Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Prognozowanie

Solariusz 2015 źle już było, a teraz?
vxct 2015-01-29, 15:56:18

Witam wszystkich 

Odpowiedź na pytanie nie jest wcale taka oczywista na jaką wygląda, chciałabym tylko przekonać się jak to widać z drugiej strony, czego mogę się spodziewać?

-ascendent w skorpionie (10d natalny), władcą mars w koniunkcji ze Słońcem w 8 domu

-planety we Lwie wypadają na mój 8 dom natalny

-zastanawia mnie też ścisła kwadratura Księżyc Saturn

ogólnie koniunkcja Jowisz Wenus Księżyc i to w pobliżu MC i wszystko w trygonie do Urana oraz fakt, że z moim natalnym ładnie się to komponuje wskazywałoby na same dobrocie jednak wiadomo, że tak nie będzie tylko nie umiem tego połaczyć w całość, czy to będzie coś w stylu 'szczęście w nieszczęściu ... dodam, że Uran tranzytuje mój Księżyc i powoli fiksuję z natłoku wrażeń, a chyba to dopiero początek, bo dopiero ten rok będzie naprawdę intensywny, bardzo proszę o każde spostrzeżenie, moje dane są w bazie

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2015-01-21
Odpowiedzi
Jasmin 2015-01-30, 22:23:05

Hej, ale jeszcze się aktualny solariusz nie wyenergetyzował przecieżUsmieszek! Wniosek, że było już źle jest zatem przesadzony. Napisz proszę, co było złe do tej pory, to nam łatwiej pójdzie. Dlaczego solarne Słońce w X domu solarnym i VII natalnym ma wiązać się z czymś złym? Poza tym Uran jeszcze nie jest tak blisko ur. Księżyca, więc fiksacja nie z tego wynika.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
vxct 2015-01-30, 23:39:24

hm..no jak na razie mój aktualny solariusz realizuje się książkowo i to właśnie tam mam koniunkcję Urana z Księżycem 8d w opozycji do Marsa 2d a to w kwadraturze do Plutona czyli półkrzyż, mam też wyrok i czekam na następny, będę musiała ponieść konsekwencje swoich działań, naprawdę nie wiem co zrobić ze swoim życiem, nie chcę robić kolejnych głupstw, a robić coś trzeba, tym bardziej dziwi mnie, że za parę miesięcy widać coś dobrego?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2015-01-21
ewa007 2015-01-31, 15:07:56

Dzień dobry:)

Ja mialam identyczny układ w tranzytach pod koniec grudnia... - Uran (retro!) w koniunkcji z moim Księzycem, w opozycji do Marsa i do tych planet kwadratury tranzytujacego Plutona. Tylko domy inne. W horoskopie natalnym Księżyc jest u mnie dominujacy, dodatkowo ma kwinkunksy z Uranem i Plutonem, a opozycję z Marsem! Muszę powiedziec, że nigdy sie tak dziwnie nie czułam. Pierwszy raz w zyciu mialam ochotę iśc do psychologa:), parę dni wczesniej byłam święcie przekonana, że przez święta zatrułam się grzybami. Straszny niepokój (bez przyczyny), arytmie serca, zawroty głowy, takie mentalne osłabienie. Podświadomy stres. Wszystko trwało 2-3 dni - dokładnie w czasie, kiedy tranzytujacy Księzyc utworzył z tego Półkrzyża Wielki Krzyż. Przy każdej kwadraturze tranzytujacego Księżyca do Marsa/Księzyca natalnego też czułam niepokój. W książce Carol Rusham przeczytałam, że gdy przychodzi do niej osoba z takimi aspektami, od razu wysyła ją na terapię do dobrego psychologa:))) Zamiast psychologa zastosowałam nalewkę wisniową na poprawę nastroju:)

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
vxct 2015-01-31, 17:58:30

mnie niepokój, nerwy i stres towarzyszą przez niemal cały rok i te emocje są całkiem uzasadnione, zastanawiam się czy gdybym zainteresowała się solariuszem przed faktem i wcześniej poprawnie zinterpretowała to czy również postąpiłabym tak samo ale tego się już nigdy nie dowiem, mogę jedynie przygotować się na następne 'rewelacje', czy dobrze widzę, że jeszcze w tym roku możliwa będzie emigracja? na obecną chwilę wydaję mi się to zupełnie niemożliwe ale za pół roku? była bym wdzięczna za odpowiedź..

Tematów: 1
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2015-01-21
ewa007 2015-01-31, 19:51:08

Niestety zdecydowanie za słabo znam astrologię, aby udzielić tego typu porady:((( Na pewno powinnas zobaczyć, czy tę emigrację widać też w tranzytach i progresjach i czy dom 9 w radixie mówi coś o podróżach

Serdecznie pozdrawiam, e.

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.