Sollunari

 

To jest Forum dla astrologów.Usmieszek

 

Forum jest nieaktywne, jednakże może stanowić żródło informacji astrologicznych. Miłej i pożytecznej lektury!


Forum > Ciekawe wydarzenia historyczne a astrologia

Za twoim przewodem
starybosman 2011-10-06, 20:16:29

Referat Nikity Chruszczowa " O kulcie jednostki i jego skutkach " , wygłoszony na XX Zjeździe KPZR ( 14-25.02.1956), potwierdzał przywileje partyjnej biurokracji, ale rozwiewał strach przed nią. Wstrząs był jednak wielki. Bolesław Bierut, szef polskiej delegacji , normalnie się rozchorował, po czym chłopina wziął się i zmarł. Oficjalnie na grypę i zapalenie płuc (12 marca). Ulica pokpiwała, że pojechał dumnie, a wrócił w trumnie. Generalnie jednak niewiele się zmieniło, co wyraźnie pokazywały aspekty planet na chwilę rozpoczęcia tasiemcowych obrad.

 

Władza ( Słońce w Wodniku) wznosiła się ponad zniewolone jednostki, głosząc przesłanie o sprawiedliwości ( Księżyc w Rybach ) i narodzinach nowego ( Pallas w Wodniku). Ważne decyzje polityczne ( Pluton w Lwie) miały pozostawić przeszłość w niebycie ( Jowisz w Lwie) i zapoczątkować innowacje ( Uran w Raku), sugerując zmiany w świadomości jednostek ( Mars w Strzelcu). Saturn w 7 domu koncentrował jednak siły wsteczne do walki " z nowym", widząc, że całe to piękno jest wyłącznie powierzchowne ( Chiron w Wodniku). Neptun w Skorpionie,. oświecony przez polityczną Pallas, niby szedł  nową drogą, ale po prawdzie był to dalej ten sam, stary, komunistyczny dukt leśny. Historia potwierdziła przesłania planet.

 

Maszowa:

Coś mi wygląda na to, że głoszenie sprawiedliwości (Księżyc w Rybach) napotykało na przeszkody (kwadratura) w postaci tajnych wrogów, którzy zdecydowanie lepiej niż władza rządząca wiedzieli co znaczy sprawiedliwość (Mars w Strzelcu)

Cały ten cyrk (Jowisz w koniunkcji z Plutonem w V domu) miał na celu umocnienie pozycji w oczach partnerów zagranicznych (trygon z Saturnem w VII domu). Zwyczajni obywatele potrzebni byli wyłącznie jako publiczność (kwinkunks z Księżycem), no bo cóż znaczy przedstawienie bez publiczności..

 

W kwietniu 1956 polski parlament uchwalił ustawę o amnestii, dzięki czemu ponad 30 tys. ludzi wyszło na wolność. Wypadki poznańskie ( 28.06.1956) doprowadziły do październikowych wyborów , w konsekwencji ( za zgodą Chruszczowa) szefem partii został Wł. Gomułka. Miał być nadzieją na lepsze jutro. Miał być.

Polski październik odbił się szerokim echem w komunistycznych krajach, bo nad Wisłą zaczęto budować polską drogę do socjalizmu. Węgrzy uznali, że wyłącznie wtedy , gdy się Moskwę postawi pod ścianą, to pójdzie na ustępstwa. Powstanie węgierskie ( 23.10.1956 - 4.11.1956) pokazało jednak prawdziwe oblicze komunistycznej partii. Premier Imre Nagy  zdecydował ( 30.10.1956) o likwidacji systemu jednopartyjnego, a następnego dnia ogłosił wystąpienie z Układu Warszawskiego. Ameryka zajęta Kanałem Sueskim  dała Rosji wolną rękę, więc Chruszczow nie zawahał się posłać swoich czołgów do Budapesztu, co skończyło się masakrą ludności cywilnej.

 

Na Kremlu trwała walka o władzę. Spisek " betonu stalinowskiego "  przygotowany na posiedzeniu Prezydium KC KPZR ( 18.06.1957) nie powiódł się, gdyż Chruszczow, przy pomocy marszałka Żukowa, opanował sytuację, usuwając rywali. W nagrodę, jak to komuniści mają w zwyczaju, Żukow został usunięty z Politbiura. Spiskowcy się po prostu przeliczyli. Nikita umocnił swoją pozycję obejmując dodatkowo tekę premiera ( 1958). Stabilizacja ta neutralizowała konserwę partyjną, ale też schładzała drogę reform zapowiadaną w 1956 r.

 

  Hasła bezwzględnej wierności linii partii, potrzeby kolektywizacji, przeplatane krytyką  J.Broz - Tito ( przywódcy Jugosławii - był kiedyś taki kraj ) oraz atakami na Stalina ( trumnę usunięto z Kremla ), dominowały na obradach XXI Zjazdu KPZR w lutym 1959. Gomułka, drugi co do ważności gość Zjazdu, płacił za sukcesy Chruszczowa.  III Zjazd PZPR ( 10 - 19.03.1959) podzielił w całości przewodnią myśl moskiewskiego zjazdu, a Gomułka pozostał przy władzy za cenę likwidacji wszelkiej odrębności ideologicznej od świetlanej drogi marksizmu - leninizmu. Program konserwatyzmu i totalitaryzmu znów święcił triumf. Polski październik poszedł w zapomnienie, partyjna wierchuszka  czuła się pewnie,  ferment  społeczny stłumiono siłami MO i SB.  

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Odpowiedzi
starybosman 2011-10-06, 20:20:41

Życie publiczne w Polsce wpadło w koleiny tworzone przez dogmatyków komunistycznych, w postaci jubileuszy, obchodów i pozornych inicjatyw odwracających uwagę od narastających problemów i trudności. Zbliżała się rocznica 550 -lecia bitwy pod Grunwaldem, trwały przygotowania do obchodów 1000- lecia państwa, ale przede wszystkim  całość zdominowały obchody XV lecia PRL.  Warszawę zaszczyciła swą obecnością delegacja radziecka  z Chruszczowem na czele. Rozmawiano " w duchu przyjaźni i braterstwa z narodami ZSRR, jak też zgodności we wszystkich zagadnieniach ". Lokalni kacykowie rozpoczęli wyścig o to, by Dostojny Gość  zaszczycił ich prowincję z gospodarczą wizytą. Edward Gierek doprowadził do tego, że Chruszczow odwiedził Śląsk. Co więcej, Gierek  wywalczył, że  Chruszczow odwiedzi jego rodzinne Zagórze ( dziś dzielnica Sosnowca). Partyjna Trybuna Robotnicza  piała z zachwytu, podając szczegółowy harmonogram wizyty, z dokładną datą przejazdu delegacji radzieckiej, jak i wskazaniem miejsc, w których należało spontanicznie powitać przywódców partii.

 

Główna ulica Zagórza, oczywiście Armii Czerwonej ( dziś Braci Mieroszewskich ) była przystrojona odświętnie. W oczy biła dekoracja posterunku MO, gdyż właśnie przed nim, o 14.30, jak przewidywał harmonogram, miała zatrzymać się kawalkada pojazdów z partyjnymi bonzami. Nikt nie podejrzewał, że po drugiej stronie ulicy, jakieś 100 m od posterunku, w konarach rozłożystej lipy, stojącej między dwoma słupami wysokiego napięcia, poprzedniej nocy został umieszczony ładunek wybuchowy. Tuż pod nosem MO. Jeszcze raz potwierdziło się powiedzenie o tym, że pod latarnią najciemniej. Z akt wynika, że właśnie o tej godzinie Zagórzem targnął potężny wstrząs eksplozji. Na miejscu znaleziono zniszczony zegarek, więc przyjęto, że zadziałała bomba zegarowa. Był to jednak mylny trop. Ładunek odpalono elektrycznie, z pewnej odległości. Miejsce zdarzenia otoczyła milicja i esbecy, ściągnięto tropiące psy, gdyż wszystko wskazywało, że był to zamach na członków partyjnej delegacji. Tej nic się nie stało ( Słońce w ochronnym Raku ). Jak to bywa, zabawili dłużej w innym miejscu

 

I tu się zaczyna seria pechowych wydarzeń. Ulicą przechodziła kobieta, nazwijmy ją Maria. Pracowała w kopalni wydając identyfikatory górnikom zjeżdżającym na dół. Spieszyła się do domu, zresztą mieszkała dosłownie kilka kroków od posterunku. Przestraszyła się milicyjnego wilczura i zaczęła biec. Pies pochwycił trop i zatrzymał przed drzwiami lokalu na piętrze. Kipisz w mieszkaniu to mało powiedziane, bowiem faktycznie zostało dokładnie zniszczone przez esbeków poszukujących narzędzia zbrodni. Pech drugi. Tajniacy zatriumfowali w chwili gdy znaleźli drut strzelniczy uznając, że posłużył do zainstalowania a potem odpalenia ładunku. Faktycznie był to sznur strzelniczy, idealnie nadający się do ... wieszania prania. Maria zabrała go z kopalni, bo w sklepach czegoś podobnego nie można było dostać. Pech trzeci, rodzina miała kiepską przeszłość. Jeden krewny walczył po niewłaściwej stronie w czasie wojny, a na dodatek nie powrócił do kraju miodem i mlekiem płynącym. Drugi krewny podpadł władzy ludowej w 1952 i został skazany na pobyt w więzieniu. Ojciec Marii przygotowywał dekoracje ulicy, więc mógł umieścić bombę na drzewie. A jeszcze pracował w kopalni, co prawda jako stolarz, ale pasował do układanki. Pech czwarty - ten trop prowadził donikąd. Po prawdzie wszystkich wypuszczono, ale co przeżyli to ich. Plaster milicyjny przez lata towarzyszył rodzinie w codziennych obowiązkach. Latem 1960 śledztwo umorzono, bo sprawcy nie wykryto.

 

Maszowa:

Niełatwe to były czasy, jakoś nie za fajnie mi się kojarzy ścisły trygon między Saturnem a Plutonem. Liz Greene pisze: "Spośród wszystkich planet jedynie Pluton jest prawdziwym przyjacielem Saturna, choć, jak głosi powiedzenie, gdy się ma takiego przyjaciela, niepotrzebni są wrogowie" i tak to właśnie wygląda - jakby polityczne manipulacje i naciski rządzących powoli stawały się zbyt dużym ciężarem.

Wenus jako władczyni VII domu zgromadzeń publicznych znajduje się w bliskim sąsiedztwie Plutona, więc publiczność trzeba zająć jakimiś robotami zastępczymi typu wykonanie siermiężnych dekoracji, żeby powaga chwili (trygon Wenus z Saturnem) nie została niczym zakłócona.

Co we Lwie robi wojownik Mars w opozycji do Chirona? - wygląda na to, że wszystkie działania są skierowane na zapewnienie ochrony politycznym bonzom, bez względu na straty w ludziach.

Księżyc w Skorpionie i I domu w kwadraturze z Uranem i Merkurym może symbolizować wymuszone zaangażowanie i poparcie ludności dla działań władzy. Na takie okazje ludzie byli przymusowo przywożeni ze szkół i zakładów pracy, by spontanicznie witać dostojnych gości, machając chorągiewkami i kwiatami z krepiny. 

A tymczasem pewien sprytny elektryk umieścił na wysokim drzewie ładunek wybuchowy (Uran w kon. z Merkurym wysoko na MC), od ładunku przeciągnął mało widoczny kabelek i schował go w trawie albo nawet trochę zakopał w ziemi (IC w Wodniku), by użyć go niespodziewanie ..

Przygotowania do zamachu odbywały się w tajemnicy i sekretnym miejscu (Pallas na wierzchołku XII domu w sekstylu z Merkurym i Uranem).

Potem trzeba było wybrać odpowiedni moment, kiedy miejsce przeznaczone na umieszczenie ładunku pozostawało bez opieki gospodarzy terenu (Ceres w kwadraturze z Uranem i Merkurym)

A na koniec wykorzystać efekt zmylenia przeciwnika, czyli fakt, że cała uwaga tłumu została zwrócona w całkiem inną stronę (Neptun na asc)

 

 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
starybosman 2011-10-06, 20:24:27

Jest 3 grudnia 1961 r. Górny Śląsk i Zagłębie odwiedza Wł. Gomułka ze swoją świtą. Gierek walczy o to, by delegacja dokonała otwarcia szybu Ryszard w kopalni Porąbka, na Zagórzu. Pomni doświadczeń sprzed 2 lat odpowiedzialni za bezpieczeństwo delegacji wprowadzili drakońskie środki bezpieczeństwa, wszak zamachowiec nie został ujęty. Do dziś nie wiadomo w jaki sposób przeciekła wiadomość o trasie przejazdu przez Zagórze po fecie na kopalni. Trwają spory o to, czy ulicą przejeżdżała prawdziwa kolumna, czy tzw. ślepa.  Ponoć miały być trzy identyczne, jednak ta prawdziwa, z Gomułką i Gierkiem udawała się bocznymi drogami do Katowic.

 

Faktem jest, że 3 grudnia o godz. 12.10 - 12.15 pod nr 47 przy ulicy Krakowskiej ( dzisiaj Szymanowskiego) eksplodował ładunek wybuchowy umieszczony w przyulicznym słupku.  Tym razem były ofiary w ludziach, ale zamachowiec spóźnił się o kilkanaście sekund, gdyż kawalkada pojazdów właśnie minęła pechowe miejsce.  Zastanawiające było to, że eksplozja z 1959 r. i obecna miały miejsce niedaleko od siebie. To był jakiś sygnał dający do myślenia. Na miejscu ekipa dochodzeniowa znalazła kawałek przewodu z cięciem wykonanym specjalnym obcinaczem. Nikły dowód, ale informujący, ze zamachowiec ma dostęp do materiałów wybuchowych, pracuje na kopalni, ma pojecie o łączności, elektryczności i materiałach wybuchowych.  Dane te pozwoliły zawęzić krąg potencjalnych sprawców do 70 osób.  Następnego dnia, o 5 rano, ekipy milicyjne załomotały do drzwi wybranych mieszkań. Przypadek zdarzył, że dosłownie w ostatniej chwili do zamkniętej listy dopisano jeszcze jedno nazwisko.  Dwie godziny później dowódca grupy powiadomił centralę w Katowicach, że  natrafiono na cążki dające niemal identyczny ślad jak na zabezpieczonym drucie. Mężczyznę aresztowano, przewieziono do Katowic i poddano wyczerpującemu przesłuchaniu.

Po kilku dniach przyznał się do sprawstwa.

 

W I domu zamknięty jest znak Barana, z drugiej strony w VII domu zamknięty jest znak Wagi a w nim Księżyc - zrobiono wszystko, co się dało, teraz już obie strony mogły liczyć wyłącznie na cud. Pluton w VII domu może symbolizować tajnych agentów przewidujących i tropiących wszystkie zagrożenia, Neptun w sekstylu i VIII domu mógłby potwierdzać  intuicję i zdolność przewidywania pośród jakiego kręgu należy poszukiwać sprawcy ( ślad na obcinaczu drutu ).

W VI domu jest Uran - tym razem służba bezpieczeństwa zadziałała bezbłędnie.

 

Źródła:

 

A.Krajewski                        Zabić Wiesława,

J.Krzyk                               Przywódca ZSRR o mało nie zginął w Sosnowcu

B.Kozłowski -                     Zamach na Gomułkę,

G.Kuźnik                            Terrorysta z Sosnowca

Focus                                 Z siekierą na władzę,

T.Płużański                        Mieli zabić Chruszczowa i Gomułkę

T.Płużański -                      Stanisław Jaros.Zabić Wiesława,

You tube -                          Desperaci - nieznana historia PRL-u Zabić tyrana,

B.Wołoszański -                Ten okrutny wiek,

W.Roszkowski -                 Historia Polski 1914 - 1997,

N.Davies -                         Europa ;    Boże igrzysko,

Liz Greene -                       Saturn

 

radixy wykreślono z programu Urania

 

Tematów: 36
Odpowiedzi: 661
Dołączył/a: 2010-04-27
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-10-08, 08:45:58

Dzięki za tekst:)

 

W pierwszym wykresie dot. zjazdu w 1956 roku, który miał za zadanie wprowadzić nowe, uderza pozycja planet pokoleniowych w ostatnich 3 stopniach znaków lub w pierwszych 3. Coś się kończyło  i zaczynało. Zawsze tak jest, kiedy Pluton, Neptun, Uran znajdują się w takim położeniu. Zjazd ten niewątpliwie przyniósł odwilż polityczną, chociaż nie zakończył epoki komunizmu.

 

Obecnie pozycję taką ma Neptun i Uran.

 

PS> W sprawie śmierci Bieruta ja znam inny wierszyk z ulicy : pojechał w futerku a wrócił w kuferku.

Nie rozumiałam tego wierszyka ale kiedyś widziałam starą kronikę filmową  i tam Bierut faktycznie  nosił futro na sobie, niezbyt twarzowe. 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
Jasmin 2011-10-08, 12:59:41

Jeszcze do I wykresu na zjazd:

 

Pozycja Słońca w Wodniku w XI domu - wielkie nadzieje otoczenia pokładane w przywódczej organizacji.

Opozycja Słońca do Plutona i Jowisza w V domu mówi, że partia chce zmienić ideologię i zasady swojego działania, ale co do meritum pozostaje przy woli dyktatu ustrojowego (Kon. Jowisz-Pluton w retrogradacji).

 

Władcą horoskopu jest Wenus (to był dzień WalentynekZaskoczony). ASC w Byku w dekanacie i dwadzie Panny czyli zebranie "stada ludzi pracy" albo zjazd partii. Analogia energii Byka i Panny do partii politycznej- ciekawe...

W domu VI (ogromnym) znak Panny czyli energia posadowiona w swoim domicylu. Niestety dom ten zawiera w sobie również przejęty znak Wagi (nie będzie równouprawnienia) oraz częściowo znak Skorpiona, w którym maleficznie posadowiony jest Neptun.

 

Widać w tym horoskopie, jak się zjazd zakończy; nawet jest odniesienie do śmierci Bieruta. Może zagadkę zadam: co na to wskazuje w tym horoskopie?

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2011-10-08, 13:41:58

Zagadka chyba nie na moje siły, ale spróbuję.

W IV domu (koniec spraw) jest Uran w Raku - Rak odnosi nas do Księżyca, jako władcy i znaku i IV domu. .. a Księżyc jest w kwadraturze do Marsa w VIII domu a także w dwadzie Skorpiona. Ciekawe, czy jest tu przyczyna śmierci? Bierut został otruty.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-10-11, 09:08:52

Moze ktoś jeszcze się pokusi o próbę spojrzenia na I horoskop pod tym kątem? Horoskop zawiera wskazówki na temat Bieruta (bez nazwiska oczywiscieUsmieszek). Maszowa -dobrym tropem (jeżeli tak można powiedzieć) poszła, ale brakuje nam sygnifikacji dookreslajacych" osobę, której śmierć jest związana z tym zjazdem.

 

Zachęcam do chwycenia końca tej nitki, częściowo już wysnutej przez MaszowąUsmieszek

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
maszowa 2011-10-11, 10:14:39

Jakby tu dookreślić osobę? hmm... IX dom oznacza (chyba) władcę zagranicznego państwa (zjazd był w Moskwie, więc Bierut był zagranicznym władcą) Dom ten zaczyna się w Strzelcu, więc wskazuje Jowisza, który jest w koniunkcji z Plutonem.

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
genny19 2011-10-11, 10:59:42

Bierut to dom 7 a więc Mars w Strzelcu w koniunkcji z głową smoka .Mars  znajduje się w 2 domu rządzonym przez Jowisza.Pojechałał walczyć o swoje wartości ,które znajdują się u innych ludzi a są to przyjaciele na zjżdzie , (władca 2 domu Jowisz w domu 11. Koniec spraw Bieruta pokazuje 4 dom i Saturn oraz znajdujący się tam Merkury. Saturn w Strzelcu jest w 1 domu Bieruta co nas znowu kieruje do Jowisza w 11 domu przyjaciół (zjazd). Merkury włada 8 i 12 domem Bieruta .8 dom  śmierci z ogonem smoka nie wrózy dobrze a 12 dom pokazuje koniec spraw domu 8  i jest domem ukrytch wrogów. Znajdujący się tam Neptun wskazuje na niewyjaśnione okoliczności oraz truciznę. Merkury jest także władca 9 domu-zagranica.Jawni wrogowie Bieruta to Wenus znajdująca się w jego 6 domu-zdrowia oraz Księżyc w Rybach władca Jowisz(przyjaciel ) oraz Neptun .Neptun w Marsie jest wymowny -gdzie znajduje sie trucizna  

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
genny19 2011-10-11, 11:13:54

Mars znajduje się w 8 domu(smierć) jego jawnych wrogów.

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
maszowa 2011-10-11, 21:51:27

Genny, czytałam Twoją wypowiedź kilka razy i dopiero teraz wpadłam na pomysł, że zastosowałaś derywację - stąd nagle radixowy ósmy dom stał się drugim, a Jowisz z piątego przeniósł się do jedenastego...itp.

Przyznam, że mam wątpliwości, czy w astrologii wydarzeniowej tak to się powinno odczytywać. Dlaczego Bierut miałby mieć przydzielony siódmy dom? Nie bardzo pojmuję. Jako partner gospodarzy? Pomijając już to, że już raczej powinien być w domu szóstym (jako podwładny), to nie bardzo mi się widzi umieszczanie "naczelnej władzy narodu radzieckiego" w domu pierwszym, skoro jest dla nich świetne miejsce w dziesiątym.

Mam duże wątpliwości, za bardzo mi się to kojarzy z astrologią horarną, a moim zdaniem to są całkiem inne sprawy.

 

Tematów: 25
Odpowiedzi: 820
Dołączył/a: 2010-04-24
Teksty w działach stałych
genny19 2011-10-11, 22:35:52

VII dom to partnerzy ,przeciwnicy.inni ludzie.Odliczanie domów stosuje się  w astrologii tradycyjnej .

Tematów: 115
Odpowiedzi: 2190
Dołączył/a: 2010-12-23
Teksty w działach stałych
Jasmin 2011-10-12, 10:54:25

Ja idę w interpretacji po nitce do kłębka, zaczynając od IC (jak się zakończy zjazd z punktu widzenia Bieruta)

wg władztwa pojedyńczego planet:

Czyli Uran w Raku →władany przez Księżyc w Rybach →wł. przez Neptuna w Skorpionie →władanego przez Plutona w Lwie →władanego przez Słońce w Wodniku →władane przez Urana (koniec-kółko się zamyka)

 

Z tego wychodzi rozumowanie:

 

Uran w Raku w IV domu - nagłe, dramatyczne zdarzenie we wspólnocie, skutkujace rewolucją lub zniszczeniem

Księżyc w Rybach w XII domu- zdarzenie dotyczy jednego z członków wspólnoty, wspólnota jest ideologiczna, zdarzenie skrywane, objęte tajemnicą

 

(na tym etapie można już dookreślić dokładniej osobę z uwagi na władztwo Neptuna i Jowisza znakiem Ryb)

Neptun w Skorpionie w VI domu - osoba to współpracownik lub towarzysz (VI dom) ideologiczny (Neptun) sprawujący władzę (Skorpion) i oceniany przez współtowarzyszy (VI dom) jako wróg ideologiczny (Neptun w Skorpionie)

 

( z uwagi na współwładztwo Neptunem przez Marsa pojawia się informacja o śmierci, manipulacji związanej ze śmiercią oraz o działaniach podstępnych i wrogich, bo Mars w VIII domu)

 

Pluton w Lwie w V domu - wrogi współpracownik rządzi państwem

 

(z uwagi na koniunkcję Plutona z Jowiszem w Lwie wniosek jest potwierdzony, co do przywództwa państwem ale pojawia się element zagranicy a zatem wróg jest głową obcego państwa; ponadto z uwagi na odniesienie Jowisza do domu VIII, gdzie jest posadowiony znak Strzelca potwierdza się inf. o śmierci tej osoby)

 

Słońce w Wodniku w XI domu- głowa państwa zaprzyjaźnionego lub takiego, co to lubi rewolucje przeprowadzać; to też wskazanie na to, że z usunięciem wroga ideologicznego wiązano jakieś nadzieje na przyszłość i to miało również zapobiec rewolucji (z uwagi na współwładztwo Saturna znakiem Wodnika a Saturn w VII domu w Strzelcu).

 

Osobę Bieruta wskazują dość dokładnie same aspekty Urana.

Tak samo analiza władztwa Słońca nad planetami w zodiaku określa osobę, która została usunięta.

 

Słońce bowiem włada Jowiszem, a ten Saturnem i Marsem; z kolei Mars włada Wenus i Eris a Saturn włada Merkurym.

 

Z tego władztwa wynika też sposób i metoda, dając informację jak tego dokonano.

 

 

 

 

Tematów: 173
Odpowiedzi: 2846
Dołączył/a: 2009-11-23
www.sollunari.pl
 


<< powrót do strony głównej                                                                                                                                                                                                                                                          
Strona Sollunari używa plików cookies do prawidłowego działania strony.
Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia.
Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
ZAMKNIJ
Więcej informacji udostępniamy w naszej Polityce prywatności.