Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Czy córka dostanie sie na te studia? - pytanie horarne
ewa007 2018-05-10, 21:28:59

Zgodnie z zapowiedzią wstawiam horoskop, postawiony dziś o 17.15 w Warszawie. List dotarł szczęśliwie, zatem następne pytanie brzmi - czy córka dostanie się na te wymarzone studia? Dodam, że szanse bardzo małe, około 15 kandydatów na miejsce.

Tradycyjnie - córka to Jowisz, uczelnia Wenus - mamy aspekt separacyjny:( Na dodatek Wenus w Bliźniętach, nienawidzi Jowisza. Ale (nie znam siedobrze na tym) może jest tu przeniesienie swiatła - Księżyc utowrzył aspekt z Jowiszem, a za moment utworzy z Wenus...?

Władca naturalny uczelni - Jowisz - pokrywa sie z władcą córki (?), to moze też na plus.

Z kolei mamy też aspekt aplikacyjny pomiędzy Księżycem (naturalny władca córki, sprawy), a Wenus (uczelnią).

Mam wrażenie, że mając tyle do wyboru, zawsze znajdziemy coś na plus i coś na minus, powstaje pytanie - który aspekt jest tu priorytetem? Bo naprawde sie pogubiłam:((

Pozdrawiam:)

 

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
Odpowiedzi
lupka 2018-05-11, 11:47:07

Recepcje wyglądają dla pytania źle- Jowisz w zniszczeniu Wenus, Wenus w zniszczeniu Jowisza, więc to podstawowa wskazówka na nie. Retrogradujący Jowisz jako sygnifikator córki pokazuje wycofanie się, rezygnację lub bycie niepewną kandydatką, chyba że córka startuje drugi raz. Co ciekawe Jowisz retrograduje i zatrzyma się tuż przed progiem 9 domu. Gdyby wziąść Jowisza dodatkowo jako naturalny sygnifikator uczelni, to w R zapowiada wg. Hamaker-Zondag jakieś kłopoty. Zondag pisze, że nawet gdy sprawa rozwinie się pozytywnie, taki sygnifikator sprawi, że pytającemu ta sprawa przyniesie niezadowolenie, nieprzyjemności lub kłopoty, tutaj Jowisz w Twoim drugim domu- finanse. Ogólnie to sygnifikator córki w R może pokazywać, że jeśli chodzi o wybór studiów to tak na prawdę nie jest pewna tego co chce robić w życiu. Neptun w 5 domu to z jednej strony może być po prostu artystyczna dusza, albo dodatkowo podkreśla jej dezorientację (bo Jowisz w R). Księżyc jednak egzaltuje tą uczelnię. Czyli będzie jakieś z tą uczelnią związane rozczarowanie, bo nadzieje córki są większe niż uczelnia na to zasługuje. Księżyc robi kwadraturę z Wenus. U Frawleya kwadratura pokazuje, że trzeba zawalczyć o coś, nie przekreśla jednak sprawy. Ale, że tutaj nie ma ogólnie dobrych recepcji, mocnego dobrego aspektu to odpowiedź brzmi moim zdaniem nie. Sam trygon Jowisza do Neptuna to raczej za mało. Aspekty Księżyca, poza tym do Wenus są harmonijne. Więc obejdzie się bez jakiegoś wielkiego dramatu. Może córka pójdzie na jakieś zawodowe praktyki, żeby się upewnić co chce w życiu tak na prawdę robić.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
ewa007 2018-05-11, 15:23:41

Lupka, bardzo dziekuje i już objasniam - córka rzeczywiscie zdesperowana, egzaltacja Księżyca ładnie pasuje, aczkolwiek uczelnia ma bardzo dobrą renome, więc to ewentualne rozczarowanie córki mnie zastanawia. Może rozczarowanie nie tyle do uczelni, ile do wyboru kierunku - wiadomo, w tym wieku wszystko zmienia się w życiu jak w kalejdoskopie... Córka bedzie  zdawać pierwszy raz, natomiast planuje zdawać do skutku, w tzw międzyczasie studiując "cokolwiek innego ciekawego". Studia są artystyczne poniekąd, może stąd ten neptun? Są trzy etapy do przejścia, bardzo mozliwe, że opisany przez Ciebie brak dramatu to przejście pozytywne przez czesć rekrutacji... - zawsze to jakieś pocieszenie i lepiej rokuje na kolejny rok. Ja uważam, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszlo:)

Swoją drogą ktoś mi kiedyś powiedział (chyba to była p. Izabela Podlaska), że jesli ta sama planeta sygnifikuje dwa interesujące nas domy, to jest to najmocniejsze połączenie (jakby koniunkcja). Także ten Jowisz, dobijający na dodatek do domu 9, daje optymistycznie  do myslenia:)

e.

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
lupka 2018-10-23, 23:47:55

Hej Ewa007,

 

i jak córce poszło?

Pozdrawiam

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
ewa007 2018-11-01, 18:03:35

Hej Lupka, musze powiedzieć, ze trafiłas w punkt!! Było wielkie rozczarowanie uczelnią… i żadnej rozpaczy:) Córke docenili - pomimo, że zdawała po raz pierwszy i nie miała zadnych znajomosci (!!) doszła do ostatniego etapu - ze 150 osób zostało 18. Z tych 18tu wybierali docelowo 6-8 osób na egzaminie ustnym. No i tu zaczęły się schody. Dwóch panów egzaminatorów (panowie reżyserzy...) wykazali się podczas rozmowy z córką (i innymi kandydatami również) takim chamstwem, butą i nie powiem, czym jeszcze, że skutecznie zniechęcili ją do studiowania na tej uczelni. Rozmawiali (o ile ich wrzaski mozna nazwać rozmową) paląc papierosy, dłubiąc wykałaczką w zębach, wychodzac na balkonik, aby zdmuchnąć papieroska, kpiąc i wypowiadając niestosowne uwagi. Zaprosili córkę za rok, jak już pozna trochę świata. Córka powiedziała, że jej noga więcej tam nie stanie, nie wyobraża sobie studiowania 5 lat w takim towarzystwie, w zasadzie z dnia na dzień cały zapał jej przeszedł:) Był szok, ale nie rozpacz. Kultowa (egzaltowana) szkoła okazała się kompletną klapą. Bezbłędna Twoja interpretacjaJ

Serdecznie pozdrawiam!

 

Tematów: 21
Odpowiedzi: 258
Dołączył/a: 2014-10-07
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.