Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

praca - horoskop horarny
sammy 2013-01-21, 21:39:43

Poszukuję pracy i udało mi się znaleźć ogłoszenie. I zastanawiam się, czy wysłać CV. Zastanawiając się zrobiłam sobie horoskop. Ogólnie horoskop mówi, że wysłac nie zaszkodzi, a nuż się uda. Władca I domu (Wenus) tworzy trygon do władcy X domu (Księżyc). Co prawda ten trygon jest taki rachityczny, ale jednak jest :)

 

Widzicie coś jeszcze, co dałoby mi szanse? Obawiam się, że kolejna odmowa nie wpłynie dobrze na mój stan psychiczny. Obecnie Saturn tranzytuje mi pierwszy dom, a moja wiara w siebie pałęta się gdzieś w okolicy kostek.

 

pozdrawiam

s.

Tematów: 13
Odpowiedzi: 144
Dołączył/a: 2012-02-19
Odpowiedzi
maszowa 2013-01-21, 21:53:59

Zanim Księżyc (władca X domu) utworzy trygon z Wenus (sygnifikatorem osoby pytającej) najpierw będzie miał opozycję z Saturnem. A że Saturn włada IV domem horariusza, przychodzi mi na myśl, że jakieś sprawy domowe przeszkadzają w podjęciu pracy.

Moim zdaniem trzeba wysyłać CV wszędzie tam, gdzie podają pasujące kryteria, odmawiają, bo takie mamy czasy, ale z pewnością jest gdzieś praca także dla Ciebie. 

Spójrz krytycznym okiem na Wenus - widać, że podchodzisz do sprawy poważnie (ona jest w Koziorożcu) ale może należałoby się przekwalifikować? (to wydaje się podpowiadać koniunkcja z Plutonem)

 

Powodzenia.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
sammy 2013-01-21, 22:31:17

Dziękuję za odpowiedź i właśnie zobaczyłam, że wkleiłam nie ten horoskopZazenowanie Wczoraj jak go robiłam, podałam złą datę (znaczy wykreślałam horoskop 20.01, a datę podałam 19.01), co zauważyłam przed chwilą. Wklejam go raz jeszcze, tam nie ma opozycji Saturn-Księżyc.

 

Co do przekwalifikowania - jeden zawód mam zupełnie nieżyciowy. Drugi mam bardziej życiowy, ale nie mam żadnej praktyki w tym temacie (chociaż wiedzę nienajgorszą). 

 

CV natomiast wysyłaneby było na stanowisko nie związane z żadnym z moich zawodów wyuczonych, natomiast mam w tym temacie praktykę.

 

Nie wiem na co miałabym się przekwalifikowywać, bo obecnie zupełnie nie jest mój czas i powoli zagląda mi w oczy depresja.

 

pozdrawiam

s.

Tematów: 13
Odpowiedzi: 144
Dołączył/a: 2012-02-19
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.