Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Prognozowanie

utrata pracy i co dalej ? prognozowanie
haliberry 2015-04-29, 14:05:01

 

Witam,

21.04.2015 zostałam zwolniona z pracy w ramach redukcji etatów. Niepocieszony

Na pewno byłam i jestem pod wpływem niekorzystnej Kwadratury Saturna do Saturna, która zaowocowała najgorszym czyli utratą pracy ale i ogólnie bardzo stresującym okresem w życiu.

Jednak w analizie Solariuszy czy progresji jestem początkująca. Próbuję zobaczyć co mnie czeka w kwestii pracy i finansów i czy utratę pracy było widać w obecnym  Solariuszu.

Analizowałam Solariusz na 2014/2015  i jedyne co zauważyłam to  niekorzystne aspekty Urana. Czy widzicie jakieś inne aspekty, które wskazywały na zwolnienie pracy?

Patrząc na Solariusz 2015/2016 widzę, że na pewno temat pracy, kariery będzie ważny bo Solarne słońce i Jowisz leżą w Solarnym domu 10.

Niestety Solany pluton leży w drugim domu Solarnym co nie napawa mnie optymizmem.

Zastanawiam się co będzie dalej ? Czy możecie mi pomóc zinterpretować Solariusz 2015/2016 pod kątem szans na znalezienie pracy oraz mojej sytuacji finansowej ?

Z jednej strony jestem otwarta na nowe i odważna, lubię zmiany i wyzwania ale z drugiej strony boję się, że czeka mnie trudny okres poszukiwania pracy i tego, że nie będzie to bułka z masłem Niepocieszony

Wiem, też że w progresjach na 2015 widać nów progresywny ... i chyba jestem (albo raczej mój horoskop) dowodem na to, że oznacza on duże zmiany w życiu. Zwolnienie z pracy to nie tylko utrata dochodu ale zakończenie ważnego okresu w życiu. W firmie pracowałam ponad 10 lat i w tym czasie wiele się nauczyłam i dużo doświadczyłam. Jest to też czas pożegnania się z ludźmi, z którymi pracowałam codziennie od 7 lat, w tym pożegnanie się z kimś kto w ostatnim czasie był dla mnie ważny.

Przy tej okazji postanowiłam zakończyć też inne znajomosci, ktore mi nie służyły. Czuję, że czas pożegnac stare i zacząć nowe życie.

 

Moje dane 26.08.1978 godzina 13:35 łódź

Będę wdzięczna za każdą wskazówkę i opinie.

pozdrawiam

Tematów: 2
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2015-01-24
Odpowiedzi
haliberry 2015-05-01, 18:47:18

wklejam Solariusz na 2015/2016. Może ktos  podpowie i pomoze mi w interpretacji.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2015-01-24
Jasmin 2015-05-02, 09:15:24

Witam,

pomoc wzajemna podupadła? Gdyby każda osoba, która o coś pyta udzieliła drugiej odpowiedzi, to obie byłyby jakoś wzmocnione w swych wątpliwościach, prawda? Haliberry, pomóż np. evik1987 czy innej osobie, a może odwzajemni się tym samym. 

 

Masz w tranzytach Marsa na DSC i trzeba teraz walczyć o siebie ale i innym "przekazywać" energię. TR. Jowisz w Lwie w ur. IX domu zachęca do tego.

Co do pracy, to ona jest sygnowana przez Wenus a przy ur. pozycji w Wadze ludzie Ci zawsze " po znajomości" albo pomogą ją zdobyć albo stracić. Koniunkcja Marsa z Plutonem w rx wprowadza zamieszanie, tym bardziej że jest związana z wiosennymi eklipsami.

Utratę pracy w solariuszu aktualnym zapowiada głównie koniunkcja Marsa z Saturnem w III domu solarnym, w związku z Merkurym solarnym w zw. z X domem rx, Księżycem solarnym na ASC solarnym w Pannie. Przy jednoczesnej pozycji solarnej Wenus w kon. z solarną Lilith - w kon. z ur. Merkurym w Lwie. Solarny Merkury ma kwinkunks do Urana, także sama widzisz.

 

Utrata pracy w solariuszu następnym (sytuacja po tym co  było) zaznaczona jest głównie przez domy . Popatrz przez co przechodzą osie solarne, co się dzieje w domach solarnych zw. z pracą, zarobkowaniem i karierą. Uran nadal ma opozycję do władczyni ur. domu VI, czyli Wenus. Moim zdaniem solarna koniunkcja Słońce- Jowisz spowoduje, że ów nowy początek da większy rozwój i koniec końców obróci się na dobre.

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
haliberry 2015-05-04, 11:12:22

Dziękuję Jaśmin za pomoc :-)

Ja  czuję się mało kompetentnie aby odpowiadać się w  watkach innych, brakuje mi wiedzy i umiejętności dlatego  na razie eksperymentuję na sobie ;-)   Czytam nowe wątki i  analizując odpowiedzi  osób doświadczonych  uczę się.

Jednak masz racje zasada wzajemności jest bardzo ważna i zastosuję się do tego co napisałaś.

Rzeczywiście po przeczytaniu twojej interpretacji aspektów z obecnego Solariusza zwolnienie z pracy stało się dla mnie bardziej widoczne.

Odnośnie tranzytów to ja uczepiłam się bardzo trygonu Plutona do MC oraz trygonu Saturna do Jowisza i to w nich upatruję nadziei .

Co do położenia urodzeniowej Wenus to w obecnej sytuacji rzeczywiście bardzo liczę na pomoc w znalezieniu pracy a raczej  liczę na „zaproszenie” do współpracy od mojego znajomego.

Widzę dysonans między obecnymi i najbliższym i tranzytami a Solariuszem 2015/2016. Mam wrażenie, że tranzyty są bardziej przychylne niż  Solariusz ?

Co do domów w Solariuszu 2015/2016 i położenia Osi to Asc Solariusza położony jest  w domu 12 rx. czyli ogólnie wycofanie ale tu nie widzę zw z pracą.

DSC Solarny leży w domu 6 rx, czyli wg Konaszewskiej praca grupowa, praca dzięki protekcji partnera. Mc Solarne w 9 domu rx, czyli może podróże służbowe, czy szukanie pracy za granica? Na ten moment nie biorę tego pod uwagę.

Dom 6 Solarny leży w domu 5 rx, czyli wg Konarzewskiej praca wykonywana z przyjemnością albo dodatkową praca w wakacje. Biorę pod uwagę bezpłatny staż wakacyjny, który może mi pomóc się przekwalifikować.

Dom 2 Solarny tu leży Pluton w zw z  Uranem, co ma przynieść nagle wydarzenia …  poza tym zw z księżycem.

Pluton tworzy też kwinkunks z /marsem i wenuską, które leżą w 9 domu Solarnym.  Jaśmin jak to zinterpretować?

No i dom 10 tu leżą Jowisz i Słońce w koniunkcji, ten aspekt daje nadzieje na nowy dobry początek, tak też rozumiem to co napisałaś Jasmin.

Niestety i Jowisz i Słonko maja zły aspekt z Saturnem i Neptunem.  Musze wiec uważać na zdrowie, pilnować się w kwestii nałogów no i przede wszystkim liczyć się z trudną sytuacją finansową i trudnościami w znalezieniu pracy.

Jaśmin czy mogłabyś spojrzeć na te moje wypociny i coś skorygować, dodać ?

Haliberry

Tematów: 2
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2015-01-24
Jasmin 2015-05-04, 20:00:12

Ale jeszcze jesteś w solariuszu bieżącym, nie wybiegaj tak naprzód, bo Ci życie ucieknieUsmieszek

 

No dobrze, w tym solariuszu przyszłym ASC solarny jest w domu XII, to prawda. Dom XII to również poszukiwanie. Poszukiwany, poszukiwana... z filmem mi się skojarzyło. Poszukiwanie pracy przed Tobą, więc oś ASC - DSC tak się ułożyła, jakbyś pytała: a czego ja będę szukać? i dostała odpowiedż w domu VI z Chironem ur. na solarnym DSC. Nauczyciel, nauczka, pouczenia, wskazówki przed Tobą ze strony jakiegoś Chirona ze znaku Byka albo praca tego typu, tego rodzaju, np. w której będziesz Chironem. Na ASC solarnym masz za to ur. Urana, silnego zodiakalnie , który Ci wraz z Plutonem tę karierę poukładają na nowo. Łącząc ur. Chirona z sol. Księżycem i sol. Wenus z Marsem w Lwie to jakaś opieka nad dziećmi wychodzi albo to Ty będziesz wymagała opieki kogoś silniejszego. Wenus z Marsem co znaczą? Mars solarny w Lwie jest w kwadraturze do solarnego ASC czyli metoda działania będzie budziła kontrowersje, np. może spowodować niepochlebne opinie nt. protekcji w staraniach o pracę. To także analogia zwyczajnego prezentowania swoich osiągnięć, które czyni się np. formułując CV. Coś się tam w tej cefałce zawsze podkoloryzujeUsmieszek żeby dobrze wyglądało (Wenus w Lwie). Kwinkunks Plutona to ja widzę w solariuszu tylko z Marsem. To wskazanie na nowe metody działania. Potwierdza ten kwinkunks to, że będą zmiany w sposobie prezentacji, także o walce mówi - o siebie, o swój wizerunek, zapowiada nową wiedzę, zabiegi o to, aby wypromować się i uzyskać nową pozycję w karierze, itd. o leczeniu też mówi, nie wykluczam.

 

Patrz na tranzyty i aspekty maleficzne pod kątem zmiany. Złe przejawienia są wtedy kiedy aspekt tranzytowy (w tym solariuszowy) pokrywa się ze złym takim samym lub podobnym aspektem natalnym. Słońce w natalnym ma koniunkcję z Saturnem a w solariuszu widać kwadraturę między nimi, ale w orbie 4 stopni, co wobec solarnej koniunkcji beneficznej (sic!) Słońca z Jowiszem dawałoby skutek końcowo pozytywny, Natomiast tym niemniej spodziewałabym się złych nastrojów (źle leczonych) oraz niepokoju związanego z sytuacją stresową. Co do Neptuna , to on nie ma ze Słońcem rx aspektu w natalnym a więc wskazywałby ten aspekt solarny (opozycja Słońce- Neptun) na lęki generowane raczej ze strony emocjonalnej i pochodzące z inspiracji innych osób.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
haliberry 2015-05-05, 22:37:30

Jaśmin następnym Solariuszem interesuję się bo szukam nadziei na lepsze jutro. Tak jak napisałaś poszukiwany, poszukiwana a co ? chyba właśnie  jakaś zmiana na lepsze …

Poza tym gdzieś czytałam, że czasem działanie Solariusza można zauważyć już 3 miesiące przed jego początkiem.

Poza ym bezrobocie  daje mi szanse życia tu i teraz J nie pamiętam kiedy ostatnio tyle cieszyłam się każdym dniem, piękna pogodą i celebrowaniem życia co teraz ;-)

Jak Pluton z Uranem coś układają to najpierw musi się coś mocno i nagle skończyć, musi się zburzyć stary układ by mogło przyjść nowe … no i tak właśnie jest u mnie.

Co do chirona to jakos  go omijałam w analizach ale trochę dziś o nim poczytałam. Ciekawe, że mój Chiron urodzeniowo leży w domu 6, czyli domu pracy. Czyli te nowe początki oraz uzdrowienie czekają mnie właśnie w temacie pracy …

Co do tego co napisałaś o opiece nad dziećmi to słabo mi się o widzi … ale nigdy nie mów nigdy J  No chyba, że liczy się tez opieka nad dziećmi przyjaciółki :-P

Spodobała mi się twoja interpretacja Kwinkunksa z Marsem J Powinnam zacząć lepiej się „sprzedawać” czy prezentować – np. w staraniach o pracę.

Co do leczenia to piszę o tym bo mam obecnie Saturna tranzytującego dom 1 i już zaczynają mi się wizyty u dentysty L

Dziękuję za wskazówkę odnośnie aspektów z Solariusza do tych aspektów z radixu. Bardzo liczę na aspekt Słońce Jowisz J

A co do Neptuna i nastrojów to niepokoje i stres to niestety chyba są gratis dołączane do wypowiedzenia o pracę :-P

Zainteresowało mnie to co napisałaś o tym, że lęki mogą być generowane ze strony innych osób …  niestety nie zawsze da się tego uniknąć.

Jaśmin czy z tego co napisałam wcześniej o domach zw z pracą w Solariuszu 2015/2016 jakaś część miała jakiś sens?

Tematów: 2
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2015-01-24
Jasmin 2015-05-06, 15:41:57

Kiedy nie zaprzeczam, to znaczy, że nie widzę wyraźnego błędu w rozumowaniu. Kiedy dookreślam wnioski cudze, to w dobrej wierze i po to, aby ukierunkować. Zawsze można też dopytać. Natomiast kiedy nie odpowiadam na pytanie, to albo uważam je za zbędne, źle zadane albo chcę, aby ktoś sam przemyślał sprawę.

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
haliberry 2015-05-06, 17:16:42

Rozumiem, zapytałam bo chce wiedzieć czy to co napisałam było ok czy musze zupewnić zmienić sposób myślenia i patrzenia na solariusz i radix. 

Oczywiście Ty nadałas właściwy kierunek analizie za co dziękuję.

Ja jestem jak dziecko we mgle Oczko widzę szczegóły ale nie umiem wybrać tego 

 co jest najważniejsze. Poza tym nie umiem wyciągać z tego co widze sensownych wniosków. 

Brakuje mi jeszcz wiedzy no i umiejętności.

 

Tematów: 2
Odpowiedzi: 12
Dołączył/a: 2015-01-24
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.