Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Co nowego w świecie

Wybory parlamentarne 2015 w Polsce
genny19 2015-10-22, 00:10:26

Horoskop na dzień 25 pażdziernika 2015 na wschód Słońca.

Pytanie zasadnicze  brzmi ;komu  przyznać ascendent?

Czy partii rządzącej czy partii prowadzącej w sondażach. 

P.Piotrowski w wyborach czewcowych w 1989 roku przyznał I dom -Solidarności.

Aktualnie w sondażach wygrywa PIS i wg zaleceń P.Piotrowskiego ascendent przypada tej partii.

 

Ascendent - W domu  I nie  mamy benefków, Mars w Pannie  w punkcie zaćmienia z 13 września w domu XI. w termie Jowisza i w dekancie Wenus. 

Władcą MC jest Słońce . Czy to pomoże PIS-wi  wygrać wybory? Księżyc ,który na czas wschodu Słońca i rozpoczęcia wyborów znaduje się w ostanim stopniu Ryb(zaćmienie z 20 marca) w czasie wyborów będzie znajdował się z znaku Barana,we władzy Marsa.

Wenus -władca descendentu znajduje się w znaku swojego upadku ale w swojej troistośći,termie i dekancie.  Na czas zakończenia wyborów będzie wścisłej koniunkcji z Jowiszem (detryment).

Ciekawe co oznacza koniunkcja Wenus z Jowiszem-koalicję dwóch partii.

Zdcecydowanego zwyciężcy nie widać.Poczekamy do 25 pąździernika

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
Jasmin 2015-10-24, 10:58:17

Witam,

 

ja zazwyczaj robię horoskop wyborów na chwilę ich rozpoczęcia, czyli w tym wypadku na godz. 7:00 (wykres w zał.)

Nie zmienia to władcy ASC a posługując się proponowaną przez Genny metodą rozstrzygnięcia, kto wygra wybory, widać że zwycięstwo należy do Marsa z racji jego wywyższenia w domu X w dwadzie Barana. Od siebie dodam, że znaczenie - dla potrzeb ustalenia zwycięstwa - ma również władztwo Merkurego Marsem w znaku Panny. Merkury jest bowiem posadowiony w dwadzie Barana. Można uwzględnić również pozycję Ceres w znaku Koziorożca, jako współwładczyni znakiem Panny. Konkurencyjna partia wskazana przez DSC symbolizowana przez Wenus ma osłabioną pozycję w zodiaku i jej słabość jest w tej pozycji wzmagana przez bardzo słabego zodiakalnie i horoskopowo Jowisza w Pannie. Oba benefiki są w dwadzie Ryb, co zmienia niewiele, gdyż decyduje siła zodiakalna planet.

Wracając do Merkurego interesująca jest jego opozycja z Uranem, wskazująca nie tylko na zawirowania decyzyjne wśród wyborców i chwiejność pogladową co do tego, na kogo głosować, ale także na zmniejszoną frekwencję w tych wyborach. Za tym wnioskiem przemawia recepcja Wenus z Merkurym przez znak a także kwinkunks z Uranem, aplikacyjna koniunkcja Wenus do Marsa w zmiennym znaku Panny oraz półtorakwadratura z Ceres w III domu horoskopu wyborów. Kwinkunks Marsa do Urana natomiast zapowiada zmianę po stronie rządzącej. Myślę,  że to dodatkowe wskazanie na to, że rządzić w sejmie będzie inna partia niż do tej pory. Oraz na to, że głosy wyborców dopuszczą nowe partie do wpływu na politykę nowego rządu. Uran nie tylko zmienia ale oznacza nowy, świeży  powiew powietrza w kuluarach sejmowych.

 

pozdrawiam przy sobocie:)

 

PS. W nocy zmiana czasu, więc przesuwamy zegarki o godz. 3 w nocy na godz. 2, co programy komputerowe przewidują, ale zwracam na to uwagę, gdyby ktoś zechciał wyznaczać sam ASC horoskopu wyborówUsmieszek.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
sammy 2015-10-25, 22:19:03

Frekwencja chyba pierwszy raz od niepamiętnych czasów wyniosła ponad 50%. Co do wyników, na dzień dzisiejszy PiS ma ponad 50% głosów w Sejmie. Poczekam na wyniki do jutra, ile procent dostało Razem. Bo po cichutku liczę na więcej :)

 

pozdrawiam

S.

Tematów: 13
Odpowiedzi: 144
Dołączył/a: 2012-02-19
Jasmin 2015-10-26, 12:00:28

Frekwencja w wyborach parlamentarnych jeszcze nie jest oficjalnie potwierdzona. 

W poprzednich wyborach parlamentarnych wynosiła:

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Frekwencja_wyborcza

 

Była wyższa podwyższona wtedy, kiedy PIS miało większe szanse na zdobycie większej ilości mandatów, tak jakby wiązało się to z większą mobilizacją wyborców.

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2015-10-26, 13:54:51

Ja z tych wyborów najbardziej zapamiętam koniunkcję Wenus z Jowiszem ,którą widziałam dzisiaj o 6 rano na niebie. Piękny widok  .  

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
starybosman 2015-10-28, 16:33:03

Nie tyle interesujący był moment rozpoczęcia wyborów, co ich zakończenie. Ustawienie horoskopu elekcyjnego na godzinę 21.00  daje podstawy do twierdzenia, że czeka nas to, czego się można było spodziewać, czyli: co uliczka to kapliczka, co zakątek - świątek, co trawniczek to pomniczek. Szczecinowi już pokazano miejsce w szeregu, jako dowód, że niepokorni zostaną spacyfikowani. Jeśli ktokolwiek sądził, że  rząd ( bez względu na jego skład personalny ) będzie samodzielny w podejmowaniu decyzji, to należy spojrzeć na inny horoskop, tym razem natalny Jarosława Kaczyńskiego ( 18.06.1949, Warszawa, godz. 2.00 ), A dokładniej na progresje ustawione na datę 25.10.2015, godz, 21.00. Bo ten horoskop pokazuje dobitnie, iż faktycznym  decydentem będzie tylko i wyłącznie  ta osoba. Progresywny Mars w Raku, w dekanacie i dwadzie Ryb, a jakby tego było mało, jeszcze w termach Jowisza. I to w 12 domu. Zapanuje pełne prawo i sprawiedliwość, wszak progresywny Jowisz nie dość, że upadły w znaku Koziorożca, to jeszcze  w retrogradacj. Nic więcej dodawać nie trzeba, poza jednym - przyjdzie żyć w nader ciekawych czasach. Jak się takie rządy skończą ?  Jak w dowcipie:  żołnierz kierowca wykonywał pojazdem manewr cofania, a wszelkich instrukcji udzielał mu sierżant. Kiedy pojazd  zdemolował  drzwi garażowe, wściekły przełożony  kazał kierowcy wysiąść i obejrzeć jakich szkód narobił

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Marsjanka 2015-10-28, 21:31:09

Starybosmanie jak zwykle na Ciebie można liczyć w elokwentnym i błyskotliwym podsumowaniuGłosny smiech 

 

Tematów: 67
Odpowiedzi: 810
Dołączył/a: 2011-03-21
Ada 2015-10-29, 07:47:27

Ja mam wrażenie ,że już tylu wspaniałych astrologów wypowiadało się co do wyborów prezydenckich i nie tylko i wychodziły z tego głupoty (Piotrowski, że Komoroswski napewno wygra jak również Gibaszewski itd. nawet KOmorowski rywala nie miał). Wróżenie z fusów to jest, bo co innego? Nie chce mi się cofać do tego jak opisywali rządy Tuska, bo napewno miały być wspaniałe. Ja z oceną rządu poczekam minimum 2 lata, nie tak jak inni po 5 dniach od zaprzysiężenia prezydenta narzekali, że wszystko robi źle. 

Tematów: 24
Odpowiedzi: 461
Dołączył/a: 2012-07-25
genny19 2015-10-29, 14:04:52

W tym roku w grudniu progresywne Słońce w horoskopie Jarosława Kaczyńskiego przejdzie do znaku Panny a przyszłym roku w sierpniu będzie miał miejsce nów progresywny w znaku Panny. Jarosław Kaczyński zaczął być znany w polityce od 1990 roku ,kiedy był doradcą prezydenta L.Wałęsy.  Na czas wyborów prezydenckich w 1990 roku progresywny Księżyc w Rybach był w opozycji do Księzyca w Rybach. Ciekawe co tym razem przyniesie pobyt Księżyca w znaku Panny.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
starybosman 2015-10-29, 15:31:07

Powyborczy ascendent wypada w 23,26 znaku Raka ( Warszawa, 25.10.2015, godz. 21.00), pokazując stereotypowe wyobrażenia głosujących ( 51%). Powyższe nie rozstrzyga, czy opinia  publiczna to wyborcy, czy też ci, którzy pozostali bierni ( 49%). Dodać należy, iż dekanat Ryb daje niebywały talent do tego, by zmieniać nie tylko rzeczywistość, ale i wyobrażenie o niej . Dwada Marsa wyjaśnia wielką hałaśliwość, z jaką mieliśmy ( i mamy ) do czynienia).Poza sporem jest, iż czołowy zapiewajło na mityngach ( dorobił się ksywki Żarówa)  dobrze odrobił zadaną lekcję, na temat " Beata, damy radę". 

 

Fakt, iż władzę oddano w ręce Prawa i Sprawiedliwości pozostaje niesporny.  Natomiast wielce wątpliwe jest, czy owa władza pozwoli kierować sobą tak, jak tego oczekują jej wyborcy.Władza   uzyskała przecież  legitymację do stanowienia prawa rozumianego jako zespół norm postępowania regulujących stosunki w danej społeczności, co dotyczy w szczególności  jej przeciwników. W tym rozumieniu władza ma charakter namacalny.  Zatem mamy, a w zasadzie będziemy mieli,nowe prawa określające zasady postępowania oraz zakazy, których naruszenie grozi sankcjami. 

 

Całkowitym przeciwieństwem władzy jest sprawiedliwość, bowiem ta ma charakter ściśle duchowy i jest czymś, co chcemy kontrolować wedle swojego uznania.  Ascendent wyjaśnia taki dylemat w sposób jednoznacznie czytelny: skoro  sprawiedliwość oddano władzy, stąd wszystko, co ta władza uczyni, trzeba będzie nazywać sprawiedliwością. I to z prostego powodu: władza stoi ponad sprawiedliwością, gdyż to właśnie władza stanowi prawa.  

 

Władca ascendentu znalazł się w 8,31 znaku Barana, w dekanacie Marsa, w dwadzie  Raka, a to, że w 10 domu tylko wyjaśnia, że władza znalazła się w dyspozycji osób mających szczególne wpływy. Oczywiście, nie powiem ( z przekąsem) - dajcie mi tylko władzę, to ja już was urządzę. Na  dzień dzisiejszy została otwarta giełda, gdzie wszelkiej maści dziennikarze, jak i eksperci ( osoby, o których nie wiadomo, czy posiadają wiedzę w dziedzinie, w której zabierają głos ), a także pismaki ( wodoleje też ), w środkach musowego przykazu, urabiają odbiorców na wyznawany wzór i podobieństwo. 

 

Reasumując - wszystko gra, bo jeszcze nie rozpoczęto koncertu. Ten się zapowiada przepysznie, bo pod jedną batutą, wyselekcjonowani i dobrani wedle klucza ( niekoniecznie wiolinowego ) muzycy  zagrają słuchaczom nowatorski utwór na szydle po dudach.  Muzykolodzy, rodzimi i zagraniczni, zapewne będą mieli podzielone zdania. A lud? A lud będzie musiał przyjąć, że jest to sprawiedliwe, nawet gdyby dyrygent z solistami zagrali na nosie.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Jasmin 2015-10-29, 19:37:12

 

 

Ciekawie wygląda zestawienie radix J. Kaczyńskiego - ale wg rektyfikacji na godz.  4:22 (rektyfikacja wg Leona Zawadzkiego) z progresjami na dzień wyborów . 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2015-10-29, 19:44:06

Same progresje dla porządku wg tej samej rektyfikowanej godziny urodzenia.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2015-11-07, 19:40:14

Patrząc na ostatnie przepychanki po wyborze  przez Prezydenta Dudę daty zaprzysiężenia nowego Sejmu zbieżnej z datą szczytu UE zastanawiam się na kogo póżniej zrzucana wina ,że coś nie wyszło. Teraz jest jeszcze Tusk i premier Kopacz ale potem pozostanie tak jak w dowcipie opisanym przez Staregobosmana tylko kierowca -Beata Szydło.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
starybosman 2015-11-07, 21:53:16

Na teraz reprezentacyjna orkiestra wybraniecka,  pod światłą dyrygenturą wielkiego efendiego , już  gra ekumeniczną uwerturę zatytułowaną " Bij swój swego, niech się obcy boi ". Świat  się śmieje. Bo świat doskonale widzi, że dyrygent ma głowę w partyturze, a nie partyturę w głowie. Kto zostanie uznany za winnego?  Wszyscy słuchacze zostaną uznani za niemuzykalnych, bo nie poznali się na mistrzowskim wykonaniu prapremiery wiekopomnego dzieła  muzykantów. Koncert, który nas czeka, nosi tytuł, jak doniosły wiewiórki, "Durnaja piesniczka, durnyje pticzki ". Tego utworu przyjdzie nam słuchać do znudzenia. Czas się przygotować przed  lustrem komendę - ruki pa szwam , durnowaty wyraz twarzy. Byłbym zapomniał ( to z wrażenia ),  koniecznie trzeba ćwiczyć  burnyje apładismienty. 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
genny19 2015-11-09, 14:58:20

Dziś gdy stałam na przystanku widziałam fajny humor opublikowany w gazecie "Fakt".

Beata Szydło siedzi w ławach rządowych i ociera łzy jakby płakała. Obok siedziąca koleżanka mówi do niej:

"Nie płacz Beatko rząd jest twój,Prezes będzie Ci tylko pomagał"

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.