Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Prognozowanie

Sprawy zawodowe
Bionda 2016-07-22, 12:28:33

Witajcie :)

rn

W czerwcu 2019 progresywne Słońce uściśli koniunkcję do MC, na którym mam połozonego urodzeniowo Jowisza, 04.01.2019 tranzytujący Jowisz dotknie osi MC, ascendent solariusza padnie na 7 dom , władca solariusza Merkury w koniunkcji z Jowiszem w domu 3,Wenus na granicy domów 2/3 w koniunkcji ze Słońcem w domu 3 i księzyc na granicy 10/11 domu, czy mogę mieć nadzieję, że w końcu nastąpi u mnie poprawa w sprawach zawodowych? Wiem, że to jeszcze odległy czas,ale odmówiono mi ostatnio 3 raz podwyżki co mnie bardzo podłamało i zastanawiam się ile jeszcze będę tkwić w tej pracy bez żadnych szans na lepsze finanse nie mówiąc już o awansie :( 

Tematów: 13
Odpowiedzi: 34
Dołączył/a: 2013-12-12
Odpowiedzi
Jasmin 2016-07-23, 10:26:00

Witaj Usmieszek

 

Popatrz na radix , co zapowiada w finansach, jak będziesz się realizować w zawodzie, w sprawach finansowych, gdzie jest wsparcie planetarne w temacie, o który pytasz, co osłabia predyspozycje zawodowe i zdolności zarobkowania. Potem dopiero popatrz na progresje i inne wskazania- pod kątem , czy zachodzi jakaś zmiana względem sygnifikacji zawodowo zarobkowych. 

 

Z tego , co opisałaś, wynika, że główny wpływ i impuls do zmiany da Jowisz , wynagrodzi starania, itd. Zauważ, że Jowisz w Raku jest wywyższony (znak Raka wypada w VI domu rx) co może jednocześnie oznaczać, że będziesz przesadnie zabiegać o progres zawodowy, walczyć o niego. Teraz Jowisz jest w koniunkcji z nat. kon. Wenus - Mars a mimo tego podwyżki nie dostałaś. Słaby Jowisz w Pannie w kon. z nat. słabą Wenus w tym znaku daje dużo starań o finanse, z niezadowalającym skutkiem.  Marsowym skutkiem. Zawsze będziesz musiała walczyć  o promocję zawodową i rywalizować z innymi. 

 

Skoro tak wybiegasz w czasie w sprawach awansu to może warto byłoby zapytać szefostwo o perspektywy w tym zakresie, jaka jest polityka promocyjna w sprawach awansu, jakie wymagania powinnaś spełnić, aby dostać podwyżkę i czy masz szansę wogóle to osiągnąć przy swoich umiejętnościach i możliwościach firmy. Być może pracodawca ma inne zapatrywania od Twoich w tej mierze. Jakąś politykę względem rozwoju zawodowego i płacowego powinien w każdym razie prowadzić, jeżeli jest ogarnięty w biznesie.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Bionda 2016-07-25, 08:29:18

Dziękuję Jasmin za podpowiedź.

Zawsze kiedy otrzymywałam podwyżkę był zaznaczony 2 dom w solariuszu ( Wenus koniunkcja Słońce), ale zawsze to było na zasadzie , że ktoś się wstawił za mną.

W tym roku jest tam Pluton, ktory jak widać nie przyniósł nic dobrego mimo, że jest w trygonie do Jowisza w 10 domu, ale jak widać to za mało, zabrakło dobrych tranzytów.

Pozdrawiam, pomyślności!

Tematów: 13
Odpowiedzi: 34
Dołączył/a: 2013-12-12
Jasmin 2016-07-25, 10:43:23

Pluton (co do zasady) ma głównie emanacje związane z emocjami, działa na poziomie duchowym, jako duchowy władca Skorpiona w odróżnieniu od Marsa, który realizuje się głównie na poziomie sprawstwa, działania, uzyskiwania rzeczywistych wyników.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.