Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Prognozowanie

Solariusz
xigriss 2013-01-02, 19:17:03

Witam serdecznie w Nowym Roku:)

Jeśli ktoś miałby ochotę prosiłabym uprzejmie o pomoc w interpretacji horoskopu solarnego..

Zastanawia mnie to stellum w 3domu, zwlaszcza i ksiezyc w baranie w 7mym..

Przyznam,ze po urodzinach zaczelam odczuwac rozne niepokoje,nerwowosc i ochlodzenie relacji z bliskimi mi ongiś osobami..na nowe nie mam ochoty, jakies takie zrezygnowanie,zanizone poczucie wartosci człeka dopadło..pozbyłam sie złudzen  i optymizmu,ktory mimo wysiłku nic nie dawał

fakt mars mi 12dom tranzytuje,ale ciekawam..

 

Pozdrawiam i zycze pomyslnosci forumowiczom w tym 2013

A.

Tematów: 23
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2011-03-28
Odpowiedzi
Jasmin 2013-01-03, 08:13:29

Na solariusz może później spojrzę ale póki co, uwaga co do samopoczucia aktualnego. Mars tranzytowy jest w koniunkcji z Wenus i aktywuje jej natalny kwinkunks z Jowiszem i uaktywnia samego Jowisza i jego pozostałe radiksowe aspekty. Marsa słusznie zauważyłaś ale to kwinkunks jego z Jowiszem sprawia, że jesteś nie całkiem zadowolona z relacji.

Ale Saturn tranzytowy ładne aspekty ma i Jowisza wspiera. Być może ograniczenie Saturna w ciepłych do tej pory relacjach docelowo okaże się pomocne . Pozycja tr. Słońca wskazuje, że uświadamiasz sobie te zmiany. Rzadka czasowo kwadratura tr. Urana do ur. Urana też wiele mówi - szczególnie w kwestii XI domu. W progresjach progresywny DSC jest w koniunkcji z ur. Księżycem a progr. Księżyc w Pannie w kwinkunksie z ur. Wenus i w kwadraturze do ur. Marsa. Będziesz dość drażliwa w relacjach a nadto ludzie z twojego otoczenia będą nagminnie łamać zasady, które reprezentuje  Twój ur. Mars. Kwadratura pr. Księżyca w Pannie z ur. Marsem będzie aktywna prawie do końca stycznia. Potem - jak to w progresjach- może nastąpić zmiana. W każdym razie pamiętaj, że ur. Księżyc jest w znaku dyplomatycznej Wagi :))

 

W dyrekcjach Jowisz na przełomie czerwca i lipca b.r. zmieni znak - z ur. Raka wejdzie w znak Lwa. Jowisz w 1 st. Lwa trochę pyszałkowaty jest ale i potrafi walczyć o swoje.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
xigriss 2013-01-14, 17:56:28

Dziękuje slicznie za wskazowki:)

no faktycznie ochłodzenie relacji nastapilo z osobami postępującymi niezbyt fair..

ów mars tranzytujący 12 dom (od niedawna także slonce i merkury i tak przez miesiąc..:/)przyczynil sie tez do zaburzen snu.. nad ranem zasypiam mimo stosowania leków uspokajających, odczuwam niepokój,nadmierne analizowanie,gdybanie,przejmowanie się..taki mętlik w głowie..a te sny to gdy mi się uda na chwile zdrzemnąc mam mega wyraziste rodem z sci-fi..tak jakby zastępowały marazm w zyciu codziennym.

w sumie planuje z tym fachowo zawalczyć..

Pozdrawiam serdecznie,

Adrianna

Tematów: 23
Odpowiedzi: 28
Dołączył/a: 2011-03-28
Paleoezo 2013-01-16, 01:18:43

Jestem bardziej niż przekonany, że w Twoim przypadku pozycja Słońca względem Wenus ma większe znaczenie niż się wydaje. W dodatku relacja Jowisza do traingulacji Słońca z Wenuz i Marsem zdaje się potwierdzać, że w ostatnim czasie możesz mieć problemy z sennością i ogólnie z samopoczuciem. To jednak stam przejściowy, który minie przynosząc nowe pokłady życiowej energii i motywację do działania. Należy też zwrócić uwagę, że Saturn spowoduje prawdopodobnie pogorszenie się relacji z kilkoma osobami z otoczenia. To osoby o ukrytych skłonnościach toksycznych, które wymagają od innych zbyt wiele, a same nie dają nic w zamian i poważnie brakuje im poczucia obiektywizmu. Na szczęście im szybciej odetniesz się od złych wpływów, tym dla ciebie lepiej. Pozdrawiam. Pluton i Księżyc mówią, że pojedziesz w końcu gdzieś na zachodnie wody i odmieni to Twoje życie na lepsze.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 2
Dołączył/a: 2013-01-16
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.