Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Co nowego w świecie

Małe planety w roli czarnych charakterów.
maszowa 2011-08-05, 20:12:34

Seria wypadków na warszawskiej trasie W-Z zaczęła się wczoraj około 10 rano. Ledwie rozładował się korek po jednym, już następował kolejny. (radix pokazuje pierwsze zdarzenie)

 

Widać, że Mars znajduje się w początkowych minutach swojego upadku w znaku Raka i Ceres w początkowych minutach znaku Barana - ta kwadratura wskazuje na wyjątkowy brak rozwagi, kierowanie się emocjami, co na drodze rzadko się kończy przyjemnie.

A na dodatek Merkury, który w Pannie powinien skłaniać do precyzyjnego i logicznego myślenia, w retrogradacji jakby zapomniał co to miał powiedzieć ...

Merkury w sekstylu z Marsem, obaj w kwinkunksach z planetką Pallas. Pallas w retrogradacji i na wierzchołku Palca Bożego chyba też zapomniała o tym, że symbolizuje kreatywność i precyzję.

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
maszowa 2011-08-05, 20:13:45

 

Dziś znowu od rana na praskiej stronie Warszawy w stan gotowości musiało stanąć kilkanaście wozów strażackich - na północnej stronie był wybuch gazu, na południowej palił się dach kościoła.

 

Co tak wisi w powietrzu?

W horoskopie pożaru kościoła widać, że już za moment Księżyc przejdzie do znaku Skorpiona, tworząc sekstyl z Merkurym, a obaj po kwinkunksie z Ceres - Ceres więc stanie na szczycie Palca Bożego. W tym też momencie (dziś około 16) wydarzyło się głośne samobójstwo jednej ze znanych postaci sceny politycznej.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
lisek 2011-08-05, 23:39:27

 Maszowa - dzięki za ten horoskop - faktycznie obrazuje to "co wisiało i wisi w powietrzu".

 Mam też wrażenie, że ostatnie wydarzenia to również bezwzględne "objawy" rozprawiania się Plutona  z Saturnem - jako że tranzytując przez znak Koziorożca niszczy stare struktury. Pytanie retoryczne -  co powstanie na tych zgliszczach?

Co do znanej postaci politycznej - pewne rzeczy są "zarysowane" w tranzytach - nie chcę się jednak  wypowiadać w tej kwestii, gdyż wiem, że znając "fakty" łatwo jest dopasować przyczyny (niech to trochę okrzepnie). Przyznam , że przygnębiła mnie ta śmierć - być może przez koniunkcję Księżyców:(

 Tak trochę w plutonicznym nastroju wyszło:(

 Dobranoc

Tematów: 9
Odpowiedzi: 214
Dołączył/a: 2011-06-08
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-08-07, 07:52:22

Małe planetki nie mają chyba takiej siły kierowniczej. Ceres działała tu jako wykonawczyni siły Urana, bo w są tym samym znaku w koniunkcji. Merkury i Księżyc oraz Pallas tak samo. Merkury wpisuje się w figury planetarne z Marsem i Plutonem. No i trzeba pamietać, że Neptun w tym czasie przechodził w retrogradacji do Wodnika- aktywizując władców tego znaku.

 

Obiekty planetarne małe zawsze "robią" to, co chcą duże. Jak w każdym systemie solarnym. Ludzie też są bezsilni wobec silniejszego.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-08-07, 08:01:08

Tytuł wątku mówiący o rolach planetoid trafnie oddaje sytuację, w której reżyserem jest kto inny niż wykonawca roli .Usmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.