Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Co nowego w świecie

Meteoryt w Rosji
Jasmin 2013-02-15, 12:45:36

Wg Polskiego Radia, o godz. 4:23 czasu środkowoeuropejskiego (godz. 9:23 czasu lokalnego) nad Czelabińskiem w Rosji nastąpiło spalenie metorytu w atmosferze ziemskiej - na wysokości ok. 10 km. W wyniku wybuchu na miasto i okolice spadł deszcz meteorytów.

 

Załączam wykres. Zwraca uwagę znamienna pozycja Słońca i Ceres w koniunkcji z Lilith. Sekstyl Księżyca do ASC-endentu i jego nowil z Jowiszem mówi, że odziaływanie tych 2 ciał miało szczególne znaczenie, przy współudziale Wenus w Wodniku.

 

Dzisiaj, ok. godz. 20-stej (media nie podają wg jakiego czasu)  czeka Ziemian także przejście asteroidy w niespotykanie bliskiej odległości od Ziemi. Czy oba zdarzenia kosmiczne mają ze sobą związek? Ja myślę , że tak. A może niesłusznie?

 

W ciekawych czasach żyjemy.

 

pozdrowienia:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
maszowa 2013-02-16, 15:57:54

Jedyne, co mi przychodzi na myśl, to trygon Mars / Saturn w znakach wody, co mi się skojarzyło z informacją, że wielki meteoryt wpadł do jeziora a że przyleciał też ze środowiska innego, niż ziemskie, to żywioł wody pasuje tu i na początku i na końcu. W środek tego trygonu wpasował się sekstylami Pluton w Koziorożcu, który w horoskopach mundalnych może symbolizować wielką energię atomową - wprawdzie w mediach piszą, że żadna elektrownia atomowa nie została uszkodzona, ale ja bym taka pewna tego nie była.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jaga 2013-02-22, 00:37:04

Witam pięknie.

Sensacyjną abdykację papieża przyćmił z lekka meteoryt- a wiecie, ze jest różnica pomiędzy meteoroidem, meteorem a meteorytem? Meteoroid jest w kosmosie, meteor wtedy gdy spada (widać jako spadającą gwiazdę) a meteoryt jest wtedy gdy dotrze na powierzchnię ziemi. Nie wiedziałam ale p. Rafalski z UMK na antenie TVN24 mnie oświecił. Gdybym miała szukac związków w jakimś horoskopie (tylko na jaką datę ustawione) to spojrzałabym z pewnością na Urana. To szkło a tego w Czelabińsku było co niemiara. Merkury z Marsem też by mógł brac udział- nieprzewidywalny, głośny, zwracający uwagę. Światło, blask, publiczność to Jowisz- zjawisko przepiękne. Wspaniałe nagrania video. Żywioły powietrza i ognia, a woda? Trafiony- zatopiony ten merkuryczno-marsowy kamień kosmiczny. Podejrzewam, ze ludziska strachu najedli się co niemiara ale osobiście chciałabym zobaczyć coś takiego w rzeczywistości. Musiało  robić piorunujące wrażenie, przerażać nieznanym i urzekać urodą. Może więc zacząć od daty powstania Czelabińska? Niby dlaczego akurat tam spadł a nie jak to ma w zwyczaju do Pacyfiku albo na Saharę? No chyba, ze ruscy coś przed ziemianami ukrywają?

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 4
Dołączył/a: 2012-08-31
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.