Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Pilne przyszłości przewidywanie
krynolinak 2011-12-15, 15:36:23

Dzisiaj u mnie w firmie przyjęto nowego pracownika(mężczyznę) w związku z czym ja mogę zostać na bruku. Jest to dkla mnie bardzo ważny czas, bo poznałam kogoś z kim w pewnien sposób wiążę przyszłość( nasze pierwsze poważne spotkanie miało miejsce 13.12.2011 o 15.45 ). Proszę o pomoc w odpowiedzi na pytania co dalej z pracą i z Panem Lwem, którego poznałam? To pytanie zadałąm sobie 15.12.2011 o 14.48. Urodziłam się 01.02.1989 Pajęczno(łódzkie) o 4.20. Od tygodnia mam bardzo dziwny czas w życiu szukam pomocy tutaj i mam nadzieję , że ją znajdę.

Pozdrawiam ciepło:0

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
Odpowiedzi
Jasmin 2011-12-15, 18:08:59

Wkleiłabym wykres ale moim zdaniem to 2 pytania są i różne sygnifikatory sprawy. Nie wiem co mam robić.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2011-12-15, 20:28:20

Myślę, że na oba pytania można będzie znaleźć odpowiedź w jednym horariuszu.

Proponuję do odpowiedzi na pytanie o związek z Panem Lwem użyć władcy VII domu, natomiast druga część pytania dotyczyła pracy, nie rywala, więc pewnie będzie pasował władca X domu. Ale zaraz to sprawdzimy.

Już na pierwszy rzut oka widać, że KrynolinaK czuje się zagrożona - w koniunkcji z ascendentem jest Węzeł Księżycowy - Ogon Smoka, który zwykle jest złą wróżbą.

Sygnifikatorem kwerentki jest Merkury w Strzelcu, więc też słaby bo w detrymencie. Kiepsko wygląda sytuacja ogólna.

Sygnifikatorem pracy powinien być władca X domu - i to jest Saturn w Wadze. Widać, że kwerentce na tej pracy bardzo zależy, jest bardzo ważna, wręcz wywyższana. Merkury przed zmianą znaku utworzy sekstyl z Saturnem, czyli praca raczej zagrożona nie powinna być.

Teraz Pan Lew - jak na Lwa przystało, ma Słońce w domu, którym włada Usmieszek. Znaczy, że astrologia "chce" przemawiać dalej.

Sygnifikatorem Pana Lwa jest Jowisz w Byku. Drugim sygnifikatorem mężczyzny jest Słońce, które jest w bardzo przyjemnym miejscu. Dodatkowymi sygnifikatorami KrynolinyK jest Wenus i Księżyc - poważna Wenus w Koziorożcu i IX domu oraz Księżyc w znaku Lwa Oczko - widać, że Pan Lew robi wrażenie.

Teraz aspekt - jeśli jest, to super.

No i jest super, bo są piękne i pozytywne aspekty. Księżyc za 1° utworzy trygon ze Słońcem, a za 5° sekstyl z Saturnem.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
acrux_79 2011-12-16, 00:49:14

Oj, popolemizuję (tak to się pisze? Usmieszek)

 

Pełna zgodność jeśli chodzi o Ogon Smoka, oraz upadek Merkurego - nie świadczy to dobrze...

Aczkolwiek sugestia, że Merkury (wł. Id.) wejdzie w sekstyl z Saturnem (władca Xd.) jest chyba przedwczesna, ponieważ wcześniej tenże Merkury złapie kwadraturę z Marsem (we władzy Merkurego, tego "fatalnego" Merkurego), a następnie w koniunkcję ze Słońcem (co nie poprawi sprawy, albo skieruje w stronę... afektów miłosnych).

 

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że wierzchołki I i V domu (afekty, zauroczenia) są dysponowane przez Merkurego właśnie, a w domu piątym jest położony Mars, który "zetnie" Merkurego w pewnym momencie. 

 

Co do "Pana Lwa", nie poszedłbym dalej w interpretację - rzeczywiście nie możemy mieszać spraw pracy ze sprawami uczuciowymi, chyba że gra toczyła by się jednocześnie w pracy, a ów "Pan Lew" byłby nowo przyjętym pracownikiem. O ! Jeśli chodzi o to - to by było co innego.

 

Przepraszam, że tak fatalistycznie, ale muszę być sumiennym. Tym bardziej się cieszę, że Maszowa ma odmienny pogląd - pełen szacunek dla jej wypowiedzi. Mnie oczywiście bardzo interesuje, jak potoczą się sprawy i proszę o odpowiedź, bo wielu użytkowników po "zażyciu astrologicznej porady" odchodzi z siną w dal.

 

Pozdrawiam !

 

P.S. Na drugi raz jednak nie należy zadawać "podwójnego" pytania. W ogóle zastanawiałem się przez moment, czy to ma ręce i nogi, by interpretować. Ale radix oddaje ogólnego ducha, sytuację, więc warto było zaryzykować.

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
krynolinak 2011-12-16, 07:50:40

Bo widzicie moi drodzy pana Lwa poznałam w pracy, gdyby mnie z niej zwolniono to wszystko mogłoby potoczyć się inaczej. Praca jest dla mnie bardzo ważna, czasem ważniejsza niz uczucia nie będę ukrywać. ALe ten Pan Lew wywołuje u mnie jakieś poczucie bezpieczeństwa, czego może mi brak. W pracy być może nie powinno nawiązywać się powązniejszych więzi, każde nasze prywatne spotkanie jest sensacją w firmie, niektórym to nie pasuje, ponieważ nie wybrałam ich tylko pana Lwa jak na razie(nie jest to zarozumialstwo, po prostu chcę opisać wam dokładnie moją sytuację). Boję się , że mogę za bardzo się zaangażować, dlatego ciągle się asekuruje i wycofuję.

Kiedy przeczytałam interpretację Maszowej ucieszyłam się, ale Acrux już mnie zbił z tropu. Ale w tym cała jest zabawa, żeby to było rzetelne, bo tylko wtedy może mi to pomóc.

Pozdrawiam z rana ciepło:)

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
acrux_79 2011-12-16, 13:41:38

No, czyli ... można dokonać w pewnym sensie połączenia, ale nie wiem, czy mieści się to w warsztacie astrologa, a nie jest jakąś ezoteryczną bajeczką.

Ale trudno - wystawiam się na bycie ukamieniowanym Oczko

 

Tego kogoś przedstawia dom VII, nie V, więc jest nim Jowisz. Słaby Jowisz, na dodatek Rx, w domu dwunastym. Myślisz o nim potężnie (Merkury w Strzelcu) i czekasz na konkretny ruch (aplikacja Merkury do Marsa). Ale to musi być TWÓJ RUCH. Żeby nie bawić się w dalsze dygawacje:

 

- na jakim etapie są "prywatne spotkania?" ; rozmawiacie o wszystkim, czy o swoich perypetiach życiowych np ?

- czy ów dżentelmen rozmawia tak tylko z Tobą, czy jest miły i rozmowny z każdą osobą (płci żeńskiej zwłaszcza)

 

Możliwe, że daje Ci poczucie bezpieczeństwa, skoro Lew IC, Słońce w VII pod władzą Jowisza, oraz Księżyc aplikujący trygonem do Słońca, który rości sobie nadzieje, że coś się uda.

Ale nie jesteś Księżycem, jesteś Merkurym. I to Twoja planeta wskoczy na DESC, oraz ewentualnie Węzeł. Wypada życzyć Ci... więcej odwagi ! Powodzenia ! Usmieszek

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
krynolinak 2011-12-16, 14:32:01

Nie wiem czy ten etap jest poważny, po prostu on mi oznajmia, że będę jego żoną, że chce  mieć ze mną dzieci, że on w to wierzy i że tak będzie.

Ale może chce tylko mnie "uwieść"(można i użyć wulgarnego słowa), a te jego piękne marzenia służą tylko osiągnięciu tego celu. Nie wiem co mam sobie mysleć, on wywiera na mnie jakąś presję, a ja się z nim troche bawię i widzę, że on słabnie jak dziecko bo mam wrażenie, że go to boli gdy ja tak lekkomyślnie do tego pochodzę. Nie wiem co o tym myśleć. ALe właśnie czy astrologia akurat jest tu adekwatna? Nie wiem...

Pozdrawiam:)

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
starybosman 2011-12-16, 15:25:39

Krynolinak!

Zechciej spojrzeć obiektywnie na swój radix. A potem zechciej porównać go z aktualnymi tranzytami planet. Zauważysz, że jesteś przytłoczona problemami i masz dziwne przeczucia ( kwadratury Księżyca). Z jednej strony chcesz przeforsować swoje zdanie, a drugiej mieć sukcesy towarzyskie i ciężko to pogodzić, a ponadto znaleźć rozsądne wyjście ( Księżyc w sekstylu do Urana ). Czas więc dowiedzieć się czegoś więcej w sprawach serca ( w czym pomocny bedzie Merkury w koniunkcji do Księżyca natalnego ), a wnioski jakie wyciągniesz winny być pozytywne dla Ciebie ( koniunkcje Wenus). Zdaje się, że przeszkody, na jakie trafiłaś zostaną pokonane ( Mars w trygonie do Plutona natalnego). Niewątpliwie napięta sytuacja towarzyska ( osobista, i ta w pracy ) jest potwierdzeniem tranzytu Saturna tworzącego kwadraturę z Wenus, i Merkurym też, a ten ostatni niesie w sobie jednak pewien zastrzyk logiki. Wydaje sie, że trygon Plutona do Marsa natalnego doda energii w przeforsowaniu własnego zdania. Zapewne je posiadasz. A jego wysokość Lew? Jawi się jako klasyczny Lew. Przy takiej publiczności może zaprezentować cały swój majestat. Ostatecznie on niczego nie traci.

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
krynolinak 2011-12-16, 18:03:20

tak starybosmanie, jakbyś mi sugerował, żebym się sama nie oszukiwała:)tak to ja mam więcej do stracenia. Może Pan Lew mi imponuje, bo jest tak całkiem inny niż ja... A ja nie umiem go przejrzeć, czy to bajerant czy też ma uczciwe intencje. Kurcze jakie to wszytsko trudne, zajmę się w takim razie obiektywizmem.

Pozdrawiam:)

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
krynolinak 2011-12-29, 11:13:42

No niestety dzisiaj po wielkiej debacie, dosatałam wymówienie. pracuje tylko do 14 stycznia:(

Mam nadzieję, że przynajmniej w sprawach " sercowych " się ułoży lepiej:):):)

Pozdrawiam wszystkich ciepło:)

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
acrux_79 2011-12-29, 16:50:49

Zatem pierwsza część moich polemik i przypuszczeń (niestety, pesymistycznych) ziściła się. Szkoda !

 

Z Lwem też nie jestem pełen nadziei...

Tematów: 18
Odpowiedzi: 916
Dołączył/a: 2010-03-03
Teksty w działach stałych
astrologia-horoskop.pl
Jasmin 2012-01-02, 13:42:14

To przykre, ale dzięki za informację.

Popatrzyłam na tranzyty i Pluton jest nie tylko w koniunkcji z satelicjum w I domu ale ma kwadratuę z Ceres natalną; tworzy za to trygon z Marsem. Co prawda tr. Saturn jest w kwadraturze z ur. koniunkcją Wenus-Merkury i stąd wynikają kłopoty z pracą (Merkury włada VI domem). VII dom także we władztwie Merkurego, ale kwadratura Saturn-Merkury może odnosić się na razie tylko do umów np. o pracę. Trudno będzie, ale pamietaj o ur. trygonie Merkury/Wenus z Jowiszem.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
krynolinak 2012-01-02, 18:51:10

Nie wiem jak to robicie, ale to chyba duża wiedza i to coś, że (niestety dla mnie) wasze interpretacje się zgadzają. Niestety Pan Lew mnie wystawił, wiecie kiedy?? W Sylwestra, dlatego musiałam spędzić go sama, najzwyczajniej w świecie mnie oszukał, ni z tego ni z owego przestał się odzywać. Nie myślcie sobie, że mnie zaliczył i fru, po prostu do ostatniej chwili mówił jaką to przyszłość ze mna wiążę i inne duperele, i koniec, nie wiem nic, żadnej wiadomości, głucha cisza jakby mnie nigdy nie było.

Pomimo niewielkiego przywiązania do niego, boli mnie to, bo to narusza moja wiarę w ludzi, a ja zawsze im ufam i staram się myśleć najpierw o kims a później o sobie.

Jedno co wiem na pewno, to to że muszę ufać swojej intuicji, wiedziałam, że Pan Lew jest nieszczery, czułam to, ale byc może chciałam się w końcu zakochać... po prostu.

Zaczynam wszystko od nowa, szukać swojego miejsca na ziemi i ludzi, którym będzie warto zaufać. Nie mam na to teraz siły,  ale jestem  pełna nadziei, że ten rok przyniesie mi coś, czego brakowało mi w zeszłym roku. Wierzę, że żaden tranzyt mi tego nie zepsuje.

Was pozdrawiam ciepło,  dziękuję za udzieloną pomoc:)

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
maszowa 2012-01-02, 23:24:47

Nie przestawaj wierzyć w ludzi, warto wierzyć, mimo, że czasem ktoś Cię oszuka. Nie zawsze to jest wyrachowanie, bywa, że to zwyczajny niefortunny zbieg wydarzeń.

Z moich obserwacji wynika, że prawdziwy Lew rzadko coś robi bezinteresownie. Jeśli coś obiecywał, to pewnie miał takie zamiary. Czemu mu się nagle "odwidziało", pewnie się nie dowiesz, jeśli złożenie wyjaśnień narazi na szwank jego dobre mniemanie o sobie. Już prędzej będzie tak, że przyjdzie i będzie twierdził, że nic się nie stało.

 

Żałuję, że moja interpretacja horariusza okazała się błędna. Ze względu na osoby z tym związane, a nie dlatego, że cierpi moja ambicja. W ogóle dochodzę do wniosku, że nie umiem być tak obiektywna jak Acrux, bo ja bym chciała, żeby każda "bajka" miała wspaniałe zakończenie Usmieszek  i czasem po prostu "nie widzę" złych symptomów .. mimo, że je widać bardzo wyraźnie. Całe szczęście, że nie usiłuję być prawdziwym astrologiem, dopiero bym ludziom szkody narobiła tym swoim pozytywnym  (naiwnym) myśleniem . Buziaczek

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
krynolinak 2012-01-04, 09:51:49

Maszowa jesteś lepsza niż myślisz, tylko ty dajesz nadzieję, wybór, że wszystko w sumie zależy od nas!

Acrux patrzy obiektywnie i wyciąga wnioski, jest prawdziwym profesjonalistą, chociaż nie wiem jaki jest  "w życiu poza forum". Wszytskie opinie były dla mnie ważne, teraz mam już jasne myśli muszę iść do przodu.

Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam:) Mam nadzieję, że następnym razem napiszę o czymś weselszym i będzie wszystko przedstawione w samych ciepłych barwach:P

Tematów: 5
Odpowiedzi: 45
Dołączył/a: 2011-05-18
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.