Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Prognozowanie

Wielkie zmiany w 2013 - jestem tu po raz pierwszy :)
anitkaaa 2013-01-24, 10:47:28

Witam serdecznie,

jestem tu nowa, a w astrologii dopiero raczkuję. Mam ogromną prośbę do kogoś znającego się na rzeczy, aby na podstawie mego kosmogramu ocenił, czy ten rok przyniesie mi zmianę miejsca zamieszkania oraz zmianę pracy ? Obecnie czuję się tak, jakbym utknęła w martwym punkcie i z niecierpliwością oczekuję zmian...

Bardzo dziękuję z góry, oto moje dane: 19.03.1982, Warszawa, godz. 9.20

Pozdrawiam serdecznie

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-01-24
Odpowiedzi
Jasmin 2013-01-24, 12:20:27

Witam nową Forumowiczkę:)

 

Wklejam horoskop urodzeniowy. Ładny trygon Jowisza w VI domu- domu pracy do Merkurego w X domu.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
anitkaaa 2013-01-24, 13:22:45

Dziękuję za obrazek :) aktualnie saturn tranzytuje koniunkcją mojego urodzeniowego jowisza, saturn będzie "skakał" po jowiszu jeszcze jakiś czas...zważywszy jednak na urodzeniowe położenie mojego saturna oraz fakt, że jowisz rządzi moim domem 7, zupełnie nie wiem, czego się spodziewać...czy to w ogóle może mieć związek z pracą? lub zmianą miejsca zamieszkania (skoro jowisz = strzelec, a strzelec to ruch, zmiany...)? a może jedno i drugie? (tego bym chciała najbardziej...)

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-01-24
Jasmin 2013-01-25, 08:43:34

U Ciebie zmiany mają związek z poczuciem bezpieczeństwa. Tak było w dzieciństwie, że zmiany implikowały jakiś postęp, rozwój. Tego od Ciebie oczekiwano. Równowaga znaku Wagi jest Ci obca a harmonia wręcz  powoduje silne frustracje:).

 

Saturn "nie skacze" po nikim a tym bardziej po Jowiszu, jego energia - zważywszy tranzyt przez ur. pozycję Jowisza spowoduje, że otoczenie będzie domagało się większej odpowiedzialności i dotrzymywania umów, w tym o pracę. To dla Ciebie będzie stresujące, gdyż do tego nie masz chęci, bo Neptun na DSC  wskazuje, że z wykonywaniem i dotrzymywaniem stałych zobowiązań, obowiązków, w tym pracowniczych masz problem. Wolnościowa Wenus w Wodniku to potwierdza. Układy, umowy, kontrakty długoterminowe nie interesują Cię. Zodiakalna Ryba zawsze poszukuje jakiegoś ideału, ciągle czegoś szuka, w tym szukaniu mieści także idealna praca, dobrze płatna, ale też niezbyt nudna. Bardzo dużo frustracji powoduje Księżyc w kwadraturach z malefikami. Z jednej strony chcesz bowiem solidnego zabezpieczenia i wsparcia finansowego (dom II w Raku a Księzyc w dekanacie Byka i dwadzie Raka) a z drugiej strony nie lubisz przez dłuższy czas pracować "na ugorze". Co nie znaczy, że nie robisz tego, czego inni po Tobie oczekują. Kwadratura Słońce- Neptun wskazuje, że często zdarza Ci się wchodzenie w układ, w którym poświęcasz się i ofiarnie wykonujesz, zleconą pracę - i co ważne- robisz to wbrew sobie.

 

Myślenie o zmianach zawsze jest pierwszym krokiem do ich przeprowadzenia. Uważaj jednak, czego sobie życzysz i co zrobisz, kiedy się życzenie spełni. We wszystkim, co robisz dobrze jest myśleć o ur. trygonie Saturna do MC.

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
anitkaaa 2013-01-25, 09:35:48

Dziękuję :)

Wiele w tym wszystkim prawdy.

Ze zmianami u mnie jest tak, że je uwielbiam, a nienawidzę monotonii, rutyny, stagnacji...Jako że w dzieciństwie dużo w moim życiu się działo, niestety niezbyt miłego, ale jednak, to zmiany życiowe mnie nie przerażają, wręcz dodają skrzydeł :)

Obecnie jestem na etapie rozważania powrotu do pracy etatowej, urzędniczej, po urlopie macierzyńskim. Jestem załamana, bo źle się czuję siedząc za biurkiem 8 godzin i robiąc coś, co mnie w ogóle nie interesuje...Poważnie myślę o otworzeniu wraz z mężem czegoś własnego, abyśmy sami sobie mogli szefować i zajmować się czymś, co da nam frajdę...Ale zważywszy na obecny kryzys na rynku, trochę brak nam odwagi...Liczę na to, że Uran-władca MC, który tranzytuje obecnie mój dom 10, przyniesie jakieś rewolucyjne zmiany. Liczę też na progresywny księżyc, który przebywa teraz w moim 10 domu i lada moment wejdzie w znak ryb.

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-01-24
Jasmin 2013-01-27, 11:28:37

Oprócz progresji (pokazują głównie to, co może się stać) popatrz jeszcze na:

- dyrekcje (bardziej niż progresje wskazują na działania) ,

- solariusz na 2013 rok (sprzyja zmianom w stosunkach pracy) oraz

- eklipsy na 2013 rok w relacji do radixu wszystko.

 

Moim zdaniem zmiany w pracy są pewne, tylko ich zakres zależy od Marsa (włada Uranem), który to (Mars) w Koziorożcu jest wywyższony a tam Pluton tranzytuje.

 

Musisz odkryć znaczenie swojego Księżyca w radix, swoje silne i słabe strony.

 

Ważny dla wspólnej działalności gospodarczej z mężem jest jego siła horoskopu radix i siła Waszej synastrii. Działaność gospodarcza więcej odpowiedzialności wymaga (odpowiada się również za innych ludzi) i powinna być oparta na solidnych podstawach. We własnej firmie też można zetknąć się z rutyną. Trzeba zastanowić się, czy w dobie kryzysu dacie sobie radę, co możecie zaoferować na rynku i czy znajdziecie popyt na swoją ofertę. Saturn w Twoim radix jest w trygonie do MC, więc jeszcze raz zachęcam do zbadania konsekwencji decyzji związanych z pracą (takich czy innych).

 

pozdrowienia:)  

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
anitkaaa 2013-01-29, 10:47:48

Dziękuję raz jeszcze :)

chciałbym dopytać o ten radixowy trygon saturna do MC - czy rozumieć go pozytywnie, czy raczej na odwrót?

i jeszcze o tego marsa, od którego zależy zakres zmian w 2013 r.- czy mars niejako jakby obszar działania, który powinnam rozważyć zawodowo?

Mój radixowy księżyc to dla mnie temat rzeka, ale szczerze mówiąc nigdy nie odnosiłam go do kwestii zarabiania pieniędzy (jako władcy raka i domu 2 w moim radix), ale raczej do relacji z matką (b. trudnych od zawsze) i ogolnie mojej skomplikowanej strony uczuciowej oraz karmy. Niewiem, jak mogłabym na niego patrzeć inaczej, no bo jak powiązać jedno z drugim? Szukać pomysłu na życie w poprzednich wcieleniach, których nie znam? Przepraszam za stos pytań, ale jestem raczkująca...

Pozdrawiam gorąco

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2013-01-24
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.