Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Prognozowanie

Jak poszukać domu w horarnym?
j0aska 2014-05-21, 21:57:43

Chodzi mi o pytanie o mój laptop.

Przybliże problem - miałam zawirusowanego laptopa - córki komputer "padł" parę dni wcześniej. Z racji iż mój ex małożenek jest dobrym informatykiem ( aż za dobrym niestety )...oba komutery poszły do niego do naprawy. Podczas naszego małżeństwa lubował się w sprwadzaniu moich osobistych rzeczy, lokalizator tel kom miałam zainstalowany, sprawdzanie poczty, smsy ( nawet bielizna... )... Byłam pewna że mu to przeszło - w końcu założył drugą rodzinę i byłam święcie przekonana że moje życie prywatne go nie interesuje.. Jakież było moje zdziwnie jak córka zaczęła zdawać mi relacje po wizycie u niego kiedy odbierała oba sprzęty... Cisną mi się na usta najgorsze słowa.

więc....ten... piiiii....piiii... nie wiem jakim cudem zdobył wszytskie moje możliwe hasła np zna hasło którym się loguję do tv kablowej żeby opłacić abonament i internet... dał wykład mojemu dorosłemu już dziecku że ma się pilnować i być czujna bo robię jej wodę z mózgu... czym??? a no wśród moich 4programów tv jakie mamy - bo jej po prostu nie ogladamy - do pakietu standardowego dołączyłam jeden kanał informacyjny który jak mam czas to sobie włączam... mniejsza o to... ma problem widzę całe życie i z tego się nie wyleczy... obie z córką zignorowałyśmy jego "troskę". Pozmieniałam wszytskie hasła... ale.... chciałam się dowiedzieć czy mam jakiegoś szpiega założonego teraz po odbiorze laptopa od niego... a że zakupiłam sobie podręcznik astrologii horarnej to jest dobra okazja żeby się dowiedzieć...

Czy mój komputer ma jakiegoś szpiega w środku który umożliwa ex kontrollowanie np mojego konta w banku, mojej poczyt itd...

 

 

Jak zadać dobrze pytanie i gdzie od jakiego domu zacząć?

Byłabym Wam bardzo wdzięczna.

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
Odpowiedzi
maszowa 2014-05-22, 10:43:39

Myślę, że mogłabyś np. zadać pytanie, czy Twój komputer jest w dobrym stanie (zdrowy) i wtedy sprawdzić godność władcy 2 domu (Twój  majątek ruchomy) - jeśli w dobrym położeniu, to jest ok, jeśli w złym, to w komputerze jest coś źle (np. program szpiegujący).

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
alan 2014-05-22, 21:55:29

Pozdrawiam

Można sprawdzić w jakich godnościach jest Władca 6 domu pytania (osoby świadczące nam usługę)..... Czy dobrze wywiązał się z zadania (naprawił i nic nie majstrował więcej) czy też "dołożył" coś od siebie. W takim przypadku aspekt między Władcą Asc (czyli Tobą) a Władcą 6 domu ( czyli Nim) będzie wybitnie negatywny.

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
genny19 2014-05-23, 00:01:00

Pytanie może np brzmieć " Czy mój komputer ma program szpiegjący?

I teraz jest kilka możliwości ;

-czy sprawdzić twój XII dom ukrytych wrogów.

-czy dom XII od domu II twoich wartości i  to  będzie I dom .

-czy dom XII od domu III symolizujący komputer i to będzie II dom horariusza. 

 

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
j0aska 2014-05-23, 02:40:47

dziekuję za sugestie - za pomoc - wydaje mi się że Alana podpowiedź jest najmniej skomplikowana i jak na pocztek najłatwiejsza do przenalizowania...

 

moge zrobic tak że moment postawienia pytania to godz wpisu Alana z moim  miejscem zamieszkania?  

 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2014-05-23, 12:21:44

Cieszę się że mogłem pomóc..:-)

Moment zadania pytania to Twoja godzina wpisu 21.05.2014 godz. 21.57 plus miasto w którym zostało zadane. "Chodzi mi o PYTANIE o mój laptop?" Tak? jOaska? Nie śpimy:-)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2014-05-23, 18:27:59

Drogi Alanie - znowu drwisz ze mnie ;-)

wypatrzyłeś mi pracę dodatkową ( sliczne dzięki ) nie wiem gdzie ręcę najpierwe wsadzić  - sen ostatniej nocy raptem 2godz ale mózg na max obrotoach cały czas.. nie ma mowy o spaniu...:-) 

No wiesz mój wpis to błądzenie- tam nie było pytania konkretnego - przedstawiony problem raptem- uznałam że to jeszcze nie pytanie - ale oki przeciez nie bede sie spierac z"góru" :-)))))))))))) mój wpis to godz - zabiorę sie za laptopa  po weekendzie -żeś mnie urządził z tą pracą ;-) 

ale... buźka dla Ciebie 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2014-05-23, 21:34:45

Aśka przestań:-) Taki obcałowywany to się nie skupie....

Ustawiłem radix na podaną datę i godzinę, miasto wpisałem Warszawę (wpisuje się stolicę bo z reguły leży w centrum kraju) Wspomniani Władcy są do siebie w kwadracie! mało tego Jego Sygnifikator siedzi u Ciebie, na szczycie 4 domu. Jego Władca separuje od Twojego a więc co miał zrobić już zrobił Bingo!

Tak jak podejrzewałaś, masz w laptopie coś co należy do niego. Nie rozumiem, wiesz jaki jest a mimo to zaniosłaś do niego laptopa.....

Teraz masz dwa wyjścia

1 Zanieść laptopa do któregoś z informatyków żeby Ci sformatował dysk (usunie to badźiewie)

2 Zmienić program antywirusowy na porządny, droższy, taki który wyłapuje programy szpiegujące

Dlaczego

Ponieważ grzebał Ci w dysku (Słońce w 6domu, przejęty znak Lwa) zainstalował program który śledzi Twoją pocztę, kamerkę mógł się bać uruchamiać, ale robi zrzuty z ekranu aby wiedzieć co oglądasz i jest niewidoczny dla zwykłego darmowego antywirusa. Po prostu umieścił go w plikach systemowych jako zwykły katalog i wszystko co go interesuje trafia na jego mail-a. Średnia przyjemność wiedzieć że były.....własciwie jest nadal z Tobą w domu, wie co i z kim gadasz. Potem będziesz zdziwiona kto Ci zrobił koło tyłka.... No chyba że go nadal kochasz no to nie ma sprawy....we dwoje raźniej:-)

Zresztą mogą się wypowiedzieć znawcy tematu. Buziak tam gdzie masz zdrowy rozsądek:-)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
scarlett 2014-05-23, 22:51:58

cześć Alan, szukam cię a Ty tutaj się ukrywasz. Mnie już olewasz? Oj nie ładnie.Nie ładnie.

Tematów: 3
Odpowiedzi: 96
Dołączył/a: 2014-04-05
j0aska 2014-05-24, 04:11:05

Alan...mam łzy w oczach- nic więcej nie jestem w stanie na tą chwilę napisać- spróbuje się przespać bo wróciłam z pracy dopiero.. rano emocje będą mniejsze..

Brak mi słów.. 

Dobranoc... czy Dzień Dobry.. już mi wszystko jedno... 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2014-05-24, 07:50:28

Posłuchaj Asia....Sprawa jest poważna. Dlaczego? Nie robimy problemu jeśli sobie poogląda to co Ty z kilku minutowym poślizgiem. Patrz se chamie, ciesz się..... Gorzej jeśli przejrzy Twoje mail-e (np ten:-)) które wysyłasz komuś Ci bliskiemu, kochanemu.... Przejrzy i puści temu komuś coś od siebie np to, jaka z Ciebie jest nieporadna niewierna żona czy jakieś tam inne bzdety podrywające T dobre imię..... Albo napisze mu to co Ty pisałaś i powie że wie to od Ciebie bo nie macie przed sobą tajemnic pomimo rozstania....Robi się nie fajnie prawda? Można komuś zniszczyć życie, zaszczuć go? Dlatego laptopem powinien zająć się fachowiec, sprawdzić gdzie i co jest nie tak Szukamy wgranego programu szpiegującego, a więc zawęża to zdecydowanie pole poszukiwań....

Ale to zostawiamy, nas interesuje astrologiczny wymiar problemu, i tu się przyda Twoja nowo zdobyta wiedza na temat tego dlaczego Ci to robi? co go interesuje? kim tak naprawdę jest ten człowiek? gdzie w laptopie majstrował?

Skoro reprezentuje go Wenus w Baranie (wygnanie, złośliwość, "nieumiejętność wchodzenia w harmonijne relacje partnerskie" ) na szczycie IC, miejscu które reprezentuje Twój dom rodzinny no to wiemy czego możemy się spodziewać po tym człowieku (przeszkadzanie, kontrola)

Wenus jest władczynią znaku Byka (gardło, Aśka - głos!) oraz Wagi (miejsca intymne- kamerka) Kolejna podpowiedź dla informatyka, czego i gdzie szukać.

Oczywiście musisz wpisać prawidłowe miasto i zobaczyć co się zmieniło. Dalej- reguły astrologii horarnej...

Trochę zabawy jest:-)

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
j0aska 2014-05-24, 10:40:13

Nie tłumacz mi jak dziecku-wiem rozumiem, zastanawiam się czy na policję można zgłosić- mam teraz pracę na głowie.Brakuje mi snu i czasu.

Dzięki po raz kolejny

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
alan 2014-05-24, 10:44:06

Coś pomyślimyUśmiech

Tematów: 0
Odpowiedzi: 581
Dołączył/a: 2013-10-18
winetu 2014-05-24, 17:22:45

Można zgłosić-Kodeks karny to penalizuje- roz. XXXIII-szpiegostwo komputerowe-hacking,cracking,sniffing, phishing.-cokolwiek to znaczy :P trzeba złożyć zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa-  ścigane z urzędu naa wniosek-Twój,ale lepiej chyba póki co nic nie majstrować przy dysku i nie formatować-choć podobno dane i tak zostają, ale... komputer pewnie będzie wtedy sprawdzny..tak mi się wydaje, w końcu trzeba znaleźć dowody popełnienia tego przestępstwa..

Art. 287. § 1. (oszustwo komputerowe gospodarcze) Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. hasła do konta bankowego;

Art. 267. §1. (hacking i sniffing) Kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do informacji dla niego nieprzeznaczonej, otwierając zamknięte pismo, podłączając się do sieci telekomunikacyjnej lub przełamując albo omijając elektroniczne, magnetyczne, informatyczne lub inne szczególne jej zabezpieczenie, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto bez uprawnienia uzyskuje dostęp do całości lub części systemu informatycznego.

§ 3. Tej samej karze podlega, kto w celu uzyskania informacji, do której nie jest uprawniony, zakłada lub posługuje się urządzeniem podsłuchowym, wizualnym albo innym urządzeniem lub oprogramowaniem.

zreszta wszystko masz tu: http://www.policja.pl/pol/kgp/biuro-sluzby-kryminaln/cyberprzestepczosc/58792,Ochrona-informatyczna-danych-phishing-i-kradziez-tozsamosci.html

 

 

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
j0aska 2014-05-24, 22:52:46

Winetu dziękuję- wszystkim dziekuje- no to forum ma podglądacza...

Ze spokojem muszę wszystko przemyśleć.  

Miłej nocki.

 

 

 

 

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
winetu 2014-05-25, 00:36:09

Aska a niech tam! a może powinnam napisać:"no pokaż się Podglądaczu jeden, juz my Cię rozpracujemy!"

 

haha Joaska a może on astro chciał się poduczyć, wiesz, podstaw nie ma wstyd mu było, w końcu facet dumna i uparta istota, ex żony nie będzie o nauki prosił :) chłopina wymyślił, że podluka gdzie Ty nauki pobierasz i w czym się zaczytujesz, założył szpiega i pod jakimś krypto się czai teraz :) co by swój radix rozpracować ;P

 

Głowa do góry!będzie dobrze :) pamiętaj, że to ex i co najwyżej nagwizdać Ci może fiu fiu fiu, zazdrośnik jeden ;P

Tematów: 20
Odpowiedzi: 705
Dołączył/a: 2012-04-12
j0aska 2014-05-25, 22:54:11

masz rację winetu - co może mi zrobić??? jedynie przy najblizszej okazji mi naubliża - ale... świadomość ze czyta moje prywatne maile czy nawet tu forum przegląda - dobija mnie i zniechęca by się wypowiadać...

 

i też się zastanawiam czy jest mozliwość "namierzenia go tu na forum" - ech... znowu mnie ta sytuacja dołuje..

Tematów: 5
Odpowiedzi: 60
Dołączył/a: 2013-11-14
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.