Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Solariusz na 2013 rok.
genny19 2014-03-03, 23:33:32

W solariuszu na 2013 rok moje  Słońce znajduje sie w opozycji do Księzyca w Baranie w pólcieniowym zaćmieniu.

Przy interpretacji solariusza w życiu bym nie przypuszczła co mi przyniesie ten  rok.

Tak się składa,ze moja Mama ma Słońce w 25 stopniu Barana i jej Słonce znajduje  się także w punkcie zaćmienia.Przypuszczałam , że wiele  spraw będzie dotyczył jej.

Ascendent solarny w28 stopnniu znaku Raka jest   w koniunkcji z moim  węzłem wschodzcym i jednocześnie z Księżycem moej Mamy. 

Zycie pisze inne scenariusze. Słońce jest władcą dyrewycyjnego domu III  mojego męża(jego rodzina). I to krewni mojego męza a zwłaszcza jego starszy brat maja wpływ na moje życie w tym roku.

Starszy brat mojego męża z opowiadań mojej teściowej urodzony krótko po północy a jego władca ascendentu jest Księżyc w koniunkcji z Plutonem. Tutaj opisy opisy wszystkie znaku Raka  i Plutona (W.Jóźwiak)znajdują dobre odzwierciedlenie. Taką tajemnicą jaką otaczał się ten człowiek nikomu by nie wpadło na myśl.

Od końca stycznia tego roku zajmujęsię jego sprawami, między innymi sprawami emerytury ,która przysługiwała mu co namniej od pięciu lat ,a której nie pobierał.

Ma raka migdałka nie nadającego się już do żadnego leczenia.W czwartek po uprzedniej konsultacji z mamą zdecydowałam się na opiekę nad nim.Nie wiedziałam wtedy ,że 1 marca 2014 oku na moim natalnym Księżycu ma miejsce nów w koniunkcji z Chironem.

A ,że Saturn przeszedł przez mój ascendent oznacza to nowe początki,w poprzednim okresie była to opieka na dzięcmi ,teraz nad starszymi.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
alan 2014-03-04, 22:05:49

Jeśli już to solariusz na 2014 r

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
genny19 2014-03-04, 22:34:52

Alan  jeśli wiesz lepiej niż ja ,to masz rację. Urodziłam sie w październiku ,więc w solariusza na 2014 rok , jeszcze nie oglądałam.Mam jeszcze ponad pól roku bieżacego solariusza.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
alan 2014-03-05, 10:59:18

W sumie racja Sorry tak popatrzyłem na ten Twój 2013 i chciałbym go mieć jeszcze szybciej za sobą niż Ty sama.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
alan 2014-03-05, 18:52:12

Opozycja Księżyca do Słońca

Baran to samodzielność. Księżyc to wahania i wątpliwości. Możesz w tym roku solarnym spotkać się z zarzutami o brak samodzielności w myśleniu i działaniu. Mogą się pojawić pretensje ze zamiast coś zrobić czy też podjąć jakąś decyzję musisz się wcześniej poradzić, spytać lub zajrzeć w gwiazdy. Nie demonizowałbym jednak tej opozycji ponieważ rozładowuje ją akurat trygonem Wenus ze Strzelca. Adwersarze Ci krzywdy nie zrobią, zostanie osiągnięte porozumienie, odstąpią od swych niecnych zamiarów. 

Natomiast pewien niepokój może budzić Księżyc, Uran w Baranie w 10 domu. To jest Twój wizerunek, tak Cię postrzega otoczenie. Wiesz...to jest zmiana jakiej ulegnie Twój wizerunek w tym roku. Co go wywoła?

Uran jest współwładcą 7 domu, Saturn jego władcą. Rozmieszczenie tych planet daje do myślenia. Kiedy spojrzysz na 5 dom zauważysz tam Saturna, Merkurego, Wenus. Żadna z tych planet nie jest atakowana kwadratem ani opozycją (wszystkie pozostałe juz tak) Do tych 3 planet odnoszą się sprawy 7, 11, 12 domu. Z domem "spraw ukrytych" powiązane sa też inne planety, ten dom jest bardzo silnie akcentowany w tym solariuszu. Niewiele to ma wspólnego z Twoją mamą czy też szwagrem. No wiesz....lata swoje masz....rozum swój masz....nie zapominajmy jednak że cały czas jesteś Kobietą. W radixie Saturn opuszcza 1 dom i wróci z powrotem do 12 domu. Nowe obowiązki będą musiały poczekać albo nie beda dla Ciebie aż tak uciążliwe.

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Jasmin 2014-03-05, 21:37:47

Genny , Słońce solarne masz w IV domu solarnym, czyli celem na ten rok solarny są sprawy domowe. W tym mieszczą się również relacje rodzinne. Na pewno będzie się to wiązać z mamą, wszak mieszkacie razem. Z tego co opisałaś również ważne będą sprawy innych członków rodziny. Z uwagi na energię eklipsy możesz mieć trudność z uzyskaniem równowagi w porządkach domowych. Wszystko będzie na wysokich obrotach szło, jak to przy pełni zaćmieniowej. Myślę, że wiesz co na siebie bierzesz ale niewykluczone, że będziesz chciała uwolnić się od zbyt uciążliwych obowiązków. Wspomniana przez Alana Wenus w trygonie z Uranem to chęć uwolnienia się ale i pomyślnie toczona walka np. przy pomocy prawa. Pomoże ci to przy staraniach o emeryturę dla szwagra. Generalnie solariusz realizuje się, tak jak to opisałaś. Ja na Twoim miejscu uważałabym na siebie, żeby nie przesadzić z zaangażowaniem i zbytnio nie obciążać organizmu. Słońce w IV domu solarnym do ogniskowanie życia na siedzeniu w domu, mam nadzieję, że nie z powodu sytuacji losowej ale z wyboru. Saturn solarny też ogranicza Twoją swobodę działania. Czy Ty dalej pracujesz w szpitalu? Może to tego rodzaju analogia.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
genny19 2014-03-05, 21:57:07

Ja nic nie chcę na siłe. Przyjmuję to co niesie mi życie z pokorą,także horoskop na 2013 rok. 

Opozycja Księżyca do Słońca. Obie te planety znadują się w domu IX-krewni mojego męża.

''Baran to samodzielność. Księżyc to wahania i wątpliwości. Możesz w tym roku solarnym spotkać się z zarzutami o brak samodzielności w myśleniu i działaniu. Mogą się pojawić pretensje ze zamiast coś zrobić czy też podjąć jakąś decyzję musisz się wcześniej poradzić, spytać lub zajrzeć w gwiazdy.''

Decyzję o opiece podjełam samodzielnie. Miałam do wyboru dwa miejsce : u mnie w mieszkaniu  lub  w mieszkaniu jego siostry w którym nikt obecnie nie mieszka.  Szwagier  wolał by mieskać u mnie ,bo bał się ,że w tamtym mieszkaniu będzie sam.

Ja najbardziej się bałam reakcji swojej mamy,bo to ona hest najemcą tego mieszkania oraz reakcji moich dzieci.

Strach ma duże oczy,bo moja mama wyjątkowo lekko przyjeła moją propozycję(Księżyc zaćmienia na jej Słońcu) a dzieci mialy obawę czy sobie poradzę. Taką samą obawę mam ja sama.

Uran w X domu to także praca. Moja szefowa zaskoczyła mnie pytaniem na jaki okres czasu chce urlop bezpłatny.

Uran nie jest władcą domu VII ,jego władcą jest Saturn.Uran  jest władcą domu VIII- pieniądze innych,pieniądze z ubepieczenia.

Może dotyczyć dwóch spraw;

mojej  emerytury właściwej(złożyłam papiery) lub emerytury mojego szwagara na którą papiery złożyłam ja 13 lutego i którą niedługo otrzyma(jak się dowiedziałam wczoraj  w kwocie ok 2.000 zł netto i którą mógł miećc co najmniej od 5 lat).

"Niewiele to ma wspólnego z Twoją mamą czy też szwagrem. No wiesz....lata swoje masz....rozum swój masz....nie zapominajmy jednak że cały czas jesteś Kobietą. W radixie Saturn opuszcza 1 dom i wróci z powrotem do 12 domu. ''

Może trochę racji w tym jest. Gdy Saturn ok 30 lat wcześniej przkracał mój ascendent jeden raz tylko ,zmieniłam pracą,potem wyszłam za mąż i urodziłm dzieci.

Teraz Saturn będzie przchodził mój ascendent trzykrotnie.Zawsze jest szansa na nowy związek,które niektóre wrózki mi przwidywały.Ale zawsze mówiły ,że będzie bogaty.

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2014-03-05, 22:07:55

Jaśmin ,wyboru  dokonłam sama. Miałam wątliwości,bo któz by nie miał. Czy sobie dam radę czas pokaże.Decyzję o rezygnacji w pracy w szpitalu podjełam w czwartek w ubiełym tygodniu. Byłam zdziwiona propozycją urlopu  bezpłatnego zaproponowanej przez szefową. Może te zbyt uciążliwe obowiąki to praca w szpitalu. Ja jakoś to znoszę,gorzej jest z moją mamą.Jest w tym czasie  moją siostrą ,a są do siebie pod względem charakteru zbyt podobne.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2014-03-06, 10:29:08

Zaskoczeń w tym roku to nam wszystkim nie zabraknieUsmieszek.  Co do nowego Twojego związku, to życzę jak najbardziej. Progresje dają pewną nadzieję. Tutaj trzeba byłoby obserwować Jowisza, kiedy jego pozycja tranzytowa pokryje się np. z pozycją dyrekcyjną lub z wierzchołkami domów, sygnifikującymi związki.

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
alan 2014-03-07, 06:54:51

Skoro obie dopuszczacie taką możliwość że coś będzie na rzeczy (ja mam pewność) no to co? pójdzmy dalej.

Tego człowieka już zna. Cały czas poznawała go do chwili retrogradacji Saturna. Skoro Saturn jest władcą Dsc może to oznaczać że jest to jeden z jej adwersarzy np w dawnym miejscu pracy. (7d - jawni nieprzyjaciele) Wiemy że stanie się wkrótce....wiadomo kim (Saturn w 5d). Od słowa do słowa, w ciągu 2 miesiecy te relacje powinny się ocieplić.

Nie na darmo prosiłem aby zwrócić uwagę na 7d i znak Wodnika. W końcu Koziorożec i Wodnik opisują tego kogoś. Oba znaki dają krótkie imiona (3do5 liter).

Uran w solariuszu stoi z Księżycem w 10d. Księżyc to popularność natomiast Uran to zaskoczenie. Jeśli są razem np. w 3d dają sytuację kiedy w miejscu pracy właściciel takiego układu potwierdza publicznie że tak, jest z tym kimś, jesteśmy ze sobą. Szok oczywisty dla jakichś 100 osób albo potwierdzenie podejrzeń co niektórych. W 10d będzie to miało wieksze pole rażenia. Znak Barana jest przejęty a wiec chyba nie w miejscu zamieszkania.

Uran w tranzytach wchodzi do jej 5d. Przy takiej jak nasza interpretacji warto zwrócić uwagę że jeśli chodzi o "te sprawy" nastąpi w jej życiu totalna zmiana. Np z regularnego do tej pory na nieregularny, okazyjny w przyszłości. Ot kolejne wskazanie, potwierdzenie.

No dobrze ale jak rozsądna Waga, dbająca o swoje bezpieczeństwo pójdzie na coś takiego? Gdzie bedzie szukała usprawiedliwienia dla siebie? I tu przyjrzałbym się opozycji Marsa z Neptunem. Ścisła a przemilczana, jakoś uszła uwadze.

 

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
genny19 2014-10-23, 21:38:22

Czas na podsumowanie solariusza.

Napisałam na początku "że życie pisze inne scenariusze" i   tak się stało. 

13 marca byłam ostatni dzień pracy  a w poniedzialek  17 marca miałam zabrać szwagra z hospicjum. Jego stan się  pogorszył się już w sobotę  i zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Wiedział ,że ma przyznaną emeryturę ale się jej praktycznie nie doczekał ,bo pierwsze pieniądze wpłyneły 20 marca.

Moja emerytura powszechna  nie wzrosła  ,bo wg nowych przepisów od 2013 roku odliczane są emertury pobierane wcześniej. 

Jaśmin pisałaś żeby uważać na  zdrowie. Przy tranzycie retrogradującego Marsa zNeptunem w Wadze pod koniec marca zaczelam leczyć domowym sposobami ropień na  dużym palcu stopy. Był aloes,potem woda z sodą i chyba woda utleniona. Wieczorem noga mi mocno spuchła i za namową dzieci pojechałam do szpitala.Lekarz obejrzał  kazał iść do lekarza rodzinnego. Lekarz rodzinna przypisała maści i wypisala skierowanie do chirurga,do którego mogłam pójść dopiero w poniedziałek. Nie sprawdzałam składu maści ale jedna z nich była z jodyną na którą jestem uczulona.Noga spuchnieta ale na pomocy dorażnej ,znowu powiedzieli ,żeby odstawić tą maść i czekać do poniedziałku.  Chyba opatrzność czuwała ,bo zabieg miałam wykonany dopiero po nowiu.

Drugi przypadek z Marsem w roli głównej miałam we wrześniu,gdy w koniunkcji z solarnym Marsem miałam nów. W tym samym czasie występował też podwójny nelson dwoch planet Marsa i Merkurego. Sama zaczełam się nakręcać co to może przynieść. Przy przygotowaniu obiadu poczułam pieczenie w nodze powyzej kolana. Zaczerwienienie ok 20 cm. Przyłożyłam łuskę od cebuli, wypiłam  3 wapna i powiedziałam sobie ,że jeśli  zaczerwiewienie będzie sie powiększać idę do lekarza.Na szczęście  wapno pomogło.

Wyleczyło mnie to z myślenia co przyniesie  dany tranzyt ,bo ukąszenia przez nieznanego owada nigdy bym nie przewidziała.

Żaden mężczyzna nie pojawił się do tej pory.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.