Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Gdzie jest lampa Zeptera
genny19 2011-11-26, 00:04:19

Moja siostra jest potrzebna lampa Zeptera dla córki. Przyszła do mnie pożyczyć ale lampa wsiąkła.Nie pamiętam komu pożyczyłam. Postawiłam horariusz.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
genny19 2011-11-26, 22:54:34

Mnie reprezentuje ascendent; retrogradujący Merkury w znaku Strzelca i w termie Saturna. Merkury jest w upadku w znaku Strzelca. Retragradujący Merkury może wskazywać na to ,że do sprawy znalezienia lampy,wracam po raz drugi. Jakieś pól roku temu też ,ktoś potrzebował i nie znalazłam.

Moja własność to dom II -znak Wagi a więc  Wenus w krytycznym 29 stopniu Strzelaca.Kiedy sygnifikator rzeczy jest na granicy znaków,oznacza to, że rzecz mogła utknąć pomiędzy dwiema rzeczami.

W domu II znajduje się Saturn w termie Marsa.Saturn w Wadze jest w wywyższeniu.Opisuje tez czarny kolor lampy.

Jako sygnifikator zagubionej rzeczy przyjmuję Marsa (lampa rozgrzewająca)w znaku Panny i w termie Wenus. Domem 12 w którym znajduje się Mars rządzi Słońce w Strzelcu ,w krytycznym 3,19 stopniu oraz w domu 3 upadającym.Słońce znajduje się w domu rządzonym przez Wenus- sygnifikatora mojej właności ale  także reprezentuje  bliskich krewnych i znajomych.

IV dom pokazuje gdzie przedmiot jest fizyczne  . W horoskopie wypada w znaku Strzelca oraz znajdują się tam Merkury,Wenus oraz Księżyc.

Księżyc pokazuje przedmiot ale także okoliczności jego zniknięcia.Aspekty separacyjne Księżyca to koniunkcja ze Słońcem oraz kwadratura z Marsem.Położenia Słońca i Księżyca pod horyzntem mówi o trudnościach w znalezieniu przedmiotu. Słońce i Mars kojarzą mi się z mężczyzną.

Aspekty aplikacyjne Księżyca to koniunkcja z Merkurym i sekstyl do Saturna. Pierwszy aspekt aplikacyjny Księżyca w znaku Koziorożca to aspekt koniunkcji z Wenus. Wenus i Księżyc w znaku Koziorożca są w upadku.

Co prawda Księżyc tworzy aspekt aplkikacyjny z Merkurym ale sam Merkury retrograduje przed aspektami z Wenus (sygnifikator rzeczy)i Saturnem(planeta w 2 domu)

Jowisz władca IV domu jest we władzy Wenus przez znak oraz Marsa przez dom.Wenus tworzy trygon aplikacyjny do Jowisza ,ale seperacyjną kwadratirę do 2 domu.

Jeśli lampa się znajdzie to po dłuższym czasie.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
maszowa 2011-11-27, 11:22:00

Jeśli jako sygnifikator zagubionej rzeczy przyjmujsz Marsa, to myślę, że trzeba sprawdzić tzw. "ostatnie pomieszczenie" w domu. Wenus (IV dom) moim zdaniem wskazuje, że rzecz nie została nigdzie wyniesiona, Mars jest w XII domu horariusza, więc powinien wskazywać na garaż, graciarnię, składzik itp.

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
genny19 2011-11-27, 15:30:14

Pawlacze przeszukałam ale nie znalazłam. Jutro będę dalej szukać.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
lupka 2011-12-05, 21:25:12

 Genny  czy lampa się znalazła? Jeszcze kilka skojarzeń:Wenus w IV domu  -gdzieś w domu, blisko, albo domu Twojej Matki (starszej osoby), może tam gdzie ta osoba często przebywa, IV dom wskazuje na centralne pomieszczenie domu, ale Wenus w ostatnim stopniu, więc może gdzieś przy wyjściu z takiego centralnego miejsca, przy schodach prowadzących do piwnicy, lub na niższą kondygnację bo znak Strzelca wskazuje na górę, na większe pomieszczenie w górnej części domu- a znak Koziorożca na dół, lub, że przedmiot jest przy podłodze (klatka schodowa?). Znak Strzelca to też może być pomieszczenie, w którym znajduje się schowek z cennymi przedmiotami, np. gdzie przechowuje się coś odziedziczonego, sejf, skarbiec, ale też amunicja. Władca IV domu  w IX domu również wskazuje na górę,  znak Byka na miejsce słabo oświetlone.

Tematów: 19
Odpowiedzi: 562
Dołączył/a: 2011-07-16
Teksty w działach stałych
genny19 2011-12-05, 22:03:15

Jeszcze się nie znalazła.Mam zamiar przeszukać skrytkę która się mieści  na korytarzu obok domu. W tamtym roku syn tam robił porządki,chyba by zauważył.

Ale cały czas myślę jeszcze ,że może być u siostry ,powiem jej ,żeby też przeszukała.Ona ma piwnice.

Swiatła na dole horoskopu,trudno będzie znaleźć.

Jowisz jako władca IV domu i Mars(lampa) w domach upadających  ,daleko od miejsca pytającego.Jowisz w 9 domu-zwykle przedmiot daleko,a Mars w 12 przedmiot leży na zewnatrz i jest bardzo trudny do odszukania,dobrze ukryty.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.