Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Solariusz 2010 Acrux-a
Jasmin 2010-08-26, 20:33:51

Jak mawiał pan Leszek z filmu "Daleko od szosy":

 

 "Proszę bardzo- się Panie częstują. Na życzenie raz można."

 

Acrux wyraził życzenie:

 

"Solariusz ( moją datę znasz, ale powtórzę dla ciekawych 14/2/79 00:35 Szczecin ). Na tym solariuszu Jowisz na MC + multum planet w IX d. Ciekawe, co ? Chciałbym się zająć paroma rzeczami, zobaczymy jak wyjdzie Usmieszek

 

Ale to już inna historia, inny wątek, inny kontekst..."

 

Może być?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Odpowiedzi
acrux_79 2010-08-26, 21:15:26

Ha ha, no "trudno". Żartuję, dzięki :-) . On jest ładny i wyrazisty dość, tyle, że nie spoglądałem jeszcze na niego w kontekście naniesienia na swój urodzeniowy.

Nadmieniam, że ten Jowisz na MC wskazuje od dawna, by robić co innego i nie tkwić w strukturach. Natomiast trochę martwi mnie Rak i nieaspektowany Księżyc ( tak w sumie... ).

 

Ale... ja nie mam marzenia, by wyjeżdżać. Nie, podróże, etc, nie, nie o to chodzi właśnie... Choć była podróż do Ukrainy - Krym, było Ińsko 5 dni... Ale nieszczególnie z tym "wyjeżdżaniem...".

Uczciwie powiem, że oprócz "rozwojowej ucieczki" z monotonnej pracy, co się dzieje, nie mam zielonego pojęcia, co ten solariusz oznacza, ale... popatrzę, posłucham, i sam spróbuję jeszcze popatrzeć.

Z dynamicznych ścisły kwinkunks b. znaczącego tranzytującego Urana do MC ! Z progresywnych Księzyc idzie na ASC i Mars uściśla opp do Księzyca.

 

Pozdrawiam !

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-08-26, 22:28:49

ASC solarny wypada w znaku Raka w VIII domu natalnym czyli początek roku solarnego był związany z wieloma nowymi zajęciami, związanymi z rodziną np. astrologiczną lub ezoteryczną (VIII dom). Koniec roku solarnego wskazuje IC. ASC solarny w znaku kardynalnym Raka a IC w zmiennym znaku Panny zapowiadają, że nowe przedsięwzięcia rozpoczęte z rozmachem i emocjami mogą ulec pod koniec roku zmianie.

 

pozdrawiam solarnieUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2010-08-30, 13:20:01

Jowisz na MC zapewnia dość duże zmiany w powołaniu lub zajęciu i to z pewnością nastąpi. Tendencje do zmian wynikają u Ciebie z obsadzenia Wodnika oraz z Urana w I domu w radix. Działania (Mars) uraniczne  i dążenie do zmian to Twoja stała cecha.

Solarny Księżyc w koniunkcji ze Słońcem (aplikujący) to też zapowiedź nowego. Przedsięwzięcia raczej samodzielne, zmierzające do uwolnienia się ze starych układów. Księżyc zrealizuje się jako potrzeba działania innowacyjnego (koniunkcja solarnego księżyca z ur. Marsem w Wodniku) ale z uwagi na ASC solarny w Raku przyniesie dużą nadwrażliwość i uraźliwość na tym punkcie. Ujawni się też potrzeba ciężkiej pracy, gdyż koniunkcja urodzeniowa Księżyc-Saturn w Pannie zadziała wzmocniona trygonem solarnego Księżyca z ur. Plutonem.

Będziesz walczył o swoje i to co piszesz o Księżycu i Marsie to prawda ale to też przyjęcie roli przewodnika dla innych w otoczeniu, rodzinie, lub w mediach. Ta rola cicerone wynika z twojego stellium w Wodniku. Solarne Słońce znajduje się w koniunkcji z Neptunem- będzie więc wizja lub idea tej roli, czego Ci życzę, bezsprzecznie…

Solarna koniunkcja Wenus-Jowisz w Rybach a także kwinkunks solarnej Wenus do urodzeniowego Jowisza to nadmiar czegoś słodkiegoUsmieszek. Nie wiem czym to mogłoby się przejawiać, ale ma związek z solarnym MC.

pozdrawiam

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
acrux_79 2010-08-31, 17:45:48

No, aż słodko się zrobiło na sercu :-). Bardzo fajne. Dzięki. Pozdrawiam. Będę pisał o "postępach". Zresztą jak widać, bywam tu.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2010-09-13, 10:11:26

Proszę szanownych Forumowiczów! Czy nie warto dać wyraz swojemu zdaniu w sprawie solariuszy? Tym bardziej, że jest okazja odwzajemnić się Acrux'owi za wkład w pomaganie innym.

 

Ja mam taką myśl, że ten IX dom solarny -strzelcowy- z Wenus i Jowiszem  plus Neptun do tego w koniunkcji, to wskazanie na działalność zarobkową jako... nauczyciel, wykładowca w szkole na poziomie podstawowym lub w przedmiocie  rzeczy podstawowych a dziedziną lub narzędziem nauczania-zważywszy znak Wodnika- może być informatyka, komputery . No tak po oczywistych skojarzeniach poszłam.

A Wy co myślicie?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.