Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Horariusz dot.potencjalnej relacji
xigriss 2011-11-17, 19:34:04

wstyd trochę,że oscyluję wokół tego tematu znowuż, jednakże coś mnie tknęło by takowy horarny zrobić na pytanie kim będzie przyszły mój 'partner'.. nie żebym miała ciśnienie na związek,przeciwnie..ale coś się tli,chęc chociażby na romans,z kimś kto wzbudzi jakieś pozytywne emocje [a tych to jak na lekarstwo hehe]więc z ciekawości i by się poduczyć w dziedzinie horariuszy które fascynują mnie swoją dosadnością w odpowiedziach powiem szczerze...

 

w poniższym mą osobe reprezentuje asc.w  raku,taki rozmarzony ;)którego władcą jest księżyc w lwie w 2 domu..drapiezny wiedzacy czego chce, zalezy mu bardziej  na konkretach nizli gruchaniu, fizycznej bliskości i czułości [fakt mnie to odrzuca ..wydaje sie byc infantylne,płytkie..]robi on trygon do merkurego i wenus w 6 domu..hm no sporo me mysli wokół wątlego zdrowia oscylują..poza tym "rajcuje" mnie medycyna,niektórzy lekarze [hihihi],ale to w sferze platonicznej ;)

 

Teraz dsc czyli ten  facet powiedzmy

Saturn w 5domu to taki bucowaty,chłodny,nieskory  by np.na koncert iść,coś się rozerwać

z kolei mars w 3 w pannie hm..

sąsiedzi,studenci najgorzej...... chyba że pokazuje,ze działa metodycznie poprzez rozmowy..bez fajerwerek, co kłoci się z ego [słonce w 5 domu, to może nie będzie mnie zbyt poważnie traktował, jako odskocznie raczej..]jak również [te neptuniczne aspekty] trochę stwarzający pozory niezbyt szczery,albo lubiący odbierac innych przez pryzmat iluzorycznych wyobrażeń.

Tak to odbieram  chociaz może co innego w tym jest zawarte..

Tematów: 23
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2011-03-28
Odpowiedzi
maszowa 2011-11-17, 22:34:09

Pytanie takie, że hmm ... trudno to ugryźć. "Kim będzie przyszły partner" - to powinno być widać po "godności" i położeniu sygnifikatorów w domach, tak myślę.

Saturn jest głównym sygnifikatorem, po nim jest Słońce. Saturn w Wadze jest wywyższony, to powinien być ktoś bardzo pewny siebie i ... przychodzi mi do głowy określenie "widowiskowy". Słońce to jego męska "dusza" - jest w Skorpionie, więc tam, gdzie Księżyc robi się "taki malutki i zagubiony", jakby chciał, żeby go wcale nie było widać.

V dom dla Saturna niekoniecznie oznacza chłód i bucowatość, to także dom twórczości a twórczość nie zawsze bywa lekka łatwa i melodyjna Oczko - a może to będzie jakiś architekt ?

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.