tranzytowy jest obecnie w ur. VI domu i w opozycji do ur. Merkurego i aplikuje do pozycji Słońca w kwietniowej eklipsie Księżyca. Putin spóźnia się na konferencję prasową już ok. godziny.

Póki co zamieszczę dyrekcje, z podkreśloną koniunkcją dyr. Plutona na ur. Merkurym. Myślę, że Putin jest chory albo ma zaburzenia równowagi psychicznej.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2014-03-04, 11:25:22

Tranzyty. Podkreślony Merkury na IC. Mars (władca zodiakalny VI domu) atakuje ur. ASC. Ceres (naturalna władczyni VI domu) również na ur. ASC.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Kaśka Kariatyda 2014-03-04, 22:51:41

Przyjrzałam się Marsowi Radix i jego „koneksjom". Planeta w 2.d. to kumulowanie wartości drogą walki.  Mars polityka  nie ma ani jednego pozytywnego atrybutu położenia: jest peregr. w znaku Strzelca i dek. Lwa, detrimentum w dwadzie Wagi (no, jest w swoim żywiole ognia, co też ma znaczenie).  Niekorzystne położenie i niejednorodne aspekty ( np. sekstyl  z Merkurym w Wadze peregr., w 12.d. detryment;  półkwadrat z Wenus wygnaną w Skorpionie i  w 1.d. ) sygnifikatora  decydują o predestynacji do walki drogą  przestępstwa, grabieży, walki zbrojnej.  Wygnanie Marsa także w 2.d.  to pazerna walka i zabór cudzego, a lokalizacja w znaku Strzelca również zagranicznego.  Tak zlokalizowany i „ustosunkowany" Mars jawi nam Batiuszkę Wołodimkę   ze zdeterminowaną, drapieżczą skłonnością do polit. i  terytorialnej kleptomanii  (kleptomania to choroba): chęć zaanektowania Krymu jest widoczna gołym okiem.

Jako nienajgorsze można jedynie określić aspekty  Marsa: trygon  z Plutonem egzalt. w Lwie na MC i  sekstyl z  Neptunem peregr. w Wadze i   w domicylu 12.d.  Neptun ma przypadkową godność w 12.d., stąd jego właściciel może snuć mrzonki i mgliste iluzje  o swym silnym umocowaniu  i uzurpatorstwie  w osiąganiu (sekstyl) następnych etapów  (12.d.) wzrostu i rozwoju (Mars).  Ten Neptun to także szansa na mitomanię i imputowanie innym krzywo-lustrzanego, fałszywego  oglądu rzeczywistości (w swoim otoczeniu obserwuję osobę z taką lokalizacją Neptuna, która mami, oszukuje w dwustronnych Wagowych relacjach w sposób wręcz hucpiarski).

Wymienione i inne neptuniczne cechy dziedziczą „z mocy  nieba"  także  procesy intelektualne  i  komunikacja:  Merkury jest uszkodzony przez Neptuna w bliskiej koniunkcji (stała  skrytość  oraz  efemeryczne  uśmieszki podczas dzisiejszej konf. prasowej).

Stanowiąca egzemplifikację  natywnego aspektu naczelnego zwierzchnika  interwencja na Krymie (sekstyl) żołnierzy ros. (Mars)  bez emblematów  przynależności (Neptun) to nie tylko „stroszenie pagonów".  W swoich hegemonistycznych   „snach o potędze"  Putin nie zawahałby   się użyć przemocy i gwałtu (Pluton na MC  w trygonie z Marsem)  zostawiając  za sobą  ludzkie nieszczęście, płacz i traumę.   Mimo  lokalizacji w Radix Saturna wywyższonego w Wadze  w 12.d. (mąż  stanu, dyplomata)  potrafiłby kolejny raz  zdobyć się na otwartą konfrontację,  ponieważ jest to silnie zakodowane w jego systemie wartości (gdy Saturn poluzuje lejce).  Mars, 26*31' Strzelca , w 2.d. jest bowiem w ścisłej koniunkcji apl. z gwiazdą  Etamin, w 1952r. 27*18' Strzelca, oraz  w luźniejszych   z  innymi gwiazdami wojny, przemocy, agresji: Aculeus 25*8', Acumen 28*3', Sinistra 29*6'.   Etamin za P. Leonem Zawadzkim, Logonia: natura Plutona, Saturna, Słońca, gwiazda masowych zabójstw,  buntowników,  ludzi gotowych na wszystko,  zachłannych, żądnych władzy, despotycznych.  Aculeus i Acumen zagrażają ślepotą, tu  i teraz polityczną. 

Tak „nobilitowany" genetycznie  Mars oraz Ceres  zbliżające się  aktualnie do ASC  szefa państwa ros. przywodzą na myśl parafrazę refrenu  „zaopiekuję się  (Ceres) wami  (Krymem i oby nie Ukrainą)  po Marsowemu, nawet, gdy nie będziecie chcieli.

 

W kontekście tej „opieki"  natalną kwadraturę apl. Słońca w 11.d. (wygnanie)  w Wadze  (upadek)   z Uranem w Raku w 9.d.  można  interpretować jako  przyjacielską aktywność (Słońce) spełniania  życzeń (11.d.)  zainteresowanych  (obalonego  djadji  Januka), dotyczącą dwustronnnych relacji (Waga) , poprzez urządzenie rewolucji  (kwadratura Urana)  za granicą, 9.d.,  ukraińskiemu Suwerenowi  ( Rak).

Analizowany przez Genny w solariuszu  Merkury  w Skorpionie jawi  się jako myślenie kategoriami  totalitaryzmu i przemocy  (władcy Pluton i Mars), żeby nie powiedzieć  siepacko - żołdackimi.

 

Pewnego rodzaju pociechę  stanowi   fakt, że  żaden z sygnifikatorów  ros. przywódcy  nie tworzy koniunkcji z grupą gwiazd stałych  Praesepe [w 1952 r.  6*33' Lwa, 9.d.(!)], określanych  przez astrologię chińską jako „Wydech Stosu Ciał".  Grupa ta  ma znaczące położenie w radixach  strategów lub wydarzeń  związanych z masową  eksterminacją.  Antiscium  tej grupy też nie ma koniunkcji  z żadną planetą.  Ma koniunkcję 1*33' z gwiazdą wojny Aldebaranem, 9*8' Bliźniąt,8.d.; oby  taki kontakt  antiscii gwiazdy z inną  gwiazdą w ogóle  się nie liczył.   

Praesepe ma niestety trygon z Aldebaranem ,  kwadraturę sep. z ASC (3*10' Skorpiona) oraz  kwinkunks sep. orb 1* z Chironem. 

Mars i Ceres aplikujące do ASC (na razie w retro) mogą  za chwilę  zaktywizować  automatycznie tę natalną kwadraturę  wg  hasła  wynikającego także z natalnego aspektu "forsowanie (Mars  w sekstylu)  swojej wizji ( Neptun)  rzeczywistości na potrzeby dalszego awansu i rozwoju (Neptun 12.d.).  

Tematów: 6
Odpowiedzi: 152
Dołączył/a: 2011-05-03
Teksty w działach stałych
sagitariusA 2014-03-05, 10:41:46

Witam!

Temat jest bardzo ciekawy. Trzeba jednak pamiętać, że W.Putin nie podejmuje decyzji samodzielnie!

Warto przyjrzeć się koniunkcji Jowisz-Saturn z 28.05.2000 oraz zrobić dla niej astrokartografię, tylko dla Saturna i Jowisza w aspektach do osi! Wiele mówi też ingres Słońca w Barana 2014 (czyli prognoza) dla Kijowa. Tutaj też warto zrobić astrokartografię (szczególnie osie do Urana, Plutona), a nawet nałożyć z astrokartografią dla wspomnianej koniunkcji Saturn-Jowisz!, a póżniej też (co wynika z tego ingresu) tranzyty dla Ukrainy!

Wymaga to pewnie osobnego wątku. Czy znajdzie się odważny?!

 

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
sagitariusA 2014-03-05, 10:43:07

Witam!

Temat jest bardzo ciekawy. Trzeba jednak pamiętać, że W.Putin nie podejmuje decyzji samodzielnie!

Warto przyjrzeć się koniunkcji Jowisz-Saturn z 28.05.2000 oraz zrobić dla niej astrokartografię, tylko dla Saturna i Jowisza w aspektach do osi! Wiele mówi też ingres Słońca w Barana 2014 (czyli prognoza) dla Kijowa. Tutaj też warto zrobić astrokartografię (szczególnie osie do Urana, Plutona), a nawet nałożyć z astrokartografią dla wspomnianej koniunkcji Saturn-Jowisz!, a póżniej też (co wynika z tego ingresu) tranzyty dla Ukrainy!

Wymaga to pewnie osobnego wątku. Czy znajdzie się odważny?!

 

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
genny19 2014-03-05, 22:22:09

Odnośnie samego horoskopu Putina. Władcą roku solarnego(2013) jest drugi dom horoskopu,którego władcą jest Mars. Mars jest władcą I-wizerunek,  II -watości i VI domu _zdrowie w horoskopie .

Mars w solariuszu znajduje się w domu XII-ukrytych wrogów a obecnie Mars przez długi okres czasu będzie tranztował jego domXII

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2014-03-06, 10:18:01

Sagitariusie, skoro masz pomysł na nowy wątek, to do dzieła. Nic nie stoi na przeszkodzie tworzeniu nowych tematów, nawet pokrewnych.

Co do podejmowania decyzji przez Putina, to sądzę, że wszyscy szefowie państw działają przy udziale sztabów doradców. U Putina jest podobnie, ale horoskop urodzeniowy jest zawsze indywidualny, szczególnie jak patrzymy na jego zapis pod względem kondycji psychicznej i zdrowotnej właściciela.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2014-10-12, 22:18:32

Ciekawe,jak by wyglądał solariusz W.Putina relokowany   na Syberę ,gdzie  Putin spędził  swoje 62 urodziny .

Zaćmienie Księżyca  z 8 października 2014 w opozycji  do Słońca zapowiada stagnację i wycofanie z podjętych działań. Zmiany zapowiada też przejście  progresywnego ascendentu z termy Jowisza w terme Wenus .

Kariera Putina rozpoczęła się w sierpniu 1996 roku gdy został powołany do pracy w administracji Jelcyna. Progresywny ascendent znajdował się w ostatnim stopniu Skorpiona . Przez cały okres sprawowania władzy progresywny ascendent znajduje się w termie Jowisza. W przyszłym roku w maju zmieni się władca progresywnego ascendentu ,którą będzie Wenus. Czy to coś zmieni zobaczymy. 

A jak wygląda to w  horoskopie  Rosji z 1991 roku. Czy progresywny Księżyc w Skorpionie w koniunkcji z Plutonem  jest zapowiedzią zmian .Także Wenus h.Rosji będąca w  koniunkcji z ascendentem  Wladimira Putina przechodzi w  znak Strzelca.

   W Rosji hucznie obchodzono  urodziny Władimira Putina . Otwarto  wystawę '12 prac Putina'' porównując go do mitycznego Herkulesa. Progresywny ascendent horoskopu ZSRR  znajduje się obecnie w 14,21 stopniu Wagi  w opozycji do zaćmienia a progresywne Słońce i Księżyc są w opozycji.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2014-10-12, 22:18:32

Ciekawe,jak by wyglądał solariusz W.Putina relokowany   na Syberę ,gdzie  Putin spędził  swoje 62 urodziny .

Zaćmienie Księżyca  z 8 października 2014 w opozycji  do Słońca zapowiada stagnację i wycofanie z podjętych działań. Zmiany zapowiada też przejście  progresywnego ascendentu z termy Jowisza w terme Wenus .

Kariera Putina rozpoczęła się w sierpniu 1996 roku gdy został powołany do pracy w administracji Jelcyna. Progresywny ascendent znajdował się w ostatnim stopniu Skorpiona . Przez cały okres sprawowania władzy progresywny ascendent znajduje się w termie Jowisza. W przyszłym roku w maju zmieni się władca progresywnego ascendentu ,którą będzie Wenus. Czy to coś zmieni zobaczymy. 

A jak wygląda to w  horoskopie  Rosji z 1991 roku. Czy progresywny Księżyc w Skorpionie w koniunkcji z Plutonem  jest zapowiedzią zmian .Także Wenus h.Rosji będąca w  koniunkcji z ascendentem  Wladimira Putina przechodzi w  znak Strzelca.

   W Rosji hucznie obchodzono  urodziny Władimira Putina . Otwarto  wystawę '12 prac Putina'' porównując go do mitycznego Herkulesa. Progresywny ascendent horoskopu ZSRR  znajduje się obecnie w 14,21 stopniu Wagi  w opozycji do zaćmienia a progresywne Słońce i Księżyc są w opozycji.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
sagitariusA 2014-10-12, 23:13:54

Nawet nie zauważyłem, że Putin ma Słońce w opozycji do zaćmienia Księżyca z 8.10.2014. Jak dodać do tego "kolorystykę" zodiaku to robi się ciekawie (lub nieciekawie). Baran (zaćmieniowy) to czerwony, "a kolor jego jest czerwony...". Pluton przechodził będzie jeszcze nie raz przez kwadraturę z Uranem. Pluton ciemnoczerwony + Koziorożec czarny = brunatny. Skąd my to znamy? Nacjonalizm jak się patrzy.

Tematów: 8
Odpowiedzi: 384
Dołączył/a: 2013-12-02
acrux_79 2014-10-13, 12:58:47

Mi się wydaje, że dwa zaćmienia (drugie w kwietniu 2015) mające silny związek z jego Słońcem i wtrącający się w to półkrzyż, następnie dotykający putinowego Saturna, to wystarczające argumenty, żeby wysłać go na emeryturę. Albo wybory 2016 będą ostatnimi, albo... w ogóle w nich nie wystartuje. Zobaczymy co będzie.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2014-10-29, 15:47:28

Nie wiadomo czy prawdziwe informacje o chorobie Putina.

 

http://www.tvn24.pl/rzecznik-kremla-wladimir-putin-nie-ma-raka-trzustki,482885,s.html 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
acrux_79 2014-10-29, 15:55:31

W przypadku mediów rosyjskich to często miewamy do czynienia z zabawną sytuacją, że dementowanie informacji w pewnym sensie jest jej uwiarygodnieniem. Dementowano zatem, że na Ukrainie nie ma rosyjskich wojsk, że Putin nie ma żadnej kochanki, że holenderski samolot stał się ofiarą ukraińskiego myśliwca, itd. A tranzyty i zjawiska okołoastrologiczne ma wyjątkowo Putin paskudne. Nie zdziwiłbym się więc, gdyby naprawdę chorował. 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
genny19 2015-03-02, 22:09:07

Księżyc solariusza  w 28 stopniu znaku Ryb jest w koniunkcji  z całkowitym  zaćmieniem Słońca z 20 marca 2015 roku. Na solarnym MC mamy Lilth w koniunkcji z Plutonem radix. Ma on  koniunkcję tych planet na MC  radix. 

Zaprzysiężenie Putina na premiera odbyło się 9 sierpnia 1999 roku na dwa dni przed całkowitym zaćmieniem Słońca z 11 siernia 1999 r ,której także towrzyszyła koniunkcja Lilith i Plutona w znaku Strzelca.

I pomyśleć ,że  Putin wydawał się idealnym kandydatem na marionetkowego prezydenta, posłusznego we wszystkim oligarchom. W lipcu 1999 r. Putin z rodziną spędzał wakacje na południowym zachodzie Francji w Biarritz.  I  do niego przyleciał B. Bieriezowski by go namówić by został premierem.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.