Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Horarny-prośba o pomoc w interpretacji.
shesz 2016-10-11, 21:34:21

Hej, zadałam pytanie, czy pewien osobnik się we mnie zadurzy. Nie jestem pewna co do odpowiedzi, asc jest w Raku, także Księżyc reprezentuje mnie i sytuację. Nie wiem czy powinnam brać pod uwagę tylko władcę domu 7 jako tą drugą osobę czy też 5? Jeśli tylko 7, to widzę, że Księżyc jest co prawda w aplikacyjnym aspekcie sekstyl do Saturna, ale bardzo słabym, na astro.com wychodzi, ale np  w Uranii już nie. Natomiast gdyby brać pod uwagę, też władcę 5 domu, to tworzy z Księżycem aspekt separacyjny, co chyba byłoby trochę bez sensu, bo oznaczałoby, ze już się to wydarzyło. A może powinnam, jeszcze pokombinować z Wenus, co o tym sądzicie?

Tematów: 10
Odpowiedzi: 29
Dołączył/a: 2016-08-03
Odpowiedzi
shesz 2016-10-11, 21:37:53

Wklejam radix:)

Tematów: 10
Odpowiedzi: 29
Dołączył/a: 2016-08-03
ewa007 2016-10-12, 18:41:34

Hej Shesz, powinnas rzeczywiście najpierw ustalić, który dom bedzie ok w tym wypadku. Jesli słowo "zadurzy" oznacza u ciebie krótki miły romansik, to bedzie to dom V. A jeśli myslisz o powaznym związku na dłużej, to dom VIIOczko Oprócz władców domu I oraz V/VII trzeba ocenić Wenus oraz Słońce - wasze dodatkowe sygnifikatory.

W przypadku tego horoskopu nie ma żadnych aspektów pomiedzy głównymi sygnifikatorami (orba max 3), także wychodzi odpowiedź NIE:(

 

 

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
jagna108 2016-10-12, 23:46:20

Uważam, że należy użyc domu 7,

jesli chodzi o recepcje to Twój księzyc uwielbia saturna i równoczesnie nie lubi słonca-uczucia przyciągająco-odpychającę lub równoczesnie sprzeczne, natomiast wenus bardzo lubi marsa mimo,ze czuje się z tym zle, a mars znajduje się w 7 domu-to tak jakby on miał  cos co lubisz, natomiast saturn jest tylko w termie wenus-to niewiele, ale za to jego słonce uwielbia wenus, ale jest w upadku co znaczy, że ta sytuacja jest dla niego trochę nie komfortowa.

Pierwszym aspektem jaki zrobi księżyc jest trygon ze słoncem co odp. jest zdecydowanie,że tak!!

Wszystko będzie sie raczej powoli rozgrywac bo księżyc jest w stałym znaku.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 30
Dołączył/a: 2010-10-08
shesz 2016-10-14, 14:46:09

Dziękuję za odpowiedzi. Jagna108, jestem w szoku jeśli chodzi o Twoją interpretację. Gdzie uczyłaś się interpretacji horariuszy, z jakich książek?Trafiłaś w sedno, jeśli chodzi o moje nastawienie do niego, mam sprzeczne uczucie, ciągnie mnie do niego, ma coś w sobie, lubię z nim przebywać, z drugiej strony waham się, czy w ogóle, chce się z nim jeszcze spotkać. Jest bardzo szczery, sprawił mi przykrość słowami, że ciągnie go do mnie, ale nic na razie nie poczuł, do tego jestem da niego średnio atrakcyjna. Mając tą świadomość mam ochotę,go olać, ale nie umiem...On też czuję się niekomfortowo, po tym co mi powiedział, w sumie to na nim wymusiłam szczerość. Mimo to bardzo nalega na spotykanie się, ma nadzieję że coś poczuje. Patowa sytuacja. Do tego dzieli nas wiele km. Nie wiem, czemu oboje się tak uparliśmy.Jagna 108 czy zajmujesz się interpretacją porównawczych?Może zechciałabyś zerknąć na naszą synastrię jest w moim poprzednim poście?Będę wdzięczna. Jeszcze raz dzięki.

Tematów: 10
Odpowiedzi: 29
Dołączył/a: 2016-08-03
jagna108 2016-10-17, 00:09:20

Uważam, że astrologia porównawcza(synastria) nie daje jednoznacznej odpowiedzi czy ludzie będą w relacji, związku czy wezmą ślub.Kiedyś sprawdzałam horoskop osoby, która mi się bardzo podobała i synastria była bardzo mocna tzn. mój asc na jego wenus, a jego asc na moim marsie, słonce konunkcja uran, saturn kwadrat słonce-dokładna, jowisz trygon wenus, trygon jowisz z saturnem, księżyc sekstyl z księzycem-dokładny,-wypisałam co pamiętam i nic między nami nie było.

Uważam, że najkonkretniej odpowiada horalna astrologia, gdy pytanie jest rzeczowo sprecyzowane.

Tematów: 2
Odpowiedzi: 30
Dołączył/a: 2010-10-08
shesz 2016-11-24, 11:09:07

 Do jagna108.Zapoznaję się własnie z Frawleyem, szkoda, że tak późno:( I zastanawiam się nad tym horoskopem. Wg Frawleya planeta znajdująca się w znaku, którym rządzi ta druga planeta. Kocha drugą planetę. Czyli, ja Księżyc w Wodniku, kocham jego Saturna.Jednocześnie, Ksieżyc znajduję się w detrymencie Słońca, co by znaczyło że go również nienawidzę. Dodatkowo, moja Wenus, jest w detrymencie Wenus, co by świadczyło o tym, że ta sytuacja sprawia, że nienawidzę siebie.

On z kolei, jego Słońce, znajduję się w Wadze. Z jednej strony, jest w znaku, którym rządzi Wenus (ja) czyli mnie kocha, z drugiej strony Słońce upada w Wadze, czyli jednocześnie czuję do mnie odrazę, wstręt? Czy dobrze kombinuję? Przepraszam, że tak pytam, ale po prostu zastanawia mnie jak to jest, gdy planeta jest w znaku, którym rządzi druga planeta, a jednocześnie w nim upada:(

Tematów: 10
Odpowiedzi: 29
Dołączył/a: 2016-08-03
acrux_79 2016-12-01, 14:21:50

Odpowiedź brzmi oczywiście NIE, a co do dwuznaczności, to najczęściej Księżyc w Wodniku w tym wypadku może oznaczać podziw, lub zauroczenie charakterem lub usposobieniem człowieka, kim on jest, być może pewną konstrukcją psychiczną (saturniczną), ale też pretensja, że jest on mało otwarty, może też mało spontaniczny, no, czegoś mu brakuje, może i śmiałości (ale w sercu, a nie czynach bardziej). Słońce w tym horoskopie samo przez się jest osłabione i jeszcze źle przyjmowane przez Księżyc (uczucia/emocje), jakby brakło wylewności.

 

Sytuację pogarsza posadowienie Marsa w Koziorożcu, które by wskazywało przewagę Marsa nad Słońcem w pytaniu i jednocześnie Marsa na wygnaniu Księżyca. Czyli niby miałby w sobie odwagę, lub coś męskiego, ale nie przekładało się na uczucie, lub zamiar stworzenia związku. Dodatkowo mógłby "nie rozumieć" Twoich potrzeb. Tak bym to widział. 

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.