Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Pytanie horarne : Czy wspólnie z innymi żłobkami uda nam się wywalczyć dofinansowanie ??
werru1991 2016-12-30, 17:33:47

Pytanie zadane o 16:43 w Poznaniu. 

 

Czy wspólnie z innymi żłobkami uda nam się wywalczyć dofiannsowanie ??

 

Około 17 placówek zbiera się razem by odzyskać prawo do dofinansowania miejsc w placówkach. Pismo pójdzie do Urzędu jak i do Prezydenta miasta. Nastroje bojowe i determinacja duża. Gazety już piszą artykuł, telewizja niewykluczona. Dlaczego ? W zeszłym roku dotacje dostały wszystkie. W tym tylko największe bądź ,, zaprzyjaźnione '' . Czy są jakieś szanse, czy w tzw. kupie będzie siła ??

 

Wg reguł Pana Piotrowskiego ( napiszę po swojemu, próbuję swoich sił ;) 

1. Pytający ( dom 1 Rak ) - Księżyc w koziorożcu. Znak raka jako wspólne ,,rodzinne '' przedsięwzięcie. Wszyscy gramy do tej samej bramki i razem chcemy wygrać. Księżyc w koziorożcu : ogromna determinacja i zacięcie. Nikt nie chce odpuścić . Księżyc w kwadraturze do Urana w 10 domu - negatywne emocje w związku z ,,rewolucją '' jaką w tym roku zaserwował Urząd miasta. Księzyc na wygnaniu. 

2. Adresat ( dom X - ryby , władca Neptun ) znajduje się w swoim władztwie ale w domu 9. Kwestie oceny wniosków pozostawiają duże wątpliwości  . Neptun w rybach dobrze do oddaje. Sytuacja jest niejasna, mglista. Drugie dno, wyczuwa się tu jakieś kłamstwo, nieszczerość. Faworyzacja innych placówek. Na blogu podano , że ryby  są władcą Jowisza ?

3. Prośba, petycja ( 5 dom - Waga , władca Wenus ) - aspekty : trygon z Jowiszem, sekstyl z Saturnem, sekstyl z Uranem. Wenus w domu 9 . 

Pomiędzy władcą 5  i 10 domu nie zachodzi aspekt. ( przyjmując ryby-neptun . Wersja ryby-jowisz zachodzi aspekt między wenus a jowiszem - trygon.

Tematów: 5
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-12-06
Odpowiedzi
genny19 2016-12-30, 21:40:18

Witam. Piszesz ,że się uczysz ,to dobrze. Tu za władcę domu V przyjelaś Wenus. Pracujesz chyba wg domów Placidiusa. Dla nauki mozesz poćwiczyc także z domami wg Regiomontanusa. Potem sama zdecydujesz ,który system domow jest dla Ciebie lepszy.

Poddaję pod uwagę wzięcie domu XI -są to pieniadze  urzędu,pieniadze prezydenta.Tu Księżyc pierwszy aspekt aplikacyjny to polsektyl z Wenus(pieniądze urzędu)wladcą domu XI wg Regiomontanusa.

Jedni uznają pólsektyl w astrolgii hoarnej,inni nie ,ale to aspekt dotyczący finansow.

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2016-12-30, 22:10:15

Tu link do strony.

 

http://piotrpiotrowski.blog.onet.pl/2011/02/28/horoskop-prosby-reguly-astrologii-horarnej-2/

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2016-12-31, 00:20:17

W tym horoskopie antiscion Jowisza znajduje sie w 9 st Ryb i konuinkcja  to  bedzie pierwszy aspekt apikacyjny Marsa.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
werru1991 2016-12-31, 09:35:04

Witaj genny19 i dzięki za zerkniecie w horoskop :) Znalazłam Twoje inne odpowiedzi na forum i widzę że w przypadku o którym czytałam polsekstyl księżyca z Wenus faktycznie oznaczał finanse. Czytałam reguły Pana Piotrowskiego jednak zatrzymalam się już na tym ze Jowisz jest władca znaku Ryb. I tu mi się wszystko miesza. Bo jeśli tak przyjąć to mam aspekt pomiędzy wenus a Jowiszem.  Czy stosując inne zasady domów V dom powinien wypadać w Skorpione a sama prośbę reprezentuje Mars?? Jest on w 9 domu ( w domu adresata- Urząd,  Prezydent ). Zastanawiam się czy samego Prezydenta może reprezentować np.  Słońce ??

Wyczytałam ze pytanie wydaje się wyjątkowo ważne gdy Ascendent jest taki sam jak w horoskopie urodzeniowym pytajacego. I tak jest z różnicą 1 stopnia. Mój jest w 22 stopniu Raka. Niemniej w solariuszu na ten rok Uran siedzi na medium coeli robiąc kwadratury z Marsem no i koniunkcje  z MC. Dlatego słońce solariusza w 4 domu mało do mnie przemawia:(

- Odnośnie ostatniej odpowiedzi. Pisałaś na forum ze antiscion działa jak planeta która gp reprezentuje. Aspekt Jowisz i Mars wydają się być pozytywne. Jednak czy ten 9 stopień ryb biorą pod uwagę ? W jednych interpretacjach jest jako stopień jasności w innej jako najgorszy w zodiaku.   I jak tu się nie pomylić....

Tematów: 5
Odpowiedzi: 9
Dołączył/a: 2016-12-06
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.