Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Prosimy zapoznać się z informacjami : Baza danych osobowych , Zasady pomocy wzajemnej oraz Zasady Forum

 

Zapraszamy!Usmieszek

 


 


Forum > Prognozowanie

Mój solariusz na 2014 r
Sagittarius 2014-02-25, 09:54:51

Witam wszystkich serdecznie.

Jestem tu nowa .... choć z kilkoma osobami miałam przyjemność ,,porozmawiać" kiedyś na innym portalu o horoskopach.

Mam serdeczną prośbę o pomoc w interpretacji mojego solariusza .... nie wiem też, czy nie należałoby w nim uwzględnić również relokację, gdyż odległość pomiędzy miejscem urodzenia ( na solariuszu ) a obecnego, gdzie teraz mieszkam, to około 500 km ...

 

Każda uwaga - dla mnie bezcenna ..... Usmieszek

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2014-02-24
Odpowiedzi
Jasmin 2014-02-25, 11:26:17

Witam,

 

a jaka to miejscowość dla relokacji, i czy mieszkasz tam dłużej niż 6 miesięcy?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Sagittarius 2014-02-25, 12:25:36

urodzenie - Piła

 

obecnie - Białystok i mieszkam tam już ponad 10 lat .....

 

Czasami zastanawiam się, czy ta relokacja nie zmienia też urodzeniowego

 

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2014-02-24
Jasmin 2014-02-28, 09:08:06

Ale radix, cały na zielono i żółto (tak w moim programie pokazane są koniunkcje) . Nie ma czerwonych napięciowych aspektów poza kwadraturą Jowisza z Eris. Ciekawe, naprawdę. Czy wszystko idzie jak po maśle, w związku z tym. Tutaj koniunkcje tworzą napęd do działania, nie opozycje i kwadratury. Po relokacji Jowisz zyskuje kwadraturę z Medium Coeli. Popatrzę na solariusz później . Sagittarius , planety na ur. ASC mówią, że niewiele mówisz o sobie ale bez wymiany informacji będzie Ci trudniej uzyskać wiedzę. Więc zapraszam do rozmowy.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2014-02-28, 16:37:42

Solariusz na bieżący rok solarny ze Słońcem w I domu solarnym. Będziesz walczyć o siebie , co nie jest żadną nowością, ale tym razem bardziej jawnie i z odkrytą przyłbicą. Stella na ur. ASC jest bardzo myląca, więc mogę pomylić się w ocenie Twojej indywidualności. Czuję, że piszę o kilku osobach, zamkniętych w jednym ciele...Usmieszek albo o kimś zupełnie nierealnym.

Zrozumieć, co oznacza Stella na ASC radix to rozwiązanie i klucz do każdego Twojego solariusza. Z radiksu wnioskuję i widzę przez Twojego Neptuna, że nie wiesz do końca kim jesteś, pokazujesz się innym coraz to z innej strony, i dobrze się przy tym bawisz...:). Taki kameleon z Ciebie. Jest w tych rozmaitych maskach i postaciach wiele z gry Jowisza, aktorstwa, z dużą dawką sceptycyzmu Saturna, który Jowiszem, jako władcą horoskopu włada. Nie wiesz (Merkury R) i to problem jest dość duży, jak uzyskać akceptację społeczną, na której Ci zależy oraz wypracować autorytet. Jest to trudne, gdyż każdy, z kim masz kontakt wykazuje nieufność i wpada w pomieszanie z powodu energii stelli na ur. ASC. Możesz też często być wprowadzana w błąd, jeżeli otoczenie zorientuje się, że może wpływać na twoje zachowanie.

W poprzednim solariuszu widać zmiany w otoczeniu, w domu i w partnerstwie. Jeszcze zmiany zdrowotne. Napisz ogólnie, czy dotyczyły przyjaciół, rodzeństwa czy innego członka rodziny, będzie szybciej. Czy miałaś jakąś interwencję chirurgiczną?

W bieżącym solariuszu, będącym konsekwencją poprzedniego, widać również podkreśloną tematykę zdrowotną, jakieś iniekcje, zastrzyki, pozostawanie pod wpływem jakiejś substancji, narkoza, coś w tym rodzaju. Eklipsa Słońca z kwietnia b.r. lokuje się na wierzchołku VI domu solarnego. W progresjach Mars i Neptun na ur. ASC. Jeżeli nie pracujesz w służbie zdrowia to ktoś Ci będzie podawał substancje lecznicze (w złym lub dobrym znaczeniu).

Jeszcze widzę przygotowania do dużej uroczystości rodzinnej, którą potraktujesz, jak pewnego rodzaju misję. Zmiana wizerunku będzie związana z tym wydarzeniem. Trzeba też będzie robić to, czego od Ciebie oczekują inni. Nie zostaniesz „rozpoznana" albo wręcz mylnie oceniona. Mars solarny w Pannie w aspekcie z Ceres i w związku z solarnym Księżycem to konieczność i potrzeba wykonywania obowiązków i powinności, sprawowania opieki, w tym zdrowotnej. Koniunkcja solarna Merkurego z Saturnem zapowiada ważne decyzje związane z partnerem, albo z inna osobą symbolizowaną przez Saturna w Bliźniętach w VII domu radix.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Sagittarius 2014-03-01, 13:59:29

Bardzo dziękuję Ci Jasmin za pochylenie się nad moim przypadkiem .... Rzeczywiście, kwadratur u mnie nie uświadczysz, ale te koniunkcje wcale nie są takie łatwe. Człowiek kameleon i człowiek łączący w sobie najróżniesze sprzeczności - to ja !  Z perspektywy czasu mogę śmiało powiedzieć, że skrajności te i sprzeczności powstały w wyniku mojego życia i tego co mnie spotkało.

Najjaśniejszym i najbardziej szczęśliwym okresem w moim życiu ( pomimo różnych przejść ) to było dzieciństwo i czas do mniej/więcej 20 roku życia. Wtedy byłam słonecznym Strzelcem i czułam jakby opiekę nade mną czasami ( prababcia szeptunka ) .... bo o co prosiłam to otrzymywałam, co wypracowałam dostawałam. Czułam się bardzo dobrze w swojej skórze i ze sobą wogóle. Byłam otwarta w kontaktach z ludźmi, bezpośrednia i ufna w szczerość intencji, bo jeśli ja tak mam, to dlaczego ktoś inny miałby inaczej ?? Mnóstwo energii, chęci, kontaktów oraz dodatkowo robiłam to, co lubiłam. To wtedy poczułam również, że pociąga mnie i to bardzo ezoteryka - pierwsze kontakty z kartami Tarota, pendulum.

Teraz .... jestem nadal tym samym Strzelcem, ale wydaje mi się, że do głosu bardziej doszedł Mars w Skorpionie przywdziewając na mnie grubą, ochronną zbroję i przy pomocy Neptuna dodatkowo oblekając w mgłę nieznanego. Tak to czuję. Zbyt wiele razy i zbyt głęboko została zraniona moja ufna natura. Teraz nie otwieram się - obserwuję i wyciągam wnioski dla siebie czy warto choć na chwilę unieść przyłbicę i pokazać wrażliwe, szczere wnętrze.  Jestem wśród ludzi, rozmawiam, śmieję się - potrzebuję kontaktów z innymi jak powietrza, ale mimo wszystko jestem trochę obok. Czasami wręcz chciałabym uciec i posiedzieć w samotności.

 

Ten kameleon - ( Neptun ) widoczny jest również na zdjęciach :) tzn. często nawet w tej samem sytuacji lub chwilę potem na zdjęciu wyglądam ( twarz ) trochę inaczej .....

 

Ostatnie lata to ciągłe zmiany i lekcje życiowe - 1995 - małżeństwo i relokacja 500 km, rozpad małżeństwa - 2007, ciągłe nerwówki i szarpaniny psychiczne z ex aż w efekcie tego - końcówka 2010 r i nagła konieczność wyprowadzenia się z mieszkania, do dzisiaj brak własnego kąta ( wynajem ). W tym czasie poznałam też kto jest moim przyjacielem prawdziwym, a kto wrogiem z piękną fasadą i fałszywym uśmiechem.

 

Zmiany zdrowotne ... raczej zdrowie mi nie szwankuje, ale do głosu doszła autokarma Neptuna i staram się pokochać swój wygląd, choć czasami po prostu unikam swego odbicia w lustrze ( problemy skórne bardziej dolegliwe dla mnie niż widoczne dla innych ).

Z interwencji chirurgicznych miałam jedną - to było latem ( roku już nie pamiętam, chyba lipiec 2005 ) gdy zamyślona, co mam jeszcze do zrobienia przed wyjazdem na urlop, potknęłam się i upadłam na twardy gres uderzając prosto w niego twarzą .... Pękł mi ząb robiąc na wylot dziurę w górnej wardze. Kilka szwów było, troszkę krwi ... na szczęście teraz tego nie widać wcale.

 

Nie pracuję w służbie zdrowia.  Koniecznośc sprawowania opieki .... hmmm ... to mi pasuje do mojego partnera - Panny, bardzo silnej i często wkurzającej mnie niesamowicie Panny ( ASC, Słońce, Merkury, Wenus, Jowisz, Uran i Pluton w tym znaku ). Jako Panna i wielki nerwus  ( Mars w Lwie w ścisłej kon. z moim Księżycem ) ma tradycyjne problemy z przewodem pokarmowym, tkaże jestem dla niego często gęsto lekarzem ordynującym ziółka i tabletki na brzuch, wątrobę. Pasuje to chyba do mojego Saturna w VII domu, prawda ?

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2014-02-24
Sagittarius 2014-03-01, 14:09:09

dodatkowo .... od ponad dwóch lat moje kontakty z rodziną równają się zero .... nigdy nie miałam łatwego życia i dobrych stosunków z matką, czułam się niekochana, tzn. dziecko nie tego mężczyzny, co trzeba. Nowy mąż mojej matki i nowe dziecko z nim ( mój brat ) - w tym czasie szczególnie miałam liczne tego dowody, że jestem elementem nie z tej samej układanki dla mojej mamy, przeszkadającym i zbędnym.  Jakoś ,,w kupie" trzymała mnie miłość i troska dziadków ( rodziców mojej mamy ). Gdy dziadek zmarł ( wg. mnie najukochańszy i najlepszy człowiek na ziemi ), więzi zostały rozluźnione ....

Tematów: 1
Odpowiedzi: 3
Dołączył/a: 2014-02-24
Jasmin 2014-03-03, 08:51:11

Dzięki za takie obfite info. Już widać trochę bardziej wyraźnie tę stellę na ASC radix. Ona działa ochronnie, stanowi dla ciebie obronę przed światem. Także lekarstwo dawkowane w razie potrzeby. Saturn urodzeniowy to taki ordynator na kontakty z innymi, po aptekarsku i leczniczo wydziela pigułki. Myślę, że może być pomocny również w sytuacji, kiedy trzeba będzie naprawić kiedyś relacje z rodziną. Dwa lata przerwy w kontaktach to niedługo. Więc nie wykluczaj z góry, że powrót do relacji jest niemożliwy. Ta stella może ci narzucać sposób patrzenia na relacje, a Neptun w powiązaniu z Merkurym i Słońcem widzi wrogów wymyślonych. Nadto stella utrudnia oderwanie się od jedynie słusznych poglądów, wynikających z wcześniejszych doświadczeń. Jesteś na innym etapie życiowym i możesz mieć zupełnie nowe doświadczenia, niekoniecznie saturnowe w znaczeniu ograniczającym energię VII domu.

 

pozdrawiam:)

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.