Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Następny solariusz hmm...
Natalia13.1992 2014-05-08, 17:08:30

Witam wszystkich jestem tutaj nowa ;) sprawdzałam swój następny solariusz i nie wiem co to ma być :D

Pluton na Ascendencie w Koziorożcu

Słońce w pobliżu immum coeli w byku w 4 domu

Jowisz w pobliżu descendentu w raku w 7 domu

saturn na medium coeli w skorpionie w 19 stopniu 46' i w pobliżu ksieżyc

mam też strasznie dużo kwadratur i opozycji, coś chyba będzie nie tak :(

hmm...

proszę Was o pomoc ;) pozdrawiam

Tematów: 3
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2014-05-08
Odpowiedzi
winetu 2014-05-08, 22:13:01

W solariuszach kulawa wybitnie jestem, ale popróbuje :)

Władca profekcyjnym na nowy rok solarny jest Słońce, władcą soalriusza jest Saturn. Słońce w tym roku solarnym znajduje się w domu 4 a więc w Byku, w traznytach Saturn traktuje je opozycją, na płaszczyźnie2/8 dom. Zastanawiam się jak rozumiec tranzyt Saturna przez 2 dom, w kon z natalnym Plutonem. Niewykluczone że w tym roku poruszane będa kwestie związane na przykład z posiadaniem, dziedziczeniem, domem, nieruchomościami, ojcem, tym bardziej że natlanie są w kwadraturze. Trygony z Neptunem i Uranem (natalnie)teraz posadowione w 2 domu również moga sugerować jakieś zmiany właśnie w sferze posiadania. 8 dom to też czyjeś pieniądze,np. partnera, banku, spadki, darowizny. Może zarówno chodzić o kredyt/hipoteke jak i dziedziczanie, darowizny.Księzyć położony jest w 9 domu-prawo, wyjazdy zagraniczne, studia etc. Nie wiem wyjazd? do partnera? z partnerem? Księzyc w skorpio...

Mars w 8 domu, Wenus w 2. Jakieś różnice zdań w powyższych kwestiach(Mars włada domem 3 solarnym-rodzeństwa, krewnych, krótkich podróży).

Zastanawia Neptun w 2 domu, który w porównawczym jest w kon do punktu szczęścia w domu 5 i aspekcie  do Merkurego z 7 domu.  5 dom to dzieci mi.in.

 

Generalnie w tranzytach dużo zmian, przejście Marsa przez ASC w kon do natalnego Księzyca, który może czuć się przytłoczony Marsową energią, Saturn na Plutonie (więc odbudowa transformującyhc struktur), Jowisz na MC (natalnie w detrymencie), w rodzinnym potrzebującym ciepła Raku, Uran na dsc, Pluton tuż tuż przy IC.

 

Partnerstwo, potrzeba stworzenia własnej rodziny, w niedługim czasie możliwa przeprowadzka, niekoniecznie ten solariusz. BTW Pluton w 1 domu to transformacja, Pluton w Kozie burzy struktury, tu na płaszczyźnie domu, rodziny. Może chęć wyrwania się spod jej wpływów? obnarzenie jej ukrytych mechanizmów?

 

W progresjach Księżyc wszedł do Lwa, natalnie na asc, powinien chyba stać się bardziej hardy, może silniejszy, świadomy, szczególnie (ucze się) w kwestiach relacji, partnerstwa(Merkury) i swojej służalczości i poddaństwa (Mars).

Ja się dopiero ucze i pierwszy raz interpretuje tak solariusz (tzn, w ten sposób patrząc). Dopiero próbuje wypracować sobie metode właściwą ;P

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
genny19 2014-05-09, 11:41:28

Ascendent solariusza wypada na III dom natalny to oznaka, że w tym  roku ważne będzie  twoje najbliższe otoczenie i krewni.III dom  to także kontakty , nauka i podróże.Władca III domu  radix , Jowisz w Raku znajduje się w koniunkcji z MC.

Ważne będą sprawy domu rodzinnego i twojego ojca, bo Saturn to władca ascendentu solarego  a Słońce solariusza znajduje się w domu IV. Księżyc solariusza jest antiscion natalnego Saturna w Wodniku.Możeto być przyczyną konfliktów na lini praca -dom.

Ważne będą sprawy związków  ,dzieci,twórczości:

-Uran władca domu V radix znajduje się  na DSC w koniunkcji z Wenus

- Merkury solariusza znajduje się w domu V

-dyrekcyjny DSC wypada na natalnego Merkurego w domu VII.

Ważne też będą sprawy domu IX ,bo tymi włada natalny Merkury i tam znajduje się solarny Księżyc.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Natalia13.1992 2014-05-09, 16:18:55

Bardzo dziękuję za poświęcony czas ;) jestem bardzo wdzięczna ;)

mmm...dużo o nieruchomościach, darowiznach...nie wiem, jakoś na nic nie liczę ;)

co do wyjazdu do partnera i przeprowadzki- może się zgadzać, aczkolwiek mieszkałam już z nim ale mamy 4 miesiące przerwy ze względu na mój staż ;) co nie wyklucza że się nie widujemy ;) oraz przeprowadzę się do już nowego miejsca ;)

Studia...myślę o tym, ale kosztują a nie stać mnie (nieustabilizowana sytuacja materialna :-P)

Boję się o co może chodzić z ojcem...jakiś spór?

O stworzeniu rodziny myślę ;) i chęć wyrwania się spod wpływów rodziny też może się zgadzać ;)

A czy widać tu coś na temat ślubu/wesela?

Pozdrawiam ;)

 

Tematów: 3
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2014-05-08
winetu 2014-05-09, 16:22:34

Jak pisałam w solariuszach kulawa jestem ;)

Darowizny, ewentualne dziedziczenie-kwestia bardzo konfliktowa byłaby, raczej wyrywanie z gardeł (spory, krewni etc.)... ale ja mam liche oko do solariuszy.

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Natalia13.1992 2014-05-09, 17:52:27

yhmm...rozumiem...mimo to, dziękuję ;)

ee...nie jestem taka żeby się upominać o coś :P więc może coś innego ;)

narazie jestem początkująca ;)

Tematów: 3
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2014-05-08
winetu 2014-05-09, 21:09:09

Natalia, ja napisałam co moje oko widzi, a widzi w solariuszach słabo :) sama się uczę ich interpretacji :) Genny się dużo lepiej na nich zna, ja może za kilka lat będę w stanie wysnuć poprawne wnioski-mam przynajmniej nadzieję ;P

 

Natalia, nie sądzę byś-gdyby faktycznie miała miejsce taka sytuacja, to Ty się upominała, sądzę, że mogłoby dojśc do jakiegoś sporu ewnetualnie, o to co komu... równie dobrze może chodzić o finanse partnera i w tym kontekście o nieruchomości, które mogą przysporzyć jakieś chwilowe nieprzyjemności. Btw czwarty dom jest tez domem ojca.

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
Natalia13.1992 2014-05-09, 22:32:31

Rozumiem :-) nie chciałam żebyś tak to zrozumiała. Jestem wdzięczna za te informacje i podziwiam Twoją wiedzę :-) ja w tych sprawach narazie raczkuję ale bardzo mnie to interesuje i wciąga :-) 

Mam nadzieję że nie będzie u mnie żadnych sporów. To może dotyczyć ojca- tak myślę, bo z nim to trochę różnie bywa- jest bardzo zmienny :-p

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam :-)

Tematów: 3
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2014-05-08
alan 2014-05-14, 01:10:17

Pluton na Asc w Koziorożcu może oznaczać że większą uwagę trzeba będzie zwrócić na sprawy związane ze zdrowiem i urodą. Kości, włosy, skóra mogą w ciągu roku dawać o sobie znać. Możliwe że trzeba będzie odwiedzić dentystę, włosy pozbawione będą połysku, cera może się przebarwiać. Generalnie jest to czas kiedy potrzebujemy wytchnienia, spokoju, nie w głowie nam balangi i rozrywki. Trzeba będzie więcej czasu poświęcić swojemu wyglądowi

Słońce na IC informuje że w ciągu roku najlepiej możesz się czuć we własnym domu, ewentualnie najbardziej zajmować Cię mogą sprawy związane z obecnym miejscem zamieszkania.

Jowisz na Dsc to nic innego jak jeden z przyjaciół który w tym roku solarnym może stać się dla Ciebie kimś bliższym, życzyłabyś sobie spędzać z nim więcej czasu.

Księżyc na MC jeśli masz chłopaka, może on nalegać lub wiązać z Tobą plany które niekoniecznie przypadną Ci do gustu. Możesz go trzymać na dystans lub zwodzić, odwlekać podjęcie jakiejś konkretnej decyzji. Wychodzisz z założenia że nie ma się co spieszyć.

Saturm na MC

Bardzo pracowity rok (o ile masz pracę) może nawet oznaczać pracę ponad siły, dodatkowe męczące zajęcia które w jakiś sposób wykluczą Cię z zycia towarzyskiego. Mozesz mieć mniej czasu dla znajomych lub przyjaciół. powinno się to zacząć dziać na początku jesieni.

Wkrótce kogoś poznasz, stopniowo zacznie dla Ciebie znaczyć coraz więcej. Ot takie dylematy "powiedziec mu o tym?" czy siedzieć cicho? Już Ty tam coś wymyślisz żeby było dobrze:-)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
Natalia13.1992 2014-05-14, 20:01:06

Dziękuję za odpowiedź ;)

yy...jestem pod wrażeniem trafności pierwszych słów ;)

Faktycznie doskwiera mi problem ze skórą (chwilowo jest poprawa, ale mam nadzieję że się nie wróci ;)) oraz w ostatnim czasie zauważyłam że zęby (tylne) są w troszkę gorszym stanie :P

Co do pracy...aktualnie odbywam staż. To też się liczy?

ehh... przyjaciele...marzenie...miałam ale zmiana miejsca zrobiła swoje...:(

Korci mnie pytanie o jakie dylematy chodzi? O coś w sferze uczuciowej? Mam narzeczonego...i chyba nie chcę nic zmieniać :P

I tak się zastanawiam, czy można się jakoś ustrzec przed działaniem planet? :P

Pozdrawiam

Tematów: 3
Odpowiedzi: 10
Dołączył/a: 2014-05-08
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.