Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Solariusz 2015
annev 2015-06-23, 09:19:04

Za niespełna miesiąc obchodzę urodziny, więc czas na analize nowego solariusza. Cieszy mnie Słońce i Merkury w 10 domu i Mars na MC.  Saturn w drugim, ale do problemów finansowych już się przyzwyczaiłam. Księżyc w koniukcji do Wenus i Jowisza, w 11 domu. Lubiany przeze mnie Pluton (natalnie na moim ASC) jest w koniukcji do IC i robi tym samym opozycje do MC, czyli transformacja, zmiana domu. To akurat się zgadza, planuje zmiane kraju, znalazłam już pracę, pozostaje dopełnienie formalności. Więc krótko po urodzinach zaczynam życie w kompletnie nowym miejscu. Trochę niepokoi mnie Uran w 7 domu, w kontekście seperacji od partnera. Jestem obecnie w związku, oboje przenosimy się za granicę i martwi mnie, jaki będzie to miało wpływ na nasz związek. Będę wdzięczna za wszelkie sugestie. 

Tematów: 4
Odpowiedzi: 19
Dołączył/a: 2014-05-31
Odpowiedzi
annev 2015-06-23, 09:20:10

Załączam również natalny. 

Tematów: 4
Odpowiedzi: 19
Dołączył/a: 2014-05-31
Jasmin 2015-06-26, 08:55:33

Cześć:)

Aniu powinnaś zrobić solariusz na nowe miejsce zamieszkania. Solariusz wg Zabrza potwierdza Twój wyjazd i nowe zadania w karierze, znak Raka będzie na MC i w X domu czyli bardzo silnie przeżyjesz ten wyjazd i nowe zajęcie. Solariusz na Zabrze ma ASC w punkcie wrześniowej eklipsy Księżyca, który włada Słońcem. Praca bedzie miała wpływ na związek, to prawda. Trzeba zrobić relokacyjny solariusz, aby bardziej precyzyjnie zobaczyć, jaki to wpływ. Obiektywnie rzecz biorąc (czyli odmiennie od spojrzenia Raków:)) nie spodziewałabym się zbytnich utrudnień ze strony Saturna, tylko tego, że je wyolbrzymisz.

 

pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
annev 2015-06-30, 19:10:17

Dziękuje Jasmin za odpowiedź. :) Solariusz, który tutaj zamieściłam jest już relokowany na obecne miejsce zamieszkania, nie na miejsce urodzenia. Trochę cieszy mnie nowy solariusz, głównie ze względu na Słońce w 10 (w obecnym znajduje się w 12 i czas na wyjście z cienia). Wiedząc już teraz o zmianie miejsca zamieszkania, Pluton na IC mnie nie przeraża, zmiany są dobre. MC w Raku z kolei, jest całkiem adekwatne, ze względu na to, że pracuję z dziećmi, a z emocjonalną niestabilnością zdążyłam się już pogodzić. Fakt faktem, martwi mnie to, jak potoczą się losy mojego związku, ale w obecnej sytuacji muszę głównie skupić się na sobie i swoich środkach do życia, nie czas na poświęcenia. Jeszcze raz dziękuje! :)

Tematów: 4
Odpowiedzi: 19
Dołączył/a: 2014-05-31
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.