Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Sąsiadka i skrzypiący kran
winetu 2013-11-23, 01:27:59

Mam problem z sąsiadką-twierdzi że nękam ją skrzypiącą baterią w kuchni. Sasidaka regularnie wali w ściane jakimś twardym przedmiotem.. z powodu rzekomo skrzypiącej bateri (?) U mnie nic nie skrzypi..Mieszkam w bloku, słysze jak sąsiad czy owa sąsiadka bierze kapiel etc..

Postawiłam pytanie z zapytaniem o stosunki z sąsiadką:

data 23 listopad 2013 r. g. 1: 02

Mój sygn Merkury, sąsiadki Mars(aha jakże ona marsjańsko-skorpioniasta ), Mars w 12 domu-ukryty wróg(!), w 3 domu Satrun-osoba zimna, nieszczera, uparta, wyrachowana.. Słońce, prawie że Merkury..

Merkury w sekstylu z Wenus-wygląda na to że sąsiadka da sobie spokój-dom 4 kończy wszystkie sprawy

ale czemu ja zbliżam się do Saturna w jej domu?

Miałam zamiar iść pogadać z nią, wezwac kogos z administracji, żeby był u mni kiedy bede dokręcać wode, a drugi u niej nasłuchiwać tego skrzypienia 9nie wiem czemu u niej skrzypi a u mnie nie), amm dość walenia w sciane..

nie wiem czy to dobry pomysł, jeszcze jak sie okaże że to nie bateria, a rury tak chodza, na co nie mam wpływu, to się wkurzy i znajdzie sobie co innego. Hmm..

Osoba ta twierdzi również że widzi jak nocą wychodze z domu... sama nie wiem kogo ona widzi.. bo z pewnoscia nie mnie :) zastanawiałam się w pewnym momencie-dosłownie ułamku sekundy, czy oby na pewno nie lunatykuje..

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Odpowiedzi
alan 2013-11-23, 12:51:27

Cześć Skarbie!

Wróciłem.....ledwo żyję. Następne szkolenie w lutym....

Wiesz, faceta autentycznie chcieli odstrzelić, poszedł do astrologa Astrolog od razu skierował go na policje (za Leon Zawadzki- tryptyk) Czasami zdrowy rozsądek bierze górę nad rozważaniami astrologicznymi. Nie pójdziesz pogadać z nią bo nie jesteś w stanie przewidzieć jak ta osoba się zachowa. Na pyskówce się nie skończy, może dojść do szarpania, w dodatku zgłosi na policję że ją nachodzisz Koniunkcja Merkurego z Saturnem to koniec rozważań dylematów, inteligentnych zachowań, koniec Wersalu. Tu sie liczyć będzie konkret- zgłoszenie, policja, administracja, świadkowie i co powiedzą. Obie planety w Skorpionie a więc wywlekanie brudów, zacznie się od kranu a skończy że jesteś Pani Q i powinni zabrać Ci dzieci (Merkury to wiek 7-14lat, masz chyba dzieci w tym wieku?)

Dlatego podejmiesz działania aplikacyjne Zgłosisz na policję, że Ciebie nęka bezzasadnymi podejrzeniami, zakłóca Twój mir domowy (bezzasadne walenie w ścianę) itd Pójdziesz do administracji, z wnioskiem o eksmisję tych ludzi Wszystko oficjalne, legalne, na pokaz, mówione podniesionym głosem Im ma być bardzo nieprzyjemnie, obcy (policjant) ma wejść do ich domu, spisać protokół, poinformować co będzie jeśli dalej będą uprawiać swój proceder Jeśli się boisz wstydzisz-nie rób nic, przeczekaj, kup sobie i dzieciom stopery

Mój pierwszy dzień w tym mieszkaniu 20 lat temu to była biba Potem podcięty obszedłem wszystkie mieszkania Wchodziłem bez pukania, jedni jedli kolację, inni siedzieli w wannie... Od tamtego czasu mam spokój Nikt nic nie chce, nie puka, nie pożycza, o coś poproszę dostaje bez gadania Uchodzę za bardzo spokojnego, ale wiadomo, każdy pamięta tamtoOczko

Pragnę Ci zwrócić uwagę że Saturn to nie tylko sąsiadka ale i najstarsze dziecko. Cała sprawa je "dotknie"

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-23, 14:50:41

EE, no ja na policje o walenie w ściane nie będę latać.. Myślałam o tej administracji, żeby przyszli dwaj hydraulicy i to rzeczywiście sprawdzili, u mnie nic nie słychać, myśle że to rury na które nie mam wpływu. O eksmisje też nie pójde, bo to nie jest powód. W końcu mieszka w swoim mieszkaniu, płaci rachunki. Dlatego może to dotnkąć mojej córki? Ostatnio sąsiadka ją zaczepiała, dzwoniła i mowiła: powiedz matce swojej niech naprawi ten skrzypiący kran. Ani dzień dorby, ani do wiedzenia. Dziecko w konsternacji..

Raczej nie chce robic jej nieprzyjemności, podejrzewam,że cierpi na bezsenność. I stąd każdy hałas wyprowadza ją z równowagi.. a w rurach słychac jak leci woda. Sąsiadki się autentycznie boje, jest jakaś dziwna ma strzelające oczy na boki. Ja mam zaburzenia rytmu serca z qt, więc dla mnie takie uderzenie, robi mi sie ceimno przed oczami i serce mi na chwile staje.. Zawsze myjąc naczynia chce się przygotować na to. Gdy remontowalismy łazienke to darła się w sowjej łazience w niebogłosy, że jej życ nie dajemy..

Poza tym ja do niej do domu nie chce isc, dla mnie ta Pani jest jakas nieobliczalan, jescze mnie nie wypuści. nie wiem, sniła mi się kiedys nawet że stoi nad moim łózkiem kiedy śpie, wkradła się przez balkon. O)budziłam się zlana potem. Alan dlaczego ma to dotknac moich dzieci?

Gdy był u nas sylwester tez mi wypominała że ludzi spraszam i się drzemy..

Ale na Policje nie dzwoniła, sąsiadów wielokrotnie odwiedzali Panowie nas nie..

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-23, 14:54:14

I dlaczego moje dziecko-Saturn jest w jej domu?Aha, bo to władca 5 domu. Więc ja zbliżam się do asp z Saturnem. Satrunw sekstylu do Wenus, co to ma do sąsiadki?

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-23, 15:36:42

Jeśli sąsiadka to trzecim dom.....to Ty dla niej jesteś Wenus (znak Byka) Jeśli Wenus zmierza do sekstylu z Saturnem tzn że na groźbach i straszeniu się skończy E, tam groźbach, przebierając z nogi na nogę, może jej tam coś powiesz na co ona w ogóle nie zwróci uwagi. Wenus z Plutonem....Ty to ona się Ciebie nie tylko nie boi ale uważa Cię za zdzirę Pozwalasz sobie na to?

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-23, 16:01:46

Alan, jak to? To nie chodzi tu o 3 dom? mój 3? bo wtedy jej 3-sąsiedzi jej-ja, to 5, czyli władca Saturn. Bierze się pod uwage Plutona w horarnej, aj nigdy nie brałam a awsze mnie korciło żeby na Saturnie nie poprzestać.

No bo ona w ogóle nie zwraca uwagi co do niej mówie, nawet stwierdziała ze w dalszym ciagu bedzie mowic co jej sie podoba dop mojej córki i że nadal bedzie nas nekać, bo my non stop skrzypimy..

Stopery dla dzieci-no nie da się-coś im upadnie, stuknie, zapiszczy, zatupie, zagalopuje.. no nie da się-sąsiad zz dołu i z boku nie słyszy tego aż tak żeby nie mógł życ. A dzieci ciszej byc nie moga sa dziecmi. Co mam usta zatykac jak syn w nocy płacze?? Mam w nocy w toalecie wody nie spuszczać? Mam ich nie kąpać?

A niech mnie uważa za co chce-może być i zdzira. Mąż uważa że jestem ci***a i nie umiem sobie poradzić, on z nia krótko :" idź się babo lecz, u mnie nic nie skrzypi", no i nie dojdzie do niego, dochodząc do mnie, jak mąż był jeszce na miejscu mówiła: przekaż partnerowi żeby naprawił baterie i zeby, jak do mnie koledzy przychodz uciszał ich, bo krzyczą.. No fakt jeden głosno mówi, ale ciszy nocnej jeszcze nie było..

No najlepsze jest to że Ci koledzy to moi, nie męża, nieważne że ja poznałam ich przez męża, nieważne że znaja się od pieluch, i nieważne że to z nim piwo piją... nieważne, to moi koledzy i już.

I zawsze do mnie coś gadała, do męża na tym jednym razie się skończyło..

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-23, 16:05:21

Zresztą czego ona ma się bać? Póki co ja jej non stop staram się tłumaczyć.. że u mnie nie skrzypi itp..

 

Poza tym ona w golfie chodzi, sp[odnicy do kostek, dla niej zdzira to nawet taka co seks z własnym mężem uprawia, no a na moja zdzirowatośc to jeszcze dowody ma-dwójka potomstwa przeciez-dowód jak się potrzey-no zdzira i jeszcze sie nie zabezpiecza! No jakże to tak?!

Wydaje mi się że ogólnie wkurza ją to że u nas coś się dzieje, że dzieci biegają, że w mieszkaniu się żyje... Na moją córe patrzy jak na potwora jakiegoś..

Pamiętam kiedyś że u niej na poczatku jak się wprowadziliśmy ktoś stukała o godz 1 w nocy, jakby się golił, brzytwą o kran. Wtedy mąż stukał rownież bo to było bardzo głośne, jakby ktoś pogrzebaczem o rury uderzał, i mniej więcej wtedy się zaczęło..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-23, 16:11:45

Skarbie Ty jesteś Merkury Zgoda. Dla Ciebie ten tłumok to Jowisz Ryby Tak?

Teraz patrzymy tłumoka jako Twoja sąsiadka bo 3 dom Tak?

Mamy Plutona jej Władcę (nawet prawda bo "siedzi" u Ciebie w domu 4) Ona jest Pluton tak ją widzisz

A jak ONA Ciebie widzi? No to musisz popatrzeć na jej 7 (albo swój 9) wyjdzie to samo Byk i Wenus Proste?

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-23, 16:24:33

No zatem:

ja Wenus jestem w jej 2 dom, w opp do Jowisza, współwładcy 7 domu (jezeli uznajemy że włada nim Jowisz, a nie Neptun, no bo skoro Pluton to i Neptun?), w trygonie do Marsa z 12 domu(moich ukrytych wrogów, jej 10 dom-praca, kariera..), no i Wenus jest w sekstylu z Merkurym,. Więc Mars(głośno) Jowisz (dużo) hałasu -zatem hałaśliwa sąsiadka z (Merkury) niesparwną instalacją ?

Jej Neptun, władca 7 d. jest w moim 6 d. - zdrowie moje, to walenie powoduje że az podsakuje ze strachu, że coś leci, spada.. jej4 dom- a więc dom;  lub 12 dom-12 od 1- czyli bezsenność?. Neptun kojarzy mi się z bezsennością własnie. Neptun to jakaś iluzja, ja dostaje palpitacji od walenia w ściane-ona raz mówi, że to ona, potem że jednak nie ona..

A czemu ona Jowszi jest w moim 10 domu?

Ale skoro ona jest Pluton (wła. 3 domu) to ja Wenus oddalam się od niej... znajomi tez nie słyszą baterii i radzą dac sobie spokój.. nawet nie dyskutować, odwracć głowe na ulicy ..

U niej jest Saturn.. wł 5 domu mojego.. przeszkadzaja jej też dzieci? ostatnio mówiła, że "jak ten był mały to jeszcze o 12 w nocy pani halasowała"

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-23, 16:35:27

Jowisz jest w Twoim X no bo ona kreuje Twój wizerunek tym co gada po ludziach

Pomału, pomału Wenus lada dzień zacznie retrogradację.... Ty to jej mąż to też taka d wołowa no nie? Patrzyłem na niego...on ma znak Barana w swoim XII, jeśli jego ukryte pragnienia to Mars, i ten Mars jest u Ciebie na Asc to już wiadomo kogo on pożądaOczko Może stara to wyczuwa i dlatego Ci tak dokucza (o ile oczywiście z kimś żyje)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-23, 16:56:07

ona mieszka sama teraz, nie wiem kto wtedy z nia mieszkał, mąż czy syn.. mam pewne podejrzenia co do tego co za jegomośc jest jej synem, ale pewności nie mam. Jest tak znerwicowana, że może to byc on..

Ale ja też jestem w jej 10 domu, a nic o niej nie gadam, tzn. gadam znajomym, ale palcem nie wskazuje, więc nie wiedza o kogo chodzi, koleżanka ja widziała raz

Ale fakt,  "groziła" mi że jak nie naprawie bateri to takich plotek rozpusci, że hoho :)

Wenus czyli ja w jej wyobrażeniu?Merkury jest w sekstylu z Wenus z 4 domu?

 

haha :) wiesz, ale coś może być na rzeczy :) nie tyle co mąż mnie pożąda, ale jeżeli nie mieli dzieci, bądź ów jegomość, którego o to podejrzewam był ich dzieckiem ( a miał w zwyczaju podobno własna matke za włosy po chodniku ciągnąć jak worek ziemniaków ) -ale nie wiem czy to on-pewne podobieństwo w rysach twarzy jest- to może zazdrościć tego co ja mam-dzieci, męża no i tej zdzirowatości. Bo jeżeli to nie jej syn, a tamten co stukal to nie jej mąż, bądź związek był bezdzietny, to wiadomo..ona teraz sama, nudzić jej się może..

Co oznacza ta Wenus  wrtero, że położe na to krzyżyk?

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-23, 17:18:56

Do jej X domu, domu wizerunku, zbliża się Mars Zaraz tam wejdzie. No Mars to wg niej Twoje knucie, intrygi (bo jest władcą XII domu Twoich spraw ukrytych) Ktoś nagada, a ona bedzie myślała że to Twoja robota. Mars to atak na nią, na jej wizerunek. Merkury to ploty, pomówienia Władca jej X domu. Skoro siedzi na jej Asc tzn że cos tam do niej dotrze Do niej o niej Ona się uspokoi dopiero w marcu, do tego czasu będziecie ze sobą drzeć koty No i zima wam zleci...

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-23, 17:31:25

Wenus to piękno i harmonia mmmm.... Jak idzie ruchem wstecznym to burzy to wszystko Gniew, obawy, zagubienie pozbawią nas spokoju, odbiorą radość życia Coś jeszcze o Wenus w retro? Jazda ze starą dopiero się zacznie

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-23, 19:42:53

O Dżizas..

Mam nadzieje że mój mąż jak wróci zrobi z nia porządek.

W horanej się gubie..

A Alan dlaczego ma sie to odbić na moim dziecku? Rozmawiałam z sąsiadką teraz, też ma upierdliwego sąsiada ale z drugiej strony..

Masakra, tak to jest mieszkać ze straszymi osobami za ścianą..

aha, i czemu ona ma ten sam sygnifikator co mój maż- mój ma to też Jowisz w moim 10 domu, 3 od 7-jego sasiadka również. To tak jkaby i on myslał tak nieładnie o mnie :)

Aha, czyli myslisz, że nie gadać z nią juz o tej bateri i nie tłumaczyć? Czy lepiej może to sprawdzić?

 

Czyli tak: gwoli jasności-jej sygnifikator (Pluton, Mars i Jowisz)

mój Merkury

 

Zarazhorarny wrzuce na sprzedaz działki :)

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
genny19 2013-11-24, 20:36:30

 

Winetu ,ty i sąsiadka jesteście od siebie wzajemnie zależne przez recepcję planet Merkurego i Marsa i jesteście dla siebie obie ukrytymi wrogami. Twój Merkury w jej domu XII a jej Mars w twoim domu XII .

Dla sąsiadki  -sąsiedzi mają duże znaczenie, bo Saturn  władca  jej III domu  znajduje się w koniukcji z jej ascendentem a Uran współwładca domu III znajduje się w jej domu V (zabawa,hobby,dzieci).

W  jej domu II - wartości znajdują się planety będące we władzy Saturna.

   1.Wenus - władca jej domu XII-ukryci wrogowie

   2.Pluton to współwładca jej ascendentu a Plutonowi w astrologii przypisuje się m.in.kanalizację.

Co może oznaczać Słońce w Strzelcu znajdujące się w domu twojej sąsiadki?

Słońce jest dla sąsiadki  władca IX domu-prawo,astrologia.

Frawley str 32 "pełniące rolę miejscowego mędrca,któremu powierzno  by swary.

Dla Ciebie Słońce jest władcą IX domu-spełnienie  twoich marzeń i życzeń związanych z sąsiadką.

Administracja symbolizowana jest  przez X dom ( Merkury).  Dla niej Merkury znajduje się domu 5.

Spróbuj porozmawiać w administracji o swojej sprawie,bo Jowisz znajduje się w domu administracji.

Jowisz jest władcą twojego i sąsiadki (znak Ryb)IV domu, mówiącym o zakończeniu spraw.

Współwładca IV domu sąsiadki Neptun znajduje się na szczycie III(sąsiedzi) i IV domu. Neptun to także woda.

Jowisz i Neptun to także twój partner.Może dlatego masz  wiążesz  nadzieję,ze to on rozwiąze problem .

Księżyc pokazuje rozwój wydarzeń . Jego pierwsze aspekty to kwinkus(niezadwolenie) z Słońcem i Neptunem.

Ps.

Jeśli sąsiadka zacznie Ci stukać w rury proponuję Ci odstukiwanie . 

 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
alan 2013-11-24, 21:05:23

Świetna wykładnia, serio, ale mam pewne zastrzeżenie Przy opisie domów (sprawa dotyczy sąsiadki, kranu, itp) nie powinno się objaśniać znaczenia np V d że to są zabawy, hobby, giełda, imprezka bo to nie trzyma się kupy. Prawda? Trzeba (i to zadanie dla nas wszystkich) użyć znaczenia na potrzeby Twojej interpretacji, w odniesieniu do sytuacji. Podobnie reszta domów To jest trudne, ale zawsze coś można wymyśleć Oczywiście ja sam mam z tym problem dlatego interpretuje okrężnie

Odstukiwanie Zastanawiałem się co to może być za aspekt Wydaje mi się na sekstyl Merkurego (reakcja zwrotna) do Wenus (rytm) ale sekstyl...trochę za mały aspekt żeby coś zmienił, pomógł rozwiązać problem Prawda? Pozdrawiam świetnie Ci idzie, to jest rzetelna astrologia

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
genny19 2013-11-24, 21:27:18

Alan,nie żartuj sobie z astrologii. Odstukiwanie sąsiadowi to samo życie. Jak mówi przysłowie

"Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie"

Też uważam ,że świetna robota bo wody lać nie umiem.

Pozdrowienia.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
alan 2013-11-24, 21:58:10

Chciałem po dobroci.... Wody lać nie umiesz masz jednak braki jak my wszyscy

Uważasz że doradzanie czegoś co jest nieefektywne w dodatku nakręca spiralę nienawiści to jest Fair?

Chciałabyś mieszkać tam między nimi jak naparzają po rurach? Szkoda że nie myślisz i nie pamietasz o innych Bogu ducha winnych lokatorach Nie spodobało by im sie zaproponowane przez Ciebie rozwiązanie. Natomiast poranna sugestia z dzielnicowym i administracją jak najbardziej ( z wyjątkiem sąsiadki ).

O odstukiwaniu pisałem jak najbardziej poważnie Sekstyl Wenus z Merkurym wpisuje się w ten opis i dopuszcza takie rozwiazanie Dlaczego? No bo sekstyl to odległość 60* tak jak planety tak i te Panie "się nie widzą" Prawda!

Merkury to wiadomość wysłana mail-em albo wystukana Morsem Prawda! Może powrócić w końcu to posłaniec

Wenus to harmonia Podstawą harmoni jest rytm Rytm się m in wystukuje

Tak mogą sobie wzajemnie postukać Nie widzę w tej analizie nic śmiesznego Natomiast opis jest do wykorzystania w horarnej na pytanie "Czy ktoś odpowie?" Pozdrawiam

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
genny19 2013-11-24, 22:16:11

Pewnie,ze mam braki i jestem ich świadoma. 

Zauważ,że w tekście wcześniej napisałam aby Winetu udała się do administracji,by spróbować rozwiązać tam problem. 

Jeśli sąsiadka nie umie przyjść do mieszkania Winetu i powiedzieć o swoich bolączkach tylko stuka w rury,

ja bym odstukała ,że ją słyszę. Wg mnie nie jest to nakręcanie nienawiści. 

Innym lokatorom nie przeszkadza teraz jak sąsiadka Winetu stuka w rury i nie wzywają dzielnicowego.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
alan 2013-11-24, 22:22:38

Bo stuka jedna... No a co z tym opisem znaczeń domów? Myślisz coś nad tym żeby dopasować do interpretacyjnych znaczeń?

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-24, 22:23:23

Oj, bo zaczniecie drzeć koty, jak ja z sąsiadką. Dzięki Genny, Tobie Alan też.

Co do stukania w rury-jest to patent mojego męża. I tak sobie odstukują. Ja nie odstukuje, bo głupio mi tak stukać. Ona długo twierdziła, że to nie ona w ogóle stuka, tylko kto inny, bo wszyscy słyszą jak skrzypi. Teraz jednak się przyznała.. A do innnych powie że ja stukam jak zaczne stukać.. To będzie błedne koło, choć mąż sobie chwali taki dialog. On, jak pisąłam raz znią rozmawiał, kazał się leczyć i tyle. Generalnie od początku upatrzyła sobie mnie :/ Wczesniej kazała przekazywac mężowi, teraz ja mam naprawić rury, baterie, może blok cały.

Dziś się znowu z nią mijałam-nawet córka stwierdziła że jest niewychowana.. Troche mi głupio, bo mogła to słyszeć..

Co do administracji, właśnie tak myślałam, ostatnio kąpałam dziecko i gdy byłam w pokoju słychać było rury-jak woda się leje. Więc niewykluczone że coś z rurami jest na rzeczy, a ona twierdzi że to bateria. Chciałam żeby przyszły 2 osoby z administracji 1 do niej 2-ga do mnie i odkrecali wode i nasłuchiwali.. Ale ona nie chce chyba tak. Za to chętnie chciała do mnie przyjść.. sama (?)

Co do policji, dzielnicowego, nie wiem czy to leży w jego gestii.. Raczej aministracja jeżeli już-stan rur, hydrauliki.

Czyli jak, bo się pogubiłam:

mój dom -wiadomo, jej dom to 3 dom-sąsiedzi, z najbliższego otoczenia.

domu 7 bierzemy pod uwage czy nie? no bo moge ją zaszeregować do domu 3 bez problemu..więc po co 7? 7 to raczej pasowałby mi mąż np. relacje profesjonalne, związane, z nią ta relacja ani związana ani profesjonalna nie jest.. raczej prymitywna ta nasza relacja.

Co do stukania, jeżeli sprzedam tę działke, kupie mieszkanie w innym mieście, to przed przeprowadzka na pewno postukam :) Naucze sie morsa i se pogadamy :)

 

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-24, 22:29:11

Jakie tam darcie kotów... Po prostu twoi doradcy to II d w zadanym pytaniu. Władca II jest w IV w dodatku nie sam A więc masz dwoje doradców Ja to oczywiście Wenus bo pierwszy zacząłem Ci doradzać Jestem ładnie aspektowany do Marsa Kiedy rury skrzypią? Jak ktoś z lokatorów w czasie wymiany lub remontu jednej z rur, wstawi na jej miejsce inną o innym (z tego co pamiętam o wiekszym) przekroju Wtedy rury wyją, skrzypią

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-24, 22:40:38

Ale rury nie były wymieniane-są takie jakie były zamontowane podczas budowy..

"Merkury to wiadomość wysłana mail-em albo wystukana Morsem Prawda! Może powrócić w końcu to posłaniec" Nie rozumiem..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
genny19 2013-11-24, 22:44:08

Czy sąsiadka nie uczyniła sobie z swoich sąsiadów i zajmowania się nimi swojego ulubionego zajęcia,hobby. Ta zabawa polega między innymi na stukaniu w rury. Przypomina to zachowania dziecka.

Winetu pisała,że zwróciła uwagę jej dziecku odnośnie rur.

Odnośnie innch domów ,nie mam czasu pisać ,bo rano idę do pracy.

Dobranoc.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
alan 2013-11-24, 22:45:13

Żartujesz sobie? A skąd Ty to możesz wiedzieć? Wystarczy że przełoży baterię i da większa srednicę (żeby lepiej leciało jak bedą spadki ciśnienia latem) i już będzie wyło Nie Ty Sasiad.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2013-11-24, 22:47:05

Jak każdy...Pa, pa

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-24, 22:49:39

Ale Alan u mnie nie wyje. Za to wsłuchałam się i wyje gdzieś niżej chyba w innym pionie.Wyje chyab cały czas jak się puszcza wode. Ale to nie u mnie-robiłam eksperyment i nic nie słychać, nawet rury nie szumią akurat w tym problematycznym kranie

Aha, a astrolog-doradca, to nie będzie 7 dom? Dlaczego 2?

 

"Ja to oczywiście Wenus bo pierwszy zacząłem Ci doradzać Jestem ładnie aspektowany do Marsa" Ej, no chyba nie.. Mars jest w moim 12 domu- ukrytych wrogów.. Alan? :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
genny19 2013-11-24, 22:56:26

Inni ludzie i astrolodzy to dom VII-a w nim Uran.

Jej II dom-to jej wartości. Władca II domu Winetu-Wenus   jest powiązana z wartościami jej sąsiadki, gdyż Wenus znajduje się w domu sąsiadki(IV horariusza).

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
alan 2013-11-24, 22:57:58

Skarbie nie mieszaj Twoi doradcy, każdego doradcy to jest drugi dom To jest Twój kapitał, wiedza ludzi wykorzystywana na twój uzytek Dobrze aspektowany dobry doradca, źle zły doradca No ja akurat jestem dobrze aspektowany w tej sprawie Usmieszek nie ma dziwne Ale o co chodzi z Genny? Może ta sasiadka to jej rodzina?

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-24, 23:01:13

Gdyby Genny była Plutonem, to też jest dobrze aspektowana- sekstyl ze mną-Merkury i koniunkcja z Wenus.

A to chyba dobre aspekty?

W ogóle pierwszy raz bierzemy pod uwage planety zewnętrzne przy pytaniu horarnym. Bynajmniej ja biore :) Wcześniej  kończyłam na Saturnie, no czasem ogarniałam tez Urana :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
alan 2013-11-24, 23:03:54

Mam trygon z Marsem, wiem jak z korzyścią dla Ciebie poradzić sobie z Twoimi wrogami No tyle to powinnaś wiedzieć Spadam Pa

Sekstyl ale jaki? Nie aplikacyjny a wiec musztarda po obiedzie, za późno dołączyła A Wenus to ja Chyba się pogubiłas Pluto ma kwadrat do Urana jej porada zrodzi nagły konflikt jak posłuchasz

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2013-11-24, 23:13:11

No czyli nie stukać i nie iść do administracji? Czyli co? Przeczekać? Póki co nie odkręcam tam wody..

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
winetu 2013-11-24, 23:15:59

Iść do dzielnicowego żeby ją stuknał :D Poważnie, myśle że możę pomóc :) Chłopa jej trza -to pewne :)

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
genny19 2013-11-25, 22:57:15

Winetu ,patrzałam na horoskop by określić czas ,kiedu dojdzie do poozumienia pomiedzy tobą a sąsiadką.Wasze sygnikatory Mars i Merkury zbliżają się do szczytów  domów konkurentów.

 Mekury znajduje sie w znaku stałym i domu upadającym co wskazuje na miesiące ale za to Mars w znaku zmiennym i domu upadającym co wskazuje na lata.

Nepun obecnie znajduje sie w twoim domu 5 i całą historię z sąsiadką traktujesz rozrywkowo. Jesli Neptun wejdzie do domu VI ,to woda (Neptun) może stać się problemem i może być uciązliwe. VI dom to dom przeciwności losu ,  a  jak IV od III  pokazuje koniec spraw związanych z sąsiadami.

W administracji możesz powiedzieć ,że sąsiadka się skarży ,że słyszy skrzypienie twoich baterii. Niech hydraulicy przyjdą sprawdzić i to hydraulicy będą sie musieli umówić z sąsiadką a nie Ty.

Zdobądź od nich zaświadczenie ,że u Ciebie wszystko w porządku z bateriami i  rurami .

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
winetu 2013-11-26, 23:19:27

Dzięki Genny :)

póki co staram się skupić na sprzedaży działki i tam musze ukierunkować energie i pozytywne wibracje. Więc nie zakłócam ich sąsiadką ;) przynajmniej na razie-musze się optimistic nastawić na podpisanie umowy z Agencją nieruchomości :)

W razie czego będę informować

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.